• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan kendi "Ma Petite Laverie" çamaşır büfenizi oluşturarak tüm müşterilerinizi elde tutmanızı sağlayacak yenilikçi bir hizmet geliştirdik. Anahtar teslim iş merkezinizi ilk makinenizi çalıştırmaya hazır hale getirebilmeniz için bu merkezi her şeyi hallederek kullanışlı, hızlı ve güvenli olacak şekilde tasarladık. "Ma Petite Laverie" ile 7/24 ek gelir elde edebilirsiniz ve kendi kendini finanse etme süresi kısadır: günde ve makine başına sadece 2 döngü ile yatırımınızı 5 yıl içinde karlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca "Ma Petite Laverie" yıkama merkezinin otonom çalışması sayesinde diğer şirketlerden farklı olarak geliriniz sosyal veya sağlık krizlerinden etkilenmeyecek, kira gideriniz veya ödemeniz gereken masraflar olmayacaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! !

 2. ATEGA TOPRAS

  Belçika

  Verified by europages badge

  “ATEGA” veya “Ateliers Gastout” 1961 yılında Belçika’da otomatik kuru temizleme ve çamaşırhane kurma faaliyetini başlatmıştır. Kurutemizleme daha sonra bu faaliyetler arasına eklenmiştir ve coğrafi bölge Afrika ve Asya’ya doğru genişlemiştir, faaliyet aynı zamanda otellere ve hastanelere yayılmıştır. Fotoğraf laboratuarı donanımı aynı zamanda lostra ve ofis faaliyetleri de faaliyetlerimize eklenmiştir.

 3. ASTRA LT AB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  ASTRA LT AB, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Depolama tankları, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Depolama tankları, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alytus, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. STORM WASH INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  STORM WASH INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. topluluklar için endüstriyel çamaşırhane, sanayi ütüleme işlemleri, pressing, Otel tekstil yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KLIMAKS MAKINA

  Türkiye

  1987 yılında küçük bir imalat atölyesi olarak İstanbul'da atılan ilk temellerinin üzerinde şimdi 3, 500 m2'lik kapalı alanda 245'e varan ürün çeşidi/son teknoloji ile TSE imalat Yeterlilik Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSEK Kalite Belgesi ve firma garanti belgeli ürünlerinin başarısı yükselmektedir.Bugün OKAN GRUBU, teknolojinin bizlere sunduğu nimetleri "Teknoloji gizli kalamaz, hep öncüyüz" temel prensibi ile dünyanın en iyi teknolojisini kullanıp sürekli olarak kendini yenileyerek ürünlerini Dünyaya ve Türkiye'ye sunuyor.Çekirdekten sektörün içinde olan ve bünyesindeki KLIMAKS şirket yöneticileri yükselen bir başarı grafiği sergileyerek 2000'ii yıllara ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine ve insanlığa sağladığı katkının gururuyla geleceğe doğru ilerleyişini emin adımlarla sürdüren 30'dan fazla ülkeye ihracatı. yurtiçinde en çok tercih edilen marka olma özelliği, TSE belgesi, AR-GE departmanı, yaygın servisi ve bol yedek parçası ile yarınlara ümitle akmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SAMARIT CZ S.R.O.

  Çek Cum.

  SAMARIT CZ S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Prague-Stodulky, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. LOUTTE SAS

  Fransa

  LOUTTE SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fermuarlar, Fermuarlar, dikiş iplikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Quentin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GOTTLOB STAHL WÄSCHEREIMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  GOTTLOB STAHL WÄSCHEREIMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sindelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LÜTA GMBH

  İsviçre

  LÜTA GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. SUPREMA DRY CLEANING 100% MADE IN ITALY

  İtalya

  SUPREMA DRY CLEANING 100% MADE IN ITALY, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutmalı çamaşır makineleri, çamaşırhane makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MYLAUNDRY

  İtalya

  MYLAUNDRY, yılında kurulan ve Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, self servis baskı, deterjanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urgnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CLEAN NATURE GROUP SRLS

  İtalya

  CLEAN NATURE GROUP SRLS, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, self servis baskı, makine kiralama, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, kuru temizlemeci makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aprilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OMNISEC S.N.C.

  İtalya

  OMNISEC S.N.C., yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, zarflama makinaları, konveyör, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantù, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CLEAN NATURE GROUP

  İtalya

  CLEAN NATURE GROUP, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aprilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MILENYUM METAL DIS TIC VE SAN A.S.

  Türkiye

  MILENYUM METAL DIS TIC VE SAN A.S., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. geçmeli döşeme örtüsü, bagaj taşıma arabaları, ütü masaları, çok katmanlı yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DUNNEWOLT + RAHE GMBH

  Almanya

  DUNNEWOLT + RAHE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AVIM ARM CONSULTING SRL

  Romanya

  AVIM ARM CONSULTING SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Craiova, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. TERMOTEK KEÇE LTD

  Türkiye

  TERMOTEK KEÇE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sanayi yıkama için malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basaksehir/istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ITALSEC SRL

  İtalya

  ITALSEC SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LAVANDERÍA Y TINTORERÍA A DOMICILIO SHIP&CLEAN

  İspanya

  LAVANDERÍA Y TINTORERÍA A DOMICILIO SHIP&CLEAN, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kuru temizleme, halı temizleme, bakım ve dinlenme evleri için ütüleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AUTOMATIC INDUSTRIES

  Belçika

  AUTOMATIC INDUSTRIES, yılında kurulan ve Otomatik ödeme yapma ve nakit çekme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Otomatik para ödeme - Sistemler, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Otomatik para ödeme - Sistemler, çamaşır yıkama ekipmanları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoboken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MADSEN

  Belçika

  MADSEN, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tekstil endüstrisi için beyazlatma servisleri, endüstriyel çamaşırhaneler, çamaşırhane makineleri, leke önleyici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belçika

  BONAS TEXTILE MACHINERY, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SZOP S.C.

  Polanya

  SZOP S.C., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. halı yıkama, kuru temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin 15, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. EASYWASH SELF SERVICE LAUNDRY

  Yunanistan

  EASYWASH SELF SERVICE LAUNDRY, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. profesyonel çamaşır makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrilissia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. LAVANDERIA LA MODERNA

  İtalya

  LAVANDERIA LA MODERNA, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ütü temini, oteller için endüstriyel kuru temizleme servisi, lokantacılık hizmetleri için endüstriyel kuru temizleme servisi, topluluklar için endüstriyel çamaşırhane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varedo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ESSECHIMICA

  İtalya

  ESSECHIMICA, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pressıng tesisatı, self servis baskı, yıkama beyazlatma makinaları, çamaşır yıkama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vt, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FOLDIMATE

  Amerika Birleşik Devletleri

  FOLDIMATE, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gömlek katlama için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Mateo, Ca, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 9. HENRI PETIT & CIE

  Fransa

  HENRI PETIT & CIE, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubenas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ECORAPID SRL

  İtalya

  ECORAPID SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi ütüleme işlemleri, tekstil endüstrisi için beyazlatma servisleri, taşeron ambalaj ve kondisyon işleri, kumaş ve tekstil ürünleri tamamlama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.193 Şirketler