• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel bacalar

Sonuçlar

Endüstriyel bacalar - Ithalat/Ihracat

 1. PARKANEX SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  1996'da kurulan Parkanex, Polonya'nın önde gelen baca bağlantı boruları üreticisidir. Modern ve otomatik üretim tesisimiz sayesinde mükemmel kalitede baca boruları tedarik etmekten gurur duyuyoruz.. Yıllık 500.000 metre üretim kapasitesi ile ortaklarımıza tüm Avrupa'da hızlı teslimat süreleri sağlıyoruz. Lazer kaynak teknolojisinin kullanımı estetik bir kaynak dikişi elde edilmesini sağlar. Isıtma tüneline sahip tam otomatik boyama hattı, olağanüstü bir tekrarlanabilirlik sağlar ve baca borularımızı ilk kullanım sırasında dumansız hale getirir. Son teknoloji sac haddeleme teknolojisi, elemanların mükemmel yuvarlaklığını garanti eder. Baca boruları sistemi borular, ayarlanabilir dirsekler, sabit dirsekler, radyatörler, redüksiyonlar, damperler, T ve Y elemanları vb. gibi çeşitli elemanlar içerir. Baca borularının yanı sıra şömine ekleri (Uniflam DURO), havalandırma ızgaraları, bahçe braseros/barbeküleri ve mobilyaları (Artiss), biyoetanol şömineler ve şömine aksesuarları da üretiyoruz. Geniş şömine ürünleri yelpazesi, şömine/soba endüstrisine kapsamlı bir şekilde tedarik yapmamızı sağlıyor. Ayrıca aşağıdaki alanlarda işbirliği hizmetleri sunuyoruz: -lazer kesim -metal sac haddeleme -robotize kaynak (CMT) -metal sac bükme. Ticari faaliyetlerimiz boyunca kaliteyi her zaman ana hedefimiz olarak belirledik çünkü güvenin kaliteden geldiğine inanıyoruz.

 2. EXOJO SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  EXOJO S.L., duman ve gazların tahliyesi için boru ve aksesuarların üretiminde 50 yılı aşkın deneyime ve tanınmış prestije sahip bir aile şirketidir. KIWA Cermet Italia SpA resmi kuruluşu tarafından onaylanmış, kalite gerekliliklerine uygun, testlere, üretim süreçlerinin denetimine ve titizlikle yürütülen teknik testlere dayanan CE işaretli ürünler üreten bir fabrikadır. Her şey güven yaratan bir ürün ve temsil ettiği kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.

 3. RINKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RINKE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vellmar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BERTONCELLO

  İtalya

  Verified by europages badge

  BERTONCELLO, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, ısıtıcının bakımı, termik tesisat tasarımı, Klima/havalandırma - Ekipman, air condition, soğutucular, özel kullanım için odun sobaları, paslanmaz çelik dikme baca deliği, ısı pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SAYTEK GROUP MEKANIK INŞAAT IÇ VE DIŞ TICAET A.Ş.

  Türkiye

  26 Seneli̇k mühendi̇sli̇k ve i̇ş tecrübesi̇yle uluslar arasi şi̇rketlere hi̇zmet veren i̇ş ve çözüm odakli çalişan bi̇r i̇şletmeyiz.İmalatlarimiz -koku ve duman fi̇ltreleme si̇stemleri̇ - özel maki̇na ve si̇stem parçalari üreti̇mi̇ -fi̇ltre eki̇pmanlari -endüstri̇yel ti̇p baca i̇malati -paslanmaz parça ve eki̇pman üreti̇mi̇ we are a business and solution focused business that serves international companies with 26 years of engineering and business experience. Our manufacturing - odor and smoke filtration systems - production of special machines and system parts -filter equipment -industrial type chimney manufacturing -stainless parts and equipment production wir sind ein geschäfts- und lösungsorientiertes unternehmen, das internationale unternehmen mit 26 jahren ingenieurs- und geschäftserfahrung bedient. Unsere fertigung - geruchs- und rauchfiltrationssysteme - herstellung von sondermaschinen und anlagenteilen -filterausrüstung -industrieller schornsteinbau -herstellung von edelstahlteilen und ausrüstung

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EUROTIP

  Belçika

  EUROTIP, duman tahliye borularının ve kanallarının üretimi alanında uzmanlaşmış endüstriyel bir kuruluştur. 50 yıldan daha uzun süreli deneyime ve bilgi birikimine sahip bir üretici olan EUROTIP, Avrupa pazarının alanında lider kuruluşlarından biridir. Gerçekleştirdiğimiz başarılı büyümenin gereği olarak fabrika binamızın alanını üç misli büyüterek 1000'den 3000 m²'ye çıkardık. Yeni makine parkımız sayesinde « EUROTIP » olarak ürün yelpazemizi daha da çeşitlendirdik ve stoklarımızı genişlettik: « TIPFLEX », « ISOTIP », « PROGALVA » « BREMAN »« PP BORULAR». İlave olarak esnek metalik boru (havalandırma ve soğutma) üretimi ve satışı da yapmaktayız - Ayrıca şömine bacaları için borular: KOPEX - Çift cidarlı izolasyonlu baca boruları: ISOTIP Çift cidarlı izolasyonlu borular, Sert tip borular, Esnek tip borular, Bağlantı elemanları, Aksesuarlar, Havalandırma elemanları, Çatı bacaları için çıkışlar. Tüm baca ve şömine boru sistemlerimiz Avrupa Birliği güvenlik ve kalite standartlarına uygundur.

 2. FALKEN BACA SISTEMLERI

  Türkiye

  Geçmişten günümüze yapmış olduğumuz projelerle sektörde faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılında FALKEN BACA SİSTEMLERİ İKLİMLENDİRME İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana birçok projeye imza atmış firmamız, bünyesinde istihdam ettiği alanında uzman personeli ile bu tarihten beri domestik & endüstriyel baca sistemleri ve çöp/çamaşır şutu sistemlerinde satış ve pazarlama, projelendirme, tasarım, planlama, üretim, montaj ve satış sonrası teknik destek konularında müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Çalışmış olduğumuz çözüm ortakları ile yürütmüş olduğumuz faaliyet alanlarında değişen ve yenilenen her teknolojiyi takip ediyor ve yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte hizmet kalitemizi daima ileriye götürmeye çalışıyoruz. Bir firmanın sahip olduğu en önemli değerin, nitelikli insan kaynağı olduğuna inanıyoruz. Falken’i başarılı kılan şeyler temel ilkeleri her yönüyle benimsemiş olan çalışanlarımız, onların performansı ve yeterlilikleridir ve bunlar da şirketimizin en büyük sermayesidir.

 3. TUBEST

  Fransa

  TUBEST şirketi 1925 yılından beri paslanmaz çelik malzemeden esnek şömine borularının tasarımında öncü olmuştur. TUBEST, yenileme çalışmalarında veya yeni kurulan tesislerde, sanayi veya konut sektöründe, esnek veya sert şömine boruları tasarlamakta ve imal etmektedir. Tüm ürünlerimiz CE normlarına uygunluk belgelidir. Avrupa'daki tesisimiz, ürünlerin bulunabilirliği ve dağıtım sistemimiz ihtiyaçlarınızı çok çabuk karşılamamızı sağlamaktadır.

 4. ZINCO GROUP. SRL

  İtalya

  Zinco Group, 80'li yıllarda, şömine boruları ve inşaatta kullanılan benzeri malzemeleri üreten küçük bir aile şirketi faaliyete geçti. Yıllar içinde kuruluş özellikle duman tahliye sistemlerinin ve sürgülü kapılar metalik kasa üretilmesi alanında uzmanlaştı. Günümüzde ise Zinco Group, tüm İtalya'ya ve aynı şekilde tüm Avrupa'ya yayılmış bayiler ve temsilciler ağı sayesinde geniş bir yelpazede müteahhitlik işleri alanında öne çıkmaktadır.

 5. BAAKKAL

  Türkiye

  sasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasa

 1. TECNOASPIRO DI DE MATTEIS GABRIELE

  İtalya

  TECNOASPIRO DI DE MATTEIS GABRIELE, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Casarano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EURO WINDKAT GMBH

  Almanya

  EURO WINDKAT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap levhalar, bahçe masaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Würzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NICOLA RONGA

  İtalya

  NICOLA RONGA, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir. oluklar, kalorifer kazanları, şömineler, bacalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnolo Piemonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW S.A.

  Polanya

  ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW S.A., yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bacalar, Endüstriyel bacalar, halılar, metal kalıp panosu, Çelik yapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Staporków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. EXTRACAM VENTILACION INDUSTRIAL

  İspanya

  EXTRACAM VENTILACION INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sabadell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ISOLECO

  Belçika

  ISOLECO, yılında kurulan ve Su tesisatı donatım ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bacalar, Endüstriyel bacalar, klima tesisatları için hava dağıtıcıları, havalandırma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoegaarden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TANIEKOMINY.PL

  Polanya

  TANIEKOMINY.PL, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Walcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. "VERSIA-LUX"LTD

  Ukrayna

  "VERSIA-LUX"LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havalandırma borusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krivoy Rog, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. OOMS-ITTNER

  Belçika

  OOMS-ITTNER, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı şömineler, Endüstriyel bacalar, Endüstriyel amaçlı şömineler, Endüstriyel bacalar, endüstriyel baca inşaatı, ekspertiz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eupen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. BAEYENS M CHEMINEES

  Belçika

  BAEYENS M CHEMINEES, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel amaçlı şömineler, Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler, Endüstriyel bacalar, Endüstriyel amaçlı şömineler, Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler, baca temizleme, Endüstriyel bacalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-L'alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SOLINOX CHIMNEY SYSTEMS

  Türkiye

  SOLINOX CHIMNEY SYSTEMS, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler, Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler, çift duvara tırmanan baca deliği, tek duvara tırmanan baca deliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DAMAL S.R.L.

  İtalya

  DAMAL S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. filtrasyon ekipmanları, paslanmaz çelik dikme baca deliği, hava filtre sisteminin yerleştirilmesi, hava dağıtımı için menfezler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alpignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VL STAAL A/S

  Danimarka

  VL STAAL A/S, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Esbjerg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. TECNIGRAS S.A

  İspanya

  TECNIGRAS S.A, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROBERT

  Belçika

  ROBERT, yılında kurulan ve Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bacalar, Endüstriyel bacalar, bacalar, şömine yakacakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waremme, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. EECKHOUT

  Belçika

  EECKHOUT, yılında kurulan ve Endüstriyel amaçlı şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bacalar, Endüstriyel bacalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. VATROSTALAC DOO TUZLA

  Bosna Hersek

  VATROSTALAC DOO TUZLA, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel baca inşaatı, beton armatürleri, endüstriyel sulu yıkama ve boyama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuzla, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 8. CHIMNEY GENIE LINERS & CHIMNEY REPAIR

  Amerika Birleşik Devletleri

  CHIMNEY GENIE LINERS & CHIMNEY REPAIR, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. baca temizleme, bacalar, baca temizleyicisi, Baca borusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Islip, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 9. TTC EDELSTAHLDESIGN

  Almanya

  TTC EDELSTAHLDESIGN, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı şömineler, Endüstriyel bacalar, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Şömineler - aksesuarları, Endüstriyel amaçlı şömineler, Endüstriyel bacalar, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Şömineler - aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. METALOTERM

  Fransa

  METALOTERM, yılında kurulan ve Endüstriyel bacalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, lognes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel bacalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.418 Şirketler