• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik bobinleri

Sonuçlar

Elektrik bobinleri - Ithalat/Ihracat

 1. EMBRO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMBRO GMBH, yılında kurulan ve Teknik tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İndüksiyonlu ısıtma sistemleri, Elektrotermik - makine ve ekipmanlar, Araba koltuğu ısıtması, Isıtıcı zemin örtüleri, Elektrotlar, tıbbi, Yüzey ısıtma elemanları (Yapı parçaları), Ayak ısıtma minderi, elektrikli ısıtıcı bantlar, ısıtıcı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auerbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SIBATRON AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SIBATRON AG, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobinler ve solenoidler, Bobinler ve solenoidler, Ufak transformatörler, mıknatıs bobinleri, demir çekirdek bobinleri, Elektrikli sargılar, Evcil hayvan ürünleri imalatçıları, ferritli transformatörler, reaktans sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frauenfeld, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. GASS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GASS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DNC OTO - TURKIYE SPARE PARTS - AUTO SPARE PARTS - TRUCK SPARE PARTS- AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  As we are DNC automotive export high quality Turkish made aftermarket and genuine auto parts to nearly 20 countries in the World. we sell more than over 24 brands. We all ready producing %30 of those products at our production lines. All so We supply all other brands from our suppliers to our customers. By the way there are more than 50.000 pcs. spare parts in our stock.As Turkeyspareparts brand, we have been a supplier and manufacturer in the following product groups for more than 20 years. 1- Trucks and Trucks group 2- Construction machines, buckets, forklifts, etc. 3- Car, automobile, minibus and passenger vehicle groups 4- Agricultural vehicles, tractors, etc. Groups. We offer the spare parts of the above groups to our customers as both OEM (original parts) and aftermarket. We have more than 50, 000 products in stock.DNC Automotive; It provides retail sales services to all of Turkey, especially Bursa and South Marmara, with its professional staff who are experts in their fields. By reaching more than 2000 points throughout Turkey, we meet the demands of Original and Aftermarket spare parts quickly and perfectly.As Dnc Automotive, we supply brake parts, chassis parts, Glass cleaning parts, filters, exhaust system parts, cooling parts, steering wheel parts, auto electric parts of many brands and after market. We offer original or sub-industry products to our customers.

 5. CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

  Türkiye

  CAMTEL BOBİNAJ VE TRAFO TELLERİ, 2022 yılında kurulan cam elyaf, mylar, kapton, vb. Yalıtımları alüminyum tel ve bakır tel üzerine uygulamaktadır. Bu teller günümüzde en çok yer alan enerji üretim ve dağıtımında kullanılan kuru tip trafolarda, kaynak makinelerinde, redresörlerde, voltaj regülatörlerinde, elektromanyetik mıknatıslarda, motorlarda kullanılmaktadır. Sektöründe en uygun fiyatlarla ve en kısa terminlerle hizmet veren Camtel Bobinaj Ve Trafo Telleri firması müşteri memnuniyeti açısından en iyisidir. CAMTEL BOBİNAJ VE TRAFO TELLERİ firması yeni olmasına rağmen ihracat ve ithalat yapabilmektedir. Türkiye pazarındaki birçok kurumsal ve esnaf müşterilere hizmet verebilmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AYCAN BOBINAJ

  Türkiye

  Elektrik sektörüne 1985’ten beri hizmet veren Aycan Bobinaj telleri ltd. şti. www.aycanbobinaj.com bakır tel, alüminyum tel üretimi ve makineleştirilmesi alanında elektrik sanayisine büyük hizmetler vermiştir. Halen profesyonel bir ekibe ve deneyime sahip olan Aycan Bobinaj, teknolojinin en güçlü makine parkuruna, kaliteli ham maddesine, ambalajına ve müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Bobinaj ve elektrik direkleri, trafo ve diğer elektriksel cihazlara bakır tel ve alüminyum tel üretimi yapmaktadır. Elektrik sektörüne verdiği hizmetler arasında; Bobin teli, Daglas izoleli tel, Yassı bakır tel, yassı alüminyum tel, mika kaplı tel, mylar kaplı tel, kağıt izoleli tel, pamuk kaplı tel, nomex kaplı tel, polyester kaplı tel, cam elyaf kaplı tel, cam elyaf izoleli tel, cam elyaf izoleli bakır tel, cam elyaf izoleli alüminyum tel, polyimide, polyimide kaplı tel, yüksek frekans eritmeli polyimide kaplı tel gibi pek çok ürün ve hizmetleri vermektedir.

 2. ILKIM GROUP MUHENDISLIK

  Türkiye

 3. SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975

  İtalya

  SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobinler ve solenoidler, Bobinler ve solenoidler, süper emprime elektrik bobinleri, elektrovana ve mıknatıslar için bobinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KUK ELECTRONIC AG

  İsviçre

  KUK ELECTRONIC AG, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pirinç baca delikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Appenzell, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV

  Hollanda

  KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Anahtarlamalı Güç Kaynakları, bobinler, özel transformatörler, mıknatıs bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oirschot, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. KUK COILS SLOVAKIA S.R.O.

  Slovakya

  KUK COILS SLOVAKIA S.R.O., yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli transformatörler, Bobinler ve solenoidler, fiş fabrikası, Sarmal vanalar, Elektrikli transformatörler, Bobinler ve solenoidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trencianska Teplá, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG

  Almanya

  ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NKL GMBH

  Almanya

  NKL GMBH, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. indüktans, akım variatörü, Ölçüm transformatörleri, Güç invertörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolpertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WINDER TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  WINDER TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. optik kablolar için sargı açma makinaları, bobin sarma, bobin sarma makinaları, metal tel sarma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HKR GMBH

  Almanya

  HKR GMBH, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli transformatörler, Elektrikli transformatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Johann / Upfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SEMZ - SMILA ELECTROMECHANICAL PLANT

  Ukrayna

  SEMZ - SMILA ELECTROMECHANICAL PLANT, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar - doğrudan akım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lokomotif onarım hizmetleri, elektrik motorları bobinleri, elektrik bobinleri, motor ve transmisyon organları revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Smila, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL

  İtalya

  AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik motorları bobinleri, motorlu vibratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berra Di Riva Del Po, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FRANCE BOBINAGE

  Fransa

  FRANCE BOBINAGE, yılında kurulan ve Bobinler ve solenoidler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik bobinleri, Elektrik bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaudun, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR

  İtalya

  ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektrikli motor onarımı, pompa revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN

  Almanya

  ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HR ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  HR ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Blumberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELECTRATEST YORKSHIRE LTD

  Birleşik Krallık

  ELECTRATEST YORKSHIRE LTD, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şamdanlar/Avizeler, Elektrik bobinleri, Şamdanlar/Avizeler, Elektrik bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doncaster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ATELIER URBINI & CO

  Belçika

  ATELIER URBINI & CO, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, bobinler, bobin sarma, Elektrik bobinleri, o-ring bobin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE

  Fransa

  ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seclin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. COELMO

  Fransa

  COELMO, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. transformatörler için elektrikli motor sargısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montelimar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neukirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KEW ELECTRICAL

  Birleşik Krallık

  KEW ELECTRICAL, yılında kurulan ve ELEKTRİK TESİSATLARI sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Elektrik ve elektronik atıkların işlenmesi, Elektrik bobinleri, Elektronik ev aletleri - İthalat/İhracat, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Elektrik ve elektronik atıkların işlenmesi, Elektrik bobinleri, Elektronik ev aletleri - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brighton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GBC S.R.L.

  İtalya

  GBC S.R.L., yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobinler ve solenoidler, elektrovana ve mıknatıslar için bobinler, pirinç baca delikleri, Bobinler ve solenoidler, solenoidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ROSSINI PIERRE SARL

  Fransa

  ROSSINI PIERRE SARL, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arazi aracı yıkama düzenekleri, metal kaplama işlemleri, elektrik motorları bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sequedin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. LES ATELIERS AM

  Fas

  LES ATELIERS AM, yılında kurulan ve Elektrik bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektrik ve elektromekanik bobinajlar, transformatörler için elektrikli motor sargısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz