• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel aletler

Sonuçlar

Endüstriyel aletler - Ithalat/Ihracat

 1. MOH D.O.O

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MOH DOO, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesinde uzmanlaşmış bir Avrupa CNC mühendislik atölyesidir. Ayrıca havacılık ve savunma, otomotiv aydınlatma ve motor sporları endüstrisi için özel parçalar üretiyoruz. MOH DOO olarak en modern, yüksek hassasiyetli 5 eksenli ve 3 eksenli CNC işleme merkezlerinde CNC freze hizmetleri sunuyoruz. 3 eksenli - 800 x 2200 mm'ye kadar, 5 eksenli - 920 mm'ye kadar. Çok çeşitli malzeme ve yüzey kaplamaları sunabiliriz. Masif çelik, alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. Y ekseni ve elektrikli aletlerle fi 350 ve fi 82'ye kadar modern iki milli konilerde CNC tornalama gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimizle müşterilerimize hizmet sağlamada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Her projenin ve üretilen parçanın arkasındayız. Uzman bilgi birikimimizle standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. IBAG DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBAG Group, takım tezgahlarında, torna tezgahlarında ve taşlama makinelerinde kullanılmak üzere yüksek frekanslı motor millerinin önde gelen üreticilerinden biridir. IBAG Almanya, IBAG ürün ve hizmetlerinin satış ve servisinin yanı sıra HSC teknolojisinin doğru uygulanması konusunda da uzmanlaşmıştır. Lindlar (DE) tesisindeki teknoloji ve tanıtım merkezimizde müşteri gereksinimleri uygulanabilir, analiz edilebilir ve 1: 1 optimize edilebilir. Çalışanlarınız HSC teknolojisinin kullanımı konusunda eğitilecek ve yetiştirilecektir. IBAG Almanya, Lindlar tesisinde IBAG iğlerinde kullanılan yüksek hassasiyetli parçaların büyük bir bölümünü üretmektedir. Bu, malzemelerin satın alınmasından son denetime kadar tutarlı kaliteyi garanti eder.. Şirket içi parça üretimi, teslimat durumunun ve müşteri isteklerinin daha iyi ve daha hızlı etkilenebileceği anlamına gelir.

 3. ZEMO VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kontrollü vidalama, uzun yıllardan bu yana tecrübe sahibi olan uzmanlarımızın uzmanlık alanıdır. Endüstriyel üretim için yüksek kaliteli vidalama sistemlerine ek olarak, (otomotiv sanayisi için) bakım ve onarım çalışmaları için pnömatik aletleri de temin etmekteyiz. Özel vidalama koşulları için çizime göre münferit müşteriye özel aletleri de üretebilmekteyiz. Bunlara ek olarak kullanıcılarınıza yerinde eğitim de vermekteyiz. En önemlisi de, şirketimizin bünyesindeki atölyede tork ve pnömatik aletlere servis verebilir, bunları kalibre edebilir ve gerekirse onarabiliriz.

 4. INTERLINEX B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Çevre hareketinde öncü bir güç olan Interlinex, artan kirlilik ve sera gazı emisyonları karşısında acil değişim ihtiyacını ele alıyor. Sanayi öncesi dönemden bu yana, Dünya 1°C'nin üzerinde önemli bir sıcaklık artışı yaşamıştır; bu da gelecek nesiller için daha güvenli ve sağlıklı bir gezegeni teşvik etmeyi çok önemli hale getirmektedir. Elektrikli araçlar (EV'ler) konusunda uzmanlaşan Interlinex, Hollanda ve Avrupa'da ulaşımın geleceğini şekillendirmeye kendini adamıştır. Motosikletler, scooterlar, dört tekerlekli bisikletler ve otomobiller de dahil olmak üzere çok çeşitli elektrikli araçların ithalatını ve dağıtımını sürekli genişleyen bir envanterle gerçekleştiriyoruz. Tanınmış markaların stoklandığı 6.200 metrekarelik depomuz, çeşitli nakliye yöntemleriyle hızlı teslimat sağlar. Bir B2B distribütörü olarak, minimum sipariş zorunluluğu olmadan rekabetçi fiyatlar sunuyoruz ve bu da bizi her büyüklükteki işletme için ideal bir uzun vadeli ortak haline getiriyor. Hızla gelişen e-mobilite alanında Interlinex, kongrelere, fuarlara ve showroomlara aktif katılım yoluyla bilgi sahibi olmaya devam ederek proaktif olmaya devam ediyor. Müşterilerimizle işbirliği yapıyor, özel ithalat anlaşmaları yoluyla fikirleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Sorumluluk ve dürüstlük temel değerlerini benimseyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, kendimizi sürekli iyileştirmeye adıyoruz. Interlinex, sektördeki karşılıklı fayda sağlayan büyüme potansiyelinin farkında olarak, Avrupa'nın önde gelen yüksek kaliteli e-mobilite ürünleri ithalatçısı olmayı hedefliyor.

 5. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1968'den beri güvenilir Türk sofra çözümlerinin distribütörü olan Öksüzoğulları HoReCa'ya hoş geldiniz. Porselen, cam, kristal cam, çelik, ahşap ve ilgili ürünlerin dağıtımında uzmanlaşmış olarak, kalite, güvenilirlik ve hızlı hizmete güveniyoruz. Endüstride öncüler olarak, temsil ettiğimiz markaların pazarda önemli bir yer edineceğine inanıyoruz. JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP ve PORLAND gibi ünlü markalarla işbirliği yaparak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak seçilmiş geniş bir seçki sunuyoruz. Hem ithalat hem de ihracat pazarları için dağıtım konusunda lider konumda bulunan dinamik ve güvenilir ekibimiz, geniş bir ağ ile birleşiyor. Türk standartlarına uygun en iyi mutfak, kafe ve bar ekipmanlarının yanı sıra pastacılık araçlarının geniş yelpazesini keşfedin. Ağımızdaki yaklaşık 100 saygın şirket, çeşitli ürünleri özenle seçerek işletmenizin tekliflerini geliştirmenize ve karlılığı artırmanıza yardımcı olurken maliyetleri en aza indirir.. Cam eşya perakendecileri, yerel pazarlar, cam süsleme konusunda uzmanlaşmış işletmeler, oteller, restoranlar ve kafeler dahil olmak üzere müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. 2024 yılına kadar, 56 yıllık deneyimimizle dağıtım sektöründe liderliğimizi koruyacağız. Perakende mağazalar, web platformları ve toptan dağıtım kanalları, genç ve yenilikçi bir çalışma gücü tarafından desteklenmektedir. Öksüzoğulları HoReCa ile Türk misafirperverliği çözümlerinde mükemmelliği deneyimleyin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POVELATO

  İtalya

  Verified by europages badge

  POVELATO, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, kesim bıçakları, daire sel testereler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, makas lamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DC SWISS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  DC SWISS SRL, yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma aletleri, Endüstriyel aletler, diş açma kılavuzları, Diş açma aletleri, Endüstriyel aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NADLER HARTMETALLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NADLER HARTMETALLE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sert metalden aletler, sert madenler, burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odelzhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Who are we? "SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT COMPANY" International Trade Company is an international trade company known for its experience, many activities and differences in many areas since its establishment in Turkey. Suntier Company specializes in exporting all kinds of goods and products from Turkey to all over the world, whether the goods are of its own production, produced for itself or other ready-made goods, the company is characterized by its high professionalism. and reliability in his work.‎ Goals Thanks to our practical experience in the Turkish market and Turkey's central location in the Middle East, as well as our intensive contacts with a wide range of businessmen, we needed a safer and more attractive alternative for businessmen and companies importing from Turkey. Turkey needed an alternative that would fully inform them about the Turkish market, its hidden treasures and real opportunities. Reflecting SUNTIER's experience in the Turkish market, it offers professional conditions and outstanding results to importers. Why "SUNTIER"? Perhaps the most important thing that encourages businessmen to choose "SUNTIER" company over other companies is that it offers them one or more of the following advantages: Better quality products. Stronger guarantee in import, export and transportation processes... Wider market, extra production options, more alternatives. Faster processing, stronger engagement and immediate professional communication. Competitive prices.

 5. YAMER ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Yamer Endüstriyel Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Şti Mayıs 2012 tarihinde kurulmuştur. Amacımız hem yurt içindeki hemde yurt dışındaki müşterilerimize uygun fiyatla kaliteyi birleştirerek malzeme tedarik etmektir. Firmamızın satış programı Kalite Kontrol cihazları ve Dökümhane malzemelerinden oluşmaktadır. Kalite Kontrol bölümündeki ürünlerimiz her biri kendi alanında güçlü üreticiler tarafından Yamer markası ile üretilmiş yeni ve teknolojik ürünlerden oluşmaktadır. 2019 yılı Eylül itibari ile Yamer markalı ürün çeşidimiz 1300 kalemi aşmıştır. Satışa başladığımız ilk günden beri özellikle Yamer markalı ürünler için vermiş olduğumuz Türkak Akrediteli ücretsiz kalibrasyon sertifikası sektörde yeni bir trend başlatmış ve tüm müşteriler tarafından takdirle karşılanmıştır. Sektöre yaptığımız bu öncülük sayesinde tüm kullanıcıların aynı hizmeti bütün firmalardan talep etmesi sonucu diğer firmalarında bu tip hizmetler vermesine sebep olduğumuz için Yamer olarak bu konunun haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız Yamer markasının dışında kendisini tüm dünyada ispat etmiş Sylvac, Smartvision, Teclock, Phynix, KB Prüftechnik, Tschorn, Status Pro vb. birçok markanın Türkiye temsilciliğini, Ferter, Accretech, Metkon gibi firmalarında bayiliğini yapmaktadır. Satış programında bulunan tüm ürünleri stoktan müşterileri ile buluşturan satış, servis ve kalibrasyon bölümleri ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine ilke edinen yepyeni bir anlayışla tüm müşterilerimizin taleplerini karşılamaya hazırı

 1. POLIMATEK SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Polimatek 2012 yılında kalıpçılık ve kuyumculuk sektörlerine kesici takım satışı ve üretimi yapmak üzere kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Faaliyet konumuz, ELMAS, PCD, CBN , KARBAYT gibi ham maddelerden yapılmış Kesici takımların satışı konusudur. KARBAYT ham maddeden mikro freze, matkap, küre freze, zemin takımları PCD, ELMAS, CBN ve MCD ham maddelerden Posalux, CNC, punch, torna takımları Özel takım imalatı (Müşterinin üretmek istediği model doğrultusunda, takımın teknik resminin çizilerek istenilen takımın üretilmesi.) Kalıpçılık sektöründe; plastik enjeksiyon kalıp imalatından başlayarak, kuyumculuk sektöründe, alyans, bilezik, kolye ucu üretimi gibi üretim konularında 20 yıllık aktif bir iş deneyimimiz var. . Satışını yapmış olduğumuz kesici takımları “üretici kimliğimiz” ile müşterilerimize sunuyoruz. “Üretici kimliğimiz ve makine kullanım bilgimiz” ile satışını yapmış olduğumuz ürünleri müşterilerimize sunmamız, müşterilerimiz için çok önemli avantajlar oluşturuyor. Müşterimiz daha hızlı üretim yapıyor.Güçlü stoklara sahibiz.Müşterilerimiz kalitesi daha yüksek ürünler üretebiliyor.Daha az takım tüketimi ile daha cok iş üretebilme imkanı sağlıyoruz.Yenilikçiyiz, müşterilerimize daha önce kullanmadıkları kesici takımlar sunarak onlara yeni modeller üretebilmeleri için imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz özel takım çözümleri sayesinde müşterilerimizin üretim prosesleri kısalıyor, maden fireler azalıyor.

 2. SAYTEK GROUP MEKANIK INŞAAT IÇ VE DIŞ TICAET A.Ş.

  Türkiye

  26 Seneli̇k mühendi̇sli̇k ve i̇ş tecrübesi̇yle uluslar arasi şi̇rketlere hi̇zmet veren i̇ş ve çözüm odakli çalişan bi̇r i̇şletmeyiz.İmalatlarimiz -koku ve duman fi̇ltreleme si̇stemleri̇ - özel maki̇na ve si̇stem parçalari üreti̇mi̇ -fi̇ltre eki̇pmanlari -endüstri̇yel ti̇p baca i̇malati -paslanmaz parça ve eki̇pman üreti̇mi̇ we are a business and solution focused business that serves international companies with 26 years of engineering and business experience. Our manufacturing - odor and smoke filtration systems - production of special machines and system parts -filter equipment -industrial type chimney manufacturing -stainless parts and equipment production wir sind ein geschäfts- und lösungsorientiertes unternehmen, das internationale unternehmen mit 26 jahren ingenieurs- und geschäftserfahrung bedient. Unsere fertigung - geruchs- und rauchfiltrationssysteme - herstellung von sondermaschinen und anlagenteilen -filterausrüstung -industrieller schornsteinbau -herstellung von edelstahlteilen und ausrüstung

 1. LD TESTERE MAKINE

  Türkiye

  LD Testere geçmişten getirdiği bilgi, deneyim ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güven ile birleştirerek uzun yılı aşkın süredir Metal ve Ahşap sektörlerinde hizmet vermektedir. Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, en gözde markaların temsilcisi olan firmamız, her zaman bu bilgi birikimini ve yüksek teknolojiyi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak suretiyle çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. LD Testere, tamamı teknik bilgi ve deneyime sahip personeli ile sektöre şerit ve daire testereler konusunda ivme kazandıran firmalar arasında öncülüğünü devam ettirebilmek için, kendini güncelleyen ve teknik anlamda teçhizatlarını günün teknolojisine uygun olarak yenileyen çalışma mantığıyla, ülkemize faydalı bir firma olarak faaliyetlerine devam edecektir.

 2. KONTAKT GRUP ( GLOBAL FOREIGN TRADE )

  Türkiye

  Kontakt Grup Dış Ticaret Şirketi Türkiye'nin dış ticaret kampanyasında öncü rol oynamak ve dış ticaret faaliyetlerini organize etmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, önde gelen özel ve kamu sanayi kuruluşlarına ihracat hizmetlerinin yanı sıra bu kuruluşların hammadde taleplerinin karşılanması için ithalat hizmetleri de vermektedir. Şirket ayrıca dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktadır. Firmamızın öncü politikası, müşterilerimizin tüm ürün ve servis gereksinimlerini karşılayacabileceği bir tedarikçi firma olmaktır. Taleplere en hızlı şekilde yanıt vermek, en doğru ürünü en uygun koşullarda sunmak ve tedarik sürecini en kaliteli ve en hesaplı bir şekilde tamamlamak firma politikalarımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilerimizi en son gelişmelerden, son teknoloji ürün ve servislerden haberdar etmek ve konularının uzmanlarıyla bir araya getirerek fikir alış verişi sağlamak müşteri memnuniyeti ve güven politikamızın önemli unsurlarından biridir

 3. PHI TECHNIK FÜR FENSTER UND TÜREN GMBH

  Almanya

  25 yıldan uzun süredir plastik ve alüminyum parçalarının için yüksek kaliteli aksesuarlar ve teknik bileşenler sunuyoruz. Ev kapınız, pencereniz, dış yüzeyiniz veya özel çözümleriniz için imalat bileşenleri konularında ilk çizimden ürününüzün imalatının tamamlanmasına kadar yetkin hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Avantajlarınız? Kişisel hizmet, sektör uzmanlarından profesyonel danışmanlık ve rakiplerinden daha yetenekli 750'den fazla ürün: • Sürekli geliştirme sayesinde daha fazla verimlilik • Kapı ve pencerelerinizde daha iyi kalite, daha iyi görünüm ve yüzey hissi • Sizinle daha fazla bilgi alışverişi ve piyasadaki en iyi hizmet. İhtiyaçlarınızı nasıl mı karşılıyoruz? Sizinle sürekli diyalog kurarak.

 4. WESO WERKZEUGBAU GMBH

  Almanya

  Westermann24 100 yıldan daha uzun bir geleneğe sahiptir. Abkant pres takımlarının üreticisi ve geliştiricisi olarak üretiminiz için doğrudan bir iş ortağıyız. İnternet'teki ana sayfamızda şunları bulabilirsiniz: - Abkant pres takımları (Filmler ve Katalog) - Makas bıçakları: Yeni / imalat ve taşlama servisi. İmalatınız için diğer ürünler: - Kılavuz çubukları: Yeni / üretim ve yeniden işleme - 5000 mm uzunluğa kadar makine bileşenleri - Testere dişli bıçak: Yeni / üretim ve yeniden işleme hizmeti - Yeniden işleme hizmeti: Testere bıçakları, freze bıçakları, dairesel bıçaklar, uzun bıçaklar. Size aşağıdaki hizmetleri de sunmaktan mutluluk duymaktayız: - CNC frezeleme - CNC taşlama - Tel kesme - Daldırmalı erozyon - Lazerle sertleştirme - Lazerle fason kaynak. Çalışanlarımız, beklentilerinizi karşılamak için, coşku, nitelikler ve kişisel bağlılık ile hizmetinizdedir, çünkü düşüncemizin odağı net bir şekilde siz, değerli müşterilerimiz ve size sunabileceğimiz katma değerdir.

 5. CYTEC ZYLINDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  35 yılı aşkın bir süredir CYTECylindertechnik GmbH, yenilikçi ürün yelpazesiyle pazar lideri bir şirket olmuştur ve uluslararası makine mühendisliği pazarında sağlam bir oyuncu olmuştur. CYTEC ana bileşenleri, dünyanın her yerinden gelmektedir ve otomotiv endüstrisinde ve havacılık teknolojisinde alet ve kalıp yapımında kullanılmaktadır.1984 yılında kilitleme silindirleri konusunda uzman ve patent sahibi olarak kurulan aile şirketi, uluslararası bir üretim, satış ve servis ağına sahip çok uluslu bir şirkete dönüşmüştür. Onlarca yıllık deneyim ve ortaya çıkan teknik bilgi birikimi sayesinde CYTEC, uzun süredir çalışılan müşteri tabanıyla sektördeki en güçlü şirketlerden biridir. CYTEC, hem seri bileşenler hem de kullanıcı odaklı karmaşık sistemler üretmektedir. ISO 9001 sertifikalar altında gösterilmiyor mu?

 6. EDITÜRK MÜHENDISLIK ITHALAT IHRACAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Sektörün çözüm ortağı olarak; hassas parça üretiminden anahtar teslimi tesislerin kurulmasına kadar faaliyetleri yerine getiren, araştırma ve geliştirme yapan, teknoloji üreten, dünya ölçeğinde tanınmış ve güvenilen Türkiye’nin lider bir mühendislik ve ARGE şirketi olmayı hedeflemektedir. Hizmetlerimi; Pnömatik , endüstriyel yedek parça, fabrika yedek parça, otomasyon, makina, elektronik , hidrolik, elektrik , Endüstriyel Ürün, Endüstriyel Yedek Parça, Tedarik, Satış, Fiyat, Yedek Parça, Pompalar, Valfler, Motorlar, Elektrik, Elektronik Göstergeler ve Sensörler, Aktuatör, Kaplin, Enkoder, Rexroth, Amc

 7. KO-KEN EUROPE

  Lüksemburg

  Kaliteli işler için mükemmel aletler kullanınız! 1975 yılında kurulmuş olan Ko-ken Europe S.A. Avrupa ülkeleri için ünlü Japon firması Ko-ken Tool Co. Ltd üretimi aletlerin yetkili dağıtım merkezidir. Ko-ken Tool şirketi dört nesilden bu yana, müşterilerine en mükemmel ve en kaliteli el aletlerini sunmak amacıyla lokma anahtarları ve lokma takımı için uçlar üretmektedir. Ko-ken Tool Co. Ltd kalitenin ve güvenilirliğin simgesidir. Japonya'nın Shizuoka kentinde kurulu olan şirket Ko-ken aletlerine o mükemmel kalitesini sağlayan işlemleri uygulamaktadır. Fabrikadan çıkmaya hazırlanan her Ko-ken aleti çok ciddi ve zorlu kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Ko-ken, kendisinden kaynaklanan her türden malzeme ve üretim hatası olan tüm kusurlu aletlerini distribütörleri aracılığıyla değiştirme garantisi vermektedir. Ko-ken Tool Co. Ltd fabrikasında uygulanan tüm üretim süreçleri 1995 yılından bu yana ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

 8. KAR-SER TEKNIK ENDÜSTRIYEL MUTFAK SERVISI

  Türkiye

  Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Servis Şirketimiz Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Makineleri için Endüstriyel MutfakTeknik Servisi, Orijinal Yedek Parça, Tamir Bakım Onarım Teknik Servis Hizmeti Dahil Sanayi Tipi Tüm Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Markalarına Endüstriyel Mutfak Servisi Şirketiyiz. Şirketimiz Yetkili Endüstriyel Mutfak Servisi Şirketidir. Yapmış Olduğumuz Arıza Tamir İşlerine 6 Ay İşçilik Garantisi Vermekteyiz. Sizde Garantili Bir Şekilde Endüstriyel Mutfak Servisi Hizmeti Almak İsterseniz Kar-ser Üsküdar Endüstriyel Mutfak Servisi Şirketi Hizmetinizdedir. ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI MARKALARI : Karacasan , N’DUSTIO, İnoksan, Öztiryakiler, Elektrolüks, Pimak, Fimak, Unox, Omis, Arisco, Empero, Atalay, Kayalar, Çözüm Mutfak, S2000, winterhalter, Alveo, Besfor, Zanussi, Myco, Edesa, Maksan, Turhan Çelik, Fagor, Fimor, Mayagaz, Adone, Silver, Işıkgaz, İmza, Meşale, Ateşe, Bosfor, Boğaziçi, By Kitchen, Şerbetmatik, Mateka, Porto Bianca Endüstriyel Mutfak Markaları Dahil Bir çok Endüstriyel Mufak ekipmanları cihazlarına servis hizmeti vermekteyiz. Ve Yapmış olduğumuz cihazlara 6 ay işçilik garantisi vermekteyiz. SERVİS YAPTIĞIMIZ ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI CİHAZ GRUBLARI. Endüstriyel Mutfak Servisi, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Servisi, Yetkili Endüstriyel Mutfak Servisi, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Yetkili Servisi,

 1. MASKOT MUTFAK ESYALARI SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  1957 yılında babamız Mustafa Timurcioğlu tarafından kurulan firmamız faaliyetlerine döküm düdüklü tencere, meyve presi ve döküm ızgara üretimi yaparak başlamıştır.1980 yılından itibaren Maskot Mutfak Eşyaları San.ve Tic.Ltd.Şti ticari hayatına Ahmet Timurcioğlu ile devam etmiştir. Firmamız kalite ve fonksiyonel tasarım odaklı portakal sıkacağı, nar sıkacağı, greyfurt sıkacağı, narenciye sıkacağı gibi tüm meyve sıkacağı preslerini üretmektedir

 2. VISTA ENDÜSTRIYEL

  Türkiye

  Vista Endüstriyel Makine, Endüstriyel ve Sanayi tipi ekipman tedarikçisidir. Firmadan firmaya ve firmadan son kullanıcıya olmak üzere bir çok alandan faaliyet göstermektedir. Kendi geliştirdiği cihazların başka firmalar tarafından satışı gibi bir çok alandan desteklidir. Özellikle sanayi tipi ürünler ve Endüstriyel alandan kullanılan Pişirme, Soğutma, Yıkama, Kurutma gibi bir çok hizmet alanı için ürün üretir. Tedarik eder ve son satıcılara ürün tedariği vermektedir.

 3. OZYILDIRIM SOGUTMA

  Türkiye

  Reyon Dolapları, Sütlük Dolapları, Soğuk Oda Depoları, Soğuk Hava Deposu Panelleri, Pasta Dolapları, Dry Aged, Gıda Dolapları, Hamur Mayalama Dolapları, Kuruyemiş Dolapları, Balık Dolapları, Amortisörlü Dolaplar, Endüstriyel İstif Rafları, Endüstriyel Buzdolapları | Özyıldırım Soğutma

 4. FORMEX EXPORT IMPORT

  Türkiye

  Piliç Çevirme Makineleri Döner Makineleri Pişiriciler Kafeterya Ekipmanları Hazırlık Ekipmanları Bulaşık Makineleri Snack Serisi Izgaralar Set Model Ocaklar Set Model Patates Dinlendirme Set Model Benmari Set Model Makarna Haşlama Nötr Tezgah Elektrikli Fritözler 700 Serisi 900 Serisi Servis Hatları Soğutma Ekipmanları Mutfak Hazırlık Ekipmanları

 5. CZULKOWSKI RENTAL

  Almanya

  CZULKOWSKI RENTAL, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel araçlar, yük arabası kiralama, mobil vinç kiralama, Endüstriyel araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dommershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  İspanya

  SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel aletler, endüstriyel gereçler, toptan hırdavat, makinalar-aletler, Endüstriyel aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miranda De Ebro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. HTG MAKINE

  Türkiye

  HTG MAKINE, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ING. PH. J. DAUM GMBH & CO. KG EMAREI SAFETY TOOLS

  Almanya

  ING. PH. J. DAUM GMBH & CO. KG EMAREI SAFETY TOOLS, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal doğrama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EICHINGER & STELZL GMBH

  Almanya

  EICHINGER & STELZL GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Barbing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  İtalya

  3D MACCHINE INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik makineleri, tarım-gıda endüstrisi makineleri, lamalar, Çiftlik makineleri, motorlu çapalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ariccia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel aletler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

482 Şirketler