• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elma ve armut şarabı

Sonuçlar

Elma ve armut şarabı - Ithalat/Ihracat

 1. GLOBAL FRUIT EXPORT GIDA TARIM SAN. TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  GLOBAL FRUIT EXPORT bir taze meyve ihracat firmasıdır. Uzun yıllar YAVUZLU FRUİT olarak iç piyasada müşterilerin istekleri doğrultusunda faaliyetlerde bulunmuş bir aile şirketidir. Gelişen dünya pazarında Türkiyenin verimli topraklarında yetişen üst kalitede ki meyveleri yerleştirmek için GLOBAL FRUIT EXPORT şirketi kurulmuştur. Türk meyvesini hak ettiği değere ulaştırmayı kendine misyon edinmiş, bunun için de gelişen küresel dünyadaki son sistemleri yakından takip ederek istikrarlı büyümesine devam etmektedir. Özenle hasat için hazırlanan kendi bahçelerimizden topladığımız meyvelerin yanı sıra Elma, Kiraz, Nar, Domates, Portakal, İncir gibi en iyi yetiştiricilerin bahçelerinden en lezzetli meyveleri de kısa sürede premium bir şekilde paketleyerek gönderiyoruz. Güvenli gıda zincirini kırmadan teslim etme zamanı. Türkiye'nin önde gelen taze Elma, Kiraz yetiştiricisi ve ihracatçısı olarak, son 5 yılda birçok ülkeden ithalatçılar için tanınmış bir nar ve Domates üreticisi ve tedarikçisi haline geldik. 4 kıta ve dünyanın 12'dan fazla ülkesinden müşterilerimize en kaliteli lezzetli meyveleri en hızlı kanallarla ulaştırmaktan gurur duyuyoruz

 2. FALCO BROTHERS

  İtalya

  FALCO BROTHERS, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Racalmuto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ZARRAK BERRI

  İspanya

  ZARRAK BERRI, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Astigarraga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. IL BENEDUCE

  İtalya

  IL BENEDUCE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'antimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KURSK BREWERY, LLC

  Rusya

  KURSK BREWERY, LLC, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Yumuşak içecekler, Alkolsüz içkiler, Elma ve armut şarabı, İçecek ithalat - ihracatı, Yumuşak içecekler, Alkolsüz içkiler, Elma ve armut şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kursk, Rusya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRENCH PRESSERY

  Fransa

  FRENCH PRESSERY, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elma şarabı, Meyve aromalı gazlı içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NATURALIA INGREDIENTS SRL

  İtalya

  NATURALIA INGREDIENTS SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Sebze suları, Elma ve armut şarabı, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazara Del Vallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BEAR CIDER

  Hollanda

  BEAR CIDER, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, S-Graveland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. CIDRERIE VIARD

  Fransa

  CIDRERIE VIARD, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elma şarabı, tatlı elma şarabı, sek elma şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gueron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE DU QUESNAY

  Fransa

  DOMAINE DU QUESNAY, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pissy-Pôville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LES VERGERS DE LA PASSION

  Fransa

  LES VERGERS DE LA PASSION, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elma sirkesi üreticisi, elma şarabı, elma rakısı, alkollü aperitifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rauville La Bigot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CIDRERIE DE LA BRIQUE

  Fransa

  CIDRERIE DE LA BRIQUE, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. topuzcuk, elma rakısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Joseph, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. POLABSKÝ MOŠT S.R.O.

  Çek Cum.

  POLABSKÝ MOŠT S.R.O., yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Břežany I., Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. HELMUT ANUS

  Almanya

  HELMUT ANUS, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Bira, Elma ve armut şarabı, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Bira, Elma ve armut şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CIDRE SEHEDIC

  Fransa

  CIDRE SEHEDIC, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, La Forêt Fouesnant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KONINGS

  Belçika

  KONINGS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Alkolsüz içkiler, Elma ve armut şarabı, Alkolsüz içkiler, Elma ve armut şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HANS-MARTIN HUWALD

  Almanya

  HANS-MARTIN HUWALD, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Bira, Elma ve armut şarabı, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Bira, Elma ve armut şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HALD MOED CIDERY

  Hollanda

  HALD MOED CIDERY, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elma şarabı, elma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemelum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. AGRUMARIA REGGINA S.R.L.

  İtalya

  AGRUMARIA REGGINA S.R.L., yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Turunçgiller, Sebze suları, Turunçgiller, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Calabria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PURBECK CIDER COMPANY

  Birleşik Krallık

  PURBECK CIDER COMPANY, yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, elma şarabı, İçecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wareham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. STOCK S.R.L.

  İtalya

  STOCK S.R.L., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TRENTOFRUTTA S.P.A.

  İtalya

  TRENTOFRUTTA S.P.A., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Sebze suları, Elma ve armut şarabı, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. IL GUSTO DELLA COSTA S.A.S.

  İtalya

  IL GUSTO DELLA COSTA S.A.S., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ALICIA LIQUORI S.R.L.

  İtalya

  ALICIA LIQUORI S.R.L., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salemi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MAZZETTI D'ALTAVILLA S.R.L.

  İtalya

  MAZZETTI D'ALTAVILLA S.R.L., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Elma ve armut şarabı, Baharat özü ve baharat, Elma ve armut şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altavilla Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARGA S.R.L.

  İtalya

  MARGA S.R.L., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Mauro Cilento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DISTILLERIA ANGELI

  İtalya

  DISTILLERIA ANGELI, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Şaraplar - İtalya, Elma ve armut şarabı, Şaraplar - İtalya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CASA VINOCOLA BERTODO DI BERTODO LUCA

  İtalya

  CASA VINOCOLA BERTODO DI BERTODO LUCA, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cortemilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. VILLA LAVIOSA S.A.S. DI CAPELLUPO S. E FRANCHI A. & CO.

  İtalya

  VILLA LAVIOSA S.A.S. DI CAPELLUPO S. E FRANCHI A. & CO., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bronzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SHAKER S.R.L.

  İtalya

  SHAKER S.R.L., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Brendi, Elma ve armut şarabı, Brendi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vietri Sul Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz