• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elde etme- ilkeler- verilerin güvenliği

Sonuçlar

Elde etme- ilkeler- verilerin güvenliği - Ithalat/Ihracat

 1. FASTEST GMBH

  Avusturya

  "Normalliğe giden en hızlı yol." Misyonumuz, tıbbi gözetim altında SARS-CoV-2 testlerinin yetkin bir şekilde uygulanması için çok sayıda test merkezi kurmaktır. Corona Pandemisi sırasında Avusturya nüfusuna önemli bir katkı sağladığımıza inanıyoruz. "Normalliğe giden en hızlı yol" müşterilerimize sunmak istediğimiz şeydir. Kişi, şirket, etkinlik veya turizm de olabilir. Akut bulaşıcılık hakkında hızlı bilgi sayesinde müşterilerimiz olumsuz bir sonuç durumunda biraz normallik ve güvenlik kazanabilirler. Corona uzmanlığımızla Normalliğe giden en hızlı yol", bu bizim görevimiz. 850.000'den fazla PCR testi. 250.000 antijen testi. 5000 antikor testi. 40.000 aşı. 200 çalışan. 6 konum. FastPass. İşyerinde 3G kontrolü için yazılım çözümü.

 2. DATAFOX GMBH

  Almanya

  DATAFOX GMBH, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geisa, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAINCUBES ONE GMBH

  Almanya

  MAINCUBES ONE GMBH, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Internet servis sağlayıcılar, veri merkezi, Bilişim güvenliği danışmanlık hizmeti, Internet servis sağlayıcılar, bilgisayarlı güvenlik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INTENT TECHNOLOGIES

  Fransa

  INTENT TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Veri şifreleme - Yazılım ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yazılım oluşturma ve geliştirme, Elektronik veri işleme - yazılım, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Yazılım oluşturma ve geliştirme, Elektronik veri işleme - yazılım, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, gayri menkul idaresi için uygulamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VIACRYP

  Hollanda

  VIACRYP, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurul Yönetimi, Kurul Yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANY DATA

  Güney Afrika

  ANY DATA, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirketler arası veri tabanı, Email ile pazarlama, Şirket veritabanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Midrand, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 2. INTELLIGO - IT-SERVICE & IT-LØSNINGER

  Danimarka

  INTELLIGO - IT-SERVICE & IT-LØSNINGER, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brøndby Strand, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. CLEAR DATA (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  CLEAR DATA (UK) LTD, yılında kurulan ve Optik okuyucular sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, büyük boyutlu scanner'ler, belgelerin öğütülmesi, endüstriyel grafik sektörü için elektronik tarama cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blyth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TABSURVEY

  Danimarka

  TABSURVEY, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Copenhagen, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. AMFAX LIMITED

  Birleşik Krallık

  AMFAX LIMITED, yılında kurulan ve Test ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, elektrik kablo üretimi, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blandford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. AVENIR DATA

  Fransa

  AVENIR DATA, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yeni müşteri kazanımı, müşteri sadakatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dax Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AZ BERATUNG

  Almanya

  AZ BERATUNG, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bilgisayarlı güvenlik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FAYTECH AG

  Almanya

  FAYTECH AG, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Göttingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FIRST COLO GMBH

  Almanya

  FIRST COLO GMBH, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frankfurt/main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRIVACY PROTECTION EUROPE

  Hollanda

  PRIVACY PROTECTION EUROPE, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Overloon, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. ALGOSECURE

  Fransa

  ALGOSECURE, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. INTECH

  Lüksemburg

  INTECH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Sanayi için yazılımlar, bilişim sektörü kurulu, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Sanayi için yazılımlar, Bilişim sistemleri denetim, danışmanlık ve uzmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schifflange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. BABELWAY

  Belçika

  BABELWAY, yılında kurulan ve EDI, elektronik veri takası sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, faturalar, Otomasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louvain-la-neuve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PROTECCIÓN DE DATOS 247

  İspanya

  PROTECCIÓN DE DATOS 247, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. veri koruma üzerinde bilgilendirme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. INFOS-COM

  Lüksemburg

  INFOS-COM, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari bilgiler, Adres dosyaları, Müşteri veri tabanı, Ticari bilgiler, Potansiyel müşteri veritabanı, Adres dosyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KEHLEN, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL AMÉNAGEMENT SPRL

  Belçika

  GLOBAL AMÉNAGEMENT SPRL, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. makina ekipman süpervizyonu için yazılım paketleri, Bilişim tesis yönetimi, üst kontrol sistemleri, IT çözüm ve hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dour, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BECHARGED GMBH

  Almanya

  BECHARGED GMBH, yılında kurulan ve Sanayi için yazılımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Enerji Yönetimi Yazılımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SUPPORT-24

  Almanya

  SUPPORT-24, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HANDD BUSINESS SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  HANDD BUSINESS SOLUTIONS, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reading, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. 3N CONSULT + ORGANICE GMBH

  Almanya

  3N CONSULT + ORGANICE GMBH, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Programcılık ve Yazılım, Programcılık ve Yazılım, sipariş yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nienburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MICROSTORE SA

  Fransa

  MICROSTORE SA, yılında kurulan ve Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sistem güvenliği (antivirüs, güvenlik duvarı, izinsiz giriş saptama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EUROLANGUAGE FACHÜBERSETZUNGEN GMBH

  Avusturya

  EUROLANGUAGE FACHÜBERSETZUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. GABRIELE VOIGT

  Almanya

  GABRIELE VOIGT, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nienburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FACHÜBERSETZUNGEN INTERPRES

  Almanya

  FACHÜBERSETZUNGEN INTERPRES, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VERONIKA STREITWIESER

  Almanya

  VERONIKA STREITWIESER, yılında kurulan ve İdari ve mali servisler - dışa açılma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, Teknik çeviri, Ticari çeviri, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, Teknik çeviri, Ticari çeviri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elde etme- ilkeler- verilerin güvenliği - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.787 Şirketler