• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektroliz - yüzey işleme

Sonuçlar

Elektroliz - yüzey işleme - Ithalat/Ihracat

 1. ECOTDS

  Fransa

  Verified by europages badge

  2010 yılında kurulmuş olan ECOTDS ORP şirketinden devir aldığı bilgi birikimi ve deneyim geleneğini başarıyla sürdürmekte ve yüzey işlemleri ve uygulamaları proseslerini aralıksız olarak geliştirme ve yenilemekle konuya ne denli hakim olduğunu sürekli kanıtlamaktadır. Kuruluşun temel uzmanlık alanı anodik oksidasyonla kaplamaya yönelik montajların gerçekleştirilmesi için yaprak titanyum kesimidir. Müşterileriyle sürekli işbirliği içinde olan ECOTDS konuya getirdiği yeniliklerle pazardaki konumunu sürekli geliştirmektedir. ECOTDS, işleme taşıyan aletlerden işlenecek parçalara kadar çok geniş bir çözümler yelpazesini standart veya siparişe göre üretip sunmaktadır. ECOTDS elektroliz ve boya uygulamalarını yerine getirmektedir. ECOTDS, Avrupa'da ve Mağrip ülkelerinde faaliyet göstermekte olup Almanya, Belçika, Büyük Britanya, İsviçre ve Fas'ta bir yetkili acente ağına sahiptir. ECOTDS ihracata sunduğu ürünlerle ilgili olarak Excellenc'Export 2012 yılı ödülüne layık görülmüştür. Şirketin temel felsefesine göre eğitilip bilgilendirilmiş 15 kişilik ekibi kuruluşun benzersiz bir bilgi sermayesine sahip olduğunun kanıtıdır.

 2. HIAT GGMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kısa adı HIAT gGmbH olan Hydrogen and Informatics Institute of Applied Technologies, ( Uygulamalı Teknolojiler Hidrojen ve Bilişim Enstitüsü) 2002 yılının Ağustos ayında kurulmuştur. Küçük işletmeler ve endüstri ile birlikte, yakıt hücreleri ve hidrojen teknolojisi alanında yenilikçi ürünlerin geliştirilmesi ve optimizasyonu için bilimsel bir temel oluşturmaktayız. HIAT firma ve sektör bağımsızdır ve kendi ürünlerinin pazarlama ve satışının yanı sıra gerek kamusal alanda gerekse de sanayi alanındaki sözleşmelerle başlatılmış olan araştırma projelerindeki güncel ve geleceğe yönelik konularda araştırma, geliştirme ve teknoloji transferi yapar. Yeni merkez, Schwerin'deki Araştırma ve Teknoloji Parkı'nın bulunduğu bölgede bulunmaktadır. HIAT hidrojen ve yakıt hücresi teknolojisi alanındaki konumunu daha da ileri götürmeyi hedeflemektedir. Özellikle, yakıt hücreleri için çekirdek bileşenlerin geliştirilmesi ve elektroliz hücreleri alanlarında güçlü bir talep ve olumlu piyasa pozisyonları mevcuttur.

 3. H&U SCHEFFLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H&U SCHEFFLER GMBH, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Markranstädt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RUDOLF CLAUSS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUDOLF CLAUSS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DEMA METALLSPRITZWERK ICOAT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  DEMA METALLSPRITZWERK ICOAT AG, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schinznach Dorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METALLSPRITZBESCHICHTUNGEN DAHLBÜDDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLSPRITZBESCHICHTUNGEN DAHLBÜDDING GMBH, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Großheubach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IKS POLIWODA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IKS POLIWODA GMBH, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Östringen-Eichelberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LASTECH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  LASTECH AG, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mellingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. WILHELM HUMPERT GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM HUMPERT GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wickede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GÜTEX K. H. RIECHMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÜTEX K. H. RIECHMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KERBIRIO SAS

  Fransa

  KERBIRIO çok işlemden geçen Yüzey İşleme uzmanıdır. Büyük sanayicilerden onaylı olan farklı işlem çeşitliliğimiz tüm metal kaplama taleplerini karşılamamızı sağlar. Otomobil ve Sanayi İşlemler : Alkalin Çinko, Demir Çinko, Nikel Çinko, Çinko. Santrifüjleme ile katmanlaştırma : Deltaprotekt, Zintek. Siyah kataforez. Havacılık ve Özel İşlemler : OAS, OAC, OAD Alüminyum üzerine işleme, Surtec 650, Alodine, Havalı Nikel Çinko, Paslanmaz pasivasyon, Kimyasal Nikel, Elektrolitik Nikel, Titan Anodik Oksitleme, Bakır işleme, Kalaylama, gümüş kaplama, yaldız kaplama, kromaj. Boya: Püskürtme ile Lamelli Çinko: Deltaprotekt, Zintek, Primer, Epoksi, Toz, Isı ile lakeleme. Hazırlama ve sonlandırma: Soyma, Yağdan arındırma, Kumlama, Taneleme, Çinkolu fosfatlama (kuru veya yağlı), Çinko Pasivasyon, Gaz tahliye. Tamamlayıcı hizmetler : Tamamlama, Ayırma, Ambalajlama, Taşımacılık.

 2. DE MARTIN AG SURFACE TECHNOLOGY

  İsviçre

  DE MARTIN AG SURFACE TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wängi, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. METDRA METALL- UND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  METDRA METALL- UND DRAHTWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AUSTERLITZ ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  AUSTERLITZ ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isı dağıtıcıları, dönüştürücü yayma üniteleri, CNC freze, Elektrik kablo sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. H+K BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  H+K BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metalleştirme, Elektroliz - Yüzey işleme, Metallerin tavlanması - Makineler ve sistemler, Metalleştirme, Elektroliz - Yüzey işleme, Metallerin tavlanması - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRIEDRICH SCHIECHE

  Almanya

  FRIEDRICH SCHIECHE, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Idstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SAOS D.O.O.

  Hırvatistan

  SAOS D.O.O., yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, 3D yazıcılar, gravür, sanayi işaretleme için mürekkepler, Elektroliz - Yüzey işleme, 3D yazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bednja, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 6. AD PLATING

  Fransa

  AD PLATING, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, madenlerin işlenmesi, Elektroliz - Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marnaz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BUIJSSE

  Belçika

  BUIJSSE, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzey denetim sistemleri, Elektroliz - Yüzey işleme, Yüzey denetim sistemleri, Elektroliz - Yüzey işleme, Yüzey işleme - Çelik ve metaller, Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. LGTB

  Belçika

  LGTB, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GEINSA

  İspanya

  GEINSA, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Boya odası, Elektroliz - Yüzey işleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erandio, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GALVANOTEC

  Fransa

  GALVANOTEC, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Kalıplı kauçuk parçalar, metallerin anodik oksitleme işlemleri, kalaylama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avrillé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PACKO ELECTROPOLISH

  Belçika

  PACKO ELECTROPOLISH, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzey işleme - Çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diksmuide, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PEM

  Fransa

  PEM, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, Elektroliz - Yüzey işleme, Yüzey işleme, Yüzey işleme - Çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siaugues Ste Marie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MODERTECH INDUSTRIES

  Fransa

  MODERTECH INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Elektroliz - Yüzey işleme, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Yüzey işleme, Elektroliz - Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KEMISAN KLOR-ALKALI A.Ş.

  Türkiye

  KEMISAN KLOR-ALKALI A.Ş., yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su işleme - Ürünler/Maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guzelbahce / Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ETABLISSEMENTS LORILLEUX

  Fransa

  ETABLISSEMENTS LORILLEUX, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, Yüzey işleme, Elektroliz - Yüzey işleme, elektroliz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maillebois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY

  Fransa

  ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller, Elektroliz - Yüzey işleme, elektroliz ekipmanları, Altın ve gümüş ile kaplanmış çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitreux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GALVA ECLAIR

  Fransa

  GALVA ECLAIR, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, galvenizleme işlemleri, Yüzey işleme, Yüzey bitirme, galvanik, Elektroliz - Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Pourçain-Sur-Sioule, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. Sodeka Méca

  Fransa

  Sodeka Méca, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, bakır, çinko, Websitesi referanslama, Elektroliz - Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Blanc Mesnil, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz