• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş meyveler

Sonuçlar

Dondurulmuş meyveler - Ithalat/Ihracat

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. ATS-TANNER BANDING SYSTEMS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ATS-Tanner Banding Systems AG şirketi, perakende satış ambalajları ve lojistikte ambalajlama için yüksek kaliteli bandrol yapıştırma çözümleri sağlayıcısıdır. Bir sistem tedarikçisi olan şirket, her tür ürünün lojistik amaçlarla malzeme tasarrufu sağlayacak şekilde paketlenmesinin yanı sıra ekolojik, promosyon ve müşteri dostu perakende satış ambalajlarında uzmanlaşmış bulunmaktadır. Tümü tek bir kaynaktan: Yarı otomatik bağımsız modellerden, üretim hattına entegre, tam otomatik sistemlere kadar bandrol yapıştırma makineleri, kağıt ve filmden yapılmış çevre dostu bandrolleme malzemeleri, dünya çapında servis ve bakım ağı, yetkin danışmanlık. Kendi geliştirme ve üretim departmanlarımız, bireysel ve karmaşık gereksinimler için sürekli iyileştirmeler ve yeni ürün gruplarının yanı sıra çözümler de sağlamaktadır. ATS bandrol yapıştırma makineleri ve bandrolleme malzemeleri tüm dünyada kullanılmaktadır. Tüm olası endüstrilerdeki ve uygulama alanlarındaki deneyim ve referans portföyü de buna bağlı olarak büyüktür.

 3. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 4. CAVAS INTERNATIONAL B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Küresel gıda bileşenleri pazarındaki önde gelen ortağınız Cavas International BV'ye hoş geldiniz. Merkezi Hollanda'da bulunan şirketimiz, faaliyetlerinin her alanında mükemmelliğe ve güvenilirliğe kendini adamıştır. Başarımız, birinci sınıf tedarikçilerle güçlü ortaklıklar kurarak siz değerli müşterilerimiz için birinci sınıf kalite ve hizmet sağlamak üzerine inşa edilmiştir. Rekabetçi fiyatlar, pazar analizleri sunarak ve saygın şirketlerle kalıcı işbirlikleri kurarak öne çıkıyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemiz taze dondurulmuş meyve ve sebzeleri içermektedir. Cavas International BV'de, benzersiz ihtiyaçlarınıza odaklanırken süreçleri basitleştiriyoruz. Endüstriyel müşteriler için toplu paketleme sunuyor ve ayıklama, kalibre etme ve karıştırma gibi katma değerli hizmetler sağlıyoruz. Perakende ortaklarımız için özelleştirilmiş perakende ambalaj çözümleriyle esneklik sağlıyoruz. Sadece sizin için özelleştirilmiş bir kalite ve lezzet yolculuğunda bize katılın.

 5. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temas Grup Export Partners olarak, yeni ihracat müşterileri bularak, potansiyel müşteriler oluşturarak ve ihracat stratejileri geliştirerek işletmelerin küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Özenle tasarlanmış hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin benzersiz ve etkili bir deneyim yaşamasını sağlar. Gümrükleme, lojistik ve dış ticaret alanlarındaki deneyimimizle satışları artırıyor ve işletmenizin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, tekstil, tıbbi ekipman, makine, makine mühendisliği, endüstriyel ekipman, tarım ürünleri, kimyasallar, plastik ürünler, tek kullanımlık sofra takımları, paketleme çözümleri, meyve ve sebzeler ve diğer istisnai tekliflerin yanı sıra lazer işleme dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara hitap etmektedir. Türk üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini Avrupa'ya ihraç ediyoruz. Temas Grup Export Partners, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunu ticari faaliyetlerimizin özü haline getiriyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için yeni müşteriler bulma, potansiyel müşteriler oluşturma ve ihracat gelişimini teşvik etme konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak ticari faaliyetlerinizi geliştirmek ve genişletmek için değerli destek sağlıyoruz. Size sunulan tüm fırsatları keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BANDALL

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Bandall işletmesi 1990 yılından beri kâğıtlı veya filmli bandrolleme makineleriyle ambalaj ve paketleme çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve dağıtımını yapmaktadır. Bu sarmalayıcılar, gıda, grafik, ilaç ve lojistik endüstrisinde ambalajların sarılması veya paketlenmesi için kullanılır. Bandall makineleri ultra ince bandrol (35 mµ’den itibaren) malzemesiyle çalışan yegâne makinelerdir ve önemli tasarruf sağlarlar. Bandall makineleri 80'den fazla ülkede satılmaktadır.

 2. AG FEEDING

  Polanya

  Verified by europages badge

  Polonya merkezli AG Feeding od Gdynia, bir doğal malzemelerden yapılmış lifli gıda sağlayıcısıdır. Arzı şu gibi ürünleri içerir: - meyve ve sebze lifleri ve tozları - şekerlenmiş meyve - dondurularak kurutulmuş meyve - meyve ve sebze suları ve konsantreleri. Şirket, biyolojik organik ürünlerin tedarikinde de uzmanlaşmıştır. Elma, aronya, hindiba, karabuğday veya frenk üzümü lifleri sunmaktadır.

 3. FROSTY FOODS EGYPT

  Mısır

  Verified by europages badge

  Frosty, IQF Sebzeler ve Meyveler – Taze Sebzeler ve meyveler ve salamura ürünleri gibi yüksek kaliteli Mısır tarım ürünlerinin işlenmesinde uzmanlaşmış lider bir Mısır şirketidir. Ana varlığımız, tarım ürünlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahip personelimiz ve bu alanda lider olma tutkusudur. En büyük çiftlik sahipleriyle olan ilişkimiz, hammadde üretme ve tedarik etme deneyimimiz bizi Mısır'daki en iyi fiyat sağlayıcılarından biri yapıyor.

 4. DISTRIBUIDORA ZAYMA SA DE CV

  Meksika

  Verified by europages badge

  Merkezi Meksika'da bulunan ve meyve, sebze ve tahıl distribütörlüğü yapan bir şirketiz. Ürünlerimiz yüksek kalitede ve çok çeşitlidir. Kusursuz kalitede tarım ürünlerinin uygun fiyatlarla dağıtımında uluslararası lider olmak amacıyla uzun vadeli iş ilişkileri kuran ve müşterilerimizin sadakatini kazanma, ihtiyaçlarına anında, verimli bir şekilde ve en iyi pazar fiyatını sunarak yanıt verme ve güven yaratma konusunda büyük bir arzuyla hareket eden bir firmayız.

 5. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 1. FRDP

  Fransa

  Verified by europages badge

  FRDP, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş sebzeler, Diyetik ve organik yiyecekler, Dondurulmuş sebzeler, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. NOVAFRUIT & ABONOVA

  İspanya

  Verified by europages badge

  NOVAFRUIT & ABONOVA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Tropikal meyveler, BİYOLOJİK TARIM, Gübreler ve toprak verimliliği, organik gübreler, Meyve ithalatı/ihracatı, amine asit, derin doldurulmuş alg (deniz yosunları), biyostimülanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banyeres De Mariola, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECO BERRY FARM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ECO BERRY FARM, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, Meyveler, Dondurulmuş meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, dut, Minibüs donatımı, paketlenmiş yabanmersini, çilek, paketlenmiş çilekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. ALTE FOODS

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ALTE FOODS, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş meyveler, ahududu, Minibüs donatımı, dondurulmuş meyveler, Yabanmersini antoksiyadin, biyolojik meyveler, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. palet üretim robotu, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DASKO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DASKO GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wietzendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş besinler, dondurulmuş bezelye, Minibüs donatımı, derin dondurulmuş sebzeler, Tatlı mısır, fasulye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sutjeska, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. TARIMNET LIMITED

  Türkiye

 1. IFC - INDUSTRIAL FOOD COOLING SYSTEM AUTOMATION LTD.STI.

  Türkiye

  IFC - Endüstriyel Gıda ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş. soğutma sektöründe oldukça deneyimli, dinamik bir ekip tarafından 2018 yılında kurulmuştur. IFC, enerji verimliliği ve optimizasyonu konusunda uzman ekibi ile üst düzey ürün kalitesi sağlayarak, endüstriyel ve ticari soğutma sistemleri konusunda proje, mühendislik, üretim, montaj ve servis faaliyetleri yürütmektedir. IFC, her müşterisine proje ve uygulamaya özel katma değer yaratan çözümler sunmaktadır. Pazardaki tüm trendleri takip eden, teknolojiye adapte, projelere değişim ve dönüşüm odaklı yaklaşan IFC mühendisleri; ezber bozan yaratıcı çözümlerle müşterilerinin soğutma ihtiyaçlarını daha karlı hale getirip çözmeyi hedefler. Deneyimli IFC mühendisleri, koşullarınızı, ihtiyaç ve beklentilerinizi çok iyi anlar. Ekip, yeni soğutma tesisleri veya mevcut sistem iyileştirme projeleri için birikimlerini soğutma sektörünün önde gelen birçok kuruluşu ile uzun yıllardır paylaşmaktadır.

 2. ÇITIRIKA

  Türkiye

 3. NORTHSTAR

  Türkiye

  Yapmış olduğumuz iş ihracat ile alakalı gıda ve meyve sebze ihracatı yapmaktayız. Şirketimizin güvenilir ve sağlam üreticiyle arada herhangi başka bir şekilde komisyoncu olmadan direk topraktan tüketiciye ulaştırmanın hedefindeyiz. Kendi yetiştirdiğimiz ürünlerle siz değerli müşterilerimize lezzet ve paketleme açısından görsel bir zevk ve lezzette garanti veriyoruz. Öncelikle ihraç ettiğimiz ürünler sırasıyla şöyledir. - Çilek - Şeftali - Erik - Dondurulmuş meyveler - Tavuk İhraç ettiğimiz ürünler paketlenme açısından ülkelerin ve siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda genellikle vakumlu ambalajlarda ve dondurulmuş olarak ürün kapınıza kadar geliyor. Paketlenme ve ürün tedariği konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız bir kuruluşuz.

 4. VITAMINKÖY

  Türkiye

  Vitaminköy markalı ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Vitaminköy olarak düşük sıcaklıklı kurutma tekniği ile aroma ve besin değerlerini en üst düzeyde muhafaza ederek ve geleneksel tatları koruyarak kurutulmuş meyve ve sebze üretimi gerçekleştirmekteyiz. Özenle hasat edilen meyve ve sebzeler herhangi bir katkı maddesi ve şeker ilavesi yapılmadan doğal bir şekilde kurutulmaktadır. Bahçeden sofraya kadar geçen her aşamada kalite standartları dikkate alınarak işleme, hazırlama ve kurutma aşamaları kontrol edilmekte ve hijyenik koşullarda paketlenerek satışa sunulmaktadır. Mevsiminde en uygun çözümleri sunmak ve esnek üretim programımız çerçevesinde en kısa sürede taleplerinizi karşılamak isteriz. Aşağıda kurutulmuş meyve ve sebze ürün çeşitlerimiz mevcuttur ; Şeftali, Elma, Erik, Çilek, Kiraz, Vişne, Cennet Hurması, İncir, Armut, Ayva, Portakal, Kayısı, Patlıcan, Domates, Fasulye. Liste dışında bir ürün isteğiniz olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Vitaminköy olarak değerli sipariş ve taleplerinizi karşılamak için bir mesaj, bir telefon kadar yakınız. Saygılarımızla,

 5. KALLFASS VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  50 yılı aşkın bir süredir folyo paketleme makineleri geliştirmekte, ve dünya çapında satış ve dağıtımını yapmaktayız. Her Kallfass film paketleme makinesinde, çok miktarda sistem çözümü uzmanlığı ve sınaî deneyim bulunmaktadır. Kapsamlı makine programımız, açılı kaynak makineleri, 1 veya 2 yan kaynak makineleri, folyo kaynak makineleri, boru şeklindeki torba ambalajlama makineleri, demet paketleme makineleri (toplu paketleyicileri), strech filmle ambalajlama makineleri, shrink tünelleri ve (örn. kıskaç beslemeleri, konveyör bantları, döşeme sistemleri, istifleme istasyonları ve film katlama cihazları gibi) çok çeşitli bileşenler içermektedir. Kallfass'ın paketleme sistemleri, polietilen folyolar (PE), polipropilen folyolar (PP), poliolefin folyolar (PO) veya örn. PLA folyoları gibi, yenilenebilir hammaddelerden kaynaklanan biyo folyoları işlemektedir. Manüel, yarı otomatik veya tam otomatik folyo paketleme işlemleri için Kallfass paketleme sistemleri mevcuttur. Sistemlerimizde, tekli veya çoklu ambalajlar veya bir ambalajda veya folyo içinde çoklu paketler hazırlanabilir

 6. HETTHEUS FOOD

  Türkiye

  Müşterilerimize uluslararası standartlarda ürün sunmak, gıda güvenliğinde ürünlerimizi en yüksek kaliteye çıkarmak, yaş meyve ve sebzeyi kalitesi bozulmadan en hızlı ve ekonomik bir şekilde İhracatçı ve ihracat Tedarikçilerine, Hipermarketlere, Toptancı Hallere, Müşteri grubumuza pazarlamak. Tüketiciye güvenli ve yüksek kaliteli ürün sunaraj, toplum sağlığını en üst seviyeye çıkarmak, tüm çalışanlarımıza sürekli güvenli gıda bilincini yerleştirmek, çalışanlarımızın, tüketicilerimizin ve çevrenin sağlığını korumak ve bu amaçlara uygun olarak maddi ve insan kaynaklarımızı seferber etmek, uyguladığımız sistemi sürekli iyileştirmek kruluş olarak temel amacımızdır.aha büyük kapasitede, gıda güvenliği yüksek ürünler paketlemek, ürün portföyümüzü genişletmek, yurtdışı pazarlara açılmak, ürünlerimizi hijyenik olarak çok yüksek, Tek ve Standart kalite ile tüketicilerimize sunmaktır. Paketleme ünitemizde; hijyenik ortam ve çalışma şartlarında, Ulusal ve Uluslararası yasal mevzuata uygun güvenli gıda hazırlamak ve müşterilerimize güvenli bir şekilde sunmak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, sektördeki gelişmeleri takip ederek , uygulamış olduğumuz Gıda Güvenlik Kalite Yönetim Sistemimizi devamlı güncellemek ve sürekli iyileştirmek Kuruluşumuzun temel Kalite Politikasıdır.

 7. GOKNUR

  Türkiye

  Our company products Information we are Organic and Conventional production and exporting from Turkey, fresh fruits and vegetables, market and industry Fruit Juice Concentrates, and Fruit Juice NFC, Apple, pomegranate, greyfurt, orange, lemon, apricot, peach, Pear, quince, grape, black carrots, red beets, and Tomato Past, Fresh fruit citrus, and vegetables, Lemon, Orange, Greyfurut, Mandarin, pomegranate, Banana, Apple, Apricot, Peach, Grape, Cherry, sour cherry, Strawberry, red and green plums, melon, watermelon Tomato, Tomato varieties, Cucumber Pepper varieties, etc. squash, eggplant, onion, potatoes, carrots, IQF AND BLOCK AS FROZEN Frozen Fruit and vegetables varieties Pickle Variety Gherkins, peppers etc. Pulses, beans, chickpeas. red yellow and green lentils, Biscuit varieties flour, pasta varieties, Liquid kitchen oils, Spice varieties Dried fruit vegetables hazelnuts, pistachios, etc. Information about our products, please visit our website Web: http: //www.goknur.biz

 8. MAPEKS ORGANICS

  Türkiye

  Being the leader processor and exporter of Organic Frozen Fruits and Vegetables, MAPEKS ORGANİCS has 4 IQF processing plants in different locations of Turkey. Established in the year 2000 with an experience of over 20 years Mapeks exports organic and conventional frozen fruits and vegetables to each corner of the world. All facilities are certificated with BRC, SEDEX, ISO 9001&ISO 22000, Kosher, and Halal. All products are EU, USDA NOP, JAS Organic Certified. We export our products to many countries all over the world. The factories are equipped with the most modern state of the art technology, all products are processed with the utmost care and stored in high capacity cold-storage which enables us to guarantee a constant supply to our customers throughout the whole year. Mapeks Organics has on-site laboratories for raw material and processed final product control, and as well as working closely with external laboratories in Turkey and abroad.

 9. LEHA GIDA FOOD

  Türkiye

  Leha Gıda is a Turkish food supplier in local market for years of experience.Even though the brand name Leha is acquired in 2020, company aims to reach global markets through exporting its various fruit products primarily fresh and frozen peach, tomatoes, pear and fig fruits.With locating and operating business in Bursa city which is known as various food production city especially pear, the company seems advantageos to supply any possible demand is due to happen by importers.Leha Gıda has acquired the target exporting markets as Eurasian and European countries to export fruits since there is non or minimum import tariffs and trade remedies applied besides ongoing demand to mentioned fruits.

 10. TOROSLULAR FOODS COMPANY

  Türkiye

  Kurulduğumuz ilk yıldan itibaren Toroslular Ailesi olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini esas edinip, temiz, kaliteli üretim yapmak ve bu lezzeti başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya Toros, Toroslular, İncir Tanesi ve Avare markalarıyla tanıtmak en öncü hedefimiz. 3700 m² toplam alan tesisimizin üretim kapasitesi yılda 1.000 tondur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dondurulmuş meyveler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

978 Şirketler