• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elektronik veri işleme - orta ve büyük boy sistemler

Sonuçlar

Elektronik veri işleme - orta ve büyük boy sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. MOUSSA COULIBALY

  Fransa

  Verified by europages badge

  MOUSSA COULIBALY, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Donanım, elektrikli ev eşyaları , soğutma ekipmanları, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosny Sous Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DIGITALRUF GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIGITALRUF GBR, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. APROTECH GMBH

  Almanya

  Yeni uygulama alanları endüstriyel bilgisayar piyasasının büyümesini sağlıyor. APROtech GmbH bu eğilimleri en yeni IPC modelleriyle harmanlıyor. Dijital dönüşüm çağı için IPC'ler dayanıklı, güvenilir, güçlü performansa sahip ve esnek demonte edilebilirler. APROtech müşterileri özenli ve müşteri odaklı servislere, IPC'lerin mükemmel kalitesine değer veriyorlar ve 36 aylık garantiden faydalanıyorlar. APRO şirketinin Box bilgisayarları IBV (makine gösterimi), otonom sürüş için test sürüşlerinde (KI, GPU-Computing), toplu taşıma araçlarının kamerayla izlenmesinde, raflarda depolamada veri toplayıcı olarak, opera binasının perdesinin ve kulislerinin kontrol ünitesi olarak ayrıca birçok diğer uygulamada kullanılmaktadır. APROtech marka panelli bilgisayarlar genellikle MES terminali olarak makine ve tesis görüntülemede, bina otomasyonunda, gıda ve ilaç endüstrisinin paslanmaz çelik gövdelerinde veya işletme istasyonu olarak kullanılmaktadır.

 4. PECUNIA24 GMBH

  Almanya

  Pecunia24 GmbH şirketi, 2014 yılında kurulmuş olup, bugüne kadar aynı kişi tarafından yönetilmiştir. Merkezimiz Berlin'dedir ve Münih, Moskova, Madrid, Paris, Londra ve Milano'da da şubelerimiz bulunmaktadır. Şirketimiz bir BT çözüm sağlayıcısı olarak yola çıktı, ancak yıllardır profesyonel bir BT distribütörü olarak faaliyet göstermekteyiz. Büyük miktarlarda, Avaya, Alcatel, Aastra, Cisco, Juniper, Extreme Networks, Mitel, Dell, Nortel Networks, Apple, Samsung, Xiaomi, ZTE, Seagate, IBM, Lancom, Jabra, HP Aruba, HP Enterprise, Polycom, Ubiquiti, Grandstream, Yealink, Panasonic, Snom ve diğer markalarda kurumsal ağ ve telekomünikasyon ürünlerinin dağıtımını yapmaktayız. Bunu yaparken, daima size ve ihtiyaçlarınıza odaklanmakta ve size özel çözümler ve üreticiden bağımsız danışmanlık sunmaktayız. Servisimiz faturanın basılmasıyla bitmez, siparişinizi teslim alır almaz başlar. Satış öncesi ve sonrası hizmet temel yetkinliğimizdir.

 5. PRO-INFO.BE

  Belçika

  Pro-info.be bir bilişim uzmanının becerilerini bağımsız çalışanların, KOBİ'lerin ve bireylerin hizmetine sunmaktadır. Gereksinimlerinize ve bütçenize uygun bilişim çözümleri seçiminizde ve kurulumunda size yardımcı olmaktayız. Hizmetler: destek, geliştirme, bilgisayar eğitimi vb. Tek bir muhatap sizinle ilgilenmektedir. Bu yanınızda ihtiyaçlarınızı bilen bir kişiye sahip olma garantinizdir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BLUE CHIP TECHNOLOGY LTD

  Birleşik Krallık

  BLUE CHIP TECHNOLOGY LTD, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel elektronik ürün ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DEVITY LABS GMBH

  Almanya

  DEVITY LABS GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AGL INDUSTRIAL SOLUTIONS

  Portekiz

  AGL INDUSTRIAL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Oeiras, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. 030 DATENRETTUNG BERLIN GMBH

  Almanya

  030 DATENRETTUNG BERLIN GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MSITECH SERVICIO TÉCNICO, REPARACIÓN MSI

  İspanya

  MSITECH SERVICIO TÉCNICO, REPARACIÓN MSI, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar arızası giderme, teknik destek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. PABESCHITZ COMPUTER CONSULTING GMBH

  Avusturya

  PABESCHITZ COMPUTER CONSULTING GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. GASTRODAT HOTELSOFTWARE

  Avusturya

  GASTRODAT HOTELSOFTWARE, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik veri işleme - yazılım, İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Elektronik veri işleme - yazılım, İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grödig, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. COMPUTER DREAM DI SAURO MORGANTI

  İtalya

  COMPUTER DREAM DI SAURO MORGANTI, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oppido Lucano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WERKPLEKCLOUD.NL

  Hollanda

  WERKPLEKCLOUD.NL, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eelde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. COMPUTERKLINIEK BRUGGE (DE)

  Belçika

  COMPUTERKLINIEK BRUGGE (DE), yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgisayar monitörleri, Ev bilgisayarları, Taşınabilir bilgisayarlar, Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgisayar monitörleri, Ev bilgisayarları, Taşınabilir bilgisayarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Assebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. COMPOINT

  Belçika

  COMPOINT, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler, Enformatik - ticaret için yazılım, Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler, Enformatik - ticaret için yazılım, telekomünikasyon hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MOLIERE35 INFORMÁTICA

  İspanya

  MOLIERE35 INFORMÁTICA, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. HPS INDUSTRIAL B.V.

  Hollanda

  HPS INDUSTRIAL B.V., yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Endüstriyel robotlar, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Endüstriyel robotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veenendaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. BARNASYSTEM

  İspanya

  BARNASYSTEM, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bilgisayar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. DVR TECHNOLOGY S.L.U

  Portekiz

  DVR TECHNOLOGY S.L.U, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. 2CRSI

  Fransa

  2CRSI, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profesyonel çalışma noktaları ( workstatıon ), Sunucu, Depolama sunucusu, Karıştırılmış bilgisayar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KOMPUTRONIK BIZNES SP. Z.O.O.

  Polanya

  KOMPUTRONIK BIZNES SP. Z.O.O., yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Poznań, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. BECHTLE REMARKETING GMBH

  Almanya

  BECHTLE REMARKETING GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wesel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COMPULED

  Belçika

  COMPULED, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgisayarlar için teknik destek - Orta ve büyük boy sistemler, kişisel profesyonel bilgisayar, Bilgisayar parçası satışları, dizüstü bilgisayar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochefort, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CYBERFUTURE IT-SOLUTIONS

  Avusturya

  CYBERFUTURE IT-SOLUTIONS, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Maria Lankowitz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. AFIMEX

  Amerika Birleşik Devletleri

  AFIMEX, yılında kurulan ve Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgi teknolojisi - gereçler, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Elektronik veri işleme - yazılım, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgi teknolojisi - gereçler, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Elektronik veri işleme - yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bronx, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. PUNTONET

  İspanya

  PUNTONET, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi, Çevrimiçi Pazarlama, Mobil Bilgi İşlem Uygulamaları, Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi, Online mağaza yağımı, Çevrimiçi Pazarlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. 3X BANKPROJEKT GMBH

  Almanya

  3X BANKPROJEKT GMBH, yılında kurulan ve Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgi teknolojisi - gereçler, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Bilgi teknolojisi - gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellwangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. M-BASE ENGINEERING + SOFTWARE GMBH

  Almanya

  M-BASE ENGINEERING + SOFTWARE GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik veri işleme - yazılım, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Ekonomik ve mali veri bankaları, Elektronik veri işleme - yazılım, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Ekonomik ve mali veri bankaları, Bilgi sistemleri entegrasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BITESTRIKE

  Belçika

  BITESTRIKE, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mikro bilgi işlem - Danışmanlık, Bilgi teknolojisi - gereçler, Bilgi-işlem hizmetleri, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Mikro bilgi işlem - Danışmanlık, Bilgi teknolojisi - gereçler, Bilgi-işlem hizmetleri, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heppen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Elektronik veri işleme - orta ve büyük boy sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

24.008 Şirketler