• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eczacılık ürünleri - ithalat-ihracat

Sonuçlar

Eczacılık ürünleri - ithalat-ihracat - Ithalat/Ihracat

 1. KLINTENSIV

  Romanya

  Verified by europages badge

  Bükreş banliyölerinde bulunan kendi üretim tesislerimizde satışını ve üretimini yaptığımız tıbbi dezenfektanlar konusunda uzmanız. Ürünlerimiz dinlenme ve bakım evleri, eğitim, kreşler ve anaokulları, oteller, temizlik şirketleri, spor ve eğlence kulüpleri, atölyeler, depolar ve süpermarketler, perakende, turizm, gıda endüstrisi gibi her sektörden profesyoneller tarafından kullanılabilmektedir. Biz dezenfektanların yanı sıra temizlik ve bakım için de çözüm ve konseptler sunuyoruz. Tüm dezenfektanlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu, sahadaki yetkililer tarafından Klintensiv ürünlerimiz ile karşılaştırmalı olarak gerçekleştirilen iç ve dış kontrollerle garanti edilmektedir. Tartışmasız kanıt, Klintensiv ürünlerinin kullanılmasıyla sağlanır. Bu yüzden sizi de denemeye davet ediyoruz! Bizimle iletişime geçin!

 2. ATLANTIQUE REPARTITION

  Fransa

  Verified by europages badge

  ATLANTIQUE REPARTITION, yerel bağımsız bölgesel toptancınız. Size yakın bir ortak olarak, günlük ihtiyaçlarınızla ilgilenen bir ekip. Sürekli iyileştirme ana motivasyonumuzdur: sorunlarınızı çözümlere dönüştürmek için buradayız. TEDARİK SÜRECİ: tüm siparişlerimiz her gün en büyük 120 laboratuvara ulaştırılmaktadır. Onları ihtiyaçlarınıza göre hedefliyoruz çünkü önceliklerimizin kalbinde siz varsınız. STOK YÖNETİMİ: stok seviyesi günlük olarak güncellenmekte ve sıralanmaktadır. Saklama kutularının her birini tanımlamak ve hepsini numaralandırmak için sütunlar ve satırlar kullanılır. Stoklarımızı yönetmeye büyük özen gösteriyoruz, çünkü onlar yarınki cironuz. SİPARİŞLERİN HAZIRLANMASI: tüm siparişler elle hazırlanır. Ürünler, konforlu kullanımınız açısından kutulara özenle yerleştirilmektedir. Sorumlu eczacı Thomas onları tek tek kontrol eder. DAĞITIM: teslimatlarımız Morgane veya Ludivine tarafından günde bir veya iki kez yapılıyor. Maskelerinin altında bile gülümsemelerini görebilirsiniz. SATIŞ SONRASI HİZMETLER: çünkü sizler sadece "müşteri" değil, birlikte işi büyüttüğümüz "ortaklar"sınız, satış sonrası hizmetler bu felsefemizin temel taşıdır. Geri bildiriminiz gelişmemizin kaynağı ve memnuniyetiniz en büyük ödülümüzdür. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. MOLAR CHEMICALS KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Molar Chemicals Kft 1993 yılından beri kimyasallar alanında faaliyet göstermektedir. Günümüzde kimyasallara ek olarak ilaç hammaddeleri ve dezenfektanların ticareti ve üretimiyle uğraşmaktayız ve ayrıca bazı uluslararası şirketlerin Macaristan'daki temsilciliğini yapmaktayız. Birçok alanda pazarın hakim oyuncularıyız ve sağlam bir profesyonel geçmişe ve modern bir altyapıya sahibiz. Şirketimiz, modern üretim ve depolama koşulları, iyi donanımlı bir analiz laboratuvarı ve yüksek kaliteli bir çalışma ortamıyla ön plana çıkmaktadır. Faaliyetimiz için gerekli tüm izinlere, sertifikalara ve koşullara sahibiz (ilaç toptan satışı, ISO, aktif madde kaydı, HACCP). Üretim kapasitemiz, birkaç gram ağırlığındaki paketlerden birkaç tonluk boyutlara kadar değişmektedir. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına esnek bir şekilde yanıt veriyoruz ve geliştirme laboratuvarımız sayesinde üretim teknolojilerinin yanı sıra münferit fason üretim ve özel fason üretim geliştirmek mümkündür.

 4. TRENKER

  Belçika

  Verified by europages badge

  1933'te Rodolphe Henri Trenker tarafından kurulan bir aile şirketi olan Trenker İlaç laboratuvarları, en katı Avrupa üretim standartlarını karşılayan yüksek kaliteli ilaçlar, gıda takviyeleri ve tıbbi cihazlar üretir ve dağıtır. Her gün, herkesin yaşam kalitesini ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olarak sağlık profesyonellerini ve hastaları önceliklerimizin merkezine yerleştiriyoruz. Üretimin her aşamasında faaliyet gösteriyoruz. Kağıt üzerindeki oluşturmadan bitmiş ürünün ambalajına kadar, Nivelles'teki yeni fabrikamızda ürünlerimizin tüm üretim aşamalarını merkezileştiriyoruz. Bugün 15 ülkede mevcut olan Trenker İlaç Laboratuvarları, yenilikçi çözümlerin sürekli geliştirilmesinde uluslararası bir referans olma vizyonuna sahiptir. Trenker her zaman yeni ortaklar arayışındadır. Bizimle iletişime geçmek konusunda çekinmeyin.

 5. MIDAS PHARMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Midas Pharma, farmasötik değer zincirinin tamamına yönelik ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Orta ölçekli bir ilaç şirketi olarak, çok çeşitli uzmanlıklara sahibiz ve şirketleri, insanları ve bilgiyi birleştiriyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JLLC «TRIPLEPHARM»

  Beyaz Rusya

  Verified by europages badge

  TriplePharm'ın ana faaliyet alanı, uluslararası GMP standartlarına uygun yüksek kaliteli son nesil steril antibiyotik tozları üretmektir: Karbapenemler, Glikopeptitler, Polimiksinler, Makrolidler ve diğer Antibakteriyeller. Yeni iş ortaklarına ve projelere her zaman açığız! Esas konunun insan sağlığı olduğu sosyal açıdan sorumlu bir alanda çalışarak, insanlara yüksek verimlilik ve güvenlik profiline sahip, garantili, kaliteli ilaçlar sağlama görevimizi görüyoruz.

 2. BELLAVIE SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  BELLAVIE SPRL, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eczacılık ürünleri - ithalat-ihracat, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Gıda özleri, Eczacılık ürünleri, Diyetik ve organik yiyecekler, probiyotik üreticisi, bağışıklık gıda takviyesi, bağışıklık savunma besin takviyeleri, besin takviyelerinin online satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamines, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LABRHA INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  LABRHA INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Bilimsel araştırma merkezleri ve laboratuvarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eczacılık ürünleri - ithalat-ihracat, Tıbbi malzemeler, romatoloji, ortopedik malzeme laboratuvarları, ortopedik aletler, hiyalüronik asit, araştırma laboratuarı, ortopedik şirürji, travmatoloji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CEO PHARMA ILAC ECZA DEPOSU LTD. STI.

  Türkiye

 5. DRNPHARMA PHARMATICUAL WEREHOUSE

  Türkiye

  Hello dear, I am Mert OZKAN Export Manager in DrnPharma. We are one of the leading Pharmaceutical warehouse and Exporter and Drop shipper of Cosmetologists skin products /Anti-cancer/ Anti-HIV/ Anti Hepatical / Transplantation / Cold Chain / specialized Life Saving medicines /Steroid/General use medications. All these medicines are source from a network of Trusted Manufacturers. I wanted to introduce myself to you. If you interested to import pharmaceutical products from Turkey please contact with me, I hope work with you.

 1. TERRAMED MEDICAL SYSTEMS

  Türkiye

  Şirketimiz, medikal sektörde, uzun yıllar sonucu kazandığı tecrübe ve birikimini, bu sektöre daha fazla yarar sağlamak amacıyla 2014 yılında İzmir de kurulmuştur. Firmamız hedefleri doğrultusunda sektörünün farklılık yaratan bir değeri olmuş ve olmaya devam edecektir. Amacımız müşteri odaklı olup, satış öncesi ve sonrası bilimsel temele dayalı olarak , geliştirilmiş müşteri ilişkileri ile hastalarımızı, sağlık personelimizi ve hastanelerimizi portföyümüzdeki ürünlerimiz ve tecrübemiz ile doğru noktada buluşturmaktır. Sağlık sektöründe hizmet vermenin bilincinde önce insan felsefesi ile hareket ederek maksimum kalitede, maliyet-etkin ve yüksek verimlilikte tedavi çözümleri üretmek ve sektör liderliğini sürdürebilmek için; - Müşteri ihtiyaçlarına; yüksek teknolojili, güvenli, Uluslararası ve ulusal standartlara uygun çözümler üreterek taahhüt edilen zamanda ve koşullarda hizmet vermek - Bu hizmetlerinin her aşamasında insan sağlığı, çevre güvenliği ve kalite gibi temel sorumluluklarından ödün vermeden hareket etmek - Tüm çalışanların katılımıyla sistemde sürekli iyileştirme sağlamak - Hizmetimizin her aşamasında konusunda eğitimli ve uzman personelle çalışmak - Müşteri öneri ve şikâyetlerini etkin bir şekilde değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak - Sistemin etkinliğinin sürdürülmesi için gerçekleştirmek için düzenleyici ve önleyici faaliyetlere önem vermek kalite politikamızın temel taşlarını oluşturmaktadır.

 2. OYLUM TEKSTIL TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Oylum Tekstil ve Medikal şirketi 1995 yılında Oylum ailesi tarafından kurulmuştur. Grubumuz ; 2020 SANIBON MEDIKAL , 1998 yılında çocuk giyim markamız PULEDRO ve 2005 yılında kurulan RFID teknolojileri üzerine faaliyet gösteren TEKNOPALAS markalarımız ile daha da genişlemiştir.Sanibon Medikal ürünleri, maskeler(cerrahi, çocuk ve Ffp2 tipi) , ve tekstil ürünleri ile ilgili faaliyetlerimizi İstanbul merkezimizde yürütmekte ve Rusya , Ukrayna , Fransa, Bosna Hersek, ve Almanya’ nın da aralarında bulunduğu 20 den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız. KALİTE ODAKLIYIZ : İnandığımız kalite standartlarımız müşterilerimiz ile uzun vadeli işbirlikleri kurmamız için vazgeçilmez gerekliliğimizdir. Bu şirket felsefemiz ile iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için daime yüksek kaliteyi hedeflemekteyiz.Bu yüksek kaliteyi sürdürülebilir kılmak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. YARATICIYIZ : Ekibimize esnek ve iletişimsel ortamı sunarak sektörümüzde fark yaratan uygulamalar ortaya koymaktayız.Bu yaratıcı uygulamalarımız ile iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için katma değerler yaratmaktayız. : Tüm yaratıcı fikirleri , pazar ihtiyaçlarına daha fazla cevap verebilmek için değerlendiririz.Bu sayede ortaya çıkarttığımız yenilikler pazarda fark yaratır. GÜVEN DUYULURUZ : Verdiğimiz sözlere , yapılan anlaşmalara uygun olarak çalışmalarımızı tamamlamak , zamanında ve en doğru şekilde sonuçlandırmak temel ilkelerimizden biridir. Dürüstlük , şirketimiz ve çalışanlarımız için önceliktir.

 1. MSN FARMA ITH.IHR.LTD.STI.

  Türkiye

  MSN FARMA, PROVİDER OF WORLD’S MAJOR PHARMACEUTİCAL AND NON-PHARMACEUTİCAL PRODUCTS, FİNDS AND BRİNGS İNTO SERVİCE SOLUTİONS THAT HELP TREATMENT İN ORDER TO İMPROVE PEOPLE’S LİVES. The goal of finding products that are not on the market, which is one of the fundamental principles in the vision of MSN Farma, has naturally led us towards conducting active research in international markets. Finding and putting on the market different products with consideration of the demands in international markets, and increasing the number of our safe and quality products in the coming years remain are the most significant among our objectives that we would like to accomplish. While we continue to accomplish our goals as MSN Farma, the greatest part in our success no doubt belongs to our Research and Development team. By dedicating a significant amount of our resources and time to R&D, we underline the importance we place on innovation in pharmaceutical and non-pharmaceutical products. We will proudly proceed on our way, always doing what is right, for the sake of providing Turkish public with diverse and quality products…

 2. ERTEKIN KUMAŞ TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Textile wholesale

 3. INVESTPHARMA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Türkiye

  Tedarik zinciri verimliliğine, operasyonel mükemmelliğe ve hasta sağlığına önem veren Investpharma Pharmaceutical Warehouse, toptan ilaç endüstrisinde lisanslı bir marka ilaç, jenerik ilaç ve tıbbi tedarikçidir. Belirlenmiş hasta programları için siparişler sağlamanın yanı sıra, dünyanın her yerine toptan farmasötik ve tıbbi siparişler gönderiyoruz. Abdi Brahim, Atabay, Bilim İlaç, Deva, Drogsan, Eczacbaş, Koçak Farma, Nobel Laç, Sanofi, Sanovel ve Sandoz Türk ilaç firmalarıdır. Diğer önemli ilaç şirketleri arasında Roche, Bayer, Astra Zeneca, GSK, Sanofi, Abbott, Novartis, Bristol Myers, Boehringer, Allergan Botox, Gilead, Johnson, Merck, Novo bulunmaktadır. On kategoride faaliyet göstererek, ilaç ve tıbbi malzeme ithalatı için başvurulacak kaynağınız olmayı umuyoruz. Tüm markalı ve jenerik ilaç gereksinimlerini karşılamaya çalışır.

 4. PHARMANANDA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Türkiye

  Pharmananda İlaç Deposu, tedarik zinciri ve operasyonel mükemmelliğe odaklanan farmasötik toptan satış işinde lisanslı bir marka ilaç, jenerik ilaç ve tıbbi tedarikçidir. Uçtan uca hizmetler sunuyoruz ve toptan ilaç siparişlerini dünyanın herhangi bir yerine ihraç ediyoruz ve yurtdışı hasta programlarının siparişlerini yerine getiriyoruz. On kategoride faaliyet göstererek ilaç ve tıbbi malzeme ithalatı için ilk ve son başvuru noktanız olmayı hedefliyoruz; marka adı ilaçlar, jenerik ilaçlar, Reçetesiz ürünler, Takviyeler, dermal dolgu maddeleri, kozmesötikler, tıbbi sarf malzemeleri, teşhis araçları, tıbbi cihazlar, sağlık sistemlerinin tüm gruplarını karşılamak isteyen hastane ekipmanları. Bir ilaç ihracat şirketi olarak Türk ilaç şirketlerinin yanı sıra, Pfizer, Roche, Bayer, Astra Zeneca, GSK, Sanofi, Abbott, Novartis, Bristol Myers, Boehringer, Allergan Botox, Gilead, Johnson, Merck, Novo, Servier gibi tanınmış ilaç üreticilerini geride bırakıyoruz.

 5. PIPELINEPHARMA

  Litvanya

  Pipelinepharma.com, ilaç üreticilerini dünya çapındaki alıcılarla buluşturan bir B2B farmasötik pazarıdır. Platform alıcıları olan distribütörler, satış ve pazarlama organizasyonları, lisans şirketleri, eczane zincirleri, toptancılar için dünya çapındaki nitelikli üreticilerle doğrudan bağlantı kurarak ürün hattının oluşturulmasını hızlandırır. Platform satıcıları olan CTD dosyası sahipleri, ilaç üreticileri, lisans dışı şirketler için alıcıların bulunmasına, anlaşmaların sonuçlandırılmasına, ticari anlaşmaların imzalanmasına ve piyasaya sürülme süresinin önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olur. İlaç tedarikçilerini 127 ülkeden 10.000'den fazla yüksek potansiyelli, nitelikli alıcıyla buluşturarak pazar erişimlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. AB merkezli Pipelinepharma.com, doğrulanmış, güncel dosya bilgilerine sahip bitmiş dozaj formülasyonları için tek Avrupa B2B farmasötik pazarıdır. Pazar, 1.800 GMP üreticisinden 85.000'den fazla CTD bitmiş dozaj formülasyonu dosyasını listeler. Dünyanın en büyük uzman küratörlüğünde ilaç veritabanlarından biri olan Pipelinepharma.com, farklılaştırılmış, elde edilmesi zor jenerik ve biyobenzer farmasötikler için en iyi seçimdir. 2022'de platformda tıbbi cihazlar ve nutrasötikler de sunulacaktır. Pipelinepharma.com ekibi, Avrupa ilaç ticaretinde kapsamlı bir geçmişe sahip 30'dan fazla ilaç iş geliştirme uzmanı, broker ve danışmanı bir araya getiriyor.

 6. GRAVIS PHARMA GMBH

  Almanya

  Alman ve Avrupa menşeli ilaç ve ilaç sanayisi ürünleri için Avrupa çapında yerleşik ve faaliyet gösteren ticaret şirketi. Almanya'nın önde gelen ilaç ihracatçılarından biriyiz. Temel yetkinliğimiz, Avrupa'ya yüksek kaliteli orijinal ilaç ve tıbbi ürünlerin ihracatıdır. Bu faaliyet sırasında orijinal üreticilerle aynı sıkı güvenlik ve kalite şartlarına tabiyiz. Alman İlaç Yasası'nın 52. maddesine göre toptan satış lisansına sahibiz. Onaylanmış bir yazılım kullanmaktayız. AB İyi Dağıtım ve Muhafaza Uygulamaları Kılavuzu'na (GPD) uygun nitelikli organizasyon yapısı, prosedürler, süreçler, kaynaklar ve faaliyetler. Polonya, Ukrayna, Belarus ve Rusya gibi, Doğu Avrupa'da lisanslı ticaret ortaklarımız ile en iyi ilişkilere sahibiz.

 7. HANSE-SERVICE INTERNATIONALE FACHSPEDITION GMBH

  Almanya

  Orta ölçekli bir nakliye şirketi ve ilaç, organik gıda ve ısıya duyarlı mallar için lojistik uzmanı olarak size esnek lojistik çözümler sunuyoruz. GDP-EU yönergelerine ve IFS-Logistics 2.2'ye uyduğumuzu hatırlatmak isteriz. Standart sertifikalı Ticari mallarınızı 3 PL lojistikçisi olarak doğrudan tedarikçilerinizden ve dünya çapında hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı, karayolu veya demiryolu ile devralıyoruz. Çapraz ticari taşımacılık için de dünya çapındaki ortak ağımıza güveniyoruz. Hamburg'daki kendi lojistik merkezimiz, diğer hizmetlerin yanı sıra farklı sıcaklıklarda gümrük mallarını depolama hizmeti sunmaktadır. IT sistemimizde sıcaklık takibi ve izlenebilirlik sunulmaktadır. Kendi termal araçlarımızla ve iş ortaklarımızın filosundaki termal araçlarla Avrupa genelinde hizmet veriyoruz. Lojistik süreçlerinde kalite, güvenlik ve titizlik bizim için önemlidir.

 8. LIYA FARMA ECZA DEPOSU

  Türkiye

  20 yıllık büyük sektör tecrübesiyle, Liya Farma, Ecza Deposu, Türkiye'de faaliyet gösteren 70'e yakın Uluslararası İlaç Firmaları ve İthalatçı Firmaların ilaçlarının satış ve dagıtımını yapan şirkettir. Şirket bünyesinde başta Eczacılar olmak kaydıyla profesyonel bir kadroya sahiptir. Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan faaliyetlerini yürütecek lisansa sahip ve düzenli aralıklarla bakanlık yetkilileri tarafından denetlenen bir ecza deposudur. Geniş yelpazede ürün çeşitliliğiyle ve dünyanın dört bir tarafında iş hacmine sahip olan firmamız, Türkiye'deki rekabetçi fiyatlarıyla pazarda kendine haklı bir yer edinmiştir.

 1. BEK PHARMA

  Türkiye

  BEK PHARMA Pharmaceutical Warehouse was established in Istanbul in 2021 as a reflection of 30 years of experience in the health industry. We are involved in international trade, special hospital requests, clinical research, the supply of orphaned medicines, rare diseases studies and medical aesthetics. BEK PHARMA cooperates with the world’s leading pharmaceutical manufacturers and laboratories, including national companies and manufacturers. We export almost all pharmaceutical products in the international market, primarily in Turkey, and that are permitted. Our broad product portfolio includes over 10, 000 different items in total. Therefore, we do not have a full list of products and are moving forward according to customer demands. BEK PHARMA Ecza Deposu 2021 yılında, sağlık sektöründeki 30 yıllık tecrübenin bir yansıması olarak İstanbul’ da kurulmuştur. Uluslararası ticaret, özel hastane talepleri, klinik araştırmalar, yetim ilaçların tedariki, nadir hastalıklar çalışmaları ve medikal estetik alanlarında faaliyet göstermekteyiz. BEK PHARMA , ulusal şirketler ve üreticiler olmak üzere dünyanın lider ilaç üreticileri ve laboratuvarlarıyla iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Başta Türkiye olmak üzere uluslararası pazarda bulunan ve izin verilen hemen hemen tüm farmasötik ürünleri ihraç ediyoruz. Toplamda 10.000'den fazla farklı öğenin bulunduğu geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Bu yüzden tam bir ürün listesi yok ve müşterilerimizin taleplerine göre ilerliyoruz.

 2. OPAL PHARMA

  Türkiye

  Opal Pharma is an independent international pharmaceutical wholesaler which is registered and regulated by the Ministry Of Health of Turkey. We provide a comprehensive range of ethical, counter products, parallel imports and healthcare products to wholesalers, international pharmacies, hospitals, third world relief agencies, government agencies and private institutions. We handle turn-key pharmaceutical projects as well as small consignments to remote destinations and provide more than 9, 000 prescription medicines, vaccines, OTC products, medical devices and offer various services in the pharmaceutical industry.

 3. VEVA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Türkiye

  VEVA ECZA DEPOSU has been formed “Quality assurance system” which is approved and inspected by Ministry of Health within the scope of joint distribution and storing manual with the awareness of a care for the human health. Knowledge level of our employees is updated with trainings carried out periodically, so that the delivery is prepared according to written rules and regulations in compliance with product requirements and customer demand. Product acceptance, delivery and storage areas are observed and recorded with cameras for 24 hours. All storage areas are checked with temperature and humidity monitoring devices and recorded in the computer. In case of a change in specified temperature and humidity ratios, the personnel of the warehouse is warned with audible and written warnings and applies required procedures. Cold chain products are stored in our professional cold storage room according to their features and are recorded in the computers with temperature-humidity devices for 24 hours. During delivery of such commodities, they are transferred with approved and calibrated temperature record device of cold chain medication and cold chain procedure is applied carefully. Each commodity entering to our warehouse is checked on medication monitoring system and then accepted. Sold commodities are packed after they are recorded in our computer system. All of the operational processes are checked and recorded with out automation system.

 4. EMSI PHARMACEUTICAL WHOLESALER

  Türkiye

  EMSI is a Pharmaceutical Wholesaler/Distribution company based in Ankara, Turkey. We deal with a wide range of branded and generic medicines, medical devices & equipment, surgicals and also cosmetics. We source our products from all over the world and can supply to anywhere in the world. We are specialists in parallel Import/ Export / Re Export and also Tender procedures in Turkey as well as Neighbouring countries and also had good relationship with EU company and has company in Europ we can prepare a good prices for company who can not buying from turkey directly because of the EU LAW. We have a close-knit team of 35 motivated employees with more than 25 years of experience and more than 10.000 products. Our mission is to offer the highest quality products, at the most competitive price, on the most efficient delivery schedule, and we're looking for a long-term business relationship with your company. If you need any medicines from the attached list or another from all over the world , please do not hesitate to ask me about best price and best delivery. Looking forward to hearing from your side soon.

 5. DOKTORBUL GLOBAL

  Türkiye

  We are a company that was established 17 years ago and continues its activities. Our core activity is to bring together 56.000+ Doctors, 4.500.000+potential patients and 11000 Clinics and hospitals in our database and to solve health related problems. For this reason, your products and services will be seen by the people (both our doctors and potential buyers) in this database. With the advertisements you will place within the scope of the information we have sent to you in the attachment. It is clear that with a very small advertising fee you will pay for advertising on our website, the sales of your products and services will increase and the awareness of your brand will increase from all over Turkey. We state that our platform has the profiles of Turkey's wealthy, elite doctors, clinics and patients who receive service from these, and that it is the best platform for your products and services. We are the 5th largest Platform in the World in this subject. If you want to advertise on our platform, if you want to get detailed information, we will be happy to get back to you and give you more detailed information. You can get detailed information and start advertising by clicking the link below; ads.doktorbul.com For this reason, we wish you good and profitable business. Regards. doktorbul.com Advertising Team

 6. VIVENTUS ECZA DEPOSU SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  Kösen Grup ve Dekinsan Grup bünyesi altında Eylül 2022 tarihi itibari ile hizmete başlamış bulunuyoruz. Kösen Grup ve Dekinsan Şirketler Grubu, ana iş alanı yurt içi ve yurt dışında altyapı ve üstyapı olarak inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. ENR’de (Uluslararası Müteahhitler Birliği) son altı yıldır Dünyanın en iyi 250 firması arasında olmanın haklı gururunu taşımaktayız. Grup bünyemizde bulunan özel hastaneler, alışveriş merkezi, tekstil, gıda, tarım ve medikal firmalarımızın yanı sıra, yurt dışında (CEZAYİR) profil ve PVC üretim fabrikamızla hayata, geleceğe değer, kalite ve istikrar üretmekteyiz. 30 yıllık deneyimimiz eşliğinde rotamızı ülkemizin kalkınması adına verimli iş alanları oluşturarak istihdam sağlamak üzere belirlemiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda grubumuza kattığımız Viventus İlaç ve Ecza Deposu ile hem ülke içinde (özel hastaneler devlet kurumları, serbest eczaneler) hem de ülke dışındaki kurum ve kuruluşlara ilaç tedariği sağlayarak hizmete başlamış bulunuyoruz.

 7. MED ECZA DEPOSU (PHARMACEUTICAL WHOLESALER)

  Türkiye

  *Ankara’da kurulan MED Ecza Deposu, Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip; özel hastaneler, eczaneler, ilaç firmaları ve diğer sağlık kuruluşları ile hem ulusal hem de uluslararası alanda faaliyet göstermektedir. Dünyanın dört bir tarafına geniş ürün yelpazesi ile ilaç teslimatını sağlamaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleri kısa sürede temin ederek zamanında ve güvenilir bir şekilde hızlı teslimat ağını oluşturmaktadır. Yüksek kalite, güvenilirlik politikası ve müşteri memnuniyetini esas alarak tedarikçilere üst düzey sağlık hizmetini sunmaktadır. *Established in Ankara, MED Pharmaceutical Warehouse has the license of the Ministry of Health; operates both nationally and internationally with private hospitals, pharmacies, pharmaceutical companies and other health institutions. It provides drug delivery with a wide range of products to all over the world. It creates a fast delivery network in a timely and reliable manner by providing products that meet the needs of customers in a short time. Based on high quality, reliability policy and customer satisfaction, it provides high-level health services to its suppliers

 8. BIOLIFE COMPANY

  Türkiye

  herbal, extract, drug, tablet, syrup, drop, plant, medicine, dry, liquid, yesil deva, deva company, private label, contract manufacturing, food supplement, supplement, herbal medicine, dietary supplement, production, Herbal products manufacturers, ayurvedic products Manufacturers in India, ayurvedic medicine manufacturers, Food Supplements Manufacturers, Dietary Supplement Manufacturers, Nutritional Products Manufacturers, Gym supplement manufacturers, Body building supplement mfr., Herbal Cosmetic Manufacturers, Herbal Toothpaste Manufacturers, Veterinary Products Manufacturers, Skin Care Products Manufacturers, Job Work For Ayurvedic Products, Job Work For Herbal Products, Third Party Manufacturer for herbal products, Third Party Manufacturer For Ayurvedic Products, Contract Manufacturing Of Ayurvedic Products, Anti Mark cream manufacturers, Fairness cream, Fairness cream suppliers, Antiacne cream, Antiacne cream manufacturers, Sex power product manufacturers, Sex power product suppliers, Noni Juice Manufacturers, Aloe vera juice suppliers, Aloe vera juice, Amla juice Suppliers, Amla juice, Panch tulsi sat, Herbal hair oil, Joint pain oil

 9. ELIZI LDT ŞTI

  Türkiye

  Firmamız çalışmalarını Kimya, İnşaat ve dış ticaret alanların da yoğunlaştırmaktadır. Kimya da Temizlik malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri kapsamında üretim yapıyoruz. Ürünlerimizden Kağıt Sabun Türkiye de ki tek üreticisiyiz. Faydalı model kapsamın da patenti de olan ürünümüzü Elimpak markası ile market ve eczane veriyoruz. Yine aynı ürünün 6x23 cm kapak yüzey alanını üzerine dört renk ofset baskı ile her türlü organizasyonun aktivitenin, şirket, kurum fikir ve duyurusunu basabiliyoruz. Böylece her hedef kitleye seslenebilen orijinal, toplum sağlığını önemseyen bir reklam, promosyon aracı oluyor. Kapak alanı firma ve kuruluşlara özgü tasarlanmış kağıt sabunumuzun bu formunu Promosyon sektörüne veriyoruz. Onlarca profesyonel kurum ve kuruluş( Bayer, Aselsan, Mustafa Nevzat, Hasta haneler, Belediyeler….) ürünümüzü bu alanda kullandı. İnşaat alanında özellikle bağ evleri, kırsal yerleşimler ve yine kırsal alanda villa tipi konutların mimari tasarımı ve yapımı hizmetlerini veriyoruz. Dış Ticarette başta kendi ürünlerimiz olmak üzere, iş ortaklarımızın da talep ve isteklerini de gözeterek çalışmalarımızı yürütüyoruz. E -ticaret de bu kapsamda geliştirmeye çalıştığımız faaliyetlerimizden biri..

 10. TEMAS

  Türkiye

  KALİTE -Sargı Bezi ve Bandaj Üretimi faaliyetimize 1983 yılında başladık. Denizli'ye 10 km mesafede inşa ettiğimiz üretim merkezimiz modernize üretim araçlarıyla donatılmıştır. -Türkiyede ve dünyada da çok sayıda kurum ve kuruluşun tercih ettiği ürünler TEMAŞ, SARBAN, SARTEKS ve SARFİKS firmamızın tescilli markalarıdır. Temaş Tıbbi Malzemeler ve Sargı Bezi San. Tic. A. Ş. olarak politikamız: Bizi geleceğe, en iyi koşullarda taşıyacak bir yol haritası şeklinde kabul ettiğimiz 93/42/AT Yönetmeliği ve ISO 9001: 2015 / EN ISO13485: 2016 Kalite Sistemleri başta olmak üzere ilgili diğer tüm ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuata uyacağımızı garanti ederek; • Kalite Yönetim Sistemi’nin kurulması, sürdürülmesi, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve sürekli uygunluğun sağlanması için her türlü desteği vermek, • Çalışanlarımızın, şirketleriyle gurur duyacakları ortamı sağlamak ve korumak, • Fark oluşturacak şekilde üstün kalite, değer ve hizmet ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak, • Sosyal ve fiziksel çevreye saygılı şekilde hareket etmektir. İHRACAT faaliyetlerimiz Almanya ve Amerika da bulunan temsilciliklerimiz aracılığı ile sürdürülmekte olup dünya piyasasındaki Pazar payımız ve ihracata dayalı ekonomik gelişmemiz gün geçtikçe artarak devam etmektedir. ÜRETİM Aylık 2.000.000 metre üretim kapasitesi ile Türkiye de üst düzey bir konuma sahip olan firmamız teknolojiyi yakından takip ederek üretimdeki kapasitesini arttırmak için çalışmalar sürmektedir

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Eczacılık ürünleri - ithalat-ihracat - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.345 Şirketler