• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları

Sonuçlar

Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları - Ithalat/Ihracat

 1. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiyede atıştırmalık ürünler kategorisinde anahtar teslimi çözümler üreten en büyük grup firmalarından biriyiz. Çikolata Kaplama Makineleri, Çikolata soğutma tünelleri, bisküvi paketleme makineleri ve hamur mikseri gibi makineleri üreten firmayız. Özellikle gıda hazırlık ekipmanları ve çikolata kaplama hatlarında çok güçlü referanslarımız ve tecrübemiz mevcuttur. Birbirinden güçlü ve teknolojik makinelerimizden bazıları; Çikolata Bilyalı Değirmen (Chocolate Ball Mill) Çikolata ve Karamel Kaplama (Chocolate and Caramel Enrobing/Coating) Marshmallow Hazırlık Ekipmanları (Marshmallow Preparing Equipments) Bisküvi Paketleme (On-Edge Flowpack Biscuit Packaging) Kek hazırlık ekipmanları (Cake Preparing Equipments) Komple Kek Hatları (Cake Manufacturing Turnkey Lines) Sıgma Hamur Mikserleri (Double Arm Sigma Mixer) Sizin için en uygun makineleri birlikte seçebilmek için mutlaka bizimle iletişeme geçin.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Rusya

  PKO SURA LLC, “Sura” markası altında fırıncılık ve şekerleme endüstrileri için bonbon, tatlı ve şekerleme ürünleri üretimine yönelik endüstriyel şekerleme ekipmanları üretmektedir. Üretici, şekerleme endüstrisi için makineler ve endüstriyel ekipman üretmektedir: pralin ve meyve jölesi yapmak için dökme makineleri, müsli, şekerleme, hematojen, şekerli bisküvi, bisküvi için kalıplama alanları, şekerleme ve çikolata vb. için soğutma konveyörleri, spiral dondurucular, yoğurma makinesi, dondurma ekipmanları üretimi. Müşterinin talebi üzerine, üretici ayrıca şekerleme ürünlerini soğutmak ve süslemek, dolgulu şekerler yapmak, bisküvi ve diğer tatlıları yapmak için kullanıma hazır bir üretim hattı kurabilir. PKO, 2010 yılından bu yana gıda endüstrisi için makine ve ekipman üretmektedir. “Sura” şekerleme ekipmanlarının üretimi özel tasarımlara dayanmaktadır. Küçük boyutlu makineler yerden tasarruf sağlar ve sezgisel olarak çalıştırılabilir.

 3. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  İspanya

  Yarı otomatik, dikey ambalajlama ve paketleme, toz malzeme paketleme vb... makinelerin üretimi alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Fiyatlarımız son derece uygundur, bizim için kalite daima ön plandadır, sektörün öncüsü markalara yedek parça ve makine ana elemanları üretmekteyiz. Ürünlerimiz arasında: BASICA model ve ECO model paketleme ve ambalajlama makineleri, SEAL ambalaj yapıştırma ve kaynaklama makineleri, fırınlara yönelik ambalajlama makineleri bulunmaktadır, sipariş üzerine makine üretimi de yapmaktayız.

 4. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Rusya

  FIS Modular Systems, tamamen yeni bir şekerleme, süzme peynir ve tatlı yelpazesinin yanı sıra et, balık, kümes hayvanları, salatalar ve diğer orijinal ve şaşırtıcı malzemelerden yapılan yeni bir "gastronomik kekler" serisi üretimi için evrensel modüler ekipman üretimi alanındaki yenilikçi çözümleriyle tanınmaktadır. Tek bir kontrol sistemi ve kombine edilebilen ve yeni konfigürasyonlar alabilen değiştirilebilir modüllerin bulunması nedeniyle ekipmanlarımız daha ekonomiktir ve dilediğiniz zaman ek bir modül satın alabilir, tamamen yeni tip ürünler üretebilirsiniz. Ekipmanımız Moskova'da Alman üniteleri ve bileşenleri kullanılarak monte edilmektedir ve projeler Neofood ve Solingen, Almanya'dan ZDS Şekerleme Akademisi tarafından desteklenmektedir. Şekerleme kompleksimiz sayesinde artık sınırlı bir ürün yelpazesine sahip değilsiniz. Ürün yelpazenizi genişletmek için artık herhangi bir ekipman satın almanıza gerek yok. Her şey sizin hayal gücünüze bağlı.

 5. GUL MAKINA SANAYI

  Türkiye

  Gül Makina Sanayi 1989 yılında Bursa'da kurulmuş olup Türkiye ve Dünya Pazarlarında hızlı bir büyüme kaydederek kendisini kabul ettirmiştir.Dünyanın içerisinde bulunduğu global değişim, çağdaş iş yaşamının ihtiyaçlarının yeniden tanımlanmasını gerektirmektedir.Gül Makina , çeşitli fırın ekipman ürün modelleri ile tüm dünyadaki usta fırıncı ve pastacıların makine ekipman ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Ekmek, tüm kültürler tarafından bütün ülkelerde zevkle yenir. Şekilleri değişik olsa da lezzeti, görüntüsü en iyi kalitede olması istenir. Bizim amacımız; sizlere ekmeğin en iyisinin sunulmasına yardımcı olmaktadır.Gül Makina yaklaşık 20 yıldır Türkiye ve dünyadaki değişimi ve teknolojiyi takip ederek sektörde en iyiyi yakalama çabasındadır.Gül Makina olarak ilkemiz; Kaliteden ödün vermeden sürekli daha iyiye ulaşma çabası, müşteri odaklı yenilikler ve firmalara özel alternatif çözümlerle daima var olmaktır.Ürünlerimiz ISO 9001: 2008, TSE ve CE Kalite Belgelerine Sahiptir.Sofranıza gelen sağ

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BTS HAMUR YOGURMA MAKINE IMALATI

  Türkiye

  Firmamız , Ekmek Fırınlarında kullanılan Hamur Yoğurma Makinelerin, İmalat ve Satışını Yapmaktayız İmalatlarımızHamur Yoğurma MakineleriEv Tipi Hamur Yoğurma MakineleriSpiral Hamur Yoğurma MakineleriPlanet Mikser Un Eleme Makineleri

 2. BATTAGGION

  İtalya

  1918’de kurulan Battaggion şirketi çeşitli uygulamalar için ürün karışımını sağlayan tam makine ve sistem tasarımı ve üretiminde uzmandır ve kimya sanayisine, kauçuk ve plastik sanayisine ve aynı zamanda farmasetik ve gıda sanayilerine tedarik sağlar. Yoğurma makineleri, karıştırıcılar. Şirket VALTORTA ve MOLTENI markalarına sahiptir.

 3. MEK GIDA

  Türkiye

  OUR MISSION To achieve the customer satisfaction we have achieved in the Turkish market by producing firsts in the world in the bakery and pastry sector, in the world market, To save time by facilitating the work of the pastry and bakery industries, Adding a new one to our strong production network every day in line with customer requests OUR VISION To turn BLUE BEAD, PELİKANO brands into world brands with our innovative, rational, principled and responsible approach.

 4. GUNES KATMER MADENI ESYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

 5. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Türkiye

 1. DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE

  Fransa

  DISTRIBUTION INSTALLATION DE MATERIEL AGRO ALIMENTAIRE, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, döner zeminli fırınlar, ekmek, bisküvi ve pasta üretimi için mayalama dolap ve odaları, derin dondurucu tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blanquefort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KYRIAKOPOULOS SERVICES

  Yunanistan

  KYRIAKOPOULOS SERVICES, yılında kurulan ve Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Artemis, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD

  Cezayir

  FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD, yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - küçük aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, elektrikli mikserler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shunde District, Foshan City, Guangdong Province, 528, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 2. GARBY ANKA S.A

  Yunanistan

  GARBY ANKA S.A, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ag.i. Rentis, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L.

  İtalya

  BIANCHI RAPIDA ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chieve, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FA.M.A.G. SRL

  İtalya

  FA.M.A.G. SRL, yılında kurulan ve Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, hamur makinası, karıştırıcılar, Tarım - makineler ve malzemeler, ağaç kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monforte San Giorgio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ELIANI IMPASTATRICI

  İtalya

  ELIANI IMPASTATRICI, yılında kurulan ve Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. HELCO

  Romanya

  HELCO, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Lojistik yönetim danışmanlığı, danışma, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Craiova, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. MATINA PRODIMPEX S.R.L.

  Romanya

  MATINA PRODIMPEX S.R.L., yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır kekler ve hamur işleri, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Hazır kekler ve hamur işleri, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Viyana usulü ekmek ve çörekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. DE SANTIS FORNI S.R.L.

  İtalya

  DE SANTIS FORNI S.R.L., yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, pizza fırınları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR

  Almanya

  PETER SPRENGER MASCHINENBAU GBR, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, ekmek üretimi için tesisat ve ekipmanlar, hamur makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peiting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PAVAILLER (SEBP)

  Fransa

  PAVAILLER (SEBP), yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Fırın ekmeği, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Fırın ekmeği, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portes-Les-Valence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VMI

  Fransa

  VMI, yılında kurulan ve Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Montaigu Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CO.M.ER. S.R.L.

  İtalya

  CO.M.ER. S.R.L., yılında kurulan ve Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, optik mikrometreler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, yünlü koleksiyon kumaşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cernusco Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COS.MEC S.R.L.

  İtalya

  COS.MEC S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderno Dugnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. S C CAMEXIP S.A.

  Romanya

  S C CAMEXIP S.A., yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baicoi, Prahova County, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. BAGMASZ

  Polanya

  BAGMASZ, yılında kurulan ve Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. fırın makineleri, toptan fırın makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zduńska Wola, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. HERMANN HEUFT GMBH

  Almanya

  HERMANN HEUFT GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MECATHERM

  Fransa

  MECATHERM, yılında kurulan ve Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir. Ekmek fırınları, Ekmek fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barembach, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  İtalya

  UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et işleme makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Et işleme makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Umbertide, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz