• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik kaynağı - makineler ve malzemeler

Sonuçlar

Elektrik kaynağı - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. CARBO-WELD SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARBO-WELD şirketi 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli kaynak sarf malzemeleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürün yelpazemiz çubuk elektrotları, dolgu tellerini ve özlü telleri kapsamaktadır: Dökme demir | sert dolgular | takım çelikleri | nikel bazlı alaşımlar | kobalt bazlı alaşımlar | yüksek alaşımlı çelikler | aşınma koruması | tungsten karbür sarf malzemeleri. Gücümüz bilgi ve esnekliğimizden kaynaklanmaktadır. Bu müşterilerimiz için şu anlama gelir: münferit çözümler, doğrudan iletişim, kısa teslimat süreleri ve rekabetçi fiyatlar. İhtiyaçlarınızın neredeyse tümünü karşılamaktan mutluluk duyacağız. Lütfen bizimle doğrudan temasa geçiniz. Sizinle görüşmeyi dört gözle bekliyoruz! Carsten van Sambeck – Genel Müdür 02161 56483-14 veya c.sambeck@carboweld.de. Ulrike Schmitz – Müşteri İlişkileri Müdürü . 0049 2161 56483-21 veya schmitz@carboweld.de. Wolfgang Bursy – Teknik Müdür 0049 2161 56483-15 veya bursy@carboweld.de.

 2. AURALL SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz özel ahşaplar ve kaynak-pirinç kaynağa yönelik ürünler üretmektedir. 1974'de kurulmuş olup sürekli gelişmektedir. İtalyan, Avrupa ve dünya piyasasında mevcut bulunmaktayız. Ürünlerimiz yüksek derecede teknik kaliteye sahip olup kusursuz hizmetler sunmaktadırlar. Geniş ürün gamımız şu ürünleri içermektedir: gümüş alaşımları (kaplamalı ya da kaplamasız baretler, şeritler, halkalar, tozlar), kadmiyumsuz alaşımlar, gümüşlü ya da gümüşsüz bakır-fosfor alaşımları, kalay alaşımları, her tür oksijen gidericiler, elektrotlar.

 3. REMASALD GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  REMASALD GROUP, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektronik kaynak makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villasanta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CLEAR-FLEX® - SIEGFRIED BÄDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CLEAR-FLEX® - SIEGFRIED BÄDER GMBH, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Esslingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO

  İtalya

  Verified by europages badge

  WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Metal kesme makine aletleri, elektrod kaynağı, mıg kaynak makineleri, Metal kesme makine aletleri, otomobil karoserleri çin kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerrione, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  STAR fasteners company PUMP AND INDUSTRIAL PRODUCTS in TURKEY, We have been working in the fastener industry for over 30 years (Blind Rivet, Rivet Nuts, Welding Stud, Self Clinching etc. diaphragm pumps) Our customer group consists of automotive, white goods, electronics industry, chemical, energy, mining, pharmaceutical, and more. heating, cooling, lighting, telecommunication and system cabinet manufacturers. STAR BAĞLANTI ELEMANLARI, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip, müşteri bazlı özel çözümler sunabilen uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız bağlantı elemanları, montaj ekipmanları, pompalar ve saplama kaynak makineleridir. Pop perçinler, somun perçinler, insert somunlar, pres çakma civatalar, perçin tabancaları, saplama kaynak civataları, saplama kaynak makineleri, havalı ve elektrikli montaj ekipmanları, vida, pul, somun ve teknolojik ekipmanlar kalite, hız, güven duygusuyla tedarik edilmektedir. Ülkemize katkı yapma hedeflerimiz doğrultusunda, üst düzey teknik bilgiye sahip bir ekip ile Türkiye’ nin en hafif trafolu saplama kaynak makinesini üretmiş olmanın gururuyla, müşterilerine çözüm sunmaktadır. Üretimin aksamaması için sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, gelen siparişler “ Just in Time ” olarak yapılır. Satış sonrası servis ve yedek parça hizmetiyle uzun soluklu işbirliği sağlanır. “ Sektörün Parlayan Yıldızı ”

 2. ENEL ENERJI

  Türkiye

  ENEL 1988 yılında kurulan güç elektroniği üreticiliğinin öncü kuruluşudur. ELEN markası ile Dünya’da 60’dan fazla Ülke’de oluşturduğu satış ve servis ağı ile yalnızca sektörün değil yeniliklerin girişimciliğin ve başarının öncüsüdür. Uluslararası pazarda dünya devleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Kesintisiz Güç Kaynağı ekipmanları ve diğer ürünlerin satış ve pazarlamasında her zaman profesyonel hizmet sunulması kapsamında, müşterilerin sanayinin ve pazarın ihtiyaçlarına en kısa sürede, en yüksek verimli çözümler hazırlamaktayız. Dünyada kullanılan son teknoloji ile birebir olarak, fabrikamızda hazırlanan cihazların dağıtımını tüm Türkiye’ye ve Dünyaya gerçekleştirmekteyiz. ARGE bünyesinde Kesintisiz güç kaynağı üretiminin dışında Regülatör, STS, IT Pano, Güneş enerjisi sistemleri, Rüzgar enerjisi sistemleri, Endüstriyel otomasyon sistemleri ve Server kabinleri gibi birçok ürünü projelendirmenin yanı sıra IT sektörüne özel baştan sona Data Center çözümleri sunmaktayız.

 3. HTM EXPORT

  Türkiye

  HTM Export, birçok sektörün tedarik ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için 2021 yılında İstanbul Türkiye’de kuruldu. HTM Export olarak çözüm odaklı, tecrübeli, müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu bilen, amaca yönelik hizmet veren enerjik ve dinamik kadrolarımızla özellikle Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Orta Asya ve Kafkaslar bölgelerine inşaat, mobilya, elektrik, medikal ve botanik alanlarında geniş ürün yelpazemizle tedarik hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin tüm projelerine yüksek standartlarda ürün tedariki ve teknik hizmet sağlamak en önemli misyonumuzdur. HTM Export yeni sektörlerde hizmet vermek için kararlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Tüm talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekibimizin bir üyesi en kısa sürede sizinle iletişime geçip talebinizle ilgileniyor olacaktır.

 4. KC GROUP

  Türkiye

 5. WELDUST

  Türkiye

  Weldust - Due to bring new and innovative ideas in ventilation technologies and to contribute updated systems to ventilation sector that the company was set up in Bursa here. Our company has been in the sector a decade already that we successfully completed our projects with a dynamic team that we put a value into the our customer’s businesses and to secure the work of the welding jobs, we produce innovative welding dust colleting systems.

 1. EXECUTIVE VAPOURS

  Birleşik Krallık

  EXECUTIVE VAPOURS, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cheshunt, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FIRST-TECH KFT.

  Macaristan

  FIRST-TECH KFT., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szeged, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. MICHAEL SAPION ENGINEERING

  Almanya

  MICHAEL SAPION ENGINEERING, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Greven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SHANGHAI PIPING PROCESSING MACHINERY CO., LTD

  Çin

  SHANGHAI PIPING PROCESSING MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru oluk makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fengxian, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ATZENDORFER SCHWEISSTECHNIK & VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  ATZENDORFER SCHWEISSTECHNIK & VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Staßfurt Ot Atzendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNAX

  Fransa

  TECHNAX, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, kaynak işleri atölyesi, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Kriyojenik ekipman, kaynak otomatizasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SHANGHAI GRANDTOP LIGHTING TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  SHANGHAI GRANDTOP LIGHTING TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ACEPRO MANUFACTURING

  Çin

  ACEPRO MANUFACTURING, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ruanshi Town, Zhuji City, Zhejiang Province, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. FRANZAN SRL

  İtalya

  FRANZAN SRL, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zugliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ONDERWELD WELDING EQUIPMENT

  Türkiye

  ONDERWELD WELDING EQUIPMENT, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak işleri için aksesuarlar, mig kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. PROTEC TRADING GMBH

  Avusturya

  PROTEC TRADING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSGEAR ELECTRICAL SERVICES

  Hindistan

  TRANSGEAR ELECTRICAL SERVICES, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bangalore, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. 02737370029

  İtalya

  02737370029, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC freze, Lav taşı işleri, Titiz marangozluk işleri, metal ve paslanmaz çelik yapı iskeletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigliana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ATELIERS DE FOS

  Fransa

  ATELIERS DE FOS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Sac levha işleri, ince sac işleri yan sanayi hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitrolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FBI LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  FBI LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. aletler, Vidalar, metroloji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esch-Sur-Alzette, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. JET ARCO ESPAÑA

  İspanya

  JET ARCO ESPAÑA, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli aletler, Zımpara diskleri, Elektrikli aletler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. HANAK SERVICIOS S.L.

  İspanya

  HANAK SERVICIOS S.L., yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. metallerin kaynağı için elektronik makina ve tesisatlar, kaynak işleri için aksesuarlar, ağaç endüstrisi malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ENEL SP. Z O.O.

  Polanya

  ENEL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. stroboskop, kaynak otomatizasyon sistemleri, gerilim adaptörleri, çoklu adaptörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. ARC ELEKTRO LASTECHNIEK

  Hollanda

  ARC ELEKTRO LASTECHNIEK, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, metal kaynağı elektronik makina ve tesisleri için malzemeler, elektrnik kaynak işlemleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Culemborg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. IIC AG WELDING

  Almanya

  IIC AG WELDING, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektrik kaynağı - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

511 Şirketler