• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları

Sonuçlar

Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESER KİMYA, özel kimyasallar alanında üretim yapan ve hizmet veren firma olarak; yağlayıcı katkılar(mineral yağ katkıları), metal işleme sıvıları, özel emülgatör paketleri, nişasta tutkalı reoloji değiştiricileri, otomotiv kimyasalları, mineral yağ ve silikon yağı emülgatörleri, silikonlu ve silikonlu olmayan ve mineral yağlı köpük kesiciler, oleokimyasallar, tekstil proses yağları ve katkıları, ahşap koruma ve küf önleyiciler, antifriz ve ısı transfer sıvıları için OAT ve IAT korozyon inhibitörleri, hidrolik fren sıvısı, aşınma önleyici katkılar, özel ve genel esterler üretmekteyiz. Özellikle aşağıdaki ürünlerde uzmanız; - Bor yağı emülgatör paketi, - Harman yağı ve kone yağı emülgatör paketi, - Pamuk toplama solventi emülgatör paketi, - Örgü yağı emülgatör paketi, - Antifriz ve ısı transfer sıvıları için inhibitörler, - Dot 3 ve dot 4 hidrolik fren sıvısı inhibitör paketi, - Yarı sentetik metal işleme sıvıları, - Defoamer ve antifoam ürünleri çeşitli sektörler için, - Ahşap koruma, küf önleme ürünleri...

 2. HAJ TEX GROUP

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  HAJ TEX, 2018 yılında Özbekistan'da kuruldu ve yüksek kaliteli ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış ve güvenilir bir üne sahip, tamamen dikey olarak entegre bir tekstil şirketidir. "Cot Cluster Economy" fikri, pamuğu sorumlu bir şekilde yetiştirmek ve üretim atıklarını yeniden kullanarak ve ikincil giyim teknolojisi işleme yardımıyla bileşenleri işlemek, katma değeri en üst düzeye çıkarmak ve çevre üzerindeki olumsuz etkiyi en aza indirmektir. Pamuktan elde edilen atıklar, hayvancılık kompleksimizin ve pamuk yağı fabrikamızın temel yem kaynağı olarak kullanılmaktadır. Bu küme, pamuk işleme, çırçırlama, eğirme, kumaş üretimi ve terbiyesi ve hazır giyim üretiminde değer zinciri boyunca yer alan entegre iş birimlerinden oluşan bir gruptur. Ürünlerimiz STANDARD 100 by OEKO-TEX®, BSCI, ISO 14001 - 2015, ISO 9001 - 2008, ISO 45001 - 2018, COM4, ORGANIC EU, GOTS uluslararası sertifikalarına sahiptir. Örneğimizle, Özbekistan'daki pamuk endüstrisinin dünya kalite standartlarını ve çalışma koşullarının güvenliğini karşılayabileceğini kanıtlamaya karar verdik. Tarlalara pamuk ekimiyle başlayan ve kendi markamızın şık örme kıyafetlerinin üretimiyle sona eren tam bir üretim döngüsü kurmak için dünya standartlarında markalardan yüksek nitelikli uzmanlar ve profesyonel ekipmanlar çektik. Ürün yelpazemiz farklı türlerde pamuk ipliği, pamuklu kumaş, örme kumaş ve mamul ürünler içermektedir.

 3. SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Kopçalar ve tokalar, Giysi/Kıyafet Etiketler ve markalar, Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ), Plastik malzeme - Giyim sanayi ürünleri/maddeleri, Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Tavan beton bloğu, Kopçalar ve tokalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Songjiang District, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. KAYMAZ TRIKO

  Türkiye

  KAYMAZ TRIKO, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ölçüye göre tuhafiye malzemeleri, pamuk manifatura ürünleri, örgü giyim malları, pull-over sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. TRANSTEXTIM

  Birleşik Krallık

  TRANSTEXTIM, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manifatura sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRIGHI GROUP

  İtalya

  BRIGHI GROUP, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forlì, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TEXTIL-MASTER

  Almanya

  TEXTIL-MASTER, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dairesel örme makineleri, manifatura işleri için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STITCHER GMBH SEWING-MACHINES

  Almanya

  STITCHER GMBH SEWING-MACHINES, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Tekstil kesme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Tekstil kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TSC-INTENATIONAL

  Ukrayna

  TSC-INTENATIONAL, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. çorap örme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. MASCHEN KNITTED WIRE MESH FACTORY

  Çin

  MASCHEN KNITTED WIRE MESH FACTORY, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. BHADAURIA INFOTECH PRIVATE LIMITED

  Hindistan

  BHADAURIA INFOTECH PRIVATE LIMITED, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, New Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. WUXI SHUANGDA PLUSH CO., LTD.

  Çin

  WUXI SHUANGDA PLUSH CO., LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chunjiang Road, Xishan Zone, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. GISKA GROUP/ALMATEXTIL

  Polanya

  GISKA GROUP/ALMATEXTIL, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, dairesel örme makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łódź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. HUAXIA YSTEX INDUSTRIAL CO.,LTD

  Çin

  HUAXIA YSTEX INDUSTRIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yantai, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. QUICK CHOICE LTD

  Birleşik Krallık

  QUICK CHOICE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  İtalya

  LARSEN ITALIANA S.R.L., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CHANNEL JUMPER

  Birleşik Krallık

  CHANNEL JUMPER, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guernsey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CO - MAC S.A.S.

  İtalya

  CO - MAC S.A.S., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Prospero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SERRAINO ROSALBA

  İtalya

  SERRAINO ROSALBA, yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivarolo Canavese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ALADDIN

  Birleşik Krallık

  ALADDIN, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keighley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. G H HURT & SON LTD

  Birleşik Krallık

  G H HURT & SON LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PORTOBELLO WOOLLENS

  Birleşik Krallık

  PORTOBELLO WOOLLENS, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SHIMA - ORSI S.P.A.

  İtalya

  SHIMA - ORSI S.P.A., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Segrate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OZDILEK

  Birleşik Krallık

  OZDILEK, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. WUXI JIALONG TEXTILE MACHINERY CO., LTD

  Çin

  WUXI JIALONG TEXTILE MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. WHO'S WHO LTD

  Birleşik Krallık

  WHO'S WHO LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. SCABAL (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  SCABAL (UK) LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SOPHIE STELLER

  Birleşik Krallık

  SOPHIE STELLER, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Twickenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. ANTICH & SONS (HUDDERSFIELD) LTD

  Birleşik Krallık

  ANTICH & SONS (HUDDERSFIELD) LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. NARROW FABRIC SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  NARROW FABRIC SERVICES LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Kumaşlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coalville, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

246 Şirketler