• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ekilebilir tarla hazırlığı

Sonuçlar

Ekilebilir tarla hazırlığı - Ithalat/Ihracat

 1. ZE IMPORT & EXPORT

  Türkiye

  Lavender&Lavender Oil, Rosebud&Rose Oil, Chamomile&Chamomile Oil, Golden Grass, Calendula, Olive&Olive Oil, Fresh&Dried Bay Leaves, Turkish Tea, Sage, Fresh&Dried Natural Herbal Teas, Our 12 types of Spices, White&Gold&Red&Black Sesame varieties, Dried&Sliced Lemon Varieties, White&Pink&Blue Salt varieties, Our pulse varieties; (Kidney Beans&Beans&Lentils&Lupines&Chickpeas), Sliced&Powdered&Dried Onions and Garlic, Fresh&Dried Basil, Fresh&Dried&Sliced Hot Peppers, Fresh & Dried, Sliced&Oiled and Shredded; Parsley, Mint&Mint oil, Dill&Dill Oil, Oregano, Marjoram, Rosemary, Lemon grass, Molochia, Moringa, Cemen grass, Anise, Black cumin, Cinnamon, Ginger, Turmeric, Clove, Fennel, Cumin, Liquorice, and 15 types Natural Seeds; (Basil, Dill, Thyme, Coriander, Fennel, Flax, Caraway, Cumin, Fenugrek, etc.), Our products like Saffron, Mitinzora, Zidovera etc.

 2. ARBEMU

  Türkiye

  Arbemu | Supply Better Arbemu is a trading company specializing in supplying equipment, materials, industrial goods, and raw materials for various industries. The company was established in 2022 as a division of Modulus Metal Company as a result of the combination of many years of experience in manufacturing, sourcing, procurement, project management, and industrial knowledge. Our experience is in various industries such as automotive, machinery, consumer goods, urban furniture, food, agriculture, renewable and conventional energy, civil engineering, transport and logistics, chemicals, and also customer-specific parts.

 3. ÜÇBAŞAK TARIM MAKINELERI

  Türkiye

  Üçbaşak Tarım, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve Konveyor Bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve güçlü insan kaynağına sahip olan Üçbaşak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Üçbaşak Tarım; yoğun Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Sürekli gelişim ve sıfır hata üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır. Başlıca Ürün Gruplarımız; • Gübre Serpme Makineleri • Ot Toplama Tırmıkları • İlaçlama Makineleri • Yem Karma Makineleri • Tesviye Kürekleri • Traktör Arka Yükleyicileri • Helezonlar

 4. ALPTAR FARM MACHINERY

  Türkiye

 5. NAHLE TARIM

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AYKA OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  AYKA Founded in 1995, our company has been serving the agricultural sector for over 24 years. Business life began producing agricultural equipment, announced the name of the firm since 1995 with the manufacture of motor pump. Since 2007, we have been producing Engine Hoe Machine, Engine Disc Mower Grass and Water Pumps. In Konya today, our company with a strong marketing network, in 1. Organized Industrial Zone has been serving area of 2000 square meters. AYKA VİSİON In line with the vision of AYKA Hoe Machines, it develops, sells and provides after-sales services that are easy to sell and use, which are easily sold and available, meeting the customer expectations by using up-to-date technologies. Based on the Total Quality philosophy, achieving the company and unit targets within the team spirit, reviewing our business processes with the self-evaluation process, determining the preventive approaches to improve our performance, increasing the efficiency in all our processes at the international level in line with the continuous improvement approach, encouraging innovative and creative approaches, We manage our activities in an integrated manner with Environmental, Occupational Health and Safety Management Systems in order to carry out trainings that will increase technical and behavioral competencies and we work with all our strength to be a model organization with our leadership in terms of quality in the durable consumer sector.

 2. AYSA FARM AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  Aysafarm as a manufacturer of high-performance agricultural machinery. Our goal is to reach accessibility that even our small customers can use. Our products and services are to create a high-quality solution for each farmer's business process. Today, Aysafarm brings productivity to agricultural lands in Turkey and all around. Our motto today and tomorrow has always been our biggest commitment. Our company works with its expert staff and rapidly advancing technology with its vision in order to respond to the agricultural machinery needs of Turkey and neighboring countries. It creates the foundations of advanced production technology by forming the product portfolio from the combination of experience, customer, requests and expectations and research and development studies. We will continue to be an added value to the sector and a benefit to the user, by maintaining our high handcraft standard with our understanding of manufacturing which aims to be the user and follower of the latest technologies in production and design.

 3. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Türkiye

 4. BIZ CONSULTING LLC

  Türkiye

 5. AGROBULLS MACHINERY

  Türkiye

  AGROBULLS MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvan markalama ekipmanları, titreşimli süzgeç kanalları, alternatif artistik disiplinler, Hayvan markalama ekipmanları, Güven ve Başarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. DOGPAR TRAKTOR VE TARIM EKIPMANLARI

  Türkiye

 2. MAB

  Belçika

  MAB, yılında kurulan ve Yollar - İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalmthout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. PLAATBEDRIJF HOLVOET

  Belçika

  PLAATBEDRIJF HOLVOET, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat çelikleri, hava taksisi, İnşaat çelikleri, Taban basınç tankları, sargı üretme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mariakerke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL FARMING S.L.

  İspanya

  GLOBAL FARMING S.L., yılında kurulan ve Su işleme - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Amino asit, Toprak kondisyonlayıcı ve gübreler, Doğal gübrelemeler, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almería, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. THEO KLEVER B.V. - LOON EN AANNEMINGSBEDRIJF

  Hollanda

  THEO KLEVER B.V. - LOON EN AANNEMINGSBEDRIJF, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. teraslama, alçak kaldırım ve yol kenarları kesimi, yol bakımı, binalar için kazı çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harmelen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  KOPPERT POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Tohumluklar, Çiçekli bitkiler, İyileştirici bitki ve otlar, Ekilebilir tarla hazırlığı, Tohumluklar, Çiçekli bitkiler, İyileştirici bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE

  Fransa

  SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Ekilebilir tarla hazırlığı, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, tarım malzemeleri, endüstriyel tarım malzemeleri, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jussey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MEREG

  Belçika

  MEREG, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vitrin askıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutendaal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belçika

  SAINTENOY BERNARD ET FILS, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mahsul biçme, Mahsul ekimi ve koruma, Tarım - makineler ve malzemeler, Mahsul biçme, Mahsul ekimi ve koruma, Tarım - makineler ve malzemeler, tarım traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouveroy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. AEC DI C. BALDESSARI

  İtalya

  AEC DI C. BALDESSARI, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRISELL SRL

  İtalya

  AGRISELL SRL, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Binetto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BUSINESS TURKMENISTAN

  Türkiye

  BUSINESS TURKMENISTAN, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Ashgabat, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. GNO

  Belçika

  GNO, yılında kurulan ve Toprak analizi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, güvenlik için koordinasyon, Ekilebilir tarla hazırlığı, endüstriyel kontroller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schoten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. INGECAMUR

  İspanya

  INGECAMUR, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarımsal üretim, tarım alanları, Çiftlik malları, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. TADYS

  Fransa

  TADYS, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, öğütücüler, Ekilebilir tarla hazırlığı, Traktör kovaları, zemin çalışması için el arabaları ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Réalville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V.

  Hollanda

  LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V., yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Mahsul biçme, Ekilebilir tarla hazırlığı, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. V.O.F. A. DEN DEKKER EN ZONEN

  Hollanda

  V.O.F. A. DEN DEKKER EN ZONEN, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ekilebilir tarla hazırlığı, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werkendam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. ARMOR AGRICULTURE LOISIRS

  Fransa

  ARMOR AGRICULTURE LOISIRS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Mahsul hizmetleri, Ekilebilir tarla hazırlığı, Mahsul hizmetleri, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Hervé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SARL ETA ROBILLARD

  Fransa

  SARL ETA ROBILLARD, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Henansal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SOC EXPL ETS CARDINAL

  Fransa

  SOC EXPL ETS CARDINAL, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinezac, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz