• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik kabloları

Sonuçlar

Elektrik kabloları - Ithalat/Ihracat

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Patelec Group, 50 yılı aşkın bir süredir pazarda faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız bakır üretimi ve işlemesi olmakla beraber ürünlerimiz elektrikli el aletleri, dalgıç pompalar, tıbbi aletler ve daha birçok ürünü tasarlayan tesislere gönderilmektedir. Ürettiğimiz tüm elektrik kablolarının, çıplak tellerin ve şeritlerin mukavemet ve yaşlandırma testlerine tabi tutulduğunu ve bakır çubuk işleme hizmetinin EN 13602 ve EN 60228 standartlarına göre gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz. Üretim sürecinin tamamını sıkı kontrol altında tutarak şunları da üretiyoruz: – elektrik fişleri; – düz kablolar ve ayrık düz kablolar; – PVC kablolar; – yuvarlak kablolar ve spiral kablolar; – elektrik kabloları; – tel çubuklar. Ürün yelpazemizdeki ana ürünler, 300/500 V – 450/750 V için PVC veya kauçuk izolasyonlu alçak gerilim kablolarıdır. SPT, SV, VCTF ve SJ gibi standartları karşılayan kablolar da tedarik ediyoruz. Ayrıca ıslak ortamda veya tamamen suya batırılmış ve su yüzeyinde çalışan makinelerin beslemesine uygun kablo demetleri de üretiyoruz. Kurum içi mühendislik çözümlerimiz arasında yangın durumunda düşük duman emisyonu ve toksisite gerektiren alanlarda çalışmak üzere üretilen Ghelios ürünleri ve tehlikeli (ATEX) bölgelerde kullanılan Thorex ürünleri bulunmaktadır. Ek olarak, yüksek yük aktarma uygulamalarına yönelik su ve yağ direnci özellikleri içeren patentli bir Hercules tasarımı öneriyoruz.

 2. TRANSOVAK ELK. CIH. SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin elektrik üretim sektöründeki 40 yılı aşkın liderliğiyle Transovak, seçkin Sezgin markası altında çok çeşitli elektrik aksamlarında uzmanlaşmıştır. Elektrik sistemlerinizi ve kompanzasyon çözümlerinizi geliştirmek için tasarlanmış düşük voltajlı akım transformatörleri, şönt reaktörler, harmonik filtreler, kontrol transformatörleri ve izolasyon transformatörleri üretiminde yenilik ve kaliteye bağlıyız. Ürün Portföyümüz şunları içermektedir: •Akım Transformatörleri •Toroidal Tip Akım Transformatörleri •Sargı Toroidal Akım Transformatörleri •Şönt Reaktörler •Harmonik Filtreler •İzolasyon ve Kontrol Transformatörleri •toprak kaçağı ve röle ve toroidal transformatörler. Mükemmelliğe olan bağlılığımız Sezgin markasının odağında yer almaktadır. Tecrübeli uzmanlardan oluşan bir ekip ve dinamik bir Ar-Ge departmanıyla her ürünün en yüksek kalite ve yenilik standartlarını karşılamakla kalmasını değil, aşmasını da garanti ediyoruz. TSE, ISO 9001 ve CE belgelerinin gururlu sahipleri olarak kaliteye olan bağlılığımız sarsılmazdır. Deneyimli ve güvenilir teknik ortağınız olarak Transovak, beklentilerinizi aşmaya kararlıdır. Rekabetçi fiyatlandırma ve kompanzasyon sistemlerinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış kapsamlı bir özelleştirilebilir Sezgin ürünleri yelpazesi sunuyoruz. Özel boyutlu ve uygulamaya özel çözümler üretme kabiliyetimiz, müşterilerimizin benzersiz zorluklarını ve gereksinimlerini etkin bir şekilde ele almamızı sağlamaktadır.

 3. COTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COTRONIC GmbH 1989 yılından bu yana (besleme hatları, cihaz bağlantı hatları, teçhizat bağlantıları, hastane sınıfı kablolar, hastane hatları da dahil olmak üzere) müşteriye özel şebeke hatları, güç kaynakları ve LED ürünlerinin dağıtımında uzman bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Sadece ülkeye özgü sertifikalı ürünler sağlamaktayız. Yirmi yılı aşkın bir süredir, elektromekanik ve elektrik teknolojisi gibi çeşitli sektörlerdeki endüstriyel müşterilere güç hatları ve güç kaynakları tedarik etmekteyiz. 1990 yılından bu yana şirketimiz Feller GmbH şirketinin (Avusturya) daimi bir pazarlama ve satış iş ortağıdır. Yakın işbirliği, isteklerinize ve değişimlerinize esnek ve hızlı bir şekilde yanıt vermemize izin vermektedir. 2017 yılında, süpermarketler, satış ve sergi salonları, gıda endüstrisindeki depolama, imalat ve lojistik alanları için LED spotlar, LED iç mekan lambaları, LED sokak lambaları ve LED teknoloji konusunda satış ve dağıtım faaliyetlerini üstlenmiş bulunmaktayız. Şirketimiz DIN EN ISO 9001: 2015 sertifikalıdır.

 4. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Shenzhen Tenking Tech, 14 yıllık ihracat tecrübesiyle her zaman "önce kalite, benzersiz ürünler, sürekli kreasyon" ilkesine bağlı kalmıştır. 2022'de 4 üretim hattına ve 200'den fazla çalışana ulaştık. Çok sayıda müşterinin güvenini kazanıyor ve 70'ten fazla ülkedeki müşteriler için tanınmış markalara OEM/ODM hizmetleri sağlıyoruz. ODM ve OEM'deki avantajlar: 1. İyi donanımlı 2800 metrekarelik montaj atölyesi, 4 üretim hattı & alınan tüm siparişlerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için 150.000 adet/ay kapasite. 2. 1200 metrekarelik enjeksiyon atölyesi, ODM'yi daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli hale getiriyor. 3. Profesyonel Ar-Ge ve mühendislik ekipleri, tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürür. 4. Ürün kalitesinin mükemmel performansa ulaşmasını sağlamak için bitmiş ürünlerin %100 denetimi. 5. UPS / DHL kargolarıyla uzun vadeli anlaşmalarla, Avrupa'ya nakliye maliyetini rekabetçi fiyat ve zamanında teslimatla yapar.

 5. LIMOSS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  "Projelerinizi hayata geçiriyoruz! Üretici olarak size tahrik çözümleri için mükemmel uyumlu setler sunuyor ve projelerinizi planlama, uygulama ve tasarım süreçlerinde size destek sağlıyoruz. 2009 yılında deneyimli birkaç tahrik sektörü uzmanı tarafından limoss kuruldu. Wetter (Ruhr) şehrinde bugün uluslararası düzeyde faaliyet gösteren şirketin temelleri atıldı. Limoss' kurucuları, mekanik, elektronik ve tahrik teknolojisi gibi temel uzmanlık alanlarını birleştirmenin, müşterilerimize tek elden hizmet sunarak onlar için önemli bir avantaj yaratacağına inandılar. Limoss olarak kalite, destek ve esnekliğe büyük önem veriyoruz. Müşteri projelerinin başlangıcından düzenli olarak destek sağlama aşamasına kadar teknik geliştirmeler ve uygulamalar için sistem tasarımlarında sizin yanınızda olan yetkin ortak olarak bulunuyoruz. Yenilikçi ve müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünler ile sürekli kişisel destek sağlama konusundaki gücümüzdür. Dinamik ekibimiz ve yaratıcı fikirlerimizle ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmekteyiz. Bu sayede size her zaman kaliteli, güvenilir ve geleceğe yönelik bileşenler ve sistemler sunabiliriz. Bu ürünler, çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. örn. Mobilya, sağlık ve tıp, sinema, endüstri vb.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. U.I. LAPP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lapp şirketler grubu, bağlantı teknolojisinin önde gelen üreticilerinden biridir: Kablolar, iletkenler, endüstriyel konnektörler ve vidalama teknolojisi, montajlar, otomasyon teknolojisi ve aksesuarlar.

 2. JACOB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Jacob kablo başlıkları konusunda uzmandır. Müşteriye özel çözümler için kapsamlı bir standart ürün yelpazesi ve bir mühendislik ekibi sunuyoruz.

 3. SAB BROECKSKES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAB BROECKSKES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KABELTRONIK ARTHUR VOLLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KABELTRONIK ARTHUR VOLLAND GMBH, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Denkendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MUCKENHAUPT & NUSSELT GMBH & CO. KG - KABELWERK

  Almanya

  Verified by europages badge

  MUCKENHAUPT & NUSSELT GMBH & CO. KG - KABELWERK, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HAUFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAUFE GMBH, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chemnitz/ot Grüna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RTE SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  RTE SNC, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Elektrik kabloları, ısıyla daralan kılıflar, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Elektrik kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pandino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KABECK HANS DIETER BECKER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KABECK HANS DIETER BECKER GMBH, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dillingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BAYERISCHE KABELWERKE AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAYERISCHE KABELWERKE AG, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ARMBRUSTER MULLER

  Belçika

  Verified by europages badge

  ARMBRUSTER MULLER, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik kabloları, Endüstriyel mühendislik danışmanları, elektrik enerji dağıtımı, Elektrik kabloları, Endüstriyel mühendislik danışmanları, özel ve endüstriyel elektrik tesisatları için mühendislik incelemeleri ve mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL, yılında kurulan ve Kumanda tablosu - elektrik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Elektrik Ekipmanları, Elektrik kabloları, İnşaat - makineler ve malzemeler, elektrik enerjisi dağıtım panosu, Makine otomasyonu, PLC programlama, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. 2 CEV

  İspanya

  Verified by europages badge

  2 CEV, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektrik panosu konstrüksiyonu, elektrik panoları için kablo tesisatları, su geçirmez distribüsyon elektrik panoları, elektrik tabloları, Elektrik kontrol panelleri, elektrik tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paterna-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BEWO KABEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEWO KABEL GMBH, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nagold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BEMKA CABLE

  Türkiye

  1986 yılında kurulan Emka Kablo, üretim sürecine İstanbul, Türkiye'de başlamıştır. Kalite standartlarına uygun fişli kablo üretimi ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli üretim anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermekteyiz. Bemka Kablo olarak üretim kabiliyetlerimizi değişen teknolojilerle birleştiriyor, müşterilerimize ihtiyaçlarını takip ederek yüksek kaliteli ve güncel ürünler sunuyoruz. Bemka Kablo üretim tesisindeki teknik altyapımız ile dünya kalitesinde kablolar üretiyoruz. Tesisimizdeki hatlar ve makineler: •4 Tam otomatik fişli kablo üretim makinesi •15 Hanke terminal pres makinesi •4 Enjeksiyon kalıplama makineleri •8 Paketleme hatları •4 Kablo hatları •1 Pvc granül üretim makinesi •1 Bakır bükme hattı •1 İzole bükme hattı. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •H05VV-F / H05VVH2-F VE H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F gibi PVC Kablolar 2x0.50'den 3G1.5'e kadar kablo olarak ürünler. •Fişli Kablolar: 2, 5A / 16A HİDROPONİK / 16A AVRUPA TİPİ / 16A TÜRK TİPİ ve daha fazlası internet sitemizde keşfedilebilir! Misyonumuz, üretim ve üretim sonrası hizmet anlayışı ile yerli ve yabancı müşterilere güven ve memnuniyet verecek şekilde kalite standartlarını ve yönetim sistemlerini takip ederek müşterilerimize hizmet vermektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 8. KABELON CABLE TRAYS & ELECTRIC

  Türkiye

  35 yılı aşkın tecrübeye sahip, alanında uzman mühendis ve imalat personelinin vermiş olduğu güven sayesinde kuruluşundan bu yana onlarca projeye imza atan Yektamak Makina ve Mühendislik bünyesinde, yenilenen kimliğimiz ile faaliyetlerimizi geliştirip büyütmeye devam etmekteyiz. Kablo kanalı üreticisi olmanın yanında elektrik ve endüstriyel malzeme ihtiyaçlarınız için “Hepsi tek bir noktadan” çözümler sunmaktayız. Ana amacımız müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek hizmet standartını en kaliteli ürünlerle sunmaktır. Sizin zamanınız değerli! Tedarikçileri aramak ve her seferinde iş ilişkileri geliştirmek için zaman ve para harcamak yerine, tüm elektrik ve yapı malzemelerinizi tek bir kaynaktan sağlamanın avantajını sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin her zaman ihtiyaç duyduğu ve en çok tercih ettiği gerçek bir iş ortağı olma felsefemize bağlıyız. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarındaki ülkeler gibi uluslararası pazarlarda deneyim sahibiyiz. Kabelon olarak müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahip ve Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını benimsemekteyiz.

 1. ISL TEKNOLOJI VE GUC SISTEMLERI SAN DIS TICARET LTD STI

  Türkiye

  Sales and Supply Chain Management ISL Tech is an experienced company in the electrical and manufacturing industries. We have been actively involved in the electrical industry for many years and has done business in different parts of the world. With this experience ISL Tech started to provide equipments and it's consultancy services to transfer its know-how to other companies as a service. We offer foreign trade consulting services so that your products can reach different markets. We provide papers and documents for foreign trade. We offer marketing consulting so that you can present your product to the appropriate market and make high sales at the right prices. Design and Implementation We continuously improve our production capabilities to build production lines in different types. We can produce many different products as requested and specified, we can develop and implement projects for different production types. Operation and Maintenance We carry out all kind of engineering, delivery and montage processes for you and offer products or completed production line ready to work.

 2. SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Who are we? "SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT COMPANY" International Trade Company is an international trade company known for its experience, many activities and differences in many areas since its establishment in Turkey. Suntier Company specializes in exporting all kinds of goods and products from Turkey to all over the world, whether the goods are of its own production, produced for itself or other ready-made goods, the company is characterized by its high professionalism. and reliability in his work.‎ Goals Thanks to our practical experience in the Turkish market and Turkey's central location in the Middle East, as well as our intensive contacts with a wide range of businessmen, we needed a safer and more attractive alternative for businessmen and companies importing from Turkey. Turkey needed an alternative that would fully inform them about the Turkish market, its hidden treasures and real opportunities. Reflecting SUNTIER's experience in the Turkish market, it offers professional conditions and outstanding results to importers. Why "SUNTIER"? Perhaps the most important thing that encourages businessmen to choose "SUNTIER" company over other companies is that it offers them one or more of the following advantages: Better quality products. Stronger guarantee in import, export and transportation processes... Wider market, extra production options, more alternatives. Faster processing, stronger engagement and immediate professional communication. Competitive prices.

 3. DELTA KABLO IMALAT SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  Aiming to become one of the largest actors in Turkish Cable sector, DELTA CABLES is the sole Global distributor of SARTEL CABLES, which has one of the largest Low-Voltage capacity of Turkey, by its 25.000 square meter production facility established on a 115.000 square meter area. Today, our company is one of the exceptional companies by holding almost every counries’ product certification requirements. SARTEL CABLES, which manufactures in accordance with Turkish and international standards, has all the low-voltage energy lines such as PVC INSULATED CONDUCTORS, PVC INSULATED Y-CABLES, XLPE INSULATED Y-CABLES, PVC INSULATED CONTROL CABLES, RUBBER INSULATED CABLES, ELEVATOR AND SUBMERSIBLE PUMP CABLES, FIRE & HEAT RESISTANT CABLES. On the other hand, SARTEL CABLES manufactures submersible motor winding wires targeting submersible motor manufacturers. On the other hand, in the field of submersible pumps and their motors, DELTA CABLES with its registered brand, DELTA TECHNICS, reaches its customers by its years of experience in supply and sales organization. With the help of our expert team, we are at your service for your domestic and international demands in all kinds of lov-voltage cables, wires, submersible pumps, motors and equipments.

 4. TAMTEL KABLO SANAYI

  Türkiye

  Tamtel Kablo %100 öz sermayesiyle 1991 yılında, alçak gerilim kabloları ile sektöre ilk adımını atmıştır. 1995 yılı itibari ile fişli kablo ve kablo grupları sektörüne girmiştir. 2000 yılımda kablo ürün çeşitlerinde zayıf akım kabloların üretimine başlamış, bu sektörde ürün yelpazesine her geçen gün genişletmiştir. Bugün Tamtel Kablo, İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan 3000 m² entegre tesislerinde, enerji kabloları, koaksiyel kablolar, sinyal ve kontrol kabloları, telefon kabloları, CCTV kamera kabloları, halogen free kablolar, fişli kablolar, kablo grupları, asansör kabloları, özel kablolar, Pvc granül ve Pvc hortum gibi başta kablo üretimi ve birçok ürünün üretmini gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman, bilgi ve deneyim sahibi 50′ ye yakın çalışanı ile Tamtel Kablo, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Üretiminin tamamını tek bir tesiste gerçekleştiren Tamtel Kablo, kalite anlayışından ödün vermeden CE, ROHS, REACH ve ISO 9001: 2008 standartlarına uygun şekilde ürünler imal etmeye devam etmektedir.

 5. TÜMPA ELEKTRIK

  Türkiye

  TÜMPA ELEKTRİK 1990 yılında Alçak Gerilim Elektrik Ekipmanları ve Aydınlatma Malzemeleri üzerine kurulmuştur. TÜMPA ELEKTRİK, ABB, SIEMENS, WAGO, CHINT, PHILIPS, VIKO by PANASONIC, PRYSMIAN vb. dünya çapındaki marka ve üreticilerin Türkiye'deki güçlü iş ortağıdır. TÜMPA ELEKTRİK, alçak gerilim ekipmanları, aydınlatma, bakır ve kablo pazarı alanında 3000'den fazla yerli ortağa ve 43 yabancı ülkeye doğrudan ticari hizmet vermektedir. TÜMPA ELEKTRİK, ticari tesislerini 15.000 m2 depo kapasitesinde, Türkiye genelinde 10 farklı ofis ve depodan işletmektedir. Şirketteki tüm operasyonların ilerleyişi, teslimata kadar gelişmiş yazılım ağı tarafından kontrol edilmektedir.

 6. TEM TEKNIK ELEKTIRIK MALZ. SAN.TIC.A.S

  Türkiye

  TEM olarak, elektrik dağıtım sistemlerinde yüksek kaliteli ürünler ve çözümler sunarak sektörümüzdeki liderliğimizi sürdürmekteyiz. Ofis gruplarından dağıtım panolarına, CEE norm fiş ve prizlerden Monofaze fiş ve prizlerden kablo makaralarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Sizi, endüstriyel ve ticari elektrik ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz çözümlerle tanıştırmak isteriz. Hizmetlerimiz: Pdu'lar ofis grupları, dağıtım panoları , cee norm fiş ve prizler , kablo makaraları, monofaze fiş ve prizler.Kombinasyonkutuları modüler soket ve kapaklar. bizle iletişime geçmeniz için sabırsızlanıyoruz

 7. GRI BEYAZ TIC.LTD. STI.

  Türkiye

  Hammadde tedarikinde Üretici ve Tüccar müşterilerinin rekabet gücünü artırmak, ürünlerimizi yüksek hizmet standartlarıyla müşterilerimize sunmak için 2016 yılında Gri Beyaz Ltd. Şti.’ni kurduk. Müşteri memnuniyetini en üst planda tutarak; Alçı, Alüminyum ve Manyezit sektörlerinde dünya standartlarında hizmet vermeyi, yüksek kalite standartlarına uygun, sağlam ve güvenilir ürünleri müşterilerimize ulaştırmayı amaç edindik. Her biri alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle; öncelikle insan sağlığına ve çevre güvenliğine önem vererek çalışıyoruz. Alçı, Alüminyum ve Manyezit ürünlerinin işlenmesi, kalsinasyonu ve pazarlanmasında yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Üretim ve pazarlama alanlarında günümüz koşullarına uyum sağlayan, alanında tercih edilen bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz.

 8. EMFANORM ELEKTRONIK PLASTIK SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

 9. V.O.P. CABLES PARPANELAS G., S.A.

  Yunanistan

  PARPANELAS G., S.A. V.O.P. CABLES 1978 yılında Selanik'te kurulmuştur. 28 yıldan bu yana özel kablo ve kablo aksesuarlarını Yunan ve uluslararası piyasaya sunmaktayız. Kumanda ve fiber optik kabloları, ses ve veri kabloları, bus kabloları, koaksiyel, kablolar, TV kabloları, alarm, yangın algılama, hoparlör, telefon, enstrümentasyon, silikon, neopren, poliüretan, güç, orta gerilim, gemi kabloları, spiral kablolar ve yangın sırasında devre bütünlüğü sağlayan kablolar sunmaktayız. KABLO bizim işimizdir

 10. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Almanya

  CORDIAL şirketi 1990'ların başında Münih yakınlarındaki Dachau kentinde bulunan Hermann Adam şirketinin bir departmanı olarak kuruldu. 1995 yılından bu yana yasal olarak bağımsız bir şekilde faaliyet gösteren şirket, MI ve Pro Audio müşterilerine metre hesabı ve donatılmış kablolar sağlamaktadır. CORDIAL'ın ürün yelpazesi, enstrüman mikrofon ve hoparlör kablolarından, çok çekirdekli sistem , adaptör ve DMX-, MIDI ve sayısal ses kablolarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz yenilikçidir ve sadece mevcut eğilimleri takip etmekle kalmaz, aksine çoğu kez taklit ve takip edilerek piyasanın standartlarını belirlerler. Böylece CORDIAL kendi alanında en önemli üreticilerden biri olarak kalmaz. Böylece şirket, ses ve görüntü sinyallerinin dağıtımı alanında hiç tereddüt etmeden bir pazar belirleyici olarak adlandırılabilir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektrik kabloları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

8.007 Şirketler