• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektrikli çekiş sistemleri

Sonuçlar

Elektrikli çekiş sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. ELECTROALFA

  Romanya

  Verified by europages badge

  Electroalfa, elektrik ekipmanları, metal levha parçaları ve takımları üretimine odaklanmış bir Rumen (Doğu Avrupa) özel sektör sanayi grubudur. Çelik Parça Üretim Bölümü, imalat ve mekanik tasarım yetenekleriyle metal levha parçaları ve takımları üretimi konusunda alt yüklenici olarak faaliyet göstermektedir. Normal çelik, alüminyum kaplı çelik, galvaniz kaplı çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve pirinç işlemekteyiz. Elektrik Bölümü düşük ve orta voltajlı ekipmanların tasarımı ve üretiminden sorumludur.

 2. CAVEX GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAVEX GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrikli çekiş sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ofterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELEKTROMĚRY S.R.O. - ELEKTROMĚRY A MĚŘÍCÍ TRANSFORMÁTORY

  Çek Cum.

  ELEKTROMĚRY S.R.O. - ELEKTROMĚRY A MĚŘÍCÍ TRANSFORMÁTORY, yılında kurulan ve Elektrikli transformatörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrikli çekiş sistemleri, Elektrikli çekiş sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trhový Štěpánov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. BONFATTI ENGINEERING S.R.L.

  İtalya

 5. CEG ELETTRONICA INDUSTRIALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CEG Elettronica Industriale 1965 yılında orta ve düşük gerilimli elektrik panoları üreten bir şirket olarak kuruldu. Başlarda siparişe özel üretim yapılırken sonraları endüstriyel ölçeğe geçildi. 1984 yılında ilk doğru akımlı enerji istasyonunun kurulması sonrasında CEG ürün yelpazesini genişleterek artık endüstriyel kullanıma yönelik akü şarj redresörleri üretimi konusunda da faaliyete başladı. Elli yıldan fazla bir süredir, CEG güvenilirlik, profesyonellik ve yenilik anlamına gelmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OHMEX INDUSTRIELLE ELEKTROWÄRME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OhmEX Endüstriyel Elektrikli Isıtıcı Ltd. Şti (OhmEx Industrielle Elektrowärme GmbH) kendi tesisinde müşteriye özel elektrikli proses ısıtıcıları ve tehlikeli alanlara ve ATEX ve IECEx'e göre patlama-korumalı bölgelere kurulmak üzere elektrikli şalt cihazlarının üretim ve dağıtımını yapar. Bu proses ısıtıcıları güncel CENELEC standartlarına uygun olarak CE işareti taşır ve geçerli IEC standartlarına uygundur. Temel yetkinliklerimiz ve hizmetlerimiz şunlardır: Danışmanlık (Teknik olurluk çalışması / ekonomik olurluk çalışması / teklif), Planlama (Ön tasarım / 3D konstrüksiyon / termodinamik hesaplamalar / ön tasarımın kontrolü), Üretim (mekanik imalat / kaynak / elektrik işleri /basınçlı kap / kabul örn. TÜV / son kontrol), devreye alma (dokümantasyon / personel eğitimi). Şirket dışı üretim iş ortağımız olan Mainsite Technologies GmbH ile birlikte verimli, yenilikçi ve uygun maliyetli ürün çözümleri için gerekli koşulları oluşturmaktayız. En yüksek kalite bizde standarttır.

 2. DSL AIR TECHNOLOGY GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orta ölçekli şirketimiz, 25 yıldan fazla bir süredir ekolojik ve sosyal yönelimli bir kurumsal felsefe temelinde hava filtresi teknolojisi, iş yeri ve çevre koruma alanında ulusal ve uluslararası alanda kendini kanıtlamıştır. Elektrostatik filtre serimizdeki "kapı içinde kapı" sistemi, teknik olarak gelişmiş ve bakımı kolay filtre sistemleri alanında bir marka haline gelmiştir. Modern takım tezgahlarının tasarım ve performansını sürekli izleyerek, ve bu alandaki gelişmeler üzerinde, genellikle makine tasarımcıları ve imalatçıları ile birlikte çalışarak, yeni elektrostatik filtre serilerimizi yıllar boyunca, her zaman takım tezgâhlarının tasarım yeniliklerine göre uyarladık. Aynı zamanda, bu, filtre ekipmanının, özellikle iyonlaştırıcı ve toplayıcı hücrelerin yeni bir tasarımını gerektirmektedir. Günümüzde DSL Air Technology bu sektörde dünyanın en büyük elektrostatik filtre modifikasyonuna sahip tedarikçidir.

 3. APL

  Fransa

  APL, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. transportörler ve elevatörler için aküler, çekiş bataryaları, elektrikli transpaletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charenton Le Pont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. RADIADORES ELÉCTRICOS NOBO

  İtalya

  RADIADORES ELÉCTRICOS NOBO, yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektrikli ısıtma cihazları, elektrikli radyatörler, elektrikli ısıtma sistemleri, Elektrikli konveksiyonlu ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porcia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ECOHARMONY

  Birleşik Krallık

  ECOHARMONY, yılında kurulan ve Elektrikli taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli koruma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, South Cerney, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ATELIER DE CONCEPTION D'INSTALLATIONS THERMO-ELECTRIQUES (ACIT)

  Belçika

  ATELIER DE CONCEPTION D'INSTALLATIONS THERMO-ELECTRIQUES (ACIT), yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ısı pompaları, Isıtma ve havalandırma işleri, elektrikli ısıtma sistemleri, elektrikli radyatörler, Endüstriyel ısı pompaları, Isıtma ve havalandırma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Roeulx, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. COFILEA SRL

  İtalya

  COFILEA SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi ısıtmalı cihazlar, elektrikli ısıtma sistemleri, elektrikli radyatörler, radyatör panelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sagliano Micca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. Yigit Aku A.Ş.

  Türkiye

  Yiğit Akü A.Ş.; hızla gelişmekte olan ülkemizin güçlü yatırımcılarından birisi olarak, 1976 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bugün 40.000 m2 alana sahip üretim üssü niteliğindeki fabrikasında, en ileri teknolojiyi hayata geçiren Yiğit Akü A.Ş., yıllık 7.000.000 akü üretim kapasitesine sahiptir. Yiğit Akü A.Ş., günümüzde 6 kıtada 100’den fazla ülkeye ihracatı ile; Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve Orta Doğu ülkelerine, seçkin markaları ve geniş ürün yelpazesi ile ihracat gerçekleştirmektedir. Yiğit Akü A.Ş., 40.000 m2 merkez üssü üretim tesisi, global alanda marka değerine sahip “Platin, Tunç, Macpower ve Helden” markaları, yurt içinde 90 ana bayisi, 6000 tali bayi ile hizmet vermektedir. Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en prestijli otomotiv firmalarına, endüstriyel ve Savunma Sanayine akü tedariği sağlamaktadır. Yiğit Akü A.Ş. ileri teknoloji üretimleri ve AR-GE çalışmaları sonucunda dünya pazarında patenti Yiğit Akü A.Ş.’ye ait akıllı akülerin tek üreticisidir. Elektrikli araçlar için lityum iyon bataryaları üretimini 2013 yılında gerçekleştiren Yiğit Akü A.Ş. lityum iyon bataryaları üzerine yatırımlarını sürdürmektedir. Yiğit Akü A.Ş., Ar-Ge, Ür-Ge ve teknolojik yatırımları ile yenilikçi, girişimci ve sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda; dünya norm ve standartlarına uygun ISO 14001, ISO 16949, ISO 9001, ISO 27001, ISO 50001 ve OHSAS 18001 üstün kalite sertifikaları ile ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesi’ne sahiptir.

 2. MUNDO CALEFACCIÓN

  İspanya

  MUNDO CALEFACCIÓN, yılında kurulan ve Merkezi ısıtma - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektrikli ısıtma sistemleri, elektrikli radyatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilbao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. KEMS MAKINA ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

 4. ZINCIRLI VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  2005 yılında faliyetlerine başlayan firmamiz kaldırma ve taşıma ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir. Zincirli Vinç ve caraskal satışı yapan firmamız Türkiye geneline satış ve servis hizmeti vermektedir. Zincirli vinç diğer endüstriyel kaldırma makinalara göre uygulaması ve kullanımı daha ekonomik pratiktir. Kolay montaj ve pratik kullanımı, üretim, kurulum kullanım ve bakım uygulamalarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman deneymli ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kaliteyi ön planda tutmak ve Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir. Zincirli vinç ve caraskal siparişleriniz için bizimle iletişime geçin. Satış departmanımız en kısa sürede ihtiyaçlarınıza cevap vericektir.

 5. TFS TEKNIK FREN SISTEMLERI OTOM.YED.PARC.LTD.STI

  Türkiye

  Ticari Araçlar ve Treylerler İçin Orijinal Fren Ekipmanları , ABS , EBS , ECAS Sistemleri , Fren ve Süspansiyon Körükleri , WABCO , KNORR-BREMSE , HALDEX , BOSCH-REXROTH , ARFESAN , AIRBREMSE , BPW , SAF

 6. ÇILINGIROGLU OTOMATIK KAPI SISTEMLERI

  Türkiye

 7. KOPITEKNIK BÜRO OTOMASYON SISTEMLERI AS

  Türkiye

 8. TMC YAPI OTOMASYON SISTEMLERI

  Türkiye

  TMC YAPI OTOMASYON SISTEMLERI, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Elektrikli taşıtlar, Otomobiller, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Elektrikli taşıtlar, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. HALATLI VINC SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız halatlı vinç ve halatlı vinç ekipmanları satış, servis ve imalatını yapmaktadır. Halatlı vinç sistemleri, Şirket bünyesinde bulunan yüksek mühendislerden oluşan ekibi ile köprü vinç montajı, vinç bakımı, onarımı, revizyon ve montaj hizmetlerini vermektedir. Satışını yaptığımız ürünlerimiz; Halatlı vinç, köprü vinç, elektrikli vinç, monoray vinç, arabalı vinç, köprü vinç başlıkları ve vinç uzaktan kumandası. Halatlı vinç sipariş fiyat teklifi ve teknik destek talepleriniz ile ilgili destek almak için bizimle iletişime geçin.

 2. MONORAY VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız Monoray Vinç Sistemleri 1 Tondan 100 Ton kapasiteye kadar monoray vinç ve elektrikli vinç satışı ve servisini yapmaktadır. Monoray vinç sistemleri kaldırma ekipmanları konusunda sektörünün tanınmış en önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız ürün kalitesinin yanı sıra geniş bayi ağı, Türkiye’nin her yerine montaj ve kurulumu, satış sonrası destek ve servisi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Satışını yaptığımız ürünler; Monoray vinç, elektrikli vinç, arabalı vinç, köprü vinç, tek kiriş köprü vinç, çift kiriş köprü vinç, portal vinç, vinç köprü başlıkları, kapalı ve açık bara sistemleri, vinç uzaktan kumandası, manyetik kaldıraç. Satış sonrasında sağlanacak yedek parça desteğinin hızı çok önemlidir. Firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin yedek parçalarını stoklarında bulundurmaktadır. Yedek parça departmanımız siz müşterilerine her türlü yedek parça tedariğini stoktan en hızlı şekilde gönderisini sağlamak üzere daima hazırdır. İhtiyacınız olan yedek parçalar en geç 1 iş günü içinde tarafınıza kargo veya ambar ile gönderilir. Monoray vinç ve elektrikli vinç fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 3. HONEYWELL OTOMASYON VE KONTROL SISTEMLERI AS

  Türkiye

  HONEYWELL OTOMASYON VE KONTROL SISTEMLERI AS, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Otomobiller, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Elektrikli taşıtlar, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Otomobiller, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Elektrikli taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ALDESA OTOGAZ SISTEMLERI

  Türkiye

  ALDESA OTOGAZ SISTEMLERI, yılında kurulan ve Kullanılmış taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Elektrikli taşıtlar, Otomobiller, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Elektrikli taşıtlar, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.