• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel ütü makineleri

Sonuçlar

Endüstriyel ütü makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Türkiye

  25 yıllık tecrübe birikimiyle kurulan LGM GROUP ENERJİ & ÜTÜ PRES TEKNOLOJİLERİ, tüm dünyada tekstil fabrikalarının komple ekipman tedariğini temin etmek ve geliştirmekle ilgili her tür desteği verebilicek yeterlilikte ve güçtedir. Ürünlerimiz arasında Pres Makineleri, Presleme Robotları ve Ütü Masaları bulunmaktadır. Bu ekipmanlar, tekstil fabrikalarında ve kuru temizleme sektöründe kalite ve verimliliği artırmak için kullanılmaktadır. LGM Group, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunabilme kabiliyetine sahiptir. Örneğin, müşterinin üretim hatlarında kullandığı malzemeler ve ürünlerin özelliklerine göre özel tasarımlı ekipmanlar üretebilmektedir. Bizler Pres Makineleri, Presleme Robotları ve Ütü Masaları genel olarak erkek ve kadın takım elbise için, denim, t-shirt ve klasik gömlek, spor giyim, palto, şapka ve çorap ürünleri için üretiyoruz. LGM Group, sadece kaliteli ekipmanlar üretmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerine teknik destek ve eğitim hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ekipmanlarını en iyi şekilde kullanarak verimliliği artırabilmektedir.

 2. MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE

  Türkiye

  sanayi ütüsü, sanayi ütü makinaları, sanayi ütüleri, kazanlı ütü, ütü kazanları, ütü kazanı, ütü makinaları, ütü makinası, buhar kazanlı ütü, ütü yedek parçaları, ütü paskarası, ütü makineleri, buhar kazanı, rezistanssız paskara, buhar kazanları, paskara ütü, kazanlı paskara, ütü paskara, sanayi ütü, tekstil ütüleri, ütü makinesi, presli ütü, buharlı ütü, ütü masası, kazanlı ütü, kazanlı ütü masası, istim makinası, kazanlı ütüler, ütü presi, ütü presleri, triko ütüsü, transfer baskı presi, ütü servisi, konfeksiyon ütüleri, Konfeksiyon ütüsü, istim makinaları, paskaralı ütü fiyatları, buharlı ütü makinaları, buhar jeneratörleri, buhar jeneratörü, buhar kazan, perde ütüsü, sanayi tipi ütü, paskaralı ütü, gazzella ütü, sanayi ütü fiyatları, buhar kazanlı ütüler, buhar kazanlı ütü, buhar ütü, buhar ütüsü, buharla ütüleme, buharlı kazanlar, buharlı kazanlı ütü, buharlı makine, buharlı pres ütü, tekstil ütüsü, buharlı ütü, buhar hazneli ütü, buharlı ütü masası, buharlı ütüler, tela yapıştır

 3. KLIMAKS MAKINA

  Türkiye

  1987 yılında küçük bir imalat atölyesi olarak İstanbul'da atılan ilk temellerinin üzerinde şimdi 3, 500 m2'lik kapalı alanda 245'e varan ürün çeşidi/son teknoloji ile TSE imalat Yeterlilik Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSEK Kalite Belgesi ve firma garanti belgeli ürünlerinin başarısı yükselmektedir.Bugün OKAN GRUBU, teknolojinin bizlere sunduğu nimetleri "Teknoloji gizli kalamaz, hep öncüyüz" temel prensibi ile dünyanın en iyi teknolojisini kullanıp sürekli olarak kendini yenileyerek ürünlerini Dünyaya ve Türkiye'ye sunuyor.Çekirdekten sektörün içinde olan ve bünyesindeki KLIMAKS şirket yöneticileri yükselen bir başarı grafiği sergileyerek 2000'ii yıllara ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine ve insanlığa sağladığı katkının gururuyla geleceğe doğru ilerleyişini emin adımlarla sürdüren 30'dan fazla ülkeye ihracatı. yurtiçinde en çok tercih edilen marka olma özelliği, TSE belgesi, AR-GE departmanı, yaygın servisi ve bol yedek parçası ile yarınlara ümitle akmaktadır.

 4. VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS

  Almanya

  VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. geçmeli döşeme örtüsü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AEROTEC INDUSTRIES

  Hindistan

  AEROTEC INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. kazanlar için sökülebilir parçalar, Ham ve işlenmiş dökme demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PRIMA SRL

  İtalya

  PRIMA SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profesyonel ütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palazzolo Sull'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IRONS.IE

  İrlanda

  IRONS.IE, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Castlebellingham, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 3. ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. geçmeli döşeme örtüsü, aerosol üretimi, yastıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yalova, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. VAELLA MASCHINEN SRL

  Romanya

  VAELLA MASCHINEN SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. SEKAISA

  İspanya

  SEKAISA, yılında kurulan ve Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ütü makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, tekstil makinaları, tekstil elyaflarının işlenmesi ve hazır hale getirilmesi için makinalar, tekstil makineleri onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banyoles - Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Romanya

  BEST SPRING ECOCLEAN SRL, yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Endüstriyel yıkama tesisleri, Islak temizleyiciler, Endüstriyel ütü makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Endüstriyel yıkama tesisleri, Islak temizleyiciler, Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Botosani, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. PRIMULA S.A.

  Yunanistan

  PRIMULA S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profesyonel çamaşır makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. SILC S.P.A.

  İtalya

  SILC S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru temizlemeci makineleri, ütü masası, leke çıkarma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HASEL IRONING MACHINES

  Türkiye

  HASEL IRONING MACHINES, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ütü masaları, emici ütü masaları, ütüleme ve kuru temizleme için buhar kazanları, ütüleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profesyonel ütü, ütü makinesi, ütü masaları, ütü için parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ

  Almanya

  JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel ütü makineleri, Elektronik ev aletleri - küçük aletler, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel ütü makineleri, Elektronik ev aletleri - küçük aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZHEJIANG PAR-TEK ELECTRICAL APPLIANCE CO,.LTD

  Çin

  ZHEJIANG PAR-TEK ELECTRICAL APPLIANCE CO,.LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. HEPROTEX MASCHINEN GMBH

  Almanya

  HEPROTEX MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel ütü makineleri, buhar..., Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klingenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GL-MASCHINENVERTRIEB

  Almanya

  GL-MASCHINENVERTRIEB, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel ütü makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hofheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH

  Almanya

  GTK W. GRUNDLER BÜGEL- UND FIXIERMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağlantı - imalât için makinalar, Endüstriyel ütü makineleri, Bağlantı - imalât için makinalar, Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leichlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. I.M.E.C.E.

  İtalya

  I.M.E.C.E., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yıkama beyazlatma makinaları, dokumaların aprelenmesi için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Este, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BATTISTELLA BG S.R.L.

  İtalya

  BATTISTELLA BG S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tüketim eşyaları onarımı, Endüstriyel ütü makineleri, Tüketim eşyaları onarımı, Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rossano Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. STIRO SERVICE S.R.L.

  İtalya

  STIRO SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Peschiera Borromeo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. YEWONTECH CO.

  Güney Kore

  YEWONTECH CO., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak ütü, demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, GYENONGSANGNAM-DO, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. MORGAN TECNICA S.P.A.

  İtalya

  MORGAN TECNICA S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Coccaglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NORTIJA D.LIEKIS INDIVIDUALI IMONE

  Litvanya

  NORTIJA D.LIEKIS INDIVIDUALI IMONE, yılında kurulan ve Dikiş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 7. LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO

  İtalya

  LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO, yılında kurulan ve Tamamlanmış dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ütü makineleri, ütüleme ve selofana koyma, Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. STIROVAP S.R.L.

  İtalya

  STIROVAP S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yıkama beyazlatma makinaları, kuru temizleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. COCCHI S.R.L.

  İtalya

  COCCHI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yıkama beyazlatma makinaları, profesyonel ütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SIL FIM SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA

  İtalya

  SIL FIM SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA, yılında kurulan ve Endüstriyel ütü makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz