• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektromıknatıslar

Sonuçlar

Elektromıknatıslar - Ithalat/Ihracat

 1. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation, solenoid, akışkan ve kontrol teknolojisi uzmanınızdır. Ayrıca birçok uygulama alanı için güvenli ve hassas olmasıyla birlikte yenilikçi bileşenler ve montajlar sunar. Kendrion Kuhnke Automation, Kendrion N.V.'nin Endüstriyel Bölümünün bir parçasıdır ve Endüstriyel Aktüatörler ve Kontroller (IAC) İş Birimi olarak faaliyet göstermektedir. Elektromıknatıs ve aktüatörlerin geliştirilmesi ve üretiminde IAC, 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmakta ve geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Buna ek olarak IAC, akışkan teknolojisinde bir üreticidir ve özelleştirilmiş valfler, valf blokları ve basınç reglerlerinin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Kontrol teknolojisi alanında IAC, çok çeşitli altyapılara entegrasyonun yanı sıra endüstriyel proseslerde emisyonsuz ısıtma sağlayan endüktif ısıtma sistemlerini mümkün kılmak için uluslararası kabul görmüş endüstri standartlarına dayanmaktadır. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak diyaliz cihazları, anestezi ve havalandırma ekipmanları, diş üniteleri, tedavi ve terapi ekipmanları gibi tıbbi teknolojide kullanılmaktadır. AGV'ler, malzeme taşıma sistemleri ve cobot'lar gibi otomasyon ve robotik alanlarında. Makine mühendisliğinde, içecek ve gıda endüstrisinde, baskı ve kağıt işlemede ve tekstil endüstrisinde kullanılırlar. Diğer uygulama alanları arasında bina hizmetlerinde yangından korunma ve erişim kontrolünün yanı sıra havacılıkta acil durum oksijen kaynağı ve kabin içi uygulamalar yer almaktadır. Kendrion hakkında daha fazla bilgi için: www.kendrion.com

 2. MESUTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi teknoloji, öde giden teknik bilgi birikimi. MESUTRONIC Gerätebau GmbH, 25 yıldan uzun süredir endüstriyel uygulamalar için yenilikçi metal arama teknolojisi ürünleri üretmektedir. Kirchberg im Wald'daki şirket merkezimiz üzerinden global olarak faaliyet gösteren müşterilerimize son derece gelişmiş metal detektörleri, metal ayırıcıları ve röntgen inceleme sistemleri teslim ediyoruz. Yeniliklerden duyduğumuz mutluluk bizi her zaman en yüksek performansa ulaşmak için cesaretlendiriyor, böylece metal ve yabancı cisim algılama alanındaki teknoloji liderlerinden biri olduğumuzu hak ederek ve açıkça söyleyebiliyoruz. Gıda, ilaç, hijyen, plastik, tekstil, ahşap ve madencilik alanlarında sunduğumuz geniş ürün yelpazemizle üretim makinelerinizi ve son tahlilde müşterilerinizi istenmeyen yabancı maddelere karşı koruyabilirsiniz. Sahibi tarafından yönetilen bir şirket olarak, onlarca yıldır Almanya'ya ve çalışanlarımıza güveniyoruz. Onların enerjisi ve teknik bilgi birikimi, yüksek kaliteli sistemlerimizi olanaklı kılmaktadır.

 3. MAX BAERMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dünya çapında plastik bağlı kalıcı mıknatısların önde gelen üreticisi olan MAX BAERMANN GmbH'ye hoş geldiniz. 90 yıldan fazla süredir, adım motorları, mikromotorlar, dönüş açısı sensörleri, tork sensörleri, yardımcı soğutma pompaları ve ayrıca armatürler ve enstrümanlar için yüksek kaliteli ürünler sağlıyoruz. Mıknatıslarımız, müşterilerimizin gereksinimlerine özel olarak, tasarım, ürün ve süreç geliştirme ile kalite güvence uzmanlarımızın yakın iş birliği içinde geliştirilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi çözümler sunuyoruz. MAX BAERMANN GmbH olarak üretimimizin kalitesine ve eşit olmasına büyük önem veriyoruz. Proseslerimiz en yüksek uluslararası standartlara uygun olup, IATF16949: 2016 standardına göre sertifikalıdır. Müşteriye özel çözümler için özel araç ve cihazlar gerekmektedir ve bu ihtiyaçları kendi takım atölyemizde üretiyoruz. Malzemelerimiz dikkatlice seçilir ve kullanımdan önce yüksek kalite standartlarımıza uygunluğunu test edilir. Karıştırma yöntemleri ve oranları sürekli kontrol altında tutulur ve en yüksek standartlara uygunluğu sağlamak için sürekli olarak yöntemler optimize edilir.

 4. SELTER S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  SELTER S.A., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manyetik kaldırma makinaları, elektromıknatıslar, manyetik tepsiler, manyetik ayırıcılar, manyetik bileşenler, manyetik plakalar, manyetizma giderici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. TDS PRECISION PRODUCTS GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  TDS PRECISION PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dielsdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KRÄMER ENERGIETECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRÄMER ENERGIETECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zierenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGETHEN AUFBEREITUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGETHEN AUFBEREITUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MECALECTRO

  Almanya

  Verified by europages badge

  MECALECTRO, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BISCHOFF FEDERNWERK UND NUTZFAHRZEUGTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BISCHOFF FEDERNWERK UND NUTZFAHRZEUGTEILE GMBH, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Staßfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, manyetik ayırıcılar, manyetik vinç, kaldırma mıknatısları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers La Montagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DICTATOR TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DICTATOR TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neusäß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HARTMANN + LÄMMLE AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  HARTMANN + LÄMMLE AG, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuheim, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rusya

  AMT&C Group, bilim ve endüstri için sürekli mıknatıslar ve elektromanyetik sistemler temelinde manyetik ekipman tasarlamakta ve üretmektedir: yüksek yoğunluklu manyetik alanın manyetik ve elektromanyetik ekipmanı (kusur göstergeleri, manyetik alan kaynakları); laboratuvarlar ve araştırmacılar için manyetik elektrik ve elektronik ölçüm aletleri; indüksiyon manyetometreleri; elektro mıknatıslar. AMT&C Group, uygulamalı manyetizmanın çağdaş alanlarına odaklanmaktadır: enerjiden bağımsız gaz kesme vanaları, elektrikli aktüatörler ve son derece yüksek enerji dönüşüm verimliliğine sahip elektrikli makineler, yaylı tekerlek içi motorlar, bilimsel enstrümantasyon ve endoskopik GI muayene kapsüllerini kontrol etmek için manyetik sistemler. AMT&C, manyetik hipertermi, ilaçların hassas hedefli manyetik alan kontrollü desorpsiyonu, manyetik soğutma ve ayrıca nano ölçekli ve nano yapılı malzemelerin üretim yöntemlerinde Ar-Ge yürütmektedir.

 2. MAGNETEKSAN MAKINE ARGE SANAYI TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Mıknatıslar hemen her alanda kullanıma sahip olup çok fazla müşteri tarafından talep görmektedir. Magneteksan olarak en büyük prensibimiz müşteri odaklı olarak çalışmak, onlarla ortak bir bağ kurarak, söz verdiğimiz zamanlarda ürünlerimizi teslim etmeye çalışmaktır. Firmamız İstanbul Pendik’te bulunmaktadır ve 8.00-18.00 arasında hizmet vermektedir. Ancak sitemiz magneteksan.com 7/24 aktiftir. Yani bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Güvenilirlik açısından emin olmak istiyorsanız İstanbul Pendik’te bizleri ziyaret edebilirsiniz. Firmamız; otomotiv, gıda, maden, elektronik vb. sektörlerde ihtiyaç duyulan birçok konuda hizmet vermektedir. Bunlar: Mıknatıs, Elektromıknatıs, Manyetik Alan Ölçümleri, Demanyetizör konularıdır. Sitemiz de bu konularla ilgili başlıklar ve daha fazlasını bulabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle yoluna devam etmektedir ve bu tecrübeyle en iyiye odaklanarak birçok müşteriden de iyi yorumlar almaktadır.

 3. SGM MAGNETICS SPA

  İtalya

  Kaldırma ve endüstriyel ayırma konularında manyetik çözümlerin tasarlanıp üretilmesinde dünya lideri olan kuruluştur. Kaldırma: Çelik fabrikalar ve hizmet merkezleri için çelik ürünlerinin yapımı (uzun demir, düz demir, hurda demiri) ; Demirli ve demirsiz metallerin, halı, kasnak, tambur donanımlı ayrıştırıcılarla ve X ışınlı sensörlü seçiciler ve ayrıştırıcılarla ayrılması.

 4. AC MAGNETS 98 SL

  İspanya

  Sunulan ürünler: magnetler, manyetik sistemler, ferrit, manyetik cihazlar, manyetik bant, döner magnetler, plastik magnetler, alnico magnetler.

 5. SYSKO AG

  İsviçre

  Espresso pompaları, kahve makinesi pompaları ve manyetik pistonlu pompalar için iş ortağınız.

 6. DIMET GMBH

  Almanya

  DIMET GMBH, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromıknatıslar, İşleme mıknatısları, kaldırma mıknatısları, kaldırma elektromıknatısları, Elektromıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH

  Almanya

  KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromıknatıslar, elektromanyetizm konusunda danışmanlık, mıknatıslı kelepçeler, Elektromıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donaueschingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ASSFALG GMBH

  Almanya

  ASSFALG GMBH, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromıknatıslar, kaldırma mıknatısları, mıknatıslar ve sabit mıknatıslar, Elektromıknatıslar, El frezesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwäbisch Gmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ACTRONIC-SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  ACTRONIC-SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Adelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KUHSE INDUSTRIAL COMPONENTS GMBH

  Almanya

  KUHSE INDUSTRIAL COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Winsen / Luhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ILMENAUER MECHATRONIK GMBH

  Almanya

  ILMENAUER MECHATRONIK GMBH, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner aktüatörler distribütörleri, mıknatıs bobinleri, Döner mıknatıs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ilmenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LM SYSTEMS

  Türkiye

  LM SYSTEMS, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektro-manyetik donanımlar, kaldırma elektromıknatısları, Sıkma penseleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ATIB MAGNETICS

  İtalya

  ATIB MAGNETICS, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kaldırma elektromıknatısları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longhena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ELACTIS SA

  İsviçre

  ELACTIS SA, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. orantılı supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gland, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. A.R.S. ELETTROMECCANICA S.R.L.

  İtalya

  A.R.S. ELETTROMECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobinler ve solenoidler, Bobinler ve solenoidler, Elektrovanalar, elektromıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Morra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MAGNETMECHANIK KRÖMEKE GMBH

  Almanya

  MAGNETMECHANIK KRÖMEKE GMBH, yılında kurulan ve Mıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromıknatıslar, Elektromıknatıslar, manyetizma giderici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GI-DA SRL

  İtalya

  GI-DA SRL, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromıknatıslar, ticari malları kaldırma için manyetik ekipmanlar, kaldırma elektromıknatısları, Elektromıknatıslar, manyetik ayırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pompiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MECAMAG

  Fransa

  MECAMAG, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektromıknatıslar, manyetik vinç, Elektromıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambery, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz