• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • elmas aletleri

Sonuçlar

Elmas aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. WELL DIAMANTDRAHTSÄGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  well Diamantdrahtsägen şirketi bundan 33 yıl önce dünya çapında 1.200'den fazla müşterinin istenen sonuçları elde etmesine yardımcı olan bir kesme teknolojisi geliştirmiştir. well Diamantdrahtsägen hemen hemen her malzemede pürüzsüz, keskin kenarlı yüzeyler elde eder. Kullanılan "kesici takım", olduğu gibi telin içine gömülü elmas tanecikleri bulunan paslanmaz çelik teldir. Bu patentli gömme işlemi, azami kesme kabiliyetini ve telin uzun kullanım ömrünü garanti eder. Tel, hassas bir kaldırma motoruna monte edilmiş bir tamburun etrafına sarılmıştır. Testerenin boyutuna bağlı olarak, telin uzunluğu 10 ile 40 metre arasında değişir. Çapı 0, 10 ile 0, 70 mm arasındadır. Tüm testerelerimiz, sabit ilerleme hızlarını elde etmek ve muhafaza etmek için bir yöntem olarak yerçekimi ve / veya ağırlıkları kullanır. Ayrıca, hepsinin tel için sürekli değişken bir hız kontrol ve ayar tertibatı mevcuttur.

 2. AVOLA MASCHINENFABRIK A. VOLKENBORN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  180 yılı aşkın bir süredir AVOLA – Dünya çapında bir marka. Hattingen'deki (Ruhr'da) makine mühendisliği şirketi AVOLA'nın değerleri kalite, gelenek. ve yeniliktir. Bu AVOLA değerlerinin arkasında hangi kurumsal felsefe var? Sistematik düşünceye dayalı sürekli gelişim ve ileriye dönük eylem, müşterilerimizin yararına hepimizi harekete geçiren şeyi tanımlar. Bugün, bunlar Almanya'da, Almanca konuşulan ülkelerde ve Avrupa'nın geri kalanında, Asya'da, Güney Amerika'da ve Afrika'dan Okyanusya'ya kadar tüm dünyada dağıtılmaktadır. Üç farklı yüzyıldaki sayısız patent ve faydalı model, AVOLA'nın dizginlenemez yenilikçi gücünün etkileyici göstergeleridir. Şirketin tekstil endüstrisi için başlangıç noktası makineler oldu. Bunu tarım makineleri izledi ve şirketin kurulmasından yaklaşık 100 yıl sonra, ahşap iskelet ilk daire testere piyasaya çıktı. Mevcut ürün yelpazesi 30'dan fazla testere içerir ve üç farklı endüstri dalına hizmet eder: yerüstü ve yeraltı inşaatı dairesel testere tezgahları, taş kesme testereleri ile refrakter endüstrisi ve alttan kesen gönye testereleri ile marangozluk. Testereler, aksesuarlar ve yedek parçalar milyonlarca kez satıldı ve AVOLA markasını bugünkü haline getirdi: Zanaatkârlık ve sanayi için güçlü, yetkin ve güvenilir bir iş ortağıdır.

 3. SCHOTT DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHOTT Diamantwerkzeuge GmbH şirketi en yüksek kalitede üretim yapmaktadır: Özellikle cam, seramik, taş, metal ve plastik işlemenin yanı sıra optik sanayi kolu için delme, taşlama ve frezeleme takımları. Müşterilerimiz için üretilen takımlar aşağıdaki hususlara göre uyarlanmıştır: •işlenecek olan malzemelere kullanılacak olan makinelere •talep edilen üretim hedeflerine. Tarihçe: Şirket, 1975 yılında Stadtoldendorf'ta Klaus Schott tarafından kurulmuştur. O tarihten bu yana üretim hacmi sürekli olarak artmaktadır. 2004 TÜV ISO 9001 - 2010 yılından bu yana sertifikamız mevcuttur: Teknik yüksek okullar ve üniversitelerle yakın işbirliği içinde çeşitli araştırma projeleri yürütülmektedir. Hedefimiz: İşleme süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi. Özellikle ultrasonik uygulamalar için yeni malzemelerin işlenmesine yönelik yeni takımların geliştirilmesi: 2012 – 2017. İlk takım atölyesi sistemlerinin kurulumu: 2018 yılından günümüze. Satış ve dağıtım faaliyetlerinin yaygınlaştırılması ve uygulama teknolojisinin genişletilmesi

 4. CAJHEN, D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Güneydoğu Avrupa'da CNC işleme için yüksek hassasiyetli kesici takımların lider tedarikçisi olan Cajhen, 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. Karbür, PCD, CBN ve MCD'den yapılmış özel CNC kesme takımlarında uzmanız. 25'in üzerinde CNC tezgahımızla, 50.000'i yeni ve 70.000'i yeniden bilenmiş olmak üzere yılda 120.000 takım işliyoruz. Cajhen® kesicilerimiz ve matkaplarımız yüksek dayanıklılık ve hassasiyetle ünlüdür. 24 saat içinde fiyat teklifi ve 3 hafta içinde özel takım teslimatı sunarak güvenilir ve güvenilir bir ortak haline geliyoruz.

 5. SOLUDIAM

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOLUDIAM, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elmas aletleri, elmaslı diskler, pnömatik çekiç, Elmas aletleri, mermer için elmas diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caux, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT BERGER SÖHNE E.K., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal aşındırıcı maddeler, Elmas aletleri, Doğal aşındırıcı maddeler, planya tekerlekleri, beton frezesi, ağırlık kaldırma makaraları, DEMANT, planya silindirleri, planya takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIANAT S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DIANAT S.R.L., yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elmaslı aletler, elmaslı kesme lamaları, Freze aletleri, polikristalin işçiliği için aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Premariacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LALK GMBH &CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LALK GMBH &CO. KG, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Su terazileri, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Su terazileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bimöhlen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NICOLAI DIAMANT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NICOLAI DIAMANT SRL, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elmaslı çubuklar için aksesuarlar, kesme aletleri, mermer, granit ve taş işçiliği için elmaslı aletler., elmaslı bileği çarkları, elmaslı diskler, elmaslı kesme lamaları, mermer için elmas diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WMC SINTERSTAR AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WMC SINTERSTAR AG, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zımpara diskleri, sert metalden aletler, Hassas aletler, özel aletler, Zımpara diskleri, elmaslı diskler, kesim bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lotzwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. POLIMATEK SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Polimatek 2012 yılında kalıpçılık ve kuyumculuk sektörlerine kesici takım satışı ve üretimi yapmak üzere kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Faaliyet konumuz, ELMAS, PCD, CBN , KARBAYT gibi ham maddelerden yapılmış Kesici takımların satışı konusudur. KARBAYT ham maddeden mikro freze, matkap, küre freze, zemin takımları PCD, ELMAS, CBN ve MCD ham maddelerden Posalux, CNC, punch, torna takımları Özel takım imalatı (Müşterinin üretmek istediği model doğrultusunda, takımın teknik resminin çizilerek istenilen takımın üretilmesi.) Kalıpçılık sektöründe; plastik enjeksiyon kalıp imalatından başlayarak, kuyumculuk sektöründe, alyans, bilezik, kolye ucu üretimi gibi üretim konularında 20 yıllık aktif bir iş deneyimimiz var. . Satışını yapmış olduğumuz kesici takımları “üretici kimliğimiz” ile müşterilerimize sunuyoruz. “Üretici kimliğimiz ve makine kullanım bilgimiz” ile satışını yapmış olduğumuz ürünleri müşterilerimize sunmamız, müşterilerimiz için çok önemli avantajlar oluşturuyor. Müşterimiz daha hızlı üretim yapıyor.Güçlü stoklara sahibiz.Müşterilerimiz kalitesi daha yüksek ürünler üretebiliyor.Daha az takım tüketimi ile daha cok iş üretebilme imkanı sağlıyoruz.Yenilikçiyiz, müşterilerimize daha önce kullanmadıkları kesici takımlar sunarak onlara yeni modeller üretebilmeleri için imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz özel takım çözümleri sayesinde müşterilerimizin üretim prosesleri kısalıyor, maden fireler azalıyor.

 2. LUKAS-ERZETT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Oberberg bölgesindeki metropol Köln'de bulunan LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG, taşlama, frezeleme, kesme ve cilalama için teknolojik olarak lider sistem çözümleri üreticilerinden biri olarak, taşlama, frezeleme, parlatma ve kesme aletleri, tahrik makineleri ve geniş bir aksesuar yelpazesinin üretimi, ticareti ve danışmanlığında uzmanlaşmıştır. LUKAS tarafından üretilen ve satılan tüm ürünler, güçlü çalışma, uzun hizmet ömrü, mükemmel ergonomi ve taşlama, kesme, frezeleme, parlatma veya hassas işlemede en iyi sonuçlarla en yüksek kaliteyi temsil eder. LUKAS, kalite ve güvenliği geleceğe yönelik cevaplarla birleştirmeyi amaçlamaktadır. Odak noktası, her zaman çok çeşitli endüstrilerden gelen yeni gelişmeler ve teknolojilerdir. LUKAS, bu tavırla pazarda standartları çok erken belirlemiştir.

 1. MAIER GMBH

  Almanya

  Kendi üretimimiz olan kapsamlı ürün yelpazesi, Head-Master markası altında pazarlanıp satılmaktadır. Freze takımları, havşa açma ve pah kırma takımları, torna takımları, delici takımlar ve karbür takımlara ek olarak, özel çözümler de ürün yelpazesinin parçasıdır. Böylece tasarım ve proje işlememiz, yenilikçi ve ihtiyaçlara dayalı çözümlerle birlikte azami esneklik sağlar. Takımlar sadece en üst teknolojik seviyede donatılmış üretim tesislerinde imal edilmektedir. Yüksek kaliteli hassas alet üreticisi olarak her zaman talaşlı işleme teknolojisine özel önem verdik. Hassas takımların teknolojik tasarımı ve kalitesi kârlılığı ve üretim kalitesini yüksek derecede belirler. Kesme teknolojilerindeki, şu anda lisanslı kullanıcıları bulunan, muhtelif patentler şirketin yenilikçi gücünün kanıtıdır.

 2. GRÄWO DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  30 yılı aşkın süredir, örn. PCD ve PCBN gibi ultra sert kesme malzemeleriyle donatılmış yüksek hassasiyetli freze ve torna takımları üretmekteyiz. Ürün yelpazemiz, diğerlerinin yanı sıra, PCD / CBN frezeler, değiştirilebilir kesici uçlar, PCD matkaplar ve kademeli matkaplar, elmas uçlu ara yatak taşları ve CBN uçlu gravür kalemlerini içermektedir. Bu takımlar, yeşil seramik, karbon, cam elyaf takviyeli plastik (GRP), alüminyum, gri dökme demir, sertleştirilmiş çelikler, plastikler ve karbürlerin işlenmesi için idealdir. Ayrıca, bizim tarafımızdan ve üçüncü taraflarca üretilmiş takımlar için hızlı ve ucuz bir takım onarım hizmeti sunmaktayız. Takımlarımızın neredeyse tamamı vakumda lehimlenmektedir (vakumlu lehimleme). Bu nedenle size lehimleme hizmeti de sunabilmekteyiz. Tel erozyon alanındaki geniş deneyimimiz sayesinde, döner PCD veya PCBN takımlarınızdan istediğiniz elmas segmentlerini hızlı ve malzemeden tasarruflu bir şekilde kesmek için PCD / CBN kesim hizmetimizi kullanabilirsiniz.

 3. DIABÜ-DIAMANTWERKZEUGE HEINZ BÜTTNER GMBH

  Almanya

  DIABÜ® Diamantwerkzeuge Heinz Büttner GmbH şirketinin sayfasına hoş geldiniz! Taş işleme endüstrisinin ve zanaatinin güçlü tedarikçisi olarak 45 yıldan uzun süredir en modern imalat yöntemleriyle tüm uygulama alanları için elmas takımlar üretiyoruz. Müşterilerimizin takımlara ilişkin olarak her geçen gün artan gereksinimlerini karşılamak için yenilikçi teknolojileri entegre ediyoruz. İmalatın her aşamasına entegre edilmiş kalite güvence sistemleri sayesinde elmas takımlarımızın her zaman aynı kalitede olmasını garantiliyoruz. Tüm bunların yanı sıra yüksek nitelikli çalışanlarımız üretim tekniği alanlarında sürekli gelişimi sağlamak üzere çalışmaktadır. Bu konudaki temel anlayışımız, önceden belirlenen kalite ölçütlerinin tüm kademelerde benimsenmesi ve müşterilerimizin işbirliği sırasında ilgimizin ve çalışmalarımızın merkezinde olmasıdır.

 4. DIEWE GMBH

  Almanya

  İnşaat sektörü için en yüksek kalitede özel yapım elmas takımlar sağlamaktayız. Çünkü ister beton, asfalt, tuğla, sert taş veya klinker isterse de diğer malzemeler olsun - kesme ve frezeleme disklerimiz, taşlama çanaklarımız, karot matkaplarımız ve matkap uçlarımız her gereksinim için doğru çözümü sunar. Sürekli araştırma, geniş bir ürün yelpazesi, kapsamlı kalite yönetimi, karakteristik müşteri odaklılık ve geniş bir hizmet yelpazesi – DIEWE araçlarının hızlı, ekonomik ve hassas çalışmasını olanaklı kılan temeller bunlardır. Öncü elmas kesme disklerimiz “MASTER” ve “TWISTER” dan sonra araştırmamızı daha da yoğunlaştırdık. En modern teknoloji ürünü olan test robotumuz (KUKA KR125 / 2) ile müşterilerimizle birlikte özel çözümler geliştiriyoruz. Elmas kesme diskimiz "DFX TECHNOLOGY" ile kesme hızı açısından bir kilometre taşına daha imza attık.

 5. DTS GMBH - DIAMOND TOOLING SYSTEMS

  Almanya

  Almanya'nın Kaiserslautern kentinde bulunan şirketimiz, CVD-D (CVD kalın elmas film), PCD (polikristal elmas) ve PCBN (kübik bor nitrür) gibi ultra sert kesim malzemelerinden yapılmış hassas aletlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı alanında uzmanlaşmış ve ulusal pazarın yanı sıra uluslararası pazarda da kendini kanıtlamıştır. Bu yüksek sertlikte kesme malzemelerini ekonomik olarak işlemek için, eski "taşlama" üretim teknolojisinden vazgeçerek, lazerle işleme gibi yeni teknolojilere geçmemiz gerektiğini çok zaman önce fark ettik. Bu üretim süreci, en keskin kesici kenarlara çok yüksek boyutsal hassasiyetle ulaşmamızı sağlamaktadır. Yüksek teknolojili takımlarımız, talaşlı üretim alanında merkezî bir işleve sahiptir. Bu alanda 25 yılı aşkın optimizasyon tecrübesi ve yüksek teknik yetkinlik ile müşterilerimizi desteklemekte ve bu yakın işbirliğini başarımızın temeli olarak görmekteyiz.

 6. ABR TOOLS GMBH

  Avusturya

  Elmas aletler üretimi alanında çalışan ve tüm dünyada faaliyet gösteren bir şirketiz. Lazer kaynak teknolojisini kullanarak en yüksek teknik standartta duvar testereleri ve matkap uçları imal ediyoruz. Ürünlerimiz: Elmas matkap uçları, beton freze takımları, elmas takımlar, plastik işleme için elmas takımlar, taş işleme için elmas takımlar, elmas eğeler, elmas testere bıçakları, polikristalin elmas (PKD) ve CBN kesiciler içeren torna takımları, elmas kesme diskleri, elmas freze takımları

 7. MAGON HOCHLEISTUNGS-TOOLS GMBH

  Almanya

  MAGON en zorlu ve en farklı sektörler için bile uygun yüksek performanslı takımlardan ve kapsamlı bir aksesuar programından oluşan çok kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimiz: • Elmas takımlar • Polikristalin elmas takımlar (PKD takımlar) • Freze takımları • Karbür freze takımları • Özel frezeler • Disk frezeler • Elmas freze takımları • Plastik işleme için frezeler • HSC (High Speed Cutting) freze takımları

 8. DIACOM

  Belçika

  DIACOM, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. elmaslı bileği çarkları, Elmas matkap uçları, mermer için elmas diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FACET PRECISION TOOL GMBH

  Almanya

  FACET PRECISION TOOL GMBH, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç yüzey frezeleri, Freze aletleri, Hassas aletler, sert metalden aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ganderkesee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI

  İtalya

  PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elmas teller, elmas matkap uçları, elmaslı bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaverla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LA DECORMARMI SRL

  İtalya

  LA DECORMARMI SRL, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taşçı tokmağı ile işleme, mermer için aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BÜDIAM DIAMANTWERKZEUGE

  Almanya

  BÜDIAM DIAMANTWERKZEUGE, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Freze ve trapan kirişleri, fitil, delik genişletme aleti, Hassas aletler, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  VIBRATIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kiremit yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, İş makineleri, Elmas aletleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gernlinden-Maisach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NP DIAMANT

  İtalya

  NP DIAMANT, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Elmas aletleri, Mermer ve doğal taşlar, mermer taş ocağı malları, Elmas aletleri, cnc aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seravezza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. REUL SÄGETECHNIK GMBH

  Almanya

  REUL SÄGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer, granit ve taş testereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tröstau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAUTEC HÖFER - RUHRBAUSHOP E.K.

  Almanya

  BAUTEC HÖFER - RUHRBAUSHOP E.K., yılında kurulan ve İşyeri güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elmas aletleri, Elmas aletleri, Elektrikli aletler, Topograflar için aksesuarlar, sıvama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TECHNODIAMENT SP. Z O.O.

  Polanya

  TECHNODIAMENT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, kanallar, Elmas aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. DIAS TURNOV, S.R.O.

  Çek Cum.

  DIAS TURNOV, S.R.O., yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elmaslı aletler, Matkap parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz