• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • durum buğdayı

Sonuçlar

Durum buğdayı - Ithalat/Ihracat

 1. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 2. V.O.F. PLANTENDIENST VENLO

  Hollanda

  Verified by europages badge

  VOF Plantendienst, dünya çapında %100 Rafine Yemeklik Yağ üreticisidir. Başlıca ürünler Rafine Ayçiçeği, Rafine Mısır Yağı, Buğday, Arpa, Sarı Mısır, Ayçiçeği tohumları, Mercimektir. Rafine ayçiçek yağı, Rafine mısır yağı üretiminde ve ayrıca dünya çapında tahıl ve hububat ticaretinde yıllar içinde deneyim kazandık. Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçları ve kalite talepleri için mümkün olan en iyi çözümleri sunuyoruz. Kalite kontrolünde sürekli olarak sıkı önlemler alarak, rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmetler sunarak her müşteriyle güçlü bir ilişki kurabileceğimize ve sürdürebileceğimize inanıyoruz. Yılların tecrübesi sayesinde, tacirlerden oluşan ekibimiz, uluslararası gıda emtia piyasasının işleyişi hakkında büyük bir birikime sahiptir. Bağlılığımız ve profesyonelliğimizle birleştiğinde bu, bizi küresel üreticiniz ve ihracatçınız olarak ilk seçenek haline getirecektir. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 3. GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Cergy'de bulunan güvenilir ortağınız GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS, çok çeşitli emtia için ticaret çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Brezilya'dan ICUMSA 45 Şeker, Ayçiçeği, Soya, Kolza, Mısır, Zeytinyağı gibi Bitkisel Yağların yanı sıra Tayland, Vietnam ve Kamboçya'dan Pirinç de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin ticaretinde uzmanız. Portföyümüzde ayrıca buğday, mısır ve talep üzerine diğer birçok ürün de bulunmaktadır. Yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve uzmanlığımız, gıda ürünleri ve diğer ürünler konusunda saygın ve güvenilir tedarikçilerle güçlü ortaklıklar kurmamızı sağladı. Özel emtia ticareti ihtiyaçlarınızı karşılamak için kişisel ve profesyonel bir hizmet sunmaya kararlıyız. Ekiplerimiz tüm sorularınıza ve taleplerinize yanıt vermeye hazırdır.

 4. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 5. BS SARIYAVUZ EXPORTERS

  Türkiye

  Check Our Premium Products Malaysian and Turkish Aphrodisiac Royal Honey both Men an Women at Royal Honey Turkey #viphoney #royalhoneyforhim #etumax medcare golden royal honey, golden honey vip, organic honey, royal honey for him, kopi vitamin, black bull royal honey usa, miracle leopard royal honey, royal honey for her, vip vital honey, etumax vip royal honey, marhaba royal honey, medcare golden royal honey vip, rhino honey, royal honey power 52, secret miracle honey women, tongat ali power plus, xrated honey for men, supplements, secret miracle honey, honey bae, bio herbs coffee, vitamax coffee, Mplus Honey, Hilti Honey . To place your order check on our website below. https: //royalhoneysupplier.com/shop/

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SEFIK GLOBAL TRADING LIMITED

  Türkiye

  Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. LA FERME DU CHAILLOUE

  Fransa

  LA FERME DU CHAILLOUE, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak buğday, Yumuşak buğday, kenevir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Mard De Réno, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RM & INVEST

  Fransa

  RM & INVEST, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yağ bitkileri, Yağ bitkileri, keten tohumları, ısıtma odunu ve kömür, yakıt kömür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Mesnil Le Roi, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Ticaret borsaları, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Ticaret borsaları, Dizel yakıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BIOPROTECT SRL

  Moldavya

  BIOPROTECT SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Durum buğdayı, Durum buğdayı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 1. BALKAN COMMODITIES LTD.

  Bulgaristan

  BALKAN COMMODITIES LTD., yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. AGROSFERA-BM SRL

  Moldavya

  AGROSFERA-BM SRL, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze suları, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raionul Ungheni, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 1. ANVAR-COM SRL

  Moldavya

  ANVAR-COM SRL, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mısır, Bezelye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balti, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 2. AGROTERRA-IMPEX SRL

  Moldavya

  AGROTERRA-IMPEX SRL, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arpa, mısır, Bezelye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bascalia Raionul Basarabeasca, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 3. UNIDESCAL LTD

  Ukrayna

  UNIDESCAL LTD, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. INTERAGROINVEST SA

  Moldavya

  INTERAGROINVEST SA, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. evyeler, şekerpancarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 5. IVALAGA COM SRL

  Moldavya

  IVALAGA COM SRL, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arpa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balti, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 6. TOV AMBER

  Ukrayna

  TOV AMBER, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kapitanovka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. FLEX GRUP VE DIS TICARET

  Türkiye

  FLEX GRUP VE DIS TICARET, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. SINIRLI SORUMLU BOGAZLIYAN VE ÇEVRE KOYLERI TARIMSAL KALKINMA KOOPERATIFI

  Türkiye

  SINIRLI SORUMLU BOGAZLIYAN VE ÇEVRE KOYLERI TARIMSAL KALKINMA KOOPERATIFI, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. leblebi ve hamuru sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yozgat, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BELKADI TOUFIK

  Cezayir

  BELKADI TOUFIK, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. azot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oran, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 2. GATTARI SANTE

  İtalya

 3. MALFATTO GUIDO

  İtalya

 4. TREVICER S.A.S. DI BARBISAN FERRUCCIO & C.

  İtalya

 5. FULGERI S.R.L.

  İtalya

 6. RATTI ORSOLA DI FABRIS C.

  İtalya

 7. GIGLIO PASTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  2004 yılında, BRC (İngiliz Perakende Konsorsiyumu) ​​ve IFS (Uluslararası Gıda Standardı) standartlarına göre bir Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin (FSMS) tanıtılmasına yönelik iddialı proje tamamlandı. 2009 yılında EC Yönetmeliği 834/07 ve 889/08 uyarınca organik üretim yönteminin sertifikasını alırken, 2012 yılında, firma, Kosher sertifikasını aldı.