• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj

Sonuçlar

Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj - Ithalat/Ihracat

 1. VETTERTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  "VetterTec – Moret Industries Group'un tüm dünyada faaliyet gösteren bir şirketi - etanol, bira imalatı, nişasta, çevre, kimya ve alkol endüstrileri için su tahliye ve kurutma sistemleri alanında ihtiyaç duyduğunuz uzmandır. Sistem ve tesislerin geliştirilmesinden gerçekleştirilmesine kadar stratejik iş ortağı olarak müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun ve onlara özel çözümler sunuyoruz. VetterTec size neler sunar: Tüm proses mühendisliği çözümleri Moret Industries Group içinde tasarlanır ve üretilir. En iyi teknolojiler, sizin kullanım alanınıza tam olarak uygun biçimde belirlenir. Size uygun prosesler ve uygulama alanları, yenilikçi ve teknik olarak sofistike sistemler, optimize edilmiş ve eksiksiz kurutma prosesleri, verimli ve ekonomik çözümler. 1500'den fazla güvenilir biçimde çalışan kurutma sistemi ve tesisi, tüm dünyada bizim güvenilir sloganımızı pekiştirmektedir: "SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany."

 2. ASTRA LT AB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  ASTRA LT AB, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Depolama tankları, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Depolama tankları, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alytus, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 3. BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  BOLZ Process Technology GmbH orijinal olarak 1964'te depolama tankları, basınç ve proses kapları ile klasik bir kazan ve aparat üreticisi ve paslanmaz çelik ve özel malzeme makineleri üreten Alfred Bolz Apparatebau GmbH & Co KG'nin uzman bir departmanından oluşturuldu. Başlangıçtan itibaren katı maddelerin karıştırılması ve kurutulmasıyla ilgili tipik gereksinimlere odaklanan ekip, artan bir biçimde süreç odaklı bilgi elde etti ve sonuçta kimya ve hassas kimya alanlarındaki katıların korunarak karıştırılması ve kurutulması için dünya çapında lider bir ekipman üreticisi haline geldi. Devam eden optimizasyon ve özel makinelerin hedeflenmiş biçimde daha da geliştirilmesi sayesinde zorlu taşıyıcı materyalleri, ilaçları ve aktif bileşenleri de içerecek biçimde hassas kimyasallara ve ilaçlara da erişim sağlandı. Yüksek kaliteli, kapalı çalışan ve güvenli bir şekilde çalıştırılabilen bileşenler ve sistemler hızla BOLZ'nin tanınmış ticari markası haline geldi.

 4. KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  endüstriyel halı yıkama makinaları, halı sıkma makinaları, carpet washing machine, carpet spinning machine , rug wash

 5. ESSOREX

  Fransa

  ESSOREX, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Chateauroux, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH

  Almanya

  DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sangerhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG

  Almanya

  AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, kurutucular, granül dozaj cihazları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, çakıl karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROUSSELET CENTRIFUGATION SA

  Fransa

  ROUSSELET CENTRIFUGATION SA, yılında kurulan ve Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağların kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Santrifüjler, Yağların kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annonay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. STALAM S.P.A.

  İtalya

  STALAM S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, lastik vulkanizasyon makina ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, ticari kullanıma yönelik buz çözme dolapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nove, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD.

  Çek Cum.

  BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. HASTRA

  Almanya

  HASTRA, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel Hırdavat, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weinstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NUOVASARA SRL

  İtalya

  NUOVASARA SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Endüstriyel santrifüjler, santrifüj makina ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ELECTRONORD SCANDINAVIA

  Yunanistan

  ELECTRONORD SCANDINAVIA, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. katlama makinası, toz kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katerini, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. BOMBI MECCANICA S.R.L.

  İtalya

  BOMBI MECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cila silindirleri, vernik sürme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberino Di Mugello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH

  Almanya

  IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç iç donanımları, vernik sürme makinaları, fırın makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwaigern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VERONESI SEPARATORI S.P.A.

  İtalya

  VERONESI SEPARATORI S.P.A., yılında kurulan ve Evde kullanılan santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, kimya endüstrisi için santrifüj makinaları, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castenaso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. UNICA

  Belçika

  UNICA, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel çamaşır yıkama makinaları, ticari kullanıma yönelik kurutma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merchtem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. DECANTER SYSTEM S.R.L.

  İtalya

  DECANTER SYSTEM S.R.L., yılında kurulan ve Evde kullanılan santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, farmasötik laboratuarlar için granül aletleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ornago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GHELFI SPURGHI S.R.L.

  İtalya

  GHELFI SPURGHI S.R.L., yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre hizmetleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Çevre hizmetleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BOVERIO LUIGI S.R.L.

  İtalya

  BOVERIO LUIGI S.R.L., yılında kurulan ve Evde kullanılan santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, balık ve deniz ürünleri yıkama tesisat ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sannazzaro De' Burgondi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. WULFF TROCKNUNGSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  WULFF TROCKNUNGSSYSTEME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir. Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, nem alıcılar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TOP TROCK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  TOP TROCK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. VENTILEX B.V.

  Hollanda

  VENTILEX B.V., yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru havalı soğutucular, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Kuru soğutma kuleleri, Kuru havalı soğutucular, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Kuru soğutma kuleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heerde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. CBB DECANTER S.R.L.

  İtalya

  CBB DECANTER S.R.L., yılında kurulan ve Evde kullanılan santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, kimya endüstrisi için epüratörler, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Roberto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. OPEL THERM GMBH

  Almanya

  OPEL THERM GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unterensingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S

  Danimarka

  INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S, yılında kurulan ve Sterilizasyon ve dezenfeksiyon - tıbbi cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herlev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 9. GENNARETTI S.P.A.

  İtalya

  GENNARETTI S.P.A., yılında kurulan ve Evde kullanılan santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG

  Almanya

  ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruckmühl-Heufeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz