• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik santralleri

Sonuçlar

Elektrik santralleri - Ithalat/Ihracat

 1. JASC CONTRACTING

  İsviçre

  Verified by europages badge

  JASC Contracting GmbH, yenilenebilir enerji, telekomünikasyon, enerji santralleri ve petrol ve gaz dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için güç dönüştürme çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Endüstriyel DC ve AC güç gereksinimlerini karşılamak için güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Özel ekibimiz, size en uygun çözümü sağlamak için tasarımdan kuruluma kadar her şeyi yönetebilir. Güneş enerjisi de dahil olmak üzere yenilenebilir enerji alanındaki uzmanlığımızla, çözümlerimiz konut ve ticari sektörlerde daha çevre dostu uygulamalara geçişi desteklemektedir. Şirket, küresel bir veri merkezi tasarım ve inşa hizmetleri sağlayıcısı olarak öne çıkmaktadır. Veri merkezlerimiz, işletmenizin özel bilgi işlem ve veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmaktadır. Küresel ortaklarımızın üst düzey ürünleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesine sahibiz. Bu çözümler anahtar teslim, fabrikada test edilmiş ürünler olarak tedarik edilebilmektedir. Ayrıca ürünleri ve bileşenleri özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebiliyoruz. Hizmetlerimiz ilk planlamadan sahada devreye almaya kadar her şeyi kapsamaktadır ve bunların yanı sıra müşterilerimiz için bir dizi özelleştirilmiş katma değerli hizmet de sunuyoruz.

 2. W-FILTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  W-FILTER şirketi filtreleme alanındaki çözümlerinde kalitesiyle 1980 yılından bu yana ön plana çıkmaktadır. Aile şirketinin ikinci nesli, tesis inşaat sektöründeki endüstriyel filtre pazarında şirketin devamlılığını kanıtlamış bulunmaktadır. Tüm işletmelerde, düşük akış direnci ve bunun sonucu olarak da düşük enerji tüketimini yanı sıra, zaman tasarrufu sağlayan düşük temizleme sıklığına özel önem verilmektedir. W-FILTER şirketinin tesis ve enerji verimliliğini arttırmaya yönelik olarak mevcut projelerinde kirlilik süzme alanındaki yetkinliği hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu konuda size danışmanlık vermeye hazırız! .

 3. RAOUL LENOIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  RAOUL LENOIR, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Elektrik santralleri, Dış lastikler, daimi mıknatıs, manyetik vinç, manyetik kaldırma makinaları, metal geri dönüşümü için donanımlar, demir dışı metallerin geri dönüşümü, maden ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosnes Et Romain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MIMSAN ENERGY

  Türkiye

  Mimsan Grup, 40 yıllık bir endüstri firması olarak, yakma ve enerji sistemleri konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi kullanarak her bir ünitede 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar kazanları ve kızgın buhar kazanları üretmektedir. Enerji maliyetlerini azaltma odaklı temel stratejimiz, çeşitli yakma sistemleri ile desteklenmiştir. Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, belediye çöpleri (RDF) ve kömür yakma sistemlerimiz, çeşitlendirilmiş enerji kaynaklarına yönelik çözümler sunmaktadır. Ürün yelpazemizdeki ana özellikler ve üretim kalemleri şunlardır: Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi: Her bir ünite için 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar ve kızgın buhar kazanları üretmek için kullanılan bir teknoloji. Enerji Maliyetlerini Azaltma Stratejisi: Çeşitli yakma sistemleri ile enerji maliyetlerini azaltma odaklı strateji. Çeşitli Yakma Sistemleri: Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, RDF ve kömür yakma sistemleri. Anahtar Teslimi Tesisler: Akışkan yataklı buhar ve kızgın yağ kazanları, biyokütle kazanları, atık ısı kazanları ve kojenerasyon sistemleri ile entegre anahtar teslimi tesisler. Mimsan Grup, sürdürülebilir enerji çözümleri sunma vizyonuyla endüstri standartlarını belirlemeye devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına özelleştirilebilen çeşitli çözümler sunarak enerji sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

 5. TÜRKER TRAFO

  Türkiye

  Merhaba, Turker Trafo fabrıkamız yurtiçi ve yurtdışı pazarında dağıtım ve güç trafoları için dalga duvar ve kazan-kapak-depo üretimi faaliyetlerine devam etmekte. Merkez ofisimiz ve fabrikamız Kocaeli’de bulunuyor. Şirketimiz size özel tekliflerini sunmak ister. Yüklü miktarlardaki siparişlerinizi karşılayabilecek kapasitedeyiz. Ve siparişlerdeki miktar arttıkça, fiyatların daha makul olacağını da eklemek isterim. Size teklif verebilmemiz için örnek proje detaylarını bize gönderin lütfen. Teknik birimimiz proje detaylarını inceledikten sonra sizin için bir çalışma yapıp, teklifimizi sunabiliriz. Üretimlerimize ilaçla yıkama, kumlama, boyama- astar (dökme ve elektrostatik) hizmetlerini talebiniz doğrultusunda vermekteyiz. Ürünlerimize gerekli kalite kontrol testleri – sızdırmazlık prosedurlerı yapılmakta. İlgili fotoğrafları ve diagram dosyamızı maile ekledim. İnceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa, paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. Ayrıca tanıtım videomuzu ve linkedin sayfamızın linkini sizinle paylaşıyorum; teklif sunabilmemiz için sizden örnek proje detaylarınızı rica edeceğim. Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım. Üretim ölçülerini, diagram şemamızı görmek için lütfen mail atın. E-mail adresimiz: sales@turkertrafo.com https: //www.linkedin.com/company/t%C3%BCrker-trafo/ https: //turkertrafo.com/

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. REGAWATT GMBH

  Almanya

  ReGaWatt GmbH, her türlü ahşap bazlı biyokütleye dayalı yüksek verimli enerji tesisleri planlamakta ve inşa etmektedir. Teknolojik çekirdek bileşen, 1 ila 5 MW yakıt giriş kapasitesine sahip bir ters akışlı gazlaştırıcıdır. Bu çok sağlam gazlaştırıcı, temiz yanma, gaz arıtma sistemleri, gaz motorları, ORC sistemleri, ısı geri kazanımı vb. için çeşitli modüllerle birleştirilerek Kombi Güç Sistemi® oluşturulmuştur. Almanya, İsviçre, Hollanda ve ayrıca Japonya'da bulunmaktadır. 10 yıllık geliştirme, pilot tesisler ve ikinci nesil ticari tesislerin ardından, şimdi Kombi Güç Sistemini daha uygun maliyetli ve yakıt esnekliğine sahip hale getirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla, gaz soğutma ve ESP ile tam donanımlı küçük bir deneysel tesis tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Bu tesiste artık özel müşteri yakıtlarını test etme ve değerlendirme imkanına da sahibiz.

 2. APK INDUSTRIES

  Birleşik Krallık

  APK INDUSTRIES, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lincoln, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. OS SVĚT NEMOCNÝCH DĚTÍ

  Çek Cum.

  OS SVĚT NEMOCNÝCH DĚTÍ, yılında kurulan ve Tanıtım - Ürünler ve objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik santralleri, Elektrik santralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Štíty, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. INTECH POWER SERVICE LTD

  Birleşik Krallık

  INTECH POWER SERVICE LTD, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moreton In Marsh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. R & W ANTRIEBSELEMENTE GMBH

  Almanya

  R & W ANTRIEBSELEMENTE GMBH, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel mühendislik danışmanları, Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Endüstriyel inşaat müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klingenberg A. Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGENS ENGINEERING GMBH

  Almanya

  AGENS ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel mühendislik danışmanları, Elektrik santralleri, Endüstriyel mühendislik danışmanları, kamu çalışmaları konusunda danışmanlık, Elektrik santralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ismaning, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOLDING PEDRO VIEIRA & NOMURA & HOKUTO-ELETRICIDADE NUCLEAR

  Portekiz

  HOLDING PEDRO VIEIRA & NOMURA & HOKUTO-ELETRICIDADE NUCLEAR, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. uzaktan kumanda santralı, termik santral kumanda dolapları ve hava işleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muxagata-Vila Nova De Foz-Côa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. BULTERYS S.A.

  Belçika

  BULTERYS S.A., yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik santralleri, elektrojen gruplar, elektrojen grubu kiralanması, Elektrik santralleri, elektrojen gruplarının bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PAUL WAGNER ET FILS

  Lüksemburg

  PAUL WAGNER ET FILS, yılında kurulan ve ELEKTRİK TESİSATLARI sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik santralleri, Temiz odalar, Havalandırmalar ve vantilatörler - Ekipman, Elektrik santralleri, Ağ kurulumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. HUMKE & SLOTTKE ENGINEERING GMBH

  Almanya

  HUMKE & SLOTTKE ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik santralleri, Isıya dayanıklı malzemeler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Elektrik santralleri, Isıya dayanıklı malzemeler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HUTTER FREI POWER GMBH

  İsviçre

  HUTTER FREI POWER GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik santralleri, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Mimarlar - danışmanlar, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, Elektrik santralleri, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Mimarlar - danışmanlar, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wohlen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. SWEL AB

  İsveç

  SWEL AB, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yardımcı kumandalar, Elektrik jeneratörü, elektrik besleme kabloları, Yardımcı kumandalar, taşınabilir dönüşüm kabinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlskrona, İsveç 'de bulunmaktadır.

 6. ENERGIA EOLICA

  İspanya

  ENERGIA EOLICA, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. Zbynek Ryzner

  Çek Cum.

  Zbynek Ryzner, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mikulovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. CRANE OPERATORS WORLD WHITE - C.O.F.A.T.&S.O.C. UDO WAGNER

  Almanya

  CRANE OPERATORS WORLD WHITE - C.O.F.A.T.&S.O.C. UDO WAGNER, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RICHARD SCHMITT LAGERUNG UND TRANSPORT

  Almanya

  RICHARD SCHMITT LAGERUNG UND TRANSPORT, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik santralleri, Elektrik santralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ebrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DST GMBH

  Almanya

  DST GMBH, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Çelik, Dökme çelik, Ham ve özel dökme demirler, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Çelik, Dökme çelik, Ham ve özel dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIPOS AKTORIK GMBH

  Almanya

  SIPOS AKTORIK GMBH, yılında kurulan ve Su ve toprak analizleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik santralleri, Elektrik santralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altdorf b. Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INTERNATIONAL MONTAGE MAINTENANCE

  Belçika

  INTERNATIONAL MONTAGE MAINTENANCE, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. termik santral bakımı, termik santrallerin montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. STROMVERSORGUNG INZELL EG

  Almanya

  STROMVERSORGUNG INZELL EG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ticari organizasyonlar, Elektrik santralleri, Ticari organizasyonlar, Elektrik santralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SC ÉNERGIES

  Fransa

  SC ÉNERGIES, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik santralleri, enerji ile ilgili etkinlik, enerji geri kazanımı, Elektrik santralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Salvetat-Peyrales, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VERBUND TRADING & SALES DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  VERBUND TRADING & SALES DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik santralleri, Elektrik santralleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NEOPET LTD.

  Bulgaristan

  NEOPET LTD., yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. COFELY REFRIGERATION

  Almanya

  COFELY REFRIGERATION, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lindau a. B., Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KITONA SYSTEMS LIMITED

  Almanya

  KITONA SYSTEMS LIMITED, yılında kurulan ve Elektrik santralleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Riegelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz