• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular

Sonuçlar

Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular - Ithalat/Ihracat

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan kendi "Ma Petite Laverie" çamaşır büfenizi oluşturarak tüm müşterilerinizi elde tutmanızı sağlayacak yenilikçi bir hizmet geliştirdik. Anahtar teslim iş merkezinizi ilk makinenizi çalıştırmaya hazır hale getirebilmeniz için bu merkezi her şeyi hallederek kullanışlı, hızlı ve güvenli olacak şekilde tasarladık. "Ma Petite Laverie" ile 7/24 ek gelir elde edebilirsiniz ve kendi kendini finanse etme süresi kısadır: günde ve makine başına sadece 2 döngü ile yatırımınızı 5 yıl içinde karlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca "Ma Petite Laverie" yıkama merkezinin otonom çalışması sayesinde diğer şirketlerden farklı olarak geliriniz sosyal veya sağlık krizlerinden etkilenmeyecek, kira gideriniz veya ödemeniz gereken masraflar olmayacaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! !

 2. MARINE LAUNDRY SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Hem karada hem de denizdeki profesyonel temizlik ve çamaşır ihtiyaçlarınız için eksiksiz profesyonel çözümler sunuyoruz. Bağımsız bir satıcı olarak tüm tanınan üreticilerin makinelerini ve parçalarını satıyor ve bunları optimum bir sonuç için kombine ediyoruz. Ağırlık noktamız eski seri makineler için bakım-onarım ve yedek parça teminidir. Yeni kurulumlar için geleceğe yönelik, etkin ve çevre dostu çözümler sunuyoruz. Hedefimiz müşterilerimizi temizlik işlemlerinin her aşamasında - planlama, dönüşüm, işletim, bakım ve onarım çalışmaları - optimum düzeyde desteklemektir. Ayrıca aşağıdakileri sunuyoruz: Ekonomik ve ekolojik açılardan çamaşırhanelerin ve temizlik konseptlerinin optimizasyonu. Çamaşırhane ve temizlik tertibatlarının planlanması ve dönüştürülmesi. Tüm tanınan üreticilerin güncel ve eski modelleri için yedek parça temini. Tüm dünyadaki teknikerlerimiz ile temizlik ve çamaşırhane makinelerinin bakımı ve servisi.

 3. KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S.

  Türkiye

  1996 yılında Antalya’ da kurulan firmamız, Türkiye’ de kısa sürede profesyonel mutfak ekipmanları alanında lider ve yerli üretici firmalarından biri olmayı başarmıştır.Şirketimiz; endüstriyel mutfak ekipmanları, soğuk odalar, dondurma makine ve yan ekipmanları, et kesme ve işleme makineleri ve açık büfeler olmak üzere her biri birbirinden bağımsız, ayrı yönetim ve mühendislik birimlerine sahip gruplarda yapılanmıştır.Ar-Ge merkezimizde yapılan çalışmalar, günümüz teknolojisinin an be an takibi ve inovatif geliştirmelerimiz ile ürünlerimizin dünya standartlarını karşılayacak nitelikte olmasına önem vermekteyiz. Ekibimizin hızlı aksiyon alma kabiliyeti ve 5 kıtada yer alan partnerlerimizin de desteği ile kalitemizi sadece kendi ülke sınırlarımızda değil, tüm dünya üzerinde sürdürme hedefindeyiz.Kristal ihracat ağı; 5 farklı kıtada, 85 den fazla ülkeden oluşmaktadır. Otel, restoran, fırın, bar, pastane, dondurma dükkanı, kafeterya, okul ya da hastane. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm endüstriyel mutfak, büfe, et kesme-işleme makineleri ve dondurma makine-ekipmanlarını yerli üretim farkı ile bünyemizde üretmekteyiz.alite ve sürdürülebilir uygulamalara olan bağlılığımız, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla ISO 9001, ISO 14001, CE ve TSE sertifikaları ile belgelenmiştir.Bu amaçla, müşteri gereksinimleri en etkili şekilde ve en kısa sürede yerine getirmek misyonumuzdur.

 4. VALE GROUP END.LTD.STI

  Türkiye

  VALEGROUP has established in year 2009 as a corporate company for producing and selling textile processing, commercial laundry machines and the hospital & kitchen equipments in Ankara with a brand name‘’VALE ’’. VALE GROUP has a production capacity of 2500 Machines and Axuliary Equipments evey year ofvarious models and exports more than 20 countries abroad. Nevertheless, we have 8 distributors with theirservice managements in abroad ensure the fastest sales and after sales servicing facilities to their customers.Especially showing up in the competition with European and Local brands by low-price & high qualityemployee power advantage and first quality raw-metarial principle in all conditions, Vale Group continuouslyenlarges its market-share domestically and abroad. As the target is surely to obtain the up-most possibleCustomer Satisfaction and continuous development, we never feel ourselves satisfied of what we have beenproducing or serving but we are going to look always for the Better and the Better.Our main products and services: • Vale Commercial Laundry Machines and Auxiliary Equipments. (Washer Extractors, Tumble Dryers, Flatwork Ironers and all type of Auxiliary Equipments)• Textile Laundry Machines Fabric Cutting Tables & Spreaders, Textie Ironing and Screen Printing Machines(Distributorship)• Hospital Auxiliary Equipments• Hotel Auxiliary Equipments• Mortuary Equipments• After sales, spare parts and maintenance sevices with a strong technical service team and the purcha

 5. CARPET

  Türkiye

  Edit Endüstriyel Makina A.Ş. 20 yıllık tecrübe ile Ankara'da faaliyet göstermektedir. Endüstriyel temizlik makinaları, temizlik malzemeleri ve kimyasalları ithalatını, toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Başlıca ürün gruplarımız; * Zemin Temizleme Otomatları * Profesyonel Süpürgeler * Halı Yıkama Makinaları * Servis ve Kat Arabaları * Otel Ekipmanları * Oto Yıkama Makinaları * Temizlik Kimyasalları * Kağıt Ürünleri * Kağıt ve Sabun Dispanserleri * Geri Dönüşüm Çöp Kutuları * Koku Makinaları ve Kokuları * Elektrikli El Aletleri Edit Endüstriyel Makina A.Ş. olarak amacımız; etik değerlere bağlı, güvene dayalı ticaret anlayışı ile sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterilerinin ilk tercih edeceği şirket olmaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIAMOND EUROPE

  Belçika

  Diamond® 1985'ten beridir profesyonel mutfaklara yönelik ekipmanlar ve soğutma ekipmanları sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır; markanın yol gösteren bir teşkilatla desteklenen ünü ve başarısı Diamond® Europe şirketini 30 milyon Avro'yu aşan bir ciroyla Avrupa'daki dağıtımın en tepesindeki 5 şirket arasına sokmaktadır. Diamond® ürünlerinin dağıtımı, uluslararası düzeye yayılmak üzere birkaç yılda Avrupa sınırlarını bile aşmıştır. 30'dan fazla ülkede 1200'den fazla yetkili satıcı ve servis, bayi ve temsilcisiyle faaliyet gösteren şirket profesyonellikle, deneyim ve uzmanlığı harmanlayarak tam ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. Diamond® çalışma felsefesi: işiniz kolaylaştırmak üretimi artırmak ve masrafları düşürmektir. Bizi biz yapan değerler: Müşteriye saygı, Çözüm ortaklarımıza saygı, Çevreye saygı.

 2. SUMAK CARPET WASHING MACHINES

  Türkiye

 3. G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL

  İtalya

  G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel, Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savignano sul Rubicone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Türkiye

  TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, aksesuar ve yedek parça, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, vakum pompası bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LDL EQUIPMENT

  Belçika

  LDL EQUIPMENT, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Soğutma kuleleri, ütü masaları, Soğutma kuleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SASSARO

  Fransa

  SASSARO, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Mezbaha kancaları , yıkama tüneller, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surgères, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ROTAJET SYSTEMS LTD.

  Birleşik Krallık

  ROTAJET SYSTEMS LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yıkama kabı, özel metal eşyaların yıkanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wakefield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ECOADIGE

  İtalya

  ECOADIGE, yılında kurulan ve Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evde kullanılan çamaşır kurutucuları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, ticari kullanıma yönelik kurutma makinaları, çamaşır kurutma makinesi, Evde kullanılan çamaşır kurutucuları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mori, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING

  Almanya

  GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çamaşır sıkma makina ve tesisatları, çamaşır yıkama ekipmanları, ütüleme ve kuru temizleme için buhar kazanları, lokanta örtüleri için endüstriyel yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sonnenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HGI RETE TECNICI ITALIA

  İtalya

  HGI RETE TECNICI ITALIA, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır hizmetleri, Kuru - temizleme makineleri, ortak kullanım için çamaşır makinaları, endüstriyel çamaşır yıkama makinaları, Endüstriyel çamaşır hizmetleri, Kuru - temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sala Bolognese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AGA C.O.M. SRL

  İtalya

  AGA C.O.M. SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL

  İspanya

  LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, ortak mülkler için çamaşır kiralama, restoranlara çamaşır kiralanması, ortak mülkiyetler için çamaşır kiralama ve yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mejorada Del Campo-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. TOLKAR-SMARTEX

  Türkiye

  TOLKAR-SMARTEX, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel çamaşır yıkama makinaları, çamaşırhane makineleri, sanayi yıkama için malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ESKENS

  Belçika

  ESKENS, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Eleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. REPASS EXPRESS

  Lüksemburg

  REPASS EXPRESS, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yıkama ve ütüleme, ütü temini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. HAYIKAMA MAKINE

  Türkiye

  HAYIKAMA MAKINE, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ROBOT COUPE SNC

  Fransa

  ROBOT COUPE SNC, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, soyucular, sanayi mutfakları için soyma -ayıklama makinaları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vincennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ELSNER - WÄSCHEREITECHNIK

  Almanya

  ELSNER - WÄSCHEREITECHNIK, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DUGAR SISTEMAS DE LIMPIEZA DE ALTA PRESIÓN S.L.

  İspanya

  DUGAR SISTEMAS DE LIMPIEZA DE ALTA PRESIÓN S.L., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cintruénigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. HALMEN MASCHINENSERVICE

  Almanya

  HALMEN MASCHINENSERVICE, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haibach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZIMTEC GMBH

  Almanya

  ZIMTEC GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andernach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FOR.LAV. SARDEGNA SNC

  İtalya

  FOR.LAV. SARDEGNA SNC, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel yıkama tesisleri, pressıng tesisat yardımı, çamaşır yıkama ekipmanları, kuru temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. M & S WÄSCHEREITECHNIK GMBH

  Almanya

  M & S WÄSCHEREITECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laubach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. DIPL.-ING. ( FH ) ANNETTE KABLER -WW-VERSAND-

  Almanya

  DIPL.-ING. ( FH ) ANNETTE KABLER -WW-VERSAND-, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MEINE WÄSCHEREI & TEXTILPFLEGE & ÄNDERUNGSSCHENEIDEREI

  Almanya

  MEINE WÄSCHEREI & TEXTILPFLEGE & ÄNDERUNGSSCHENEIDEREI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

235 Şirketler