• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş sebzeler

Sonuçlar

Dondurulmuş sebzeler - Ithalat/Ihracat

 1. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temas Grup Export Partners olarak, yeni ihracat müşterileri bularak, potansiyel müşteriler oluşturarak ve ihracat stratejileri geliştirerek işletmelerin küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Özenle tasarlanmış hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin benzersiz ve etkili bir deneyim yaşamasını sağlar. Gümrükleme, lojistik ve dış ticaret alanlarındaki deneyimimizle satışları artırıyor ve işletmenizin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, tekstil, tıbbi ekipman, makine, makine mühendisliği, endüstriyel ekipman, tarım ürünleri, kimyasallar, plastik ürünler, tek kullanımlık sofra takımları, paketleme çözümleri, meyve ve sebzeler ve diğer istisnai tekliflerin yanı sıra lazer işleme dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara hitap etmektedir. Türk üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini Avrupa'ya ihraç ediyoruz. Temas Grup Export Partners, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunu ticari faaliyetlerimizin özü haline getiriyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için yeni müşteriler bulma, potansiyel müşteriler oluşturma ve ihracat gelişimini teşvik etme konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak ticari faaliyetlerinizi geliştirmek ve genişletmek için değerli destek sağlıyoruz. Size sunulan tüm fırsatları keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 2. FROSTY FOODS EGYPT

  Mısır

  Verified by europages badge

  Frosty, IQF Sebzeler ve Meyveler – Taze Sebzeler ve meyveler ve salamura ürünleri gibi yüksek kaliteli Mısır tarım ürünlerinin işlenmesinde uzmanlaşmış lider bir Mısır şirketidir. Ana varlığımız, tarım ürünlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahip personelimiz ve bu alanda lider olma tutkusudur. En büyük çiftlik sahipleriyle olan ilişkimiz, hammadde üretme ve tedarik etme deneyimimiz bizi Mısır'daki en iyi fiyat sağlayıcılarından biri yapıyor.

 3. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 4. FRDP

  Fransa

  Verified by europages badge

  FRDP, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş sebzeler, Diyetik ve organik yiyecekler, Dondurulmuş sebzeler, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PATRIGEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  PATRIGEL, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş sebzeler, derin dondurulmuş sebzeler, dondurulmuş gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DOGAL FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOGAL FOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. derin dondurulmuş sığır etleri, derin dondurulmuş etler, derin dondurulmuş sebzeler, derin dondurulmuş kızartmalar, dondurulmuş kızartma ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarcelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VEGGIEVÖIG

  İsveç

  Verified by europages badge

  VEGGIEVÖIG, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, limon, soğan, sebze ithalatı, sebzeler ve meyveler, derin dondurulmuş sebzeler, portakallar, sebze ihracatı, Tatlı patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norrköping, İsveç 'de bulunmaktadır.

 4. MAXIFRITES

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAXIFRITES, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Patates, Patates, Kızartmalık patatesler, kızartmalar, derin dondurulmuş kızartmalar, Taze, dondurulmuş, derin dondurulmuş patates, patates topları, patates granülleri, derin dondurulmuş gıda toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş besinler, dondurulmuş bezelye, Minibüs donatımı, derin dondurulmuş sebzeler, Tatlı mısır, fasulye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sutjeska, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 1. TARIMNET LIMITED

  Türkiye

 2. IFC - INDUSTRIAL FOOD COOLING SYSTEM AUTOMATION LTD.STI.

  Türkiye

  IFC - Endüstriyel Gıda ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş. soğutma sektöründe oldukça deneyimli, dinamik bir ekip tarafından 2018 yılında kurulmuştur. IFC, enerji verimliliği ve optimizasyonu konusunda uzman ekibi ile üst düzey ürün kalitesi sağlayarak, endüstriyel ve ticari soğutma sistemleri konusunda proje, mühendislik, üretim, montaj ve servis faaliyetleri yürütmektedir. IFC, her müşterisine proje ve uygulamaya özel katma değer yaratan çözümler sunmaktadır. Pazardaki tüm trendleri takip eden, teknolojiye adapte, projelere değişim ve dönüşüm odaklı yaklaşan IFC mühendisleri; ezber bozan yaratıcı çözümlerle müşterilerinin soğutma ihtiyaçlarını daha karlı hale getirip çözmeyi hedefler. Deneyimli IFC mühendisleri, koşullarınızı, ihtiyaç ve beklentilerinizi çok iyi anlar. Ekip, yeni soğutma tesisleri veya mevcut sistem iyileştirme projeleri için birikimlerini soğutma sektörünün önde gelen birçok kuruluşu ile uzun yıllardır paylaşmaktadır.

 1. DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI

  Türkiye

  We help firms outside of Turkey how to import from Turkey.We have import company and warehouse in Romania. We can deliver to the address in Europe. Türkiye'de imal edilen ürünlerin yurtdışında pazarlanması, satışının gerçekleştirilmesi, tahsilatının takip edilmesi, sonuçlandırılması ve özellikle vadeli satış ile dış ticaretin finansmanı konularında aracı olarak faaliyet göstermekteyiz. Yurtdışından vadeli mal talep eden firmalar için finansman, yurtdışı firma istihbaratı, ihracatın gerçekleştirilmesi konularında yardımcı olmaktayız. Grubumuzun Romanya'da kurulu ithalat firması ve deposu bulunmakta olup, Avrupa'ya ihraç edilmek üzere Türkiye'de üretim yapan firmalara ihracat danışmanlığı da yapmaktayız. Мы помогаем фирмам за пределами Турции, как экспортировать из Турции. У нас есть импортная компания и склад в Румынии. Мы можем доставить по адресу в Европе. Noi ajutam Companiile sa importe din Turcia. Avem o companie de import, un depozit in Romania si efectuam livrari la adresele din Europa.

 2. NORTHSTAR

  Türkiye

  Yapmış olduğumuz iş ihracat ile alakalı gıda ve meyve sebze ihracatı yapmaktayız. Şirketimizin güvenilir ve sağlam üreticiyle arada herhangi başka bir şekilde komisyoncu olmadan direk topraktan tüketiciye ulaştırmanın hedefindeyiz. Kendi yetiştirdiğimiz ürünlerle siz değerli müşterilerimize lezzet ve paketleme açısından görsel bir zevk ve lezzette garanti veriyoruz. Öncelikle ihraç ettiğimiz ürünler sırasıyla şöyledir. - Çilek - Şeftali - Erik - Dondurulmuş meyveler - Tavuk İhraç ettiğimiz ürünler paketlenme açısından ülkelerin ve siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda genellikle vakumlu ambalajlarda ve dondurulmuş olarak ürün kapınıza kadar geliyor. Paketlenme ve ürün tedariği konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız bir kuruluşuz.

 3. KYBELE FINE FOODS AS

  Türkiye

  Ege bölgesinde tarımsal faaliyetle ve gıda üretimi ile uğraşan bir aile şirketiyiz. 40 yılı geçen bir süredir bu alanda çalışıyoruz. Ürettiğimiz tüm sağlıklı gıda ürünlerini bütün dünyaya ihraç ediyoruz. Fabrikamız Manisa Saruhanlı Hacırahmanlı beldesindedir. Akdeniz gıda ürünleri konusunda özelleştik. Dondurulmuş, yarı kurutulmuş, kurutulmuş ve konserve gıda ürünleri üretiyoruz. Tarım aşamasından son ürüne kadar her alanda insan ve çevre sağlığına son derece önem veren bir şirketiz. Şirket yönetimi ve işletmesi, ailemizin ikinci kuşağı tarafından başarıyla yürütülmektedir. Gerek teknolojik olarak, gerekse üretim bilgileri anlamında şirketimiz sürekli kendisini yenilemektedir. Müşterilerimizle uzun vadeli ve kalıcı ilişkiler kurmak en önemli amaçlarımızdandır. Otantik, etnik, sağlıklı dünya mutfaklarını izleriz ve üretim süreçlerimizde bu yapılardan yararlanırız.

 4. DONDURULMUŞ SEBZE

  Türkiye

  Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla yeni bir oluşum içine giren firmamızın yegane amacı, daha kaliteli ürünleri daha hesaplı sunabilmek. Besin değeri yüksek ve ilk günkü tazeliğinde gıdalar tüketmek herkesin hakkıdır. Dondurulmuş gıdaların avantajları vardır; Hasat yapıldığı gün işlenerek paketlenmesi ve şoklanarak dondurulması sebzelerin ilk günkü tazeliğini ve besin değerini korumasını sağlar. Mevsiminde toplanarak hasat edilen sebzeler fiyat açısından en uygun zamanında toplandığı için avantajlıdır. İşlenerek paketlenen sebzeler mutfakta ki zamanınızı rantabl kullanmanız açısından önemlidir. Zaten pişirmeye hazır olması sebebiyle… Dondurulmuş Sebze Sanayi olarak biz; Siz müşterilerimize daha uygun fiyat, daha yüksek ürün kalitesi ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. 2006 senesinden bu yana sektöre hizmet vermekte olan deneyimli kurucuları sayesinde bu yolculuk daha da başarılı olacak, kaçınılmaz… Toptan fiyatlarımızın avantajından yararlanabilmek amacıyla taleplerin en az 100 kg ve üstü olması gerekir.

 5. PERSEASON DOMESTIC&&FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Firmamız üç temel esası amaç edinmiştir: -İlk temel amacımız müşterilerimize en uygun kalite ve hijyen şartlarını yerine getiren dondurulmuş meyve ve sebze ürünleri sağlamaktır. -İkinci temel amacımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihracat ve ithalat süreçlerinde yardımcı olmaktır. (Doğru ihracatçı müşterilerimiz ile doğru ithalatçı müşterilerimizi buluşturmak vb.) -Üçüncü temel amacımız mevcut bilgi birikimlerimize dayanarak yurt dışındaki müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda müşterilerimiz adına çalıştıkları firmalarda denetmenlik yapmaktır. Üretimimizi yıllık kapasitesi 3000 Ton olan kardeş kuruluşumuzda gerçekleştirmektedir.

 6. KONERZ GIDA TURIZM ITHALAT VE IHRACAT DANISMANLIK A.S

  Türkiye

  Konerz A.Ş. Türkiye'nin dört bir yanında ki doğal lezzetleri buluşturan ve tüketiciye el değmeden ulaştırmayı hedefleyen bir yapıdır. Konerz A.Ş. doğal ortamda yapılan ve tamamen katkısız ham madde kullanılarak üretilen her türlü et, süt ve unlu mamüllerinin ticari faaliyetlerini gerçekletirmekte ve tüm dünyaya bu lezzetleri ulaştırmaktadır.

 7. WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O.

  Polanya

  Özellikle çilek, kiraz, karadut, frambuaz gibi meyvelerin ve karnabahar, brokoli gibi sebzelerin dondurulması gibi meyve ve sebze işleme konusunda faaliyet gösteriyoruz. Ürünlerimiz hem iç piyasada hem de yurtdışında teslim edilir. Oniki yılı aşan faaliyetlerimiz ile ürünlerimiz Almanya, Hollanda, Rusya, Danimarka ve İngiltere’de müşterilerine ulaşır. Sizinle iş yapmak için hazırız. Memnuniyet garantisi veriyoruz.

 8. MAKROFIS

  Türkiye

  FirmamızKurutulmuş meyve, dondurulmuş meyve, dondurulmuş sebze, konserve ürünler, baharat, çerez, bakliyat ve yağ tedarik ve ihracatını yapmak üzere kurulmuş İzmir lokasyonlu uluslararası brokerlik şirketidir.

 1. KONERZ

  Türkiye

  Konerz A.Ş. Türkiye'nin dört bir yanında ki doğal lezzetleri buluşturan ve tüketiciye el değmeden ulaştırmayı hedefleyen bir yapıdır. Konerz A.Ş. doğal ortamda yapılan ve tamamen katkısız ham madde kullanılarak üretilen her türlü et, süt ve unlu mamüllerinin ticari faaliyetlerini gerçekletirmekte ve tüm dünyaya bu lezzetleri ulaştırmaktadır.

 2. PAREN SRL

  İtalya

  Dondurulmuş ön pişimli gıdalar. Paren şirketi, tohumdan hasada kadar üretim hattı kontrol ederek tüm sebze gamınım doğrudan üretimini garanti eder.

 3. SANDAL GIDA

  Türkiye

  Şi̇rketi̇mi̇z faali̇yet konusu donmuş sebze ve meyve üretmekti̇r. Şi̇rketi̇mi̇z bünyesi̇nde dondurulmuş organi̇ck sebze ve meyve üreti̇mi̇ yapilmaktadir.

 4. KUMAN GIDA TARIM DEPOLAMA LTD.

  Türkiye

  Meyve yetiştiriciliği ve satışı. Soğuk hava ve şok gıda depolama faaliyetleri. Şoklanmış gıdaların ithalatı ve satışı

 5. AKBAL GIDA

  Türkiye

  Dondurulmuş 9*9 dilimlenmiş patates icin devamli alim talebimiz var Devamli olarak tedarik edebilecegimiz firma aramaktayiz Aylik 300.000 kg alim olacak

 6. MC FOOD DIST

  Amerika Birleşik Devletleri

  MC FOOD DIST, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze meyve ve sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orlando, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. LINYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD

  Almanya

  LINYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GESFRESCOS, LDA

  Portekiz

  GESFRESCOS, LDA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. dondurulmuş sebzeler, şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfena, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. FG LA PASTA & FOODS

  Güney Afrika

  FG LA PASTA & FOODS, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Johannesburg, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 10. GREEN OCEAN FARMING

  Birleşik Krallık

  GREEN OCEAN FARMING, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dondurulmuş algler, tüketilebilir alg rekoltesi, besin algi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plymouth Uk, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dondurulmuş sebzeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

901 Şirketler