• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ekmek

Sonuçlar

Ekmek - Ithalat/Ihracat

 1. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schaaf tüm çabalarını her zaman gıda ekstrüzyonunun tüm yönlerine harcamıştır. Firmamız iki temel yetkinliğe sahiptir: Bir yandan, gıda ekstrüzyon teknolojisi için yenilikçi uygulamalar ve bunlara dayanan komple ürünler geliştirmekteyiz. Öte yandan da, ekstrüde aperatifler, kahvaltılık tahıllar, birlikte ekstrüde ürünler, yassı ekmek, hazır karışım unların üretimi için gerekli olan gıda ekstrüderlerini ve ilgili makineleri tasarlamakta ve üretmekteyiz. Ekstrüde gıdalar için doğrudan genleşme sürecine dayanan tamamen anahtar teslim sistem çözümleri sunmaktayız. Ayrıca, patentli TURBO ekstrüzyon teknolojisindeki son gelişmeler münhasıran Schaaf'tan gelmektedir. Geleneksel olarak ... yemek pişirme ekstrüzyonu konusunda uzmanlaşmış, müşterilerin hedefleri ile dünya çapında tanınan, yenilikçi, kişisel olarak müşterilere, çalışanlara ve aileye bağlı, esnek ve henüz ... karmaşık ve şeffaf!

 2. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Güney Kore

  Verified by europages badge

  Fırın ve şekerleme sanayiinde "Pirinç Kek Makinesi" SYP Pasta makinesi Ekmek makinesi veya Şekerleme makinesi olarak sınıflandırılabilir. Biz Pasta Haşhaş Pirinç üretimi yapıyoruz. Bu Doğal Hububat Haşhaş Makinesi, sadece pirinç, kahverengi pirinç, mısır, arpa, vb. Gibi% 100 doğal hububat kullanarak hububat yongaları veya kek üretir. Pasta makinesi patates paletini veya soya patates püresi, soya fasulyesi yongası vb. Fasulye paleti. % 100 tahıl atıştırması, besin içeriğinde mükemmel olduğu ve tüketicilerden iyi bir itibar aldığı için, ticarileştirilmesi kolaydır. SYP serimiz kompakt tasarıma ve kullanım için mükemmel kolaylığa sahiptir. Ayrıca zamanı, kalınlığı ve şekli kontrol etmek kolaydır ve bu nedenle dükkanlardan fabrikalara kadar yaygın olarak kullanılır. Ayrıca pirinç kek haşhaş makinesi, poped kek makinesi, pirinç pop makinesi, mısır kek makinesi, şişirme makinesi, kabarık kek makinesi, Kore pirinç kek makinesi, pop makinesi vb denir.

 3. ZENKAR GIDA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ZENKAR GIDA, yılında kurulan ve Ekmek ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, diyet ekmeği, Ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osmangazi / Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. FRIESSINGER MÜHLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIESSINGER MÜHLE GMBH, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kara buğday, spelt buğdayı ekmeği, sert buğday irmiği, patatesli ekmek, pizza hamuru, pirinç unları, Esmer şeker, kepekli ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Wimpfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WOLF BUTTERBACK KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLF BUTTERBACK KG, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Makarna, Ekmek, Donut, Konveyör parçaları, Petifurlar, ekmek ve pastane ürünleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, pasta ve unlu mamullerin toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FIRSTFOODS

  Fransa

  Verified by europages badge

  FIRSTFOODS, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Satın alma merkezi, İçecekler, Ekmek, Yumuşak içecekler, Satın alma merkezi, internetten gıda ürünleri satışı, gıda dağıtımı, gıda ürünleri ihracatı, gıda ürünleri ithalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GIDABORSASI COMPANY

  Türkiye

  About Us Gidaborsasi was established in Istanbul, Turkey and for more than 20 years is successfully operating in the export business. We cooperate with global brands such as P&G, Unilever, Henkel, Haribo, Redbull, Mondelez, Johnson and Johnson, Ferrero Rocher, Johnson Wax, Nutricia as well as Turkish manufacturers of food, household chemicals, etc. With products ranging across many categories, there is always something suitable for every market. We operate in over 15 countries worldwide (Europe, USA, Japan, South Korea) Our Mission • To offer our customers high-quality products at affordable price • To contribute to the growth of society as we grow the company’s business. Our Vision • To be a globally recognized export company that puts quality, service, and value as a priority to satisfy the needs of our customers. We are a reliable and quality-oriented supplier- whether small or large, we always deal with our customers with the utmost professionalism and respect. Our strong relationship with both our suppliers and clients enables us to deliver the most popular brands in your area at the best possible prices. Your benefits from working with us: • Best prices and flexible system of discounts • Fast and reliable logistics • Individual approach to each client • The widest range of goods of International and Turkish brands

  Tüm ürünler arasında "ekmek"
 3. ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH

  Almanya

  ARCTIS en kaliteli ürünle eş anlamlıdır. Sizler için bunu, onlarca yıldır fırıncılıkta en çok konuşulan bir iş ortağıyla birlikte gerçekleştiriyoruz: SEHNE fırını. Yüksek kalite standardı, girişimci ruhu ve aile yönetimi tarzı ile donatılmış, sahibi tarafından yönetilen şirket, onlarca yıldır siz müşterilerimiz için uzun vadeli memnuniyeti sağlayan unlu ürünler üretmektedir.Size en iyisini sunmak ...... Kalite uzmanları tarafından seçilen yüksek kaliteli yerel ve bölgesel ürün bileşenleri.... her zamanki gibi çok çeşitli ürünleri bile sorunsuz bir şekilde üretmenize olanak tanıyan son teknoloji ürünü fırın ekipmanları ile donatılmış bir üretim tesisi.... 10.000 m² üretim alanı ve tesislerin geniş ve verimli bir düzeni....sayesinde mümkün olmuştur.... Sorunsuz bir şekilde entegre edilen ve böylece her zaman üretim yoluyla ürünlerin optimum akışını sağlayan yeni tesislerin edinimi.

 4. ACHAIKI PITA

  Yunanistan

  Achaiki Pita işletmesi 1981 yılından beri Yunan kebabı 'souvlaki'de kullanılan geleneksel 'pita' ekmeklerini gündelik ve taze olarak üretiyor. Patras (Yunanistan) şehrinde yerleşik Achaiki Pita işletmesi benzersiz bir endüstriyel unlu mamuller tesisi, aynı zamanda da Mora yarımadasının geleneksel Yunan ekmeği 'pita'nın üreticisidir. 2016 yılında Achaiki işletmesinin Pita faaliyetleri son teknolojili üretim süreçlerinin ve teknolojik donanımın kullanıldığı modern tesislere aktarıldı, bu gelişme doğrudan pita ekmeği üretim hacminde artış sağladı, ayrıca kalite, katkı maddeleri bileşimleri, pita boyut ve biçimlerinde esneklik sağlanarak müşteri memnuniyetine daha fazla odaklanıldı. Ticari faaliyet ağımızı sürekli olarak yeni işbirlikleriyle geliştiriyor, Yunan pitalarını ve geleneksel ekmek çeşitlerini Yunanistan ve dış ülkelerdeki süpermarketler, hazır yemek işletmeleri, 'souvlaki' büfeleri ve restoranlar gibi 700'ü aşkın işletmeye sevkediyoruz. Ürünlerimiz: SOUVLAKI PİTALARI, PİTA, BUĞDAY, MISIR UNU, YULAF UNU, TAM BUĞDAY VE 'VOLCANO' KARA HAMURLU PİTALAR, PİTA SANDVİÇ, KIBRIS USULÜ PİTA YASSI EKMEK, TORTİLLA EKMEKLERİ, PİZZA TABANI. Tüm dünya ükelerine sevkiyatımız vardır

 5. ALPTEKIN GROUP

  Türkiye

  Alptekin Group is one of the leading manufacturers of the bakery equipments in Turkey. Besides Bakery Equipments we also manufacture fresh and dried fruits processing equipments. List of equipments that we manufacture: Bakery Ovens: - Rotary Oven- Rotary Oven with double trolley- Multideck Steam Pipe Oven- Multideck Oven (Matador)- Electric Oven - Convection Oven- Convection Oven for Pizza- Tunnel Oven- Mobile OvenDough Procesing Machines: - Volumetric Dough Divider Machine- Dough Rounder Machine- Intermediate Dough Proffer Machine- Long Dough Moulder MachineDough Kneading Machines: - Automatic Spiral Mixer with Fixed Bowl- Automatic Spiral Mixer with Removeable Bowl- Automatic Bowl Lifting - Planetary Mixer- Dough Kneading Machin, Bread Slicing Machine- Flour Sifting Machine, Air Conditioning Unit

  Tüm ürünler arasında "ekmek"
 1. BARMAK BARUTCUOGLU FOOD MACHINERY TECH.CO.

  Türkiye

  BARUTÇUOĞLU GROUP with all of the companies in the group makes the production for all of the machines and equipments for all of the processes from wheat to packaging of bread and from production to service. Our products ; In different capacities and models -SILO SYSTEMS Flour silo , conveying and dosaging systems ; water dosaging -KNEADING SYSTEMS Spiral mixers , mobile mixer and lifter&tipper machines -DOUGH MAKE UP Dough dividers , rounders , provers and moulders -FERMENTATION UNITS Final fermantation units and climate systems -OVENS Rotary , Multi deck ovens , Electrical ovens , Convection ovens, Conveyor type Pizza ovens -INDUSTRIAL Tunnel type ovens - COOLING SYSTEMS -LINES Full automatic or semi-automatic bread production plants -For industrial production and decrease manpower ordering , automatic charging and dough notching machines. -Mobile bakeries -Flour factories -Pasta production and biscuit production machines (www.barutcuoglu.com.tr) - Rack Ovens - Spiral Mixers - Multi Deck Ovens - Mobile Mixers - Electric Deck Ovens - Planet Mixers - Convectional Ovens - Fork Mixers - Stone-based Tunnel Ovens - Lifter Tipper Machines - Wire-mesh Tunnel Ovens - Water Dosing Machine - Flour Sifting Machines - Flour Weighing Silo - Dough Dividing Machines - Oven Loader - Dough Rounding Machines - Bread Slicing Machine - Intermediate Proofers - Packaging Machine - Long Moulding Machines - Steam Generator - Dough Sheeters - Rack Carts

 2. EMEK GRUP GIDA AMBALAJ TEMIZLIK MALZEMELERI LTD

  Türkiye

  Unlu mamüller sektöründe uzun yıllar hizmet veren güçlü üretim kuruluşumuzun ihracaata yönelik pazarlama hizmetlerini yöneten grup şirketimiz, geniş kullanım alanı olan galeta unu satışını yapmaktadır. Galeta unu ev ve restoran tipi kullanımlarda pane türü kızartmalarda, hamburger ve köfte içinde, gıda sanayinde soslarda ve çorbalarda kıvam artırıcı olarak kullanılmaktadır. Bizden galeta ununu dökme olarak alma imkanınızda vardır. Normalde 50 kg.lık ambalajlarda paketleme yapılmaktadır. İsteğinize göre paketleme imkanı vardır. Hayvan yemi, pet food üreten kuruluşlarda galeta ununu ürünlerinde kullanmaktadır. ürünümüz natureldir. Talepleriniz için mutlaka bizden teklif alınız.

 1. PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL

  İtalya

  Le Bontà Trecchinesi unlu mamuller fırını yirmi yılı aşkın bir süreden beri, zaman içerisinde edindiği ve giderek artan sayıdaki sadık müşterilerine zengin bir ürün çeşidi sunuyor. Le Bontà Trecchinesi unlu mamuller fırını, yıllar geçtikçe ürünlerini çeşitlendirdi ve ekmeğin yanı sıra frese tam buğday ekmeğini, tozzetti gevreklerini (fındıklı ve anasonlu), beyaz ve klasik pizzaları, kuru üzümlü kekleri, galeta ununu satışa sundu.

 2. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belçika

  Guenther Bakeries Belgium hamburger ekmeği üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. En önemli müşterisi McDonalds'tır ve tüm Benelux ülkelerindeki restoranlara servis yapılmaktadır. Sunduğu ürünler çok çeşitlidir: klasik hamburger ekmeklerinin ötesinde, Big Mac, Bigger Big Mac, Mc Rib, vb. gibi tüm farklı hamburgerlere ait sandviç ekmeklerinin üretimi yapılmaktadır. Dahası, müşteri talebine göre özel çözümler de geliştirilmektedir. Kalite ve gıda güvenliği son derece kesin koşullara tabidir.

 3. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  İtalya

  Albano Laziale nei Castelli Romani (Roma'da) yer alan IL Michelangelo della Pizza odun fırınlı ekmeçidir, köy ekmeği, Genzano ekmeği, Lariano ekmeği üretimi. Roma üsulü pizza, çeşnisiz ve domatesli pizza, Velletrana pizza ve Castelli Romani tipik fırıncı ürünleri üretimi. Il Michelangelo della Pizza otantik ürünlerinin kalitesi ile kendini göstermektedir. Il Michelangelo della Pizza her gün doğal maya ile domatesli veya domatesli pizzalar hazırlamaktadır. İçecek organizasyonu.

 4. IL GERMOGLIO FOOD SPA

  İtalya

  Il Germoglio günümüzde, İtalyan fırıncılık piyasasında önemli bir yere sahiptir. Fırından her gün önceden pişirilip dondurulmuş, seçme ve birinci kalite malzemelerle hazırlanmış geniş bir ekmek çeşidi çıkmaktadır. Paralel olarak, Il Germoglio'da güvenilir bir çalışma ortağı bulan müşterilerin isteklerine yanıt vermek için diğer fırıncılık ve gıda ürünlerini de satmaktayız.

 5. SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO

  İtalya

  SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. piadına, pizza tabanları, galetalar, sandviççiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cagli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. 3 Y INTERNATIONAL SARL

  Fransa

  3 Y INTERNATIONAL SARL, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ekmek fırınları, Ekmek fırınları, ekmek, bisküvi ve pasta üretimi için hamur haddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. DIE MARKENMACHER

  Avusturya

  DIE MARKENMACHER, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Perg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. SAMI KAMMAZ OVENS

  Türkiye

  SAMI KAMMAZ OVENS, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, Ekmek fırınları, ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kilis, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. SERVEI DOLÇ

  İspanya

  SERVEI DOLÇ, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Süt ürünleri, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Cabanyes, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GRUPO DA CUNHA

  İspanya

  GRUPO DA CUNHA, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. OKIN FRANCE

  Fransa

  OKIN FRANCE, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş ekmekler, uzun ekmek, kepekli ekmek, biyolojik ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bayonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LEBEMA GMBH

  Almanya

  LEBEMA GMBH, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekmek kesme makinesi için bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolgast, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TOUFLET BOULANGER

  Fransa

  TOUFLET BOULANGER, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Denis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. G. & B. S.R.L.

  İtalya

  G. & B. S.R.L., yılında kurulan ve Perakende satış yerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. süpermarket, gıda sektörü dağıtım işleri, ekmek, şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaverla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PASTIFICIO ARTIGIANO MENINI S.R.L.

  İtalya

  PASTIFICIO ARTIGIANO MENINI S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. hamur fabrikası, taze hamur, içecekler, ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valeggio Sul Mincio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GOURMETBACK GMBH

  Almanya

  GOURMETBACK GMBH, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makarna, Makarna sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PUR PAIN

  Belçika

  PUR PAIN, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, artisanal ekmek, Ekmek, normal ekmek, gevrek ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ieper, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. GOLDYPAN - PRODUTOS ALIMENTARES LDA

  Portekiz

  GOLDYPAN - PRODUTOS ALIMENTARES LDA, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pastacılık, paketlenmiş ekmek, derin dondurulmuş ekmek ürünleri, ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte De Lima, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ekmek - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

11.293 Şirketler