• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ekmek fırınları

Sonuçlar

Ekmek fırınları - Ithalat/Ihracat

 1. BARTSCHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH Avrupa'nın endüstriyel mutfak sektöründeki önde gelen şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesi profesyonel cihazlar, pratik mutfak yardımcıları ve yenilikçi ürünlerden oluşan geniş bir paleti içerir. Modern endüstriyel bir mutfakta verimli çalışmak için gereken her şey. 1876 yılında kurulmuş olan şirket, o zamandan günümüze endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü sağlayan bir üretici haline geldi. Bartscher markalı cihazlar birçok Avrupa ülkesinde uzman iş ortaklarımız üzerinden edinilebilmekte ve işine tutkuyla bağlı bir ekip tarafından Avrupa genelinde alışıldık hizmet kalitesi garanti edilmektedir. Böylece kapsamlı ürün yelpazesi, Bartscher’ın büyük önem verdiği güçlü bir hizmetle tamamlanmaktadır. Kapsamlı danışmanlık, hızlı müşteri hizmetleri ve deneyimli bir proje yönetimi, özellikle yüksek bir hizmet kalitesi sağlamaktadır. Geleneksel şirket, 9.000 palet alanı ve 15.000 metrekarelik depolama alanı ile modern bir yüksek raflı depoya sahip bulunmaktadır.

 2. GINGENROOTS SRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  GINGENROOTS SRL, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ekmek fırınları, Ekmek fırınları, makarna imalat makineleri, dondurma için donduruculu tezgah, fritözler, Pişirme malzemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anderlecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SACAR FORNI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl firması fırın ürünleri üretimi, pastaneler ve pizzacılar için ekipmanların yapımında ve satışında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Mağazalar için fırınlar, makineler ve mobilyalar, oteller, barlar, restoranlar ve dernekler için malzemeler, mağazalar ve süpermarketler için mobilyalar, endüstriyel ve ticari buzdolapları üretir. Elektrikli fırınlar, gazlı fırınlar, dizel fırınlar, tünel fırınlar, bantlı fırınlar, hareketli çerçeveye sahip fırınlar ve soğutmalı dolaplar ile şok soğutucuları sipariş edebilirsiniz.

 4. ASCOBLOC GASTRO-GERÄTEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASCOBLOC GASTRO-GERÄTEBAU GMBH, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ENERGY SAVING SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENERGY SAVING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Anröchte, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RÖDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÖDER GMBH, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HACHTEL GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HACHTEL GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwieberdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GST GROSSKÜCHEN SERVICE TEAM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GST GROSSKÜCHEN SERVICE TEAM GMBH, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REITHOFER TECHNIK- FACHMARKT GMBH ELEKTRO & KÜCHEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  REITHOFER TECHNIK- FACHMARKT GMBH ELEKTRO & KÜCHEN, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FORNI MARANO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FORNI MARANO, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, bahçe fırınları, ahşap fırınlar, Ekmek fırınları, metan/ gazlı fırın, pastacılık fırınları, seyyar şasili fırınlar, gıda kullanımına yönelik profesyonel odunlu fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boscoreale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BROTMAS BAKERY MACHINES

  Türkiye

  Türk Fırın Makineleri BROTMAS Means technology and speed in bakery. We are around the world. We are a Turkish based bakery and pastry professional machines manufacturer company. We produce Industrial bakery machineries with European and American standards. BROTMAS supports its customers with after sell services in all over the world. Our main products are: Automatic Tray Loading/ unloading lines, rotary ovens, rotary convection ovens, convection ovens, electrical deck ovens, and 4 deck convection ovens. Our dough processing group includes: spiral mixers, removable bowl mixers, lifting and tilting machines, volumetric dough divider, conical rounding machine, dough proofing machines, and moulder machines with single and double pressure boards. Quality is our priority. For more details you can explore our website: https: //brotmas.com.tr Türk Fırın Makineleri

 2. INOVEN

  Türkiye

 1. ESKI MAKINE

  Türkiye

  1990 yılında, ekmek fırınları ve hamur makinaları imalatında 39 senelik tecrübeleri bulunan, konularında uzman üç makine mühendisi tarafından, fırıncılık ve pastacılık sektöründe kullanılan makineleri ve ekmek üretim teknolojisini geliştirmek ve sektöre yeni ürünler kazandırmak amacıyla kurulan ES-MAK, bugün ülke sektöründeki en güçlü firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Ekmek ve pasta fırınlarından hamur hazırlama ve işleme makinelerine kadar 180’den fazla ürünü ile, tüm dünyadaki fırınlara, pastahanelere, otellere, hiper marketlere ve kantinlere hizmet vermektedir. Üretimimizin %70’ini ihracat yapmaktayız. Başta Afrika ülkeleri olmak üzere, Avrupa ülkelerinden Tür ki Cumhuriyetlerine, Balkanlardan Orta Doğuya yüzlerce noktada müşterimiz bulunmaktadır. Önümüzdeki dönem hedeflerimiz, ürün portföyümüzü arttırmak, mevcut ürünlerde iyileştirmeye gitmek ve dünya çapındaki büyümesini arttırmaktır. Sizlerle de çalışmaktan onur, gurur ve kıvanç duyacağız…

 2. GÜLŞEN SOBA

  Türkiye

  Firmamız uzun yıllardır demir döküm ve emaye soba üretimi faaliyetlerine devam etmektedir. Kuzine şeklinde ya da tuğlalı olarak çeşitli boyutlarda ve amaçlarda kullanılmak üzere üretimlerimiz mevcuttur. Gaz altyapısı olmayan özellikle kırsal bölgelerdeki evlerde kullanılmak üzere uzmanlığın ve tecrübenin birleştiği ürünlerimiz için detaylı bilgiyi sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.

 3. MATAŞ MAKINA

  Türkiye

  Our company started to produce bakery and pastry machines in 1987 and now serves to the bakery and pastry sector with its expert staff. MATAŞ has proven itself in the domestic market in the bread slicing, planet mixer, spiral mixer, dough kneading and sifting machines and continuously increases its international market share. Our organization is based on customer satisfaction in products. MATAŞ Gıda Makinalari Sanayi ve Tic. A. Ş. is always in search of to produce best, efficient machines by closely following technological developments. With our young, dynamic, experienced staff, we continue to proceed to our goals with confident steps. As MATAS family, we perceive it as the greatest investment to protect the company’s credibility and trustworthiness.

 4. ALPTEKIN GROUP

  Türkiye

  Alptekin Group is one of the leading manufacturers of the bakery equipments in Turkey. Besides Bakery Equipments we also manufacture fresh and dried fruits processing equipments. List of equipments that we manufacture: Bakery Ovens: - Rotary Oven- Rotary Oven with double trolley- Multideck Steam Pipe Oven- Multideck Oven (Matador)- Electric Oven - Convection Oven- Convection Oven for Pizza- Tunnel Oven- Mobile OvenDough Procesing Machines: - Volumetric Dough Divider Machine- Dough Rounder Machine- Intermediate Dough Proffer Machine- Long Dough Moulder MachineDough Kneading Machines: - Automatic Spiral Mixer with Fixed Bowl- Automatic Spiral Mixer with Removeable Bowl- Automatic Bowl Lifting - Planetary Mixer- Dough Kneading Machin, Bread Slicing Machine- Flour Sifting Machine, Air Conditioning Unit

 5. LEVANT RUS LLC

  Rusya

  Lewant şirketi, Armavir kentinde (Rusya) bulunan, deneyimli bir ekmek fırını ve ekipmanları üreticisidir. Lewant fırın fabrikası döner raflı fırınlar üretir: dizel ve gazlı fırınlar; elektrikli fırınlar; 600 × 800, 600 × 400 ve 600 × 1100 mm sac tepsiler için tasarlanmış sac tepsi rafları. 2.000 mm yüksekliğindeki pişirme odaları 20 tepsiyi barındırarak, performansı %22 oranında arttırabilir. Lewant, fırınların kurulumunu, devreye alınmasını ve ayarlanmasını gerçekleştirir; müşterilerine 24 saat teknik destek ve acil yerinde garanti hizmeti ve fırın tamiri sunar. Lewant, en yüksek pişirme kalitesine, azami enerji verimliliğine ve dayanıklılığa odaklanır, bu nedenle Çin menşeli hiçbir bileşen kullanmaz. Ticarî olarak üretilen gazlı ve elektrikli fırınların tüm bileşenleri, en az 20 yıllık hizmet ömrüne sahip endüstriyel fırınların 24 saat ağır hizmet tipi çalışması için tasarlanmıştır. Lewant, tüm ekipmanlar için 3 yıl, ısı eşanjörleri için 5 yıl ve fırın gövdesi için ömür boyu garanti vermektedir.

 6. MOVA BAKERY EQUIPMENTS

  Türkiye

  MOVA Bakery Machinery is one of leading company in production of bread ovens and equipment which was established in 2012. After founding MOVA products had been a well-known and in demand brand name in both Turkish and International markets. There are more than 100 different machines which are used in producing bread and cake with different functions and dimensions in spread product assortment of MOVA such as ovens, mixers, dough moulding. MOVA exports it machines which are produced in accordance with the our customer’s needs and expectations all over the World to 60 different countries and also these machines are delivered to the manufacturers in Europe, United States, Far East, and Australia. MOVA’s main principle is to produce most qualified and eligible products in order to supply our customer’s needs and expectations that are cornerstone of our company’s foundation. We provide constant and perfect solutions to the our customers as putting forward our machines which are produced with gathered knowledge and experiences in recent years owing to our professional team.

 7. SRC MACHINE

  Türkiye

  SRC Makine 2006 yılında geçmiş yıllardan gelen tecrübesiyle, barındırdığı profesyonel ekibi ve geliştirdiği kalite anlayışıyla hizmete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu değerlerle profesyonel olarak çalışan SRC Makine her alanda kaliteyi ön planda tutmuş, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olarak yenilikçi çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Daima müşteri odaklı çalışan kurumumuz üretimin her aşamasında titizlikle çalışmalarına devam etmiş ve lider bir firma olmayı hedeflemiştir. Döner Arabalı Ekmek Fırını, Elektrikli Döner Arabalı Ekmek Fırını, Otomatik Spiral Mikser.Elektrikli Taş Tabanlı Katlı Fırın, Mini Konveksiyonlu Fırın, Hamur Kesme Tartma Makinası, Ara Dinlendirme Makinası.Planet Mikser, Hamur Yoğurma Makinesi, Konik Yuvarlama Makinaları, Uzun Şekil verme Makinesi, Ekmek Dilimleme Makinası, Un Eleme Makineleri, Klima Cihazı, Palet Arabası

 8. DORUK TANDIR UNLU MAMÜLLER

  Türkiye

  Doruk Tandır Unlu Mamülleri galeta unu üreticisi ve imalatçısı olarak üretimini kendi gerçekleştirdiği galeta ununun toptan ve perakende satışını da yapmaktadır. Müşteri taleplerine göre talep edilen ambalaj şekli ve kg da galeta unu satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. Toptan galeta unu satışı ve perakende galeta unu satışı hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibat kurmanızı rica ederiz. Doruk Tandır Unlu Mamüller’i 2007 yılında günlük 300 adet ekmek üretim kapasitesi ile küçük bir alanda tandır ekmek fırını ile aile şirketi olarak iş hayatına başlamıştır. Günümüzde 2000 metrekare alanda faaliyet gösteren günlük 20.000 adet ekmek üretim kapasiteli bir işletme haline gelmiştir. Ekmek üretimi yanında birçok unlu mamülün üreticisi olan Doruk Tandır Unlu Mamülleri galeta unu üretimi ve satışı konusunda da hizmet sunmaktadır.Galeta unu üretimi Konya'dan tüm Türkiye’deki müşterilerimize gönderim yapılmaktadır. Konya’da bulunan Doruk Unlu Mamüller tesislerinde müşterilerimizin taleplerine uygun biçimde üretilip, paketlenerek satışa sunulmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda gıda güvenliğini ön planda tutarak yapılan üretim çalışmalarımızla sofralara kaliteli galeta unu sunmak için çalışmaktayız. Galeta unu fiyatları, üretim, imalat ve satış koşulları hakkında bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 1. TUNEKS FIRIN MAKINALARI IML.SAN.TIC.

  Türkiye

  TUNEKS is the success story of those who open out the imagination of the past and extend to the reality of modern time, who achieve the impossible, and who take the inspiration of their core values beyond the oceans. We started our business in 1994 with maintenance and repair of bakery machines and equipment. 2001 was the year of a fresh start at a space of 100m2 of our own and with only four machineries; we started manufacturing of volumetric dough dividers. We took every step of ours based on the principle of customer satisfaction and with the aim of providing the customers the service they deserve. At the point we reached today, we are climbing up the sectoral summit by ever increasing the quality of our brands we manufacture and services we render for our customers thanks to our constantly developing and renewed technology.. Our products are Rotary oven, electrical deck oven, convection oven, dough processing equipments, spiral mixer, moulder, proofer, divider

 2. ESKI MAKIBE

  Türkiye

  1990 yılında, ekmek fırınları ve hamur makineleri imalatında 39 senelik tecrübeleri bulunan, konularında uzman üç makine mühendisi tarafından, fırıncılık ve pastacılık sektöründe kullanılan makineleri ve ekmek üretim teknolojisini geliştirmek ve sektöre yeni ürünler kazandırmak amacıyla kurulan ES-MAK, bugün ülke sektöründeki en güçlü firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Ekmek ve pasta fırınlarından hamur hazırlama ve işleme makinelerine kadar 180’den fazla ürünü ile, tüm dünyadaki fırınlara, pastahanelere, otellere, hiper marketlere ve kantinlere hizmet vermektedir. Üretimimizin %70’ini ihracat yapmaktayız. Başta Afrika ülkeleri olmak üzere, Avrupa ülkelerinden Tür ki Cumhuriyetlerine, Balkanlardan Orta Doğuya yüzlerce noktada müşterimiz bulunmaktadır. Önümüzdeki dönem hedeflerimiz, ürün portföyümüzü arttırmak, mevcut ürünlerde iyileştirmeye gitmek ve dünya çapındaki büyümesini arttırmaktır. Sizlerle de çalışmaktan onur, gurur ve kıvanç duyacağız…

 3. EKMAS BAKERY EQUIPMENT

  Türkiye

  Kaliteli hammadde seçimi, özenle gerçekleştirilen üretime hazırlık süreci ile metal işleme tecrübelerimizi kullanarak farklı metal türlerinde uluslararası standartlara uygun ve dayanıklı unlu mamul hazırlama, saklama, mayalama, yükleme, taşıma, pişirme ve sunum ekipmanı üretmek. Unlu mamul için kullanılan kaliteli makine ve ekipmanları tedarik etmek. Gıda üretenlerin ihtiyacı olabilecek inovatif metal ürünler ve çözümler araştırmak, geliştirmek. Unlu mamul üreticileri ve nihai tüketicilere zamanında, ulaşılabilir, garantili hizmet ve etkili çözümler sunarak sürekli mutlu müşteri deneyimleri yaratmak. Dünya pazarına sunduğumuz ürünlerimiz ile sektöre, ülkeye ve tüm paydaşlarımıza değer yaratmak. Ekmaş ailesi olarak insan sağlığına ve insani değerlere önem vererek üretim ve ticaret gerçekleştirmek.

 4. FIMAK BAKERY MACHINES & EQUIPMENTS

  Türkiye

  Fimak Fırın Makinaları İmalatı Sanayi & Ticaret A.Ş. Fimak 1976 yılında başladığı fırın makinaları imalatında bugün 49.500 m2 açık alan üzerine kurulmuş kapalı alanı 26.500 m2 kapalı alandaki iki ayrı fabrikasında, uzman kadrosu ile günümüzün en son teknolojilerini kullanarak fırıncılık sektöründe hizmet vermektedir. Ekmek makinaları sektöründe Türkiye'nin dev kuruluşlarından olan Fimak Makina yurtdışına kurmuş olduğu komple tesislerlede milli sanayimizi uluslararası pazarlarda gururla temsil etmektedir. Ürünlerinde müşteri memnuniyetini esas alan kuruluşumuz bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Fırıncılık sektöründe yeniliklerin öncüsü olan Fimak Makina teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en iyiyi, en güzeli yapmanın arayışı içindedir.

 5. TALIA MAKINE

  Türkiye

  Bizim seçim hammadde ve bileşenleri, dikkatli bir şekilde hesap uygunluk f ve hijyenik standartları dikkate alıyoruz. makinelerimiz uzun kullanım ömrü, dayanıklı ve çok az bakım hatlarımız üretim ihtiyaçlarına farklı yanı sıra, işinizin gelecekteki genişleme ile başa çıkmak için çok yönlü çalışmak için inşa edilmiş olan varlıklardır. Müşteri memnuniyeti talia, biz de bizim kültürümüzde temel bileşenlerinden olan müşterilerimizin tam memnuniyetini ulaşmak için çaba göstermekteyiz

 6. ESMAK MAKINE

  Türkiye

  ESMAK makıne 45 yıllık bır fırma olup ekmekçilik ve pastacılık sektörünr ekmek fırını pasta fırını sıpireal mıxserler ureten bır fırmadır almanya belçika hollanda fransa ve tum dünyaya makıne ıhracatı yapan ve kadrosunda uzman profesyonel .bır ekip ile her ebatta katlı fırın ve döner fırın elektırıklı fırın üretmektedir.

 7. AYHAN SAHIN MAKINA

  Türkiye

  döner arabalı ekmek frını katlı fırın elektrikli katlı unlu mamul ve pasta fırın mını konveksiyonlu fırın klima cihazı kesme tartmakonik yuvarlama makinasıhamur dinlendirme mAKİNASIUZUN ŞEKİL VERME MAKİNASIUN ELEME VE HAVALANDIRMA MAKINASI OTOMATIK PPİRAL MİKSER PANEL MİKSER HAMUR KAZANI EKMEK DİLİMLEME MAKİNASI SANDWICH DILIMLEME MAKINASI HAMUR TEKNESI DÖNER FIRIN TAVASITAVA ARABASI PALET ARABASI

 8. TALLERES COLOMINA

  İspanya

  Ekmek fırınları için yükleyici üretiminde uzman bu Valenciya şirketi 1952 yılından beri pazarda faaliyet gösterir.

 9. NANMAK MAKINA

  Türkiye

  ekmek ve unlumamuller sektöründe on yıldır makınalarımız ıle falıyet göstermekteyiz.baklava hamuru açma makınası pazarınde yerliüretimde tek olduğumuzu söylemekteyız.

 10. DÖRTLER UN VE UNLU MAMÜLLERI

  Türkiye

  50 yıldan fazla deneyimli olduğumuz şirketimizde 4 subemiz bulunmakta olup , tecrübemizi geleceğe ve aprupaya açmak istiyoruz . Bu konuda iş ortakları arıyoruz

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz