• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrik ve nükleer yakıtlar

Sonuçlar

Elektrik ve nükleer yakıtlar - Ithalat/Ihracat

 1. G+L ANLAGENBAU GABLER + LINDNER OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  G+L ANLAGENBAU GABLER + LINDNER OHG, yılında kurulan ve Elektrik ve nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TATITEKS TEKSTIL HAZIR GIYIM KONFEKSIYON IMALAT IHRACAT

  Türkiye

  Our company manufacture ready to wear for women, kids, men and export to European countries and Asian countries. Our products which we manufacture are jersey dresses, polo shirts, hoodies, sweatshirts, blazers, trousers. Our company also run business for industrial sectors and food sectors. We supply industrial companies with lignite coal, fuel oil, gas for consumption of nuclear santrals and thermal power stations.

 3. MENZER GMBH

  Almanya

  MENZER GMBH, yılında kurulan ve Elektrik ve nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gera, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SYNATOM

  Belçika

  SYNATOM, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik ve nükleer yakıtlar, Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları, Elektrik ve nükleer yakıtlar, Nükleer güç istasyonları - tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ixelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. WESTINGHOUSE ELECTRIC BELGIUM

  Belçika

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEOLLISUUDEN VOIMA OY

  Finlandiya

  TEOLLISUUDEN VOIMA OY, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik üretimi, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olkiluoto, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 2. BELGONUCLEAIRE

  Belçika

  BELGONUCLEAIRE, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nükleer yakıtlar, Nükleer yakıtlar, nükleer atıkların işlenmesi, nükleer atıkların depolanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. EKOSINERJI ELEKTRIK SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  EKOSINERJI ELEKTRIK SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt hücreleri, Yakıt hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. INCINED A.S.

  Çek Cum.

 5. ZOMAR S.A.

  Polanya

  ZOMAR S.A., yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Katı yakıtlar, Elektrik - Üretim ve Dağıtımı, Katı yakıtlar, Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chelm, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ITALIANA COKE S.R.L.

  İtalya

  ITALIANA COKE S.R.L., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Odun kömürü, elektrik santralı ve elektrik enerjisi nakli yönetimi, Odun kömürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo Montenotte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AMGA ENERGIA SERVIZI S.R.L.

  İtalya

 1. HEMPELMANN WITTEMÖLLER GMBH ZWEIGNIEDERLASSUNG DER NEWCO NEUE ENERGIE- UND WÄRMECONZEPTE GMBH

  Almanya

  HEMPELMANN WITTEMÖLLER GMBH ZWEIGNIEDERLASSUNG DER NEWCO NEUE ENERGIE- UND WÄRMECONZEPTE GMBH, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrik - Üretim ve Dağıtımı, Elektrik dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Elektrik - Üretim ve Dağıtımı, Elektrik dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hiddenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELEKTROCIEPLOWNIA ZABRZE SA

  Polanya

  ELEKTROCIEPLOWNIA ZABRZE SA, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik üretimi, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zabrze, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PARK TEKNIK ELEKTRIK MADENCILIK TURIZM SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

 4. ELEKTROCIEPLOWNIA ZIELONA GORA S.A.

  Polanya

  ELEKTROCIEPLOWNIA ZIELONA GORA S.A., yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik dağıtımı, Fosil yakıt enerji santrelleri, Elektrik dağıtımı, Fosil yakıt enerji santrelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zielona Góra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ATEL TRADING

  İsviçre

 6. STATOIL A/S

  Danimarka

 7. URBANA FERNWÄRME RÜGEN GMBH

  Almanya

  URBANA FERNWÄRME RÜGEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik jeneratörleri, Fosil yakıt enerji santrelleri, Elektrik jeneratörleri, Fosil yakıt enerji santrelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MIMSAN ENERGY

  Türkiye

  Mimsan Grup, 40 yıllık bir endüstri firması olarak, yakma ve enerji sistemleri konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi kullanarak her bir ünitede 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar kazanları ve kızgın buhar kazanları üretmektedir. Enerji maliyetlerini azaltma odaklı temel stratejimiz, çeşitli yakma sistemleri ile desteklenmiştir. Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, belediye çöpleri (RDF) ve kömür yakma sistemlerimiz, çeşitlendirilmiş enerji kaynaklarına yönelik çözümler sunmaktadır. Ürün yelpazemizdeki ana özellikler ve üretim kalemleri şunlardır: Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi: Her bir ünite için 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar ve kızgın buhar kazanları üretmek için kullanılan bir teknoloji. Enerji Maliyetlerini Azaltma Stratejisi: Çeşitli yakma sistemleri ile enerji maliyetlerini azaltma odaklı strateji. Çeşitli Yakma Sistemleri: Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, RDF ve kömür yakma sistemleri. Anahtar Teslimi Tesisler: Akışkan yataklı buhar ve kızgın yağ kazanları, biyokütle kazanları, atık ısı kazanları ve kojenerasyon sistemleri ile entegre anahtar teslimi tesisler. Mimsan Grup, sürdürülebilir enerji çözümleri sunma vizyonuyla endüstri standartlarını belirlemeye devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına özelleştirilebilen çeşitli çözümler sunarak enerji sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

 1. EENEGIYA

  Litvanya

 2. STADTWERKE KUFSTEIN GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  STADTWERKE KUFSTEIN GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidroelektrik santraller, Fosil yakıt enerji santrelleri, Hidroelektrik santraller, Fosil yakıt enerji santrelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kufstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. SMART ENERGY GMBH (NAHWÄRMEVERSORGUNG)

  Almanya

  SMART ENERGY GMBH (NAHWÄRMEVERSORGUNG), yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Elektrik dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELEKTROCIEPLOWNIA ELBLAG SP. Z O.O.

  Polanya