• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • el arabaları

Sonuçlar

El arabaları - Ithalat/Ihracat

 1. WONDAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  WONDAY, yılında kurulan ve Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük vagonları, El arabaları, Kağıt deliciler, Yapışkan şeritler, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofiste kullanılan etiketler, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ARCAWA GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ARCAWA GMBH, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Egolzwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. GND MAKINA

  Türkiye

  GND Makina olarak 1991’den bu yana deneyimimiz, uzman ve geniş kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Üretimimizin bütün adımlarını kendi çatımız altında gerçekleştirmekteyiz, kendi bünyemizde bulunan yenilikçi gövde atölyemiz, otomasyon bölümümüz ve en güncel teknolojileri kullandığımız metal işleme bölümümüz, GND Makina olarak rekabet gücümüzün temel sebeplerindendir. Ürün gamımızı isteğe bağlı 3-5-6 eksenli CNC boru bükme makinaları ile NC ve Çift Kafa Boru Bükme Makinaları olarak tanımlayabiliriz. Kuruluşumuzdan bugüne gelişen ve hızla değişen sektörümüzde tercih edilen önder firmalardan birisi olmayı hayal ettik ve başardık. Üretimini yaptığımız makinalarımız mobilya , tarım araçları, otomotiv, spor aletleri, yatak-baza, okul sırası, park-bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve daha birçok alanda gerçekleşen üretimlerde kullanılmaktadır. Boru ve profil işleme makinası ihtiyacınız var ise işinize uygun en iyi çözümler için iletişime geçin.. 0552 673 78 86 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.. www.gndmakina.com

 4. KANAT EL ARABASI IMALAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 5. RAMA ALQUILER Y VENTA DE MAQUINARIA

  İspanya

  Kaldırma sistemleri sunucusu Rama, mobil kaldırma platformları alanında uzmanlaşmış bir kuruluş olup kaldırma platformları, ağır yük kaldırma makinelerinin ve cihazlarının kiralanması ve satışı hizmetleri sunmaktadır. Son yıllarda ürün kataloğumuza toprak hafriyatına yönelik makinelerden yeni bir ürününün katılımını sağladık, 50'den fazla tipte şantiye makinesi (ekskavatörler, havalı tabancalar, damperler, çeşitli iş makineleri, ...) satışını ve kiralanmasını yapmaktayız. Danışmanlık, lojistik işlemleri, bakım ve onarım işlemleri de dahil komple bir hizmet sunmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LLC PRODUCTION AND TRADING COMPANY PRIORITY REGION STORAGE

  Rusya

  Region Storage şirketi, malların depolama ve taşınması için depo ekipmanlarının (Çelik Arabalar, mal taşıma için katlanır el arabaları, yürüteç, forkliftler, ofis arabaları ve daha birçok başka ürün) üretiminde uzmanlaşmıştır. Ana ürünümüz, lojistik süreçleri önemli ölçüde basitleştirmemizi sağlayan ve her türlü sektörden bir işletmenin deposunda kullanılabilen çeşitli tasarımlarda kargo ve yükleme arabalarıdır. Region Storage, metal elemanların üretildiği, sağlam yapılara kaynaklandığı, boyandığı, paketlendiği ve depoya teslim edildiği binlerce metrekarelik bir üretim tesisidir. Kaliteli bir ürünü piyasaya sürdüğümüzde, durmuyoruz. Region Storage tesisinde yeni makineler satın alıyoruz ve mevcut olanları güncelliyoruz. Evrensel depo ekipmanı modellerimizin fiyatları düşüktür ve teknik uzmanlıklar en iyi uluslararası standartlar düzeyindedir. Rusya, Azerbaycan, Polonya, Ermenistan ve diğer ülkelerde 300'den fazla şirketle çalışıyoruz.

 2. NOVODINÁMICA

  İspanya

  Taşıma ve depolama ekipmanları, endüstriyel römorklar, çekme araçları, devirmeli kasalar, sac ve plastik kasalar ve kutular, liftli ve manuel çekmeli platformlar, batarya, transpalet, bakara ve bobin transpaletleri, liftli tezgahlar, liftli platformlar, hafif platformlar, alüminyum rampalar, tekerli araba aksesuarları, kaynak tüpü arabaları, kollu platformlar, takım arabaları, seyyar tezgahlar, vs imalatçısı.

 3. K.W.B. - KEMPISCHE WAGENBOUW N.V.

  Belçika

  KWB, Bree’de (Belçika’nın Kuzey Doğusunda) yer alan bir römork üreticisidir. KWB, hızlı değişen nakliye dünyasına çözümler bulma konusunda özel bir üne sahiptir. KWB bir veya daha fazla direksiyon akslı yarı römork lider üreticilerinden biri olmuştur. KWB'yi tarif eden anahtar kelimeler: Küçük seri üretim; Yüksek kalite standartları; Siparişe göre üretim; Direksiyon aksları üretimi ve geliştirmesi konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

 4. REFLEX

  Birleşik Krallık

  Reflex olarak 1981 yılından beri İngiltere pazarında gaz tüpü silindirleri için arabalar üretmekteyiz. Arabalarımız dünyadaki her tür tüpe uyabilecek şekilde uyarlanabilmekte ve ihtiyaç halinde müşterilerin RAL renkleriyle boyanabilmektedir. Reflex olarak KBS serimiz olarak mukavemetli arabalar için dünyada çok az bilinen kare boru kesidi geliştirdik. Lütfen hemen web sitemize göz atın.

 5. TOSYA KESKIN ÇELIK

  Türkiye

  kürek, tırmık, el arabası ve gelberi ürünler üretmekteyiz ürünlerimiz marka tescil belgelidir

 1. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portekiz

  RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA., yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları, endüstriyel yollar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coruche, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CART CITY

  Fransa

  CART CITY, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sepetli el arabaları, arabalar, sıkma turunçgil suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fraisses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. QINGDAO KUNHUA MACHINERY.CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO KUNHUA MACHINERY.CO.,LTD, yılında kurulan ve Dış lastikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el arabaları, motosiklet ve scooter lastikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SYSTEMS DESIGN

  Almanya

  SYSTEMS DESIGN, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. El arabaları, İşyeri tezgahları, Ahşap güverte, ara depolama ve stoklama için sandıklar, El arabaları, İşyeri tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WE-MA-CO GMBH

  Almanya

  WE-MA-CO GMBH, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VERDEMAX

  İtalya

  VERDEMAX, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe aletleri, bahçe aksesuarları, Bahçe aletleri, bahçe sulama, el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boretto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BLECHHELD UG ( HAFTUNGSBESCHRÄNKT )

  Almanya

  BLECHHELD UG ( HAFTUNGSBESCHRÄNKT ), yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Stolberg (rheinland), Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DINIS LTD

  Bulgaristan

  DINIS LTD, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük arabaları asansörleri, Yük arabaları asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. EGYBIRD

  Mısır

  EGYBIRD, yılında kurulan ve Dış lastikler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İç lastikler, İç lastikler, el arabaları, bisikletler için aksesuar ve malzemeler, bisiklet lastikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 8. FETRA FRANCE

  Fransa

  FETRA FRANCE, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. El arabaları, Paletli yük arabaları/transpaletler, İstif için asansörler/kaldırma tertibatları, El arabaları, Paletli yük arabaları/transpaletler, İstif için asansörler/kaldırma tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MERCURA INDUSTRIES

  Belçika

  MERCURA INDUSTRIES, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. El arabaları, Yük vagonları, El arabaları, alüminyum bantlar, Yük vagonları, stoklama şaryoları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BOGAERTS TUINMACHINES

  Belçika

  BOGAERTS TUINMACHINES, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pratik havalandırma sistemi, el arabaları, budama aletleri, yatak aksesuarları, Pratik havalandırma sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LEASEYOURNEXTCAR.COM

  Birleşik Krallık

  LEASEYOURNEXTCAR.COM, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Brighton Marina, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MOBILE SCISSOR TABLES (UK)

  Birleşik Krallık

  MOBILE SCISSOR TABLES (UK), yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, çapraz elektro hidrolik kaldırıcılar, makaslı çalışma platformları, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, sanayi için manüel ve hidrolik arabalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walton-On-Thames, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. JAZGOT JAN KRZYWDZIK SP.K. ODDZIAŁ KNURÓW

  Polanya

  JAZGOT JAN KRZYWDZIK SP.K. ODDZIAŁ KNURÓW, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Forklift kamyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Knurów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. KLEYN TRUCKS

  Hollanda

  KLEYN TRUCKS, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış kamyonlar, Traktörler, yük araçları, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Kullanılmış kamyonlar, Traktörler, yük araçları, ikinci el kamyonlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vuren, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. BOUWMATERIALEN WILLY CLYMANS

  Belçika

  BOUWMATERIALEN WILLY CLYMANS, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kum ve çakıl, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, inşaat malzemeler, Kum ve çakıl, el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tisselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. GÜNDOGAR MAKINA KALIP

  Türkiye

  GÜNDOGAR MAKINA KALIP, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. CARRETILLAS ASTIGARRAGA

  İspanya

  CARRETILLAS ASTIGARRAGA, yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, sökülebilir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hernani-Guipuzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. DOMS

  Belçika

  DOMS, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. el arabaları, giriş kontrol sistemi, dev kapılar, ana kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz