• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel borular

Sonuçlar

Endüstriyel borular - Ithalat/Ihracat

 1. COPIER MACHINERY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1997 yılında kurulan Copier Machinery, Hollanda'nın Giessen kentinde kurulduğu ilk günden bu güne uzun bir yol kat etmiştir. Dünya çapında hızlı servis ve desteğin yanı sıra metal boru imalatı için makineler ve eksiksiz çözümler sağlamaya kendimizi adadık. Yeniliğe, istikrarlılığa, güvenilirliğe ve yüksek kaliteye odaklanarak kesme, pah açma, uç işleme, kaynak ve yiv açma amaçlı geniş bir boru hazırlama makinesi portföyüne sahibiz. Uzmanlığımız, endüstriyel boru hazırlama makinelerinde yatmaktadır. Döner Torna Tezgahları (RTL) konusunda uzmanız. Müşterilerimizin sorunlarını belirleme ve buna göre bir çözüm sunma tutkusu, başarımızın ana anahtarıdır. Bunu çerçevede, standart makinelerimiz müşterilerimizin karmaşık boru hazırlama gereksinimlerine göre uyarlanabilmektedir. Pazar bilgimiz, tecrübemiz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve kaynaklarımız sayesinde, 400'den fazla boru hazırlama makinesini tasarladık, ürettik ve 40'tan fazla ülkeye başarıyla teslim ettik.

 2. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH cihaz ve makine mühendisliği alanında faaliyet gösteren bir üretim şirketidir. Özellikle ısı geri kazanım alanında yoğun çalışmalarda bulunmaktadır. Geliştirme ve üretimimizin ağırlık merkezi iki gaz akışı arasındaki ısı değişiminde kullanılan plaka tipi ısı eşanjörleridir. Bir başka ağırlık merkezimiz, 3 yollu hava klapelerinin üretimidir. Bu ana alanlara ek olarak, geliştirdiğimiz, tasarladığımız ve ürettiğimiz bir dizi başka ürün de mevcuttur. Üretim neredeyse tamamen PASLANMAZ, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK, tercihan 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, ama gereğinde başka çelik kaliteleri de kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kısmen CNC kumandası ile donatılmış makineler salonları, PC çalışma alanları, CAD çizim odaları ve ISO 9001'e göre tasarlanmış bir pratik kalite güvence bölümünün yer aldığı 1740 m² büyüklüğündeki üretim alanımızla rekabette daima bir baş öndeyiz.

 3. FLEXOMAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH tanınmış bir kompansatör, metal körük ve metal hortum üreticisidir. Kurucusu, 1975 yılından beri bu ürünlerle ilgilenmiş, tüm evrelerinde deneyim sahibidir. Metal körükler ve kompanzatörler, kabul görmüş teknik kurallara ve yöntemlere göre hesaplanır ve CAD ile tasarlanır. Bir PPS sistemi ile organize edilen ürünler en yeni kesme, biçimlendirme ve kaynak makineleri ile üretilir. Flexomat üretici olarak AD-2000 veri sayfası HPO, TRD 201 ve DIN EN ISO 3834-2'e göre kontrol edilmiş ve kabul görmüş, TÜV SÜD, GL ve DVGW tarafından sertifikalandırılmıştır. Ayrıca Flexomat ISO 9001: 2015'e uygun bir kalite yönetim sistemine sahiptir.

 4. IFA TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Emprenyasyon ve epoksi reçine için tartı, karıştırma ve dozajlama sistemlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve teslimatı. FA, emprenyasyon ve kaplama sistemleri, endüstriyel su arıtma sistemleri, cam ve taş yünü endüstrisi, teknik plastikler ve dökme ürünlerin yanı sıra boya, vernik ve yapı malzemeleri endüstrileri için sistemler için eksiksiz çözümler sunmaktadır. Mükemmel sistem kumandası ve veri bağlantısı, teslimat programını tamamlamaktadır. Montaj ve işletime almayı kendi personeliyle gerçekleştirir. IFA Technology şirketi, sıvı, katı ve dökme malların depolanması için, iyi ve emniyetli bir elleçlemenin yanı sıra, müşteriye özel raflar, tank veya silo sistemleri gibi uygun depolama alternatifleri de sunmaktadır. Bunlarda, diğer şeylerin yanı sıra malzemelerin uyumluluğunu, çevresel etkileri ve yasal gerekliliklere uygunluğu da sıkı bir şekilde kontrol etmekteyiz.

 5. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Almanya

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001 sertifikasına sahip KB Schmiedetechnik bağımsız ve orta ölçekli bir şirkettir. 100 yıldan uzun deneyimi sayesinde yüksek basınç, yüksek / düşük sıcaklık, yüksek güvenlik gibi aşırı koşulların getirdiği gereksinimlere uygun olarak ve çok çeşitli uygulama alanları için kalıpta dövme parçalar üretmektedir. 130 kg birim ağırlığa kadar küçük serilerde, ham ya da mekanik olarak frezelenmiş her tür çelikte uzmanlaştık. Sertifikalar: ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YALÇIN BORU GEOTHERMAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  YALÇIN BORU JEOTERMAL 1997 yılında Polatlı Organize Sanayi Bölgesi'nde 23.000 m² alan üzerine kurulmuştur. -200 C ile +315 C arasında ön izolasyonlu kaplamalı boru üretimi ve tasarımı konusunda lider firmayız. Başta jeotermal enerji olmak üzere bölgesel ısıtma ve soğutma, enerji üretimi, inşaat, seracılık, turizm, denizcilik gibi birçok sektörde kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadrosu ile EN 253, EN 448, EN 15632 ve EN 12201-2 üretim standartlarını takip ederek çağın gereği olan teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Standart Tip Ön İzolasyonlu Borular ve fittings ürünleri, Endüstriyel tip (taşyünü takviyeli) ön izolasyonlu Boru ve fittings ürünleri, •Ön yalıtımlı Esnek Plastik Borular (PP-R, HDPE, PE-X) ) ve fittings ürünleri, •Çelik borular, Polietilen Borular ve fittings ürünleri…. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 2. SEFINE TEKNIK MAKINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Sefine Teknik, başta bi-metal şerit testere ve alüminyum testereler olmak üzere, çelik ve alüminyum ürünler, studlar, ray demirleri, ankraj ve gergi çubukları tedarikinde uzmanlaşmıştır. Ülkede proje uygulaması için göreve hazır teknik uzman bir ekiple Türkiye'nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Yurtdışındaki bölgelere de (Çin, Avrupa, Afrika) ihracat yapabiliyoruz. Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve ISO 21500 standartlarına göre sertifikalı olmaktan gurur duyuyoruz.

 3. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MOUZE SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  MOUZE SARL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel borular, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, endüstriyel toz filtreleri, Endüstriyel borular, ağaç reçineleri, endüstriyel hava vantilatörleri, şantiye ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wettolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SERTIP

  Belçika

  Verified by europages badge

  SERTIP, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel bakım, endüdtriyel yalıtımlar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel bakım, boru döşeme, yalıtım sistemleri, Mühendislik - Tubature, kaynak işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jumet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. PETROLTECNICA SICILIANA

  İtalya

  Verified by europages badge

  PETROLTECNICA SICILIANA, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun, oleodinamik vanalar, dövme bağlantı elemanları, Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augusta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Sac levha işleri, mekanik-kaynaklı imalat işleri, Endüstriyel borular, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rhinau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOREMA® GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Gaz türbinleri, politetraflorüretilen borular, boru ve kanal tesisatları, dokuma kompansatörler, Yumuşak malzemeden kompansatörler, Özel üretim kompansatörler, Duman kanalları için kompansatörler, Boru genleşme dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiterstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACI TUYAUTERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ACI TUYAUTERIE, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıkıştırılmış hava sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieul Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ES HANDEL & SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ES HANDEL & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Waldbröl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEPI SRL ISOLAMENTO TERMOACUSTICO

  İtalya

  Verified by europages badge

  GEPI SRL ISOLAMENTO TERMOACUSTICO, yılında kurulan ve Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Yangın - koruma servisleri, Endüstriyel borular, ses yalıtımı, ısı yalıtımları, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, yangın önleme, Yangın - koruma servisleri, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre Boldone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OZMAKSAN MEGAFUZYON LTD.

  Türkiye

  Flange, steel pi̇pe, weldi̇ng machi̇ne, we made i̇t many thi̇ng for pi̇pe and pi̇pe fi̇tti̇ngs. Our fi̇rm i̇s creat all product by self. Alinkaynak maki̇neleri̇, flanşlar, boru ve ek parçalari, flanş, boru, sulama alt yapilari, yapi i̇nsaat malzemeleri̇, tüm bu ürünler kendi̇ üreti̇mi̇mi̇zdi̇r.Fi̇yat ve kali̇te opti̇mi̇zasyonu sağlar.Güveni̇li̇r ve satiş sonrasi hi̇zmetleri̇yle müşteri̇ odakli çalisan fi̇rmamiz tek seferli̇k deği̇l i̇şletmeni̇n sürekli̇li̇ği̇ni̇ kavramis ve i̇çselleşti̇rmi̇ş bi̇r kurumdur. Merkezi̇mi̇z ankara ostim de bulunan fi̇rmamizda sulama alt yapi si̇stemi̇yle i̇lgi̇li̇ herşeyi̇ bulabi̇li̇rsi̇ni̇z.Pompa çeşi̇tleri̇, kaynak maki̇neleri̇, geçi̇ş malzemeleri̇ hi̇zmeti̇ sunulur. Kisaca fi̇rmamizi tanimlamak gereki̇rse; güven, kali̇te, uygunluk, i̇sti̇krar ve hizli i̇şlem si̇stemi̇ üzeri̇nde konumlanmiş di̇yebi̇li̇ri̇z.Prensi̇pleri̇mi̇z dogrultusunda sadece aliş-satiş deği̇l dostuk bağiyla i̇şlemleri̇ni̇ yürütür. Ürünler: flanşlar, çeli̇k di̇şli̇ler, boru ve ekparçalari, alin kaynak maki̇neleri̇, pompa, hi̇drafor çeşi̇tleri̇, vana ve hi̇drantlar.Hdpe boru çeşi̇tleri̇, sulama hortumlari, dogalgaz borulari

 6. MEKANIK BORU SANAYI VE TICARET A.Ş

  Türkiye

  Mekanik Boru Endüstriyel Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak, aşağıdaki ürün gurupları ile ilgili taleplerinizi yerine teslim olarak karşılamaktan memnunluk duyacağız. Su, Gaz, Kazan, Doğalgaz, Yangın, Konstrüksiyon, Gemi Boruları Spiral Kaynaklı Çelik Borular, İç Epoksi ve Dış Epoksi & Polietilen Kaplı , istenilen kalınlık ve boylarda. PE Kaplı Çelik Borular, Sertifikalı Çelik Çekme - Dikişsiz Borular / İstenilen Boylarda , Geniş Çap, Kalın Etli Çelik Çekme Borular. Honlanmış Dikişsiz Çelik Çekme Borular / İstenilen Boylarda Prinç - Pik Sfero - Balans Vanaları , Kompansatörler ve Yangından Korunum Ürünleri, Balans Vanaları, • Vıctaulıc - Kaplinler, Sprinkler ve Yangından Korunum Bağlantı Elemanları - Kelepçe ve Askı Sistemleri, Dikişli & Dikişsiz Dirsek - Kep - Redüksiyon - Nipel Elektromanyetik Debimetreler Siyah ve gazvanizlenmiş Çelik Profil, Köşebent, Lamalar, HEB, HEA, IPE Hırdavat ve Elektrik Malzemeleri , Akıllı Su ve Elektrik Sayaçları PROJELERİNİZE PAKET ÇÖZÜMLER YERİNE TESLİMAT- HIZLI & YALIN HİZMET EKONOMİK FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAYINIZ İLETİŞİM: 02323751212 - 05396565278 / info@mekanikboru.com Saygılarımızla

 7. GUTHMANN GMBH

  Almanya

  Merkezi Oscherleben'deki Peseckendorf'ta bulunan bir hizmet şirketiyiz ve müşterilerimize Alman Taşeronluk Yasası dahilinde ve tesis sözleşmeleri kapsamında başarıyla hizmet veriyoruz. Guthmann GmbH, 1990 yılından bu yana montaj sektöründe faaliyet gösteren Lutz Guthmann'ın şahıs şirketi temel alınarak kurulmuştur. Faaliyet alanlarımız ağırlıklı olarak bira üretimi, süt ürünleri, gıda sektörü ve ilaç sektörünün paslanmaz çelik montajları ve boru hattı imalatlarını içerir. En son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize fayda sağlamak amacıyla, zaman içinde çeşitli projelerde çalışarak uzmanlık kazanmış olan, 80 montör, 3 CAD tasarımcısı ve bir kaynak mühendisinden oluşan sağlam kadromuzla hizmet vermekteyiz. Şirketimiz, CAD bölgesinde kurulum kontrolörlüğü, endoskopi ve yörünge kaynak teknolojisi ile çalışmaktadır. Avrupa Birliği standartlarında kaynakçı sınavlarını başarmış olan montörlerimiz, iş alanlarında kendi aletlerini kullanmaktadır.

 8. BÖHLING ROHRLEITUNGS- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Boru hattı inşaatı, teknik ve operasyonel planlama ve kalite kontrol alanlarında yapıcı ve profesyonel bir ortak çalışma için iş ortağınızız. Biz 200'den fazla çalışanı olan orta ölçekli bir şirketiz ve Hamburg, Velbert ve Karlsruhe'deki şubelerimizle Almanya'nın tümüne ürün ve hizmet vermekteyiz. Yoğun bir şekilde eğitilmiş ve deneyimli tesis montörlerimiz, kaynakçılarımız ve QA personelimiz ile, hafta sonları acil durum çağrılarından, kapsamlı tesis kapatmalarına kadar her türlü görevi titizlikle üstlenebiliriz. Tesis kurulumu ve kaynak teknolojisi alanlarında eğitim de veren bir şirket olarak, gençlere kariyer perspektifi sunuyoruz ve çalışanların niteliklerini kontrol ediyoruz.

 1. JABITHERM ROHRSYSTEME AG

  Almanya

  Jabitherm Rohrsysteme AG sıvı ve gazların taşınması için kullanılan, önceden yalıtılmış boru hattı sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. Uygulama alanları arasında kimya endüstrisi, gaz ve petrol işleme, soğutma teknolojisinin yanı sıra içecek ve gıda üretimi yer almaktadır. Firmamızın temel hedefi yüksek kalite standartlarını karşılamak, müşteri gereksinimlerine uyarlamak ve özel uygulamalar için karmaşık çözümler geliştirmektir. Önceden yalıtılmış boruların oluşturduğu bu konsept; taşınan maddeyi termal özellikleri değişmeden taşımayı amaçlamaktadır. Bu yapısal tasarımın çıkış noktası, amacı ısıyı uzun mesafelerde taşımak olan bölgesel ısıtma boru hatlarının teknolojisidir. Önceden yalıtılmış boruların toprağın üstünde kullanılması ürün gereksinimlerinde değişikliğe neden olmaktadır.

 2. COUSIN SMS

  Fransa

  Chambon Feugerolles (Fransa) bölgesinde, bir genel endüstriyel performans anlayışı içerisinde faaliyet gösteren Cousin şirketi, bugün tüm meslek grupları içerisinde güçlü bir uzmanlığa sahiptir. Geleneksel buhar kazanları üretimi ile faaliyete başlayan kuruluş günümüzde global mekanik çözümler geliştiriyor ve gerçekleştiriyor. Gelişimini kendisi gerçekleştiren Cousin şirketi gerçekten de mekanik konstrüksiyon ve sistemler ve ile onların temel elemanlarının üretimine uygun çözümler sağlayan iş kollarına yönelme ve teknolojileri uygulama yolunu seçmiştir. Mekanik konstrüksiyon - Ağır sanayi sac işleri - Komple otomatik sistemlerin imalatı - CN kıvırma tezgahı - Lazerle kesme - Basınçlı suyla kesme.

 3. ZAUNER ANLAGENTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Şu anda 550'den fazla çalışanımızla, ZAUNERGROUP olarak Avusturya'daki endüstriyel tesis inşaatında en büyük, en başarılı işverenlerden biriyiz. Özellikle yüksek nitelikli ve motive personel, ilginç fırsatlar ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Müşterilerimize, ilk konseptten, görevlendirme ve tüm servis ve bakım çalışmaları da dahil olmak üzere tüm sistemlerin montajı ve kurulumuna kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Kapsamlı ve özel hizmet yelpazesi, Mission Critical, İlaç, Biyoteknoloji, İnce Kimyasal, Genel Sanayi ve Enerji Santrali gibi sektörler için boru tesisatı inşaatı ve bölgesel ısıtma-soğutma sistemlerinden, proje yönetimi ve mühendisliğe kadar uzanır. Bir aile şirketi olarak başından beri en büyük önceliğimiz sürdürülebilir değerler yaratmak, çalışanlarımızı ve çevreyi korumaktı.

 4. HL ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  HL Anlagentechnik şirketi, tesis planlaması, üretimi, montajı, boru hattı inşaatı, montajı ve devreye alınması konularında güvenilir iş ortağınızdır. Warendorf yakınlarında bulunan Freckenhorst'daki üretim tesisimizde, kalifiye ve deneyimli çalışanlardan oluşan ekibimiz gıda, kimya ve ilaç sanayisi tesislerinin imalat, boru hattı döşemeleri ve montajını gerçekleştirmektedir. Avantajlarınız: Helmes Apparatebau GmbH & Co. KG şirketi ile yaptığımız işbirliği sayesinde size tek bir kaynaktan müşteriye özel komple çözümler sunabilmekteyiz. HL Anlagentechnik şirketi HL, işletmeye alınmasına ve çalışan personelin eğitilmesi kadar, gıda, ilaç ve kimya sanayisi için komple sistemler imal ve tedarik etmektedir. İlgili ülkede ürün imalatı ve işlenmesine ilişkin ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak, dünyanın her yerinde montaj yapmaktayız.

 5. APLICACIONES TECNICAS INOXSA SL

  İspanya

  Inoxsa sıvı borularında uzman bir şirkettir. En yüksek kaliteli paslanmaz çelikten esnek borular, ayrıca genel endüstriyel amaçlı her tip teknik boru ve bağlantı parçaları üreten fabrika. INOXSA FENDER, deniz savunma sanayiine yönelik, rıhtımlar ve gemiler için üretim yapan birimdir. Araç ve endüstriyel araç yedek parçaları ve aksesuarlarının ticareti.

 6. MENDI METAL INNOVATION GROUP

  İspanya

  Büyük ebatlarda taşlanmış borular. Boru polisajı ve taşlanması.

 7. TECHNIK TEAM GMBH

  Almanya

  Technik Team GmbH şirketinin iştigal konusu makine ve tesislerin geliştirilme ve imalatıdır

 8. UTEM-TT

  Ukrayna

  UTEM-TT, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bucha, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. PLASTICS WAUTERS

  Belçika

  PLASTICS WAUTERS, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, Endüstriyel borular, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Endüstriyel borular, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, pvc profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcinelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. SFZ

  Fransa

  SFZ, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik şekillendirme presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz