• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel araçlar için römorklar çekiciler

Sonuçlar

Endüstriyel araçlar için römorklar çekiciler - Ithalat/Ihracat

 1. OZISMAK ISTIF MAKINALARI SAN. VE LTD. STI

  Türkiye

  1992 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına firmamız, bugün forklift distribütörlükleri yanı sıra farklı konularda SMZ marka ile birçok makinenin imalatını gerçekleştiren ve firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır. Toplamda 21.500 m2 kapalı alanda 120 personel 20 mühendis ile üretim yapmaktayız. HELI forkliftlerin 2000 yılından beri Türkiye genel distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız aynı zamanda elektrikli 1 tondan 10 tona kadar forklift, 1 tondan 5 tona kadar istif makinesi, 1 tondan 15 tona kadar transpalet, 1 tondan 50 tona kadar çekici, 1 tondan 50 tona kadar hidrolik makaslı ve dikey yük platformları ithalatları ve imalatları gerçekleştirmektedir. Tamamı ihraç olan otomatik otopark sistemleri üretimi yapmaktadır. Tekstil makineleri üretimi, karavan üretimi, savunma sanayi ve diğer sektörlere ait özel projeler ve aynı zamanda Bursa’da devam eden elektrikli kargo aracı (pikap) ve binek araç projeleri de sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerdendir.” İhracatımız genellikle İtalya, İsrail, Pakistan, Azerbaycan, Amerika, Rusya, Irak, İran, Kazakistan, Ukrayna , Hindistan, Endonezya gibi 20’den fazla ülkeye gerçekleştirilmektedir. Yurt içinde de özel projelerle TAI, TEI ROKESTAN, MKE, TCDD, MSB, THY gibi kamu kuruluşları ve savunma sanayinin yanı sıra birçok özel firmalar ile projeler geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar için römorklar çekiciler"

 2. YALÇIN DORSE

  Türkiye

  Yalçın Dorse is a special vehicle manufacturer with a flexible production program ranging from 2 axles to 10 axles... It applies many suspension systems such as independent hydraulic, swing hydraulic (pandle / swing), hydraulic stabilizer, air, scissor and tandem in its products. It also offers single, double, triple and quadruple telescopic extendable chassis options up to 60 meters. For excellent maneuverability, it uses pendulum axle hydraulic steering up to 70 degrees turning angle, independent hydraulic steering up to 59 degrees turning angle, rod hydraulic steering up to 45 degrees turning angle and self-steering systems up to 22 degrees. Founded in 1978, our company exports 80% of its production to 39 countries in 4 continents.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar için römorklar çekiciler"

 3. LIDER TRAILER

  Türkiye

  "Lider Lowbed" Inc. производит осевые, прицепные и бортовые машины под маркой "Lider Trailer". Он начал экспортировать исследования с годами и достиг экспорта в первую очередь; Англия, Франция, Германия, Греция, Болгария, Кувейт, ОАЭ, Саудовская Аравия, Иордания, Ирак, Судан, Алжир, Тунис, Нигер, Марокко, Ливия. "Lider Lowbed", который производит на 27.000 м2 крытой площади 39.000 м2 открытой площади, современные заводы начали выпускать для внутреннего рынка с 1987 года.Лидер прицеп, полуприцеп - лидер производства в Турции. Наша компания основана на различных принципах, основанных на высоком качестве и высочайшем уровне удовлетворенности клиентов. Leader Trailer имеет долгую историю, от деда до внука, поскольку он начал свою первую деятельность в торговле сталью в 1980 году. Компания расширила свою деятельность в торговле сталью, пока не открыла завод по производству осей для прицепов. Наша компания начала производить прицепы и экспортировать их во многие страны мира. Наша компания начала производство прицепов для мирового рынка в 2006 году. Leader Trailer экспортирует полуприцепы в большинство стран Европы, Африки, Ближнего Востока и Южной Америки. Лучшие решения в производстве, транспортировке, строительстве и многих других отраслях промышленности производятся в нашей компании по желанию заказчика. Наша компания предлагает своим клиентам современные модели полуприцепов, подходящие для промышленных областей, чтобы их работа выполнялась без ошибок.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar için römorklar çekiciler"

 4. NOVODINÁMICA

  İspanya

  Taşıma ve depolama ekipmanları, endüstriyel römorklar, çekme araçları, devirmeli kasalar, sac ve plastik kasalar ve kutular, liftli ve manuel çekmeli platformlar, batarya, transpalet, bakara ve bobin transpaletleri, liftli tezgahlar, liftli platformlar, hafif platformlar, alüminyum rampalar, tekerli araba aksesuarları, kaynak tüpü arabaları, kollu platformlar, takım arabaları, seyyar tezgahlar, vs imalatçısı.

 5. SEÇKIN TRAILER

  Türkiye

  istenilen tonajda römork üretimi ve ihracatı mevcutur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAROSSERIEFABRIK BIBERACH GMBH

  Almanya

  KAROSSERIEFABRIK BIBERACH GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Biberach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BUDDY STAR GMBH

  Almanya

  BUDDY STAR GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Gezici mağaza taşıtları, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, otomobil römorkları, ekleme yük arabası, Gezici mağaza taşıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN

  Almanya

  LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Kullanılmış kamyonlar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, yarı-römorklar, Kullanılmış kamyonlar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REMORQUES WALT

  Belçika

  REMORQUES WALT, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. devrilir damperler, römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arlon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. JØNI AABYBRO

  Danimarka

  JØNI AABYBRO, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aabybro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. ERME

  Fransa

  ERME, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Römorklar, Römorklar, tarım römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montégut Sur Arros, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MICHIELETTO S.R.L.

  İtalya

  MICHIELETTO S.R.L., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, yarı-römorklar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, yük arabaları, hayvan nakliyesi römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RADEX

  Polanya

  RADEX, yılında kurulan ve Taşıma hizmetleri - Araba ve karavanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Yük vagonları, otomobil taşımacılığı için arabalar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, elevatörler, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jabłonna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. JAUNIN PRODUCTIONS

  Fransa

  JAUNIN PRODUCTIONS, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vieillevigne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DVV-MIETANHÄNGER

  Almanya

  DVV-MIETANHÄNGER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. römork kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CEYLAN TREYLER

  Türkiye

  CEYLAN TREYLER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ATAKPAR AUTOMOTIVE SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  ATAKPAR AUTOMOTIVE SAN.TIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havalı frenler, Havalı frenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. A.T.S. BELGIUM

  Belçika

  A.T.S. BELGIUM, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Dantel tedarikçisi, yarı-römorklar, ekleme yük arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst-Eremebodegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. JUSAM STANISLAW JURKOWSKI

  Polanya

  JUSAM STANISLAW JURKOWSKI, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Traktör uygulaması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trzebnica, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. GIRKE FAHRZEUG- UND STAHLBAU GMBH

  Almanya

  GIRKE FAHRZEUG- UND STAHLBAU GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kamyonlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için damperler, Kamyonlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. B.K:S TRUCK EQUIPMENT AB

  İsveç

  B.K:S TRUCK EQUIPMENT AB, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ağır vasıta araç aksesuar ve ekipmanları , kamyonlar için römorklar, römork gövdeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Södertälje, İsveç 'de bulunmaktadır.

 2. DIAG TRUCKS SERVICES

  Fransa

  DIAG TRUCKS SERVICES, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Les Herbiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PRZYCZEPY GASTRONOMICZNE PPHU AGNIESZKA BANNERT

  Polanya

  PRZYCZEPY GASTRONOMICZNE PPHU AGNIESZKA BANNERT, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yemek hizmetleri, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Yemek hizmetleri, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, endüstriyel araç karoserisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bytom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. REMOLQUES RODRIGUEZ S.L

  İspanya

  REMOLQUES RODRIGUEZ S.L, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel ve ticari taşıt römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaherreros ( Palencia ), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCORPION TRAILER

  Türkiye

  SCORPION TRAILER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yarı-römorklar, tandem bisiklet, açılır kasalı araçla nakliye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. MEGE MOUNIER

  Fransa

  MEGE MOUNIER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Château-Renault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GERALDY KRAFTFAHRZEUGE GMBH

  Almanya

  GERALDY KRAFTFAHRZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Gezici mağaza taşıtları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schmelz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ASF ANHÄNGER SERVICE

  Almanya

  ASF ANHÄNGER SERVICE, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Yolcu otobüsü yapımı, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HERZIG GMBH

  Almanya

  HERZIG GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomobiller, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar, Otomobiller, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MICHAEL GLENCK

  Avusturya

  MICHAEL GLENCK, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlstetten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel araçlar için römorklar çekiciler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.118 Şirketler