• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler

Sonuçlar

Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. FOCUS GMBH GERÄTE ZUR ELEKTRONENSPEKTROSKOPIE UND OBERFLÄCHENANALYTIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990'dan bu yana, FOCUS bünyesindeki son derece kalifiye bir mühendis ve fizikçi ekibi, FOCUS ürünlerinin hassas kaynakta her zaman en son gereksinimleri karşılamasını sağlamak için dış ortaklarla birlikte çalışmaktadır. FOCUS mikroelektron ışın sistemleri olan MEWB-60, sensör teknolojisi, havacılık, Ar-Ge ve üniversite araştırmaları alanları dahil olmak üzere en yüksek gereksinimleri olan kaynak işleri için dünya çapında kullanılmaktadır. Yakın zamanda piyasaya sürülen mikro lazer ışın kaynak cihazı FOCUS LaVa ile birlikte, bunlar bizim "Power Beam" ürün alanımızı oluşturmaktadır. Tüm ürünler şirket içinde geliştirilmekte, üretilmekte ve test edilmektedir. Bu, fiziksel vakum bileşenleri, elektron-optik bileşenler (FOCUS, Huenstetten) ve ilgili elektronik ve yazılım (FOCUS elektronik, Leipzig) için geçerlidir. Leipzig'deki fabrikamızda yazılım geliştirme ve akıllı kontrol konseptlerine odaklanılmaktadır

 2. CARBO-WELD SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARBO-WELD şirketi 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli kaynak sarf malzemeleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürün yelpazemiz çubuk elektrotları, dolgu tellerini ve özlü telleri kapsamaktadır: Dökme demir | sert dolgular | takım çelikleri | nikel bazlı alaşımlar | kobalt bazlı alaşımlar | yüksek alaşımlı çelikler | aşınma koruması | tungsten karbür sarf malzemeleri. Gücümüz bilgi ve esnekliğimizden kaynaklanmaktadır. Bu müşterilerimiz için şu anlama gelir: münferit çözümler, doğrudan iletişim, kısa teslimat süreleri ve rekabetçi fiyatlar. İhtiyaçlarınızın neredeyse tümünü karşılamaktan mutluluk duyacağız. Lütfen bizimle doğrudan temasa geçiniz. Sizinle görüşmeyi dört gözle bekliyoruz! Carsten van Sambeck – Genel Müdür 02161 56483-14 veya c.sambeck@carboweld.de. Ulrike Schmitz – Müşteri İlişkileri Müdürü . 0049 2161 56483-21 veya schmitz@carboweld.de. Wolfgang Bursy – Teknik Müdür 0049 2161 56483-15 veya bursy@carboweld.de.

 3. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  İtalya

  Verified by europages badge

  VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Bakır ve alaşımlar, kaynak gereçleri, elektrot, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, kaynak maskeleri, Bakır ve alaşımlar, şalumeli metal kaynak makina ve tesisleri için malzemeler, bronz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volvera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EVOBEAM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EVOBEAM GMBH, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nieder-Olm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STRAHLTECHNOLOGIE DRESDEN GMBH

  Almanya

  STRAHLTECHNOLOGIE DRESDEN GMBH, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOUDAGE INNOVATION C 2 G

  Fransa

  SOUDAGE INNOVATION C 2 G, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, kaynak kolu, tel kaynağı, kaynak işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montbrison, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BINZEL SOUDAGE

  Fransa

  BINZEL SOUDAGE, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eckbolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. INSTITUT DE SOUDURE

  Fransa

  INSTITUT DE SOUDURE, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, ark kaynağı, lehimleme, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villepinte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LEPTONS-TECHNOLOGIES

  Fransa

  LEPTONS-TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ENERGY SCIENCES INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  ENERGY SCIENCES INC., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilmington, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. SAS ASQUINI MGP

  Fransa

  SAS ASQUINI MGP, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, uzay sanayisi parçaları tasarımı, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmande, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CAMBRIDGE VACUUM ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  CAMBRIDGE VACUUM ENGINEERING, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cambridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SOLTER SOLDADURA S.L.

  İspanya

  SOLTER SOLDADURA S.L., yılında kurulan ve Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campdevanol, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAQUET SOUDAGE

  Belçika

  MAQUET SOUDAGE, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seraing, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TECHMETA

  Fransa

  TECHMETA, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Metz-tessy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NAIDEN KIROV AD

  Bulgaristan

  NAIDEN KIROV AD, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. GES MIDDLE EAST FZE

  Birleşik Arap Emirlikleri

  GES MIDDLE EAST FZE, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ras Al Khaimah, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 6. LOTARIO DICKMANN S.R.L.

  İtalya

  LOTARIO DICKMANN S.R.L., yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal teller, kaynak yapmaya uygun metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. WELDING SYSTEMS S.R.L.

  İtalya

  WELDING SYSTEMS S.R.L., yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektrik telleri, elektrik kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ARCOSALD ( S.N.C. )

  İtalya

  ARCOSALD ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. kaynak yapmaya uygun metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. A. NARDUCCI S.P.A.

  İtalya

  A. NARDUCCI S.P.A., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Kaynak makineleri, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stezzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. M.S. DI SANTINELLO MARCO

  İtalya

  M.S. DI SANTINELLO MARCO, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Motorsuz el aletleri, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Motorsuz el aletleri, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Bartolomea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SANFILIPPO GAETANO

  İtalya

  SANFILIPPO GAETANO, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kaynak yapmaya uygun metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BIELLA ARMANDO S R L

  İtalya

  BIELLA ARMANDO S R L, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calolziocorte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GIEMME S.R.L.

  İtalya

  GIEMME S.R.L., yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kaynak yapmaya uygun metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PROXI S.R.L.

  İtalya

  PROXI S.R.L., yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. endüstriyel kullanım için mekanik püskürtmeli motorinli daldırma yanmalı brülörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mairano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FIORENTINI WELDING S.P.A.

  İtalya

  FIORENTINI WELDING S.P.A., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Kaynak makineleri, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castenaso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SARC DI COSTA S.& C. S.A.S.

  İtalya

  SARC DI COSTA S.& C. S.A.S., yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak makineleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Kaynak makineleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campodarsego, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. B.L.G. DI BACCI GIANNI & C. S.N.C.

  İtalya

  B.L.G. DI BACCI GIANNI & C. S.N.C., yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. kaynak yapmaya uygun metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteriggioni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TECNOGAS S.N.C. DI MARIANI GIAN PAOLO & C.

  İtalya

  TECNOGAS S.N.C. DI MARIANI GIAN PAOLO & C., yılında kurulan ve Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz sektöründe faaliyet gösteren bir. Gazlı yakıtların üretim ve dağıtımı, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Gazlı yakıtların üretim ve dağıtımı, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Medicina, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz