• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik dağıtımı

Sonuçlar

Elektrik dağıtımı - Ithalat/Ihracat

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıla dayanan endüksiyon uzmanları karşınızda! Inductoheat Europe - endüktif ısıtma ve ısıl işlemle ilgili her sorununuzda doğru iş ortağı! Tüm dünyada faaliyet gösteren Inductotherm grubunun bir parçası olarak, endüktif ısıtma alanında Avrupa'nın teknoloji lideriyiz. Reichenbach'taki ana fabrikamızda en farklı endüstriyel uygulamalar için endüktif ısıtma tesislerini geliştiriyor, üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Hem standart hem de özel sertleştirme sistemlerinin yanı sıra büyük bir bant genişliğinde invertörler de sunuyoruz. Ayrıca Inductoheat Europe Reichenbach ve Darmstadt'taki iki fason üretim tesisinde müşterilerimiz için büyük ve küçük seri sertleştirme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Endüksiyon imalatımız ile uygulamaya özgü aşınan parçaları orijinal parça kalitesinde üretiyoruz - üstelik isterseniz "Ekspres hız" ile!

 2. MARX TRANSFORMATORENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARX TRANSFORMATORENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wittlich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HVP HIGH VOLTAGE PRODUCTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HVP HIGH VOLTAGE PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Planegg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. J. SCHNEIDER ELEKTROTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  J. SCHNEIDER ELEKTROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MTM POWER MESSTECHNIK MELLENBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTM POWER MESSTECHNIK MELLENBACH GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mellenbach-Glasbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WEIDMÜLLER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEIDMÜLLER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Detmold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WIELAND ELECTRIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIELAND ELECTRIC GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bamberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELTRA ELEKTROMASCHINEN U. TRANSFORMATORENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELTRA ELEKTROMASCHINEN U. TRANSFORMATORENBAU GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osann-Monzel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ERFI ERNST FISCHER GMBH & CO KG.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERFI ERNST FISCHER GMBH & CO KG., yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Freudenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HY-LINE POWER COMPONENTS VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HY-LINE POWER COMPONENTS VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Unterhaching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ICS SCHNEIDER MESSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ICS SCHNEIDER MESSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hohen Neuendorf Ot Bergfelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRANSTEC GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MARTIN KAISER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARTIN KAISER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hochstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TÜMPA ELEKTRIK

  Türkiye

  TÜMPA ELEKTRİK 1990 yılında Alçak Gerilim Elektrik Ekipmanları ve Aydınlatma Malzemeleri üzerine kurulmuştur. TÜMPA ELEKTRİK, ABB, SIEMENS, WAGO, CHINT, PHILIPS, VIKO by PANASONIC, PRYSMIAN vb. dünya çapındaki marka ve üreticilerin Türkiye'deki güçlü iş ortağıdır. TÜMPA ELEKTRİK, alçak gerilim ekipmanları, aydınlatma, bakır ve kablo pazarı alanında 3000'den fazla yerli ortağa ve 43 yabancı ülkeye doğrudan ticari hizmet vermektedir. TÜMPA ELEKTRİK, ticari tesislerini 15.000 m2 depo kapasitesinde, Türkiye genelinde 10 farklı ofis ve depodan işletmektedir. Şirketteki tüm operasyonların ilerleyişi, teslimata kadar gelişmiş yazılım ağı tarafından kontrol edilmektedir.

 3. TÜRKER TRAFO

  Türkiye

  Merhaba, Turker Trafo fabrıkamız yurtiçi ve yurtdışı pazarında dağıtım ve güç trafoları için dalga duvar ve kazan-kapak-depo üretimi faaliyetlerine devam etmekte. Merkez ofisimiz ve fabrikamız Kocaeli’de bulunuyor. Şirketimiz size özel tekliflerini sunmak ister. Yüklü miktarlardaki siparişlerinizi karşılayabilecek kapasitedeyiz. Ve siparişlerdeki miktar arttıkça, fiyatların daha makul olacağını da eklemek isterim. Size teklif verebilmemiz için örnek proje detaylarını bize gönderin lütfen. Teknik birimimiz proje detaylarını inceledikten sonra sizin için bir çalışma yapıp, teklifimizi sunabiliriz. Üretimlerimize ilaçla yıkama, kumlama, boyama- astar (dökme ve elektrostatik) hizmetlerini talebiniz doğrultusunda vermekteyiz. Ürünlerimize gerekli kalite kontrol testleri – sızdırmazlık prosedurlerı yapılmakta. İlgili fotoğrafları ve diagram dosyamızı maile ekledim. İnceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa, paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. Ayrıca tanıtım videomuzu ve linkedin sayfamızın linkini sizinle paylaşıyorum; teklif sunabilmemiz için sizden örnek proje detaylarınızı rica edeceğim. Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım. Üretim ölçülerini, diagram şemamızı görmek için lütfen mail atın. E-mail adresimiz: sales@turkertrafo.com https: //www.linkedin.com/company/t%C3%BCrker-trafo/ https: //turkertrafo.com/

 4. KNIEL SYSTEM-ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Kniel fark yaratır. Kaliteden ödün vermeyen, yüksek kaliteli mühendislik, titiz hizmet. Kniel güç kaynakları standartları belirler. Başarınız için. Kniel System-Electronic GmbH, 7 - 3000 Watt arasında güç kaynakları konusunda yüksek teknolojili bir üreticidir. 1975'te kurulan şirket yıllar geçtikçe standart bir üreticiden otomasyon, ölçüm ve kontrol tekniği, sezici tekniği, taşıt yapımının yanı sıra ilaç ve laboratuvar tekniği gibi teknolojik alanlarda yetkinliğe sahip, yenilikçi, müşteriye özgü güç kaynakları sağlayıcısına dönüştü. Kniel'in ürün çeşitliliği 19" sistemleri, tavan rayları ve duvar montajı için aksesuar ve güç kaynakları alanında üç ana bölüme ayrılır. Standart cihazlarda seçeneklerin arasında bulunan 10.000'in üzerinde tip seçeneği müşterinin hizmetindedir. Güç kaynakları 100% Made in Germany olan Kniel'in merkezi Karlsruhe'dedir.

 5. EMI ELEKTRIK MALZEMELERI IMALATI SAN.TIC. A.S.

  Türkiye

  EMİ A.Ş. kurulduğu 1978 yılından bugüne ürettiği malzemeler ile alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. EMİ A.Ş. her zaman kaliteli malzemeyi tam zamanında ve uygun fiyatla müşterilerine sunmayı amaçlamıştır. Ürünlerimiz TSE standartları, TEDAŞ MYD ve özel şartnamelere uygun imalat yapılmaktadır. Ürünlerimizin CESI ve LVT Laboratuvarlarında tip testleri yapılmıştır. Tesislerimizde ISO 9001: 2015 Kalite Güvence Sistemi kapsamında imalat yapılmaktadır. İMALAT KONULARIMIZDAN BAZILARI  Orta Gerilim Harici Tip Ayırıcı  Orta Gerilim Dahili Tip Ayırıcı  Orta Gerilim Sigortaları  Alçak Gerilim Yük Kesici Şalter  Alçak Gerilim Sigortalı Yük Kesici Şalter  Alçak Gerilim Özengili Kollu Şalter  Alçak Gerilim Özengili Enversör Şalter  Yıldırım Yakalama Sistemleri  Topraklama Malzemeleri  Alpek Hırdavat  Armatür Konsolu  Ölüm Tehlike Levhası  Dış Toprak Baraları

 6. ILETIM

  Türkiye

  1995 yılında Konya’da, Elektrik Proje ve Müşavirlik hizmetleri sektöründe kaliteli projelere imza atmak üzere kurulan İletim Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden beri anahtar teslimi uzman çözümleri ile sektörde vazgeçilmez kurum olmuştur. 1998 yılından itibaren proje ve müşavirlik hizmetlerinin yanında uygulamaya yönelik anahtar teslim taahhüt işlerini de yapmaya başlamıştır. Kuruluşundan bu yana 300 MVA’nın üzerinde kurulu güç referansı ile firmamız Elektrik sektöründe uzmanlığını defalarca kanıtlamıştır. Gelişen teknoloji ve müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, yeniden yapılanma ve kalite çıtasını yüksek tutmayı hedefleyen firmamız 2011 yılından itibaren Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 1000 m² fabrika alanı ve 400m² modern ofis binasında faaliyetlerine devam etmektedir. striyel Bu tarihten itibaren Endüstriyel tesisler başta olmak üzere İş Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar, Oteller, Hastane Binaları, Eğitim Tesisleri, Spor Tesisleri, Konutlar vb. tesislerin ihtiyacına yönelik güç dağıtım panoları ve kumanda panolarının modern proje çizim teknikleri ile en kısa sürede, en doğru şekilde, projelendirme imalat ve montajlarını yapmaktayız. Firmamız bu güne kadar müşterilerine sağlamış olduğu kaliteli hizmet ve güven esasına dayanan çalışma düsturuyla kesintisiz hizmet vererek günden güne büyüme eğilimi göstermeye devam etmektedir.

 7. ERDEM ENGINERRING

  Türkiye

  ERDEM MÜHENDİSLİK , kurumsal bir yapı ve düşüncesi ile , farklı mühendislik proje ve tasarımlarının faaliyete geçirilebilmesi amacıyla 2003 yılının Nisan ayında limited şirket olarak İstanbul da kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar farklı sektörlerde ve konularda bir çok projeyi sonuçlandırmıştır. Sonuçlanan birçok projede üretim ve kalite standartları esastır. Firmamız, kurulduğu günden bu güne sektörel konularında teknik, idari , makine, donanım, yazılım, ve bitirdiği işler itibariyle tercih edilen konuma gelmiştir, Bu konuda gurur duymakta, çalışan personelimizle daima en iyi ve lider olmayı kendimize amaç edinmekteyiz.

 8. TAVRIDA ELECTRIC

  Almanya

  Tavrida Electric, orta gerilim elektrik şalt ekipmanı üreticisi ve küresel tedarikçisidir. Vakum devre kesiciler ve otomatik devre şalterleri için geliştirme, üretim, satış yapılmaktadır. Dağıtım şebekeleri, yenilenebilir enerji santralleri bağlantı noktaları, üretim, kimya, madencilik, endüstri için vakum kesiciler ile birlikte bakım gerektirmeyen çözümler sunar. Dünya çapında 700.000 kurulum. Tavrida Electric 1990 yılında kuruldu - Mühendislikte Mükemmellik.

 1. GUARCONSA

  İspanya

  Elektrik ve aydınlatma malzemeleri depolama ve dağıtımı. İnşaat, montaj ve konstrüksiyon, bakım ve onarım şirketleriyle kamu kuruluşlarına ve hastanelere yönelik olarak elektrik tesisatı malzemelerinin sağlanması.

 2. EKIP ELEKTROMEKANIK LTD.

  Türkiye

 3. UZS ELEKTRIK SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  ABB, DANFOSS marka alcak gerilim, salt malzemeleri ve surucu satisi

 4. ELMEKSAN ELEKTRIK MALZ SAN AŞ

  Türkiye

  we produice fuse switch disconnector and NH fuses we have the certificates and the test reports.we can export to all countiries our products are high qualıty with competiable prices.

 5. BLUM GERMANY GMBH

  Almanya

  BLUM GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Krumbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ROLLER & FISCHER TRANSFORMATORENBAU GMBH

  Almanya

  ROLLER & FISCHER TRANSFORMATORENBAU GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberriexingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ACAL BFI GERMANY GMBH

  Almanya

  ACAL BFI GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gröbenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AKKUTRON HANDELS GMBH

  Avusturya

  AKKUTRON HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wolkersdorf Im Weinviertel, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. OMNI RAY AG

  İsviçre

  OMNI RAY AG, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dübendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. LUXEMBOURG ENERGY OFFICE

  Lüksemburg

  LUXEMBOURG ENERGY OFFICE, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrik dağıtımı, Enerji - yenilenebilir, doğal gaz distribütörü, Elektrik dağıtımı, Enerji - yenilenebilir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektrik dağıtımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

19.301 Şirketler