• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eğme makine aletleri

Sonuçlar

Eğme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. TRANSFLUID® MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  transfluid - RohreViele için çözümler sunar. Çözüm biziz. Biz transfluid®. Borular için çözüm. Müşterilerimiz için boru işleme makinelerini, boru bükme makinelerini, boru biçimlendirme makinelerini, boru ayırma makinelerini ve otomasyon sistemlerinde standartları aşan ve yeni standartlar belirleyen ilerletmeler ve geliştirmeler için çabalıyoruz. Çeşitli uygulama alanları için boruların şekilleri mükemmel olmalıdır. Sadece en iyi sonuçların elde edilmesini sağlayan fikirler sürdürülebilir etki gösterir. Bu nedenle müşterilerimiz için kullanımı basit, sürdürülebilir ve ilgili taleplere son derece iyi uygun olan teknolojiler geliştiriyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimiz bilgi birikimimize güveniyor. Ekonomik ve ilerici çözümler için tecrübemizden faydalanın. Başarınız için.

 2. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK şirketi, boru hatlarının yer altına döşenmesi ve kazı yapmadan yenilenmesi için makineler ve aksesuarlarını geliştirmekte, üretmekte, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Bu kazısız NODIG teknolojisi, su, gaz, elektrik, telekomünikasyon, uzaktan ısıtma, fiber optik kablo ağının yanı sıra boru hattı ve kanalizasyon hattı inşaatında uygulama alanı bulmaktadır. Bu özel makinelerin müşterileri ağırlıklı olarak altyapı ve özel altyapı inşaatı alanında faaliyet gösteren şirketlerdir, ancak bunların yanında su ve elektrik sağlayıcıları gibi şirketler ve iletişim ağ operatörlerini de saymak gerekir. TT tüm üretim süreçlerinde, birinci sınıf üretim kalitesine değer katmaktadır. Malzeme satın alımında dahi, TT tedarikçilerinin en yüksek kalitede mal sağlamalarına dikkat etmektedir. Özellikle üretim sürecinin başından sonuna kadar kırmızı bir hat çeken çelik çok sıkı kalite kontrollerine tabidir. İş parçalarının tornalanması, matkapla delinmesi, frezelenmesi ve taşlanması en modern üretim teknolojilerinin kullanıldığı yüksek hassasiyetli CNC kontrollü işleme merkezlerinde gerçekleştirilir.

 3. BASAK LAZER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Başak Lazer, 1983'teki kuruluşundan bu yana, hassas sac işleme ve uygulamalarında uzmanlaşmış önde gelen bir üretici olarak sürekli olarak endüstri standardını belirlemiştir. Geniş Hizmet Yelpazemiz şunları içerir: •Fiber Lazer •Büküm •Silindir Bükme •Makas Kesim •Argon Kaynağı •Alüminyum Kaynağı •Kaynaklı İmalat •Ferforje Lazer Kesim •Modüler Ferforje dahil olmak üzere daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Başak Lazer, iştirakimiz Başak Makine aracılığıyla otomotiv, denizcilik ve asansör / yürüyen merdiven endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek mükemmelliğini makine imalatı ve yedek parça üretimine genişletmektedir. Vizyonumuz, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, kalite ve verimliliğe olan kararlı bağlılığıyla tanınan üst düzey bir şirket olarak konumumuzu yükseltmektir. Teknolojik gelişmelerin ön saflarında yer alma ve bir inovasyon kültürünü teşvik etme konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Ayrıca, ikincil markamız Başak Camping altında kamp ekipmanları üretmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizle olan işbirlikçi yaklaşımımız, sürekli olarak olağanüstü proje sonuçları sunmanın temel taşı olmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızla ilgili verimli bir diyaloğa girmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 4. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. DOGRAR METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DOGRAR METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Sac ve borular, Profiller - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Metal işi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHMALE MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMALE MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak kalıplama, yükleme presleri, soğuk kalıplama, Sıcak kalıplama, Boru işleme, Soğuk şişirme, Otomasyon sistemleri, makina mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CIDAN MACHINERY AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  CIDAN MACHINERY AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Feldkirch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. MTS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MTS SRL, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru şekillendirme, aplike tezgahları, kıvırma, perdahlama, cnc'li zımbalama işlemleri, delme tezgâhları, boru kıvırma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Provaglio D'iseo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HEINZ SANDERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZ SANDERS GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Eğme makine aletleri, Testereler, Sıkıştırılmış hava, zımbalama, metroloji, freze makineleri, Eğme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Papenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROMEX BG

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PROMEX BG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Eğme makine aletleri, Sac ve borular, Dövme saclar, Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. GINDUMAC GMBH

  Almanya

  BİZ KİMİZ GINDUMAC dünya çapında Almanya, İspanya ve Hindistan'da faaliyet göstermektedir. 20'den fazla çalışandan oluşan uluslararası ekibimiz, kullanılmış makine pazarını sayısal geleceğine yönlendirmek için tutkuyla çalışmaktadır. Kullanılmış sanayi makinelerinin satıcıları ve alıcıları için mümkün olan en yüksek katma değeri sağlamayı hedefliyoruz. GINDUMAC dünya çapındaki kullanılmış makine pazarının geleceğini şekillendireceğinden emindir. Kullanılmış makine ticaretini tüm taraflar için basit, şeffaf ve ekonomik hale getirmek için, sürekli yeni standartlar uyguluyoruz. Bunları yaparken, yeni teknolojilere ve dünya çapındaki bir kullanılmış makine uzmanları ağına güveniyoruz. HEDEFİMİZ Hedefimiz, kullanılmış makine ticaretini şeffaf, adil ve basit bir hale getirmektir. Satmak veya satın almak istiyorsanız, en başından itibaren size bütünsel bir hizmet sunuyoruz: Siz işinize odaklanın, gerisini biz hallederiz!

 2. BLECH-TEC GMBH

  Almanya

  En küçük parçaları dahi rasyonel bir şekilde bükebilmek ve böylece müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek için aşırı küçük parçalar için kumandalı bükme makinesini geliştirdik: BT-150. Artık teknik yaylar, kontaklar, kapaklar ve muhafazalar gibi en küçük bükme parçaları hızlı ve ekonomik bir şekilde üretilebilmektedir. Makine özellikle alet yapımında, elektronik endüstrinde, ince sac işlemesinde, medikal teknolojide ve daha birçok sektörde kullanılmaktadır. BT-150 makinemizle başka firmaların sorunlarını çözebildiğimizden Blech-Tec kendini kısa bir sürede makine üreticisi olarak kabul ettirdi. Altkirchen kasabasının Sauerlach beldesinde bulunan merkezimiz Münih'in güneyinde şehir sınırının hemen dışında ulaşım açısından rahat bir konumda yer almaktadır. A8 ve A99 yolundaki konumu sayesinde firmamız sadece dışarıdan değil Münih'in her semtinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir.

 1. JORNS AG

  İsviçre

  1973 yılından bu yana bükme makinelerinin, çift bükme makinelerinin ve ince sac işleme aksesuarlarının üretimi konusunda uzman konumdayız. Her şeyi İsviçre kalitesine göre tasarlıyor ve üretiyoruz. 70 uzman kişinin bulunduğu özverili ekibimiz ile yıllık 40'ı çift bükme makinesi olan 120 bükme makinesi üretiyoruz; ürettiğimiz bu makineler uluslararası kapsamda ortaklarımız, münferit satış ve servis acentelerimiz tarafından satılır, kurulur ve işletilir. Yeni salonlar ve çatılar yapmak adına günümüzde tüm dünyada 5500 adet Jorns bükme makinesi sıhhi tesisatçılar ile salon ve cephe yapımıyla uğraşan kişiler için çalışmaktadır. İnsanları, hayvanları ve ürünleri korumak için. Daima yeni yollar arıyor, öngörü kuruyor, kendimizi ve ürünlerimizi geleceğe uygun şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Pazarda daima müşterilerimizin ulaşabileceği bir yerdeyiz. İşlevselliğin söz konusu olduğu tüm konular haricinde daima esnek bir tavır sergiliyoruz. Bu noktada en yüksek hassasiyet ve mümkün olan en yüksek verimlilik ile konusunda ısrar ediyoruz.

 2. CESURBEND MAKINA

  Türkiye

  boru bükme makinaları, kurtağzı açma makinaları, profil kıvırma, malafalı boru eğme, boru polisaj, çift kafa boru bükme, malafasız boru bükme, Firma tarihçemiz 1973 yılına kadar dayanıyor. Aile şirketi olan firmamız 1973 yılında sütunlu matkap imalatı ile başlamıştır. 1987 yılında ağaç işleme makinaları imalatı ile devam etmeye başlamıştır. 2005 yılında ise boru ve profil şekillendirme makinaları imalatına yönelmiştir. Bu alanda da 14 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Şimdiki üretmiş olduğumuz makinalar aşağıdaki gibidir. MALAFALI BORU VE PROFİL BÜKME MAKİNALARI ÜÇ TOPLU PROFİL KIVIRMA MAKİNALARI KURTAĞZI AÇMA MAKİNALARI BORU FORM MAKİNALARI BORU POLİSAJ MAKİNALARI ÇİFT KAFA BORU BÜKME MAKİNALARI YATAY PRESLER MALAFASIZ BORU BÜKME MAKİNALARI

 3. EHRT MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  50 yılı aşkın bir süredir EHRT bakır, alüminyum ve çelik raylar için delme ve bükme makineleri üretmekte ve bunları sürekli geliştirmektedir.. Müşterilerimizin isteklerinden ve yeni işlevsellikleri birleştirme konusundaki motivasyonumuzdan ilham alarak, makinelerimizi geliştirdik. Geliştirme sırasında en fazla önem verdiğimiz hususu, her müşterinin özel ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak sağlayan modülerlik olarak belirlemiş bulunmaktayız.

 4. PROFILBIEGETECHNIK AG

  İsviçre

  En yüksek hassasiyetle her türlü profil verimli ve ekonomik şekilde bükülmektedir, kısa üretim süreleri; çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum için özel aletlerinin üretimi. Çok yönlülükleri ile ön plana çıkan yüksek performanslı güçlü bükme makineleri; hızlı programlama, arttırılmış üretkenlik, esneklik ve kullanımı kolay; takımlar kolay ve yalın bir süreçle değiştirilmektedir, değişmeyen performansla hafif yapı tarzı, özel makinelerin üretimi.

 5. GELBER-BIEGER GMBH

  Almanya

  Tüm önemli bükme makinesi türlerinin yenilikçi üreticisi. Demir plakaları, içi dolu malzemeleri, boruları ve sacları büküyoruz

 6. FINPROFILE

  Ukrayna

  FINPROFILE, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pechenegi, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. ZERTEC UG WERKZEUGE UND MASCHINEN

  Almanya

  ZERTEC UG WERKZEUGE UND MASCHINEN, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Altötting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AMOB - MAQUINAS E FERRAMENTAS, LDA

  Portekiz

  AMOB - MAQUINAS E FERRAMENTAS, LDA, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik presler, Eğme makine aletleri, Hidrolik presler, Eğme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. MEMOLI

  İtalya

  MEMOLI, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Concorezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AWS SCHÄFER TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  AWS SCHÄFER TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eğme makine aletleri, Eğme makine aletleri, boru tamamlama makinaları, Boru işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JMT

  Türkiye

  JMT, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eğme makine aletleri, lazerli metal metal kesme makina ve tesisleri, metal zımbalama tezgah makinaları, Eğme makine aletleri, cila silindirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DINAMIC LINE

  Sırbistan

  DINAMIC LINE, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme makine aletleri, saç işleme için kıvırma makinaları, Bükme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cacak, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. STIERLI-BIEGER AG

  İsviçre

  STIERLI-BIEGER AG, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profiller için rktifiye makineleri, düzeltme işlemleri için yatay presler, redressörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sursee, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. REDDEN MARIUSZ NOWOTNIK

  Polanya

  REDDEN MARIUSZ NOWOTNIK, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kubbeleme tezgahları, çubuk ve profil kıvırma makinaları, saç işleme için kıvırma makinaları, profil kubbeleme tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. FILO STEEL ROLL FORMING MACHINE

  Türkiye

  FILO STEEL ROLL FORMING MACHINE, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alçıpan işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karaman, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. FABRICA FERRARIA

  Ukrayna

  FABRICA FERRARIA, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bölüm bükme makineleri, maden kaplama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. FACCIN GMBH

  Almanya

  FACCIN GMBH, yılında kurulan ve Santrfüjlü dökümhane makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eğme makine aletleri, Bükme makine aletleri, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Eğme makine aletleri, Bükme makine aletleri, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BIEGEMA GMBH & CO. KG

  Almanya

  BIEGEMA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekillendirme makinaları, kesme makinaları, kubbeleme tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wehr, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Eğme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.959 Şirketler