• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel araçlar için yarı römorklar çekiciler

Sonuçlar

Endüstriyel araçlar için yarı römorklar çekiciler - Ithalat/Ihracat

 1. SIA TRUCK1.EU

  Latviya

  Verified by europages badge

  SIA TRUCK1.EU, yılında kurulan ve Kullanılmış kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış taşıtlar, Kamyonlar, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Yarı römorklar ve çekiciler, Traktörler, yük araçları, Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Seyyar evler, Kullanılmış taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. BOMANTI IC VE DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Bomanti Ltd. established in 2011 with its headquarters located in Konya, Turkiye is proud to provide the best quality & services, achieve a high level of customer satisfaction and supply widest selection of Industrial products on the condition of advantageous Turkish Industry. We import and export top quality products from diverse Industries. Our products are various kinds of Heavy Commercial Truck parts, Semi-Trailer parts, components & Accessories. Bomanti is expert in supplying many other products from diverse Industries according to our customers requirements worldwide. Our global supply services team is composed both of experienced sales engineers and of former executives from major factories in different industrial sectors. This powerful mix of talent ensures that we offer our clients the perspective that comes from deep industry expertise as well as the insight that comes from years of hands-on experience. Our aim is to meet or exceed our customers’ expectations of Bomanti as a company and the products we sell by ensuring our products are: *Excellent quality *Safe, functional and fit for their intended purpose *Sourced and produced responsibly *Free from harmful substances Our team is responsible for ensuring all products sold by Bomanti are safe and comply with relevant consumer legislation and work closely with our suppliers to provide expert guidance so the right materials are chosen to manufacture high quality.

 3. EXPOSEMITRAILERS

  Türkiye

  Expotrailers yurt içinde ki başarılı sistemli çalışmalarını yurt dışına gerçekleştirmeye başladığı 2009 yılından itibaren bir çok dünya ülkesine en iyi kalitede ürün teslim etmektedir.En iyi fiyat ve en kaliteli ürün sloganıyla Expotrailers her geçen gün daha da büyüyerek ilerlemektedir.Neden Biz ? Günümüzde binlerce üretici ürün çıkarmaktadır.Bir çoğu malzeme ve işçiliğin kalitesine önem vermeden kusurlu ürünler çıkarmaktadır. Expotrailers ürününlerini ayrı fabrikalarda ve işlerinde yılların deneyimi olan mühendis ve çalışanlarıyla yapmaktadır.Unutulmamalıdır ki en kaliteli ürün 3 şeye bağlıdır. İşinde uzman mühendis, Kullanılan malzeme ve iş kalitesi.Expotrailers her bir ürün için farkli alanlar ve personel kullanan tek firmadır. Bu sayede gerçek Türk ürünü kalitesini vermeye başarmışdır. Yapılan tüm ürünler teslimattan önce saatlerce test edilirler. Tehlikeli ürünlerde röntgen(X-ray) uygulanarak hata payı 0 a indirilir.Expotrailers da her mühendis sadece kendi alanında çalışır. Ve her işçi sadece bir ürün yapar. Bu sayede yapılan ürün en kaliteli şekilde çıkar.Expotrailers yaptığı bütün ürünlerde 2 yıl garanti verir.Expotrailers siparişini verdiğiniz her ürün için sizi fotoğraflarla beraber bilgilendirir.Ayrıca expotrailers gelen her misafiri için konaklama, karşılama ve diğer masrafları karşılamaktadır.Sizleri Bizi Ziyaret etmeye bekliyoruz.ÜRÜNLER: SİLOBAS, BENZİN TANKERİ, ASFALT TANKERİ, HAVUZ DAMPER, YANA YATAN DAMPER, HAVUZ TİPİ DAMPER, KASA DAMPER, TENTELI DORSE, LOWBEDS

 4. KOMODO TRAILERS

  Türkiye

  As Komodo Trailers, we manufacture all size of trailers in high quality follow the EU regulations for your transportation and according to the dimensions needed by our clients. As raw materials, we using ( steel 700 MC STRENX ) imported from sweden in our production and we are the only factory using the Pendle axle system in the production in Turkey. The major products of our company include - Lowbed Trailer - Low Loader Trailer - Modular Trailer - Flatbed Trailer - Special Trailer Komodo also offers a 1 year guarantee on all the products. Please find the attached catalog, which will provide more details about the products that we produce Kindly feel free to contact us for your queries and demands.

 5. ATW S.A.

  Polanya

  ATW, makineler ve tarım römorkları için aks, yarım aks ve mekanik süspansiyon üreticisidir. Şirket ayrıca, 9 ve 12 ton kapasitesine sahip ABS ve AGS’li karayolu römorklarının akslarını sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SHAN DONG FINER LIFTING TOOLS CO.,LTD

  Çin

  SHAN DONG FINER LIFTING TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SERIN TRAILER COMPANY

  Türkiye

  SERIN TRAILER COMPANY, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. COMET

  Tunus

  COMET, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yarı-römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 4. DONAT TRAILER

  Türkiye

  DONAT TRAILER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. GT SEMI TRAILERS

  Türkiye

  GT SEMI TRAILERS, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yarı-römorklar, ticari eşya taşımacılığı, mal taşımacılığı, yandan yükleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. SINAN TANKER TRAILER

  Türkiye

  SINAN TANKER TRAILER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kamyon tankerleri, Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler, endüstriyel ve ticari taşıt römorkları, çimento nakliyatı için römorklu kamyonlar, Kamyon tankerleri, Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GT SEMI TRAILERS

  Türkiye

  GT SEMI TRAILERS, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, sarnıç römorklar, yarı-römorklar, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CODER SAS

  Fransa

  CODER SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tregueux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NPF MIDAS LTD.

  Ukrayna

  NPF MIDAS LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tank (tanker), treyler, Tank (tanker), treyler, yol traktörleri, Rezervuar/sarnıç yapımı, sarnıç kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. PETROGAZ

  Türkiye

  PETROGAZ, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel kullanım için gazlı ve lpg'li sobalar, endüstriyel kullanım için gazlı ve lpg'li sobalar cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. FEMMERR SIDE LOADERS

  Türkiye

  FEMMERR SIDE LOADERS, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konteyner nakliyesi römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. EMIRSAN TRAILER

  Türkiye

  EMIRSAN TRAILER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çimento nakliyatı için römorklu kamyonlar, endüstriyel taşıt kasaları, yarı-römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selçuklu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. OZDEMIRSAN TRAILER

  Türkiye

  OZDEMIRSAN TRAILER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yarı-römorklar, devirme düzenekleri, çimento tankları, üstü açılır araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saray, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. BENALU

  Fransa

  BENALU, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yolcu otobüsü yapımı, Yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lievin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TBZ GMBH

  Almanya

  TBZ GMBH, yılında kurulan ve Büyük tur arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıcaklık kontrollü taşıma hizmetleri, Çekiciler, Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler, Sıcaklık kontrollü taşıma hizmetleri, Çekiciler, vinç kollu platform kamyon, Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bretten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FAYMONVILLE

  Belçika

  FAYMONVILLE, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cam taşıma için özel araçlar, yarı-römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buellingen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FORANKRA POL SP. Z.O.O.

  Polanya

  FORANKRA POL SP. Z.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ), yük sapanları, Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ), yarı-römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goleniów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. SERIN TREYLER

  Türkiye

  SERIN TREYLER, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. FESAN MAKINA

  Türkiye

  FESAN MAKINA, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. HEREDEDEROS DE AMOROS Y RIQUELME 2007 SL

  İspanya

  HEREDEDEROS DE AMOROS Y RIQUELME 2007 SL, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Albatera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. LOHR INDUSTRIE

  Fransa

  LOHR INDUSTRIE, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangenbieten, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BAF TRAILER COMPANY

  Türkiye

  BAF TRAILER COMPANY, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çimento nakliyatı için römorklu kamyonlar, üstü açılır araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. VALART, LDA

  Portekiz

  VALART, LDA, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Albergaria-A-Velha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. INVEPE - INDUSTRIA DE VEICULOS PESADOS, S.A.

  Portekiz

  INVEPE - INDUSTRIA DE VEICULOS PESADOS, S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler, Kullanılmış taşıtlar, Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler, Kullanılmış taşıtlar, endüstriyel taşıt - otomobil satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rio Maior, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. ALITE

  İspanya

  ALITE, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motorlu taşıt hazırlama hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villarrobledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel araçlar için yarı römorklar çekiciler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

323 Şirketler