• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş yemekler

Sonuçlar

Dondurulmuş yemekler - Ithalat/Ihracat

 1. UFTER HOLDING B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1994 yılından bu yana Northlink Trading GMBH, mal ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşarak uluslararası ticarette önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkmıştır. Temel gücümüz, ürünleri toplu olarak tedarik etmek ve bunları son derece rekabetçi fiyatlarla yeniden satmaktır. 28 yılı aşkın süredir Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator ve daha fazlası gibi tanınmış markalarla güçlü ortaklıklar kurduk. Başarımız, Avrupa'daki konumumuzun stratejik avantajına dayanmakta, nakliye maliyetlerini en aza indirmekte ve verimli küresel teslimat sağlamaktadır. Northlink Trading GMBH olarak değişmez misyonumuz, müşteri ve ortak beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Bunu, farklı kalitede güvenli ürünler sunarak, modern teknolojilerden yararlanarak ve yüksek eğitimli bir işgücünü koruyarak başarıyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğa bağlı olarak, müşteriler, ortaklar, çalışanlar, hissedarlar ve genel olarak toplum için değer yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, çeşitli gıda ve ticari markalarda yüksek kaliteli ürünleri işleme ve satma konusunda mükemmeliyetçi bir şirket olarak uluslararası pazarda tanınmaktır. Küresel varlığımızı genişletmeye adanmış olarak, 7/24 müşteri desteği ve dünya çapında sorunsuz sevkiyat sunarak kapınıza kadar hızlı teslimat sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. AQUALIS SEAFOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  AQUALIS SEAFOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, balık içerikli derin dondurulmuş hazır yemekler, derin dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sète, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TRENDY FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  TRENDY FOODS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Baharatlar, Un ve irmik, İçecek ithalat - ihracatı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Sebze konserveleri, Çikolata şekerleme, Dondurulmuş yemekler, Baharatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vottem (z.i. De Milmort), Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PERLESCARGOTS LTD, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, Dondurulmuş yemekler, salyangoz, Yel değirmenleri, İhracata yönelik lüks gıda ürünleri, gıda sertifikaları, salyangoz yetiştiriciliği, hazır salyangoz, salyangoz yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevlievo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. DELIXA BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  DELIXA BV, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş pasta ürünleri, dondurulmuş gıdalar, dondurulmuş besinler - üretim, doğal katkı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. APETITO ÖSTERREICH GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  APETITO ÖSTERREICH GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pyhra, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. FOREST GIDA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI DONUK PASTA

  Türkiye

  2018 yılında Donuk Pastacılık alanında ürün üretmeye başladık. Kaliteli ürünü uygun fiyatla birleştirme gayretimiz sayesinde kısa sürede ülkemizin pasta üretiminde lider üreticilerinden biri haline geldik.Kurumsal tecrübe ve müşteri beklentileri doğrultusunda ürün çeşitlerimize Limonata ve Kahveyi de ekleyerek aynı emek ve özveriyi içecek sektörü için de sergiliyoruz. Profesyonel kadromuz ve işinde tecrübeli üretim personelimizin destekleriyle 70 çeşit pastamızdan oluşan menümüz ve en iyisini bulmayı hedeflediğimiz AR-GE faaliyetlerimiz neticesinde size değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çabalıyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün üretme anlayışımız doğrultusunda güvenilir tedarikçilerden temin ettiğimiz en kaliteli malzemeleri usta ellerle birleştiriyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hijyenik ortam koşullarında üretim yaptığımız tesisimizde Gıda Güvenliğini fazlasıyla önemsiyor ve gerekli yatırımları sürekli yaparak hep iyisini hedefliyoruz. Mikrobiyoloji laboratuvarımızda tekrarladığımız analizlerimizle üretilen her parti ürünümüzü yakından takip ediyoruz. Katkı maddesi kullanmadan, tamamen tecrübelerimize dayanarak ürettiğimiz pastalarımızı -40 derecede şoklamakta ve mevcut durumunu korumasını sağlamaktayız. Şoklanan pastalarımızı -18 derecedeki soğuk hava depolarımızda muhafaza etmekte ve Yurt içi ve Yurt dışı Distribütörlerimize günlük ürettiğimiz ürünlerimizi, donuk zinciri bozmadan özel araçlarla sevk ediyoruz.

 3. 1NAZFOOD

  Türkiye

  İSTANBUL/BAHÇELİEVLERDE 25 yıllık gıda mühendisi tecrübesiyle doğal ve katkısız ürünler üzerine ağırlık dondurulmuş gıda üretimi yapılan üretici firma . Şuanda toptan üretim, satışı ve ihracatı yapılan vegan İçli köfte , falafel (nohut köftesi), vegan hamburger üretilmektedir.İstenilen gramaj, paket ve ambalajlarda ihracat ve talepler karşılanır. Market grubu ve oteller, restaurant grubu için pişmiş ve pişmemiş üretimlerimiz mevcut. 25 yıllık gıda mühendisi tecrubesiyle ihtiyaç ve talep üzerine doğal ve katkısız sağlıklı yeni ürün çeşitlerimiz devam etmektedir.

 4. STAR TRADE CONSULTING

  Türkiye

  Star Trade was established in 2001 in Ankara city of Turkey, with an aim of joining the International Trade. We, as a team, work systematically and constantly believe in healthy growth, technology, human and service quality and commercial morality above profitability. Now, for many years, as a result of our honest and determined policy of trade we have expanded our international network by exporting to Yemen, Saudi Arabia. Our group of products and services: 1- Building Materials. 2- Food. 3- textile products. 4- drip irrigation. 5- Software and Networking. Export Countries: Turkey. Our Vision; to follow innovations all over the world, to develop and market products all over the world, to increase service quality, customer and employee satisfaction. Our Mission; our ideas, products, way of doing business and philosophy, to help the work of our customers and increase their profitability and love.

 5. IFC - INDUSTRIAL FOOD COOLING SYSTEM AUTOMATION LTD.STI.

  Türkiye

  IFC - Endüstriyel Gıda ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş. soğutma sektöründe oldukça deneyimli, dinamik bir ekip tarafından 2018 yılında kurulmuştur. IFC, enerji verimliliği ve optimizasyonu konusunda uzman ekibi ile üst düzey ürün kalitesi sağlayarak, endüstriyel ve ticari soğutma sistemleri konusunda proje, mühendislik, üretim, montaj ve servis faaliyetleri yürütmektedir. IFC, her müşterisine proje ve uygulamaya özel katma değer yaratan çözümler sunmaktadır. Pazardaki tüm trendleri takip eden, teknolojiye adapte, projelere değişim ve dönüşüm odaklı yaklaşan IFC mühendisleri; ezber bozan yaratıcı çözümlerle müşterilerinin soğutma ihtiyaçlarını daha karlı hale getirip çözmeyi hedefler. Deneyimli IFC mühendisleri, koşullarınızı, ihtiyaç ve beklentilerinizi çok iyi anlar. Ekip, yeni soğutma tesisleri veya mevcut sistem iyileştirme projeleri için birikimlerini soğutma sektörünün önde gelen birçok kuruluşu ile uzun yıllardır paylaşmaktadır.

 1. DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI

  Türkiye

  We help firms outside of Turkey how to import from Turkey.We have import company and warehouse in Romania. We can deliver to the address in Europe. Türkiye'de imal edilen ürünlerin yurtdışında pazarlanması, satışının gerçekleştirilmesi, tahsilatının takip edilmesi, sonuçlandırılması ve özellikle vadeli satış ile dış ticaretin finansmanı konularında aracı olarak faaliyet göstermekteyiz. Yurtdışından vadeli mal talep eden firmalar için finansman, yurtdışı firma istihbaratı, ihracatın gerçekleştirilmesi konularında yardımcı olmaktayız. Grubumuzun Romanya'da kurulu ithalat firması ve deposu bulunmakta olup, Avrupa'ya ihraç edilmek üzere Türkiye'de üretim yapan firmalara ihracat danışmanlığı da yapmaktayız. Мы помогаем фирмам за пределами Турции, как экспортировать из Турции. У нас есть импортная компания и склад в Румынии. Мы можем доставить по адресу в Европе. Noi ajutam Companiile sa importe din Turcia. Avem o companie de import, un depozit in Romania si efectuam livrari la adresele din Europa.

 2. PORSI10 GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Discover Gourmet Frozen Delights in the Comfort of Your Home or Workplace! PorsiOn offers Special Solutions for the Retail and Horeca Sectors! PorsiOn not only provides a dining experience but also brings the art of flavor to your doorstep! Whether you want to prepare a special dinner with your family at home or offer an unforgettable experience to your customers at your hotel, restaurant, or café; we provide the freshest and most delicious solutions tailored to every need. Our frozen snacks, soups, and appetizers will transport you to a different world cuisine with every sip and bite. With PorsiOn, push the boundaries of flavor, savor the joy of cooking, and enchant your customers. Discover today, join us on your flavor journey!

 1. MARINE FOOD SERVICE

  Türkiye

  Mari̇ne food servi̇ce i̇stanbul si̇li̇vri̇de dondurulmuş gida üreti̇mi̇ ve i̇hracati yapan bi̇r fi̇rmadir . Fali̇yet alanlari bunun yani sira taze sebze ve meyve bulunmaktadir . Horeca ve kücük ambalajlarda üreti̇p yapilip farkli ülkelerde restorant cateri̇ng ve market zi̇nci̇rleri̇ raflarinda satilmaktadir. Üreti̇len ürünler: spri̇ng roll samosa zeyti̇nyağli yaprak sarma kuru bi̇ber ve kuru patlican dolma yaş sebze ve meyve

 2. BOKSOR MANTAR

  Türkiye

  Hello, I'm Yusuf from Turkey. I am a mushroom wholesaler in Turkey. I am selling mushrooms. I also want to do business in your country . I can bring you cheap and good quality mushrooms. Please consider my offer. Message me for sample pictures

 3. BAYPINAR UNLU MAMÜLLERİ

  Türkiye

  Sektöre 1946 yılında Pınar Poğaça markasıyla toptan simit, poğaça ve açma üretimine başlayan Baypınar Unlu Mamüller, ilk günden beri gıda imalatını titizlikle sürdüren firmamız donuk simit, poğaça, açma, kek ve börek ürünlerini doğru ve minimum katkı maddeleri kullanarak üretim ve pazarlamasına devam etmektedir.

 4. KONERZ GIDA TURIZM ITHALAT VE IHRACAT DANISMANLIK A.S

  Türkiye

  Konerz A.Ş. Türkiye'nin dört bir yanında ki doğal lezzetleri buluşturan ve tüketiciye el değmeden ulaştırmayı hedefleyen bir yapıdır. Konerz A.Ş. doğal ortamda yapılan ve tamamen katkısız ham madde kullanılarak üretilen her türlü et, süt ve unlu mamüllerinin ticari faaliyetlerini gerçekletirmekte ve tüm dünyaya bu lezzetleri ulaştırmaktadır.

 5. SOBAKLAVA GMBH

  Almanya

  Almanya Münih de Direk Türkiyeden gelen 1 yıl skt olan ürün satısları Toptan parakende Avrupanın heer yerine 3 güm içerisinde teslimat Münih ve çevresi günlük parakende ve toptan satış 3 tır kapasiteli yüksek depolama alanımızla kesintisiz güvenilir en pratik çözüm ortağınız. Aradığınız veya bulamadığınız ürün taleblerini tedarik etme karşılama 70 yıllık tecrübe...

 6. JEFEGIDA

  Türkiye

  patentleri kendimize ait, iso 22000 belgeli, hiçbir katkı maddesi içermeyen , zeytin dolması, midye topları, pirinç topları ve peynir topları üretmekteyiz.ürünlerimiz -18 derecede satılmaktadır.

 7. GOLDEN HORN KFT

  Macaristan

  The range of our products includes Pita, Döner Kebab both in grilled and raw , falafel, as well as various special mixtures of spices and sauces, ready meals.

 8. FENNEXPO DANISMANLIK TICARET LTD STI

  Türkiye

 1. FOOD OF SICILY

  İspanya

  FOOD OF SICILY, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş yemekler, Bisküviler, Dondurulmuş yemekler, Bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tenerife, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ONSHII - THAI FOOD FOR YOU

  Almanya

  ONSHII - THAI FOOD FOR YOU, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, gıda ürünleri üreticisi, kolektif yemek hizmetleri için hazır çorbalar, Özel tadımlıklar, derin dondurulmuş gıda toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Fransa

  COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, Balık, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, surimi, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Malo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VEGAN FINEST FOODS B.V.

  Hollanda

  VEGAN FINEST FOODS B.V., yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. bitkisel ürün, bitkisel içerikli taze soğutulmuş hazır yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijswijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Almanya

  DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş yemekler, Makarna, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş yemekler, Makarna, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MPF GMBH

  Almanya

  MPF GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sendenhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SARAVELOS SA

  Yunanistan

  SARAVELOS SA, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yunan mutfağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. Arma Grup Gida San. Tic. A.S.

  Türkiye

  Arma Grup Gida San. Tic. A.S., yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. PEKFOOD

  Türkiye

  PEKFOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. CRONOFOODEXPERT

  İspanya

  CRONOFOODEXPERT, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş yemekler, kişisel hazır yemek tedarikçileri, derin dondurulmuş hazır yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz