• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları

Sonuçlar

Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel dokuma makineleri ve aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esparreguera-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. RI.VE.MAC. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RI.VE.MAC. SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ayakkabılar - Endüstri makineleri, kundura ve ayakkabı üretimi için makina ve ekipmanlar, ATOM, dikiş makinası, Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Deri dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebelluna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ISKUR MAKINA - MELIH KALKAN

  Türkiye

 4. RDF GROUP LLC

  Rusya

  Royal Dress forms (RDf) 2014 yılından bu yana yüksek kaliteli manken ve aksesuarlarını üreten bir Rus üreticidir. Elastik mankenler birden fazla amaç ve müşteri için uygundur. RDf tarafından üretilen mankenlerin benzersiz özelliği kolayca sıkıştırılabilmeleri, darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı olmaları ve şekillerini mükemmel şekilde korumalarıdır. Dikiş pimleri içeriye alınabilir ve kıyafetler doğrudan manken üzerinde ütülenebilir. RDf ürün grubu farklı işler için kıyafet şekillerini içerir: Monica kıyafetler için kağıt düzen oluşturmayı kolay hale getiren bir mankendir; Penelope büstiyer, iç çamaşırı ve korse yapmak için profesyonel bir süper yumuşak mankendir; Betty kesim ve dikiş kursları için uygun yarım ölçüde bir mankendir; Richard palto ve ceket yapmak için vatkalara sahip bir erkek mankendir. Sabit yükseklik ve vücut yapılarına sahip mankenler farklı tipler ve vücut şekilleri için tasarlanmıştır. RDf müşterilerin vücut şekillerine de uygun kişisel manken üretimi de sunmaktadır.

 5. AMIGTEX OÜ

  Estonya

  Çiziciler, bilgisayar kontrollü kesiciler, parlatma masaları, standart masalar, hava destekli masalar, konveyör masalar, besleme cihazları, iş besleme cihazları, bilgisayar kontrollü deri kesimi, bilgisayar kontrollü örnek kesim, sayısallaştırma, sayısallaştırma masaları, bilgisayar kontrollü kesiciler için bıçaklar, manuel kesiciler için dik bıçaklar, bant bıçakları, bileme taşları, bileme bantları, mürekkepli kartuşlar, HP mürekkepli kartuşlar, Fischer kalemler, çizme kalemleri, fırçalı temizleme bezleri, özel yağlar

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Hollanda

  1950'den beri Global, ayakkabı, tekstil ve dikiş makinesi sanayisinde tanınmış bir şirkettir. Şirket genel merkezimizde, geniş envanterimiz, kullanılmış makine departmanı, yedek parça departmanı ve antika dikiş makine müzemiz yer almaktadır. Kullanılmış makine departmanımız aşağıdakiler gibi ikinci el makineler sunmaktadır: Juki, Brother, Pegasus, Kansai Special, Yamato, Lewis, Strobel, Kingtex, Reece, Pfaff, Durkopp Adler, Singer, Rimoldi, Merrow, Global, Texi, Sewmaq, Jack, Golden Wheel, Typical, Mitsubishi, Minerva, Union Special ve Siruba. Bizim geniş ürüm yelpazemiz konfeksiyon, otomotiv, döşeme, yelken, deri ve ayakkabı sanayi için 400'ün üzerinde farklı endüstriyel dikiş makinesi tipi içerir. Global dikiş makineleri, kalite ve dayanıklılığı ve ileri yeniliklerle, her zaman en ileri teknolojiye sahiptir!

 2. RAMAC DI STEFANO DOLORES GRAZIA

  İtalya

  20 yıldan daha uzun süredir ayakkabı ve dericilik sektöründe faaliyet gösteren kuruluş. Profesyonel olarak icraatta bulunduğumuz alanlar: Yüksek düzenekli makinelerin revizyonu; Ayakkabı, şilte ve oturma odası grupları işleme makinelerinde isteğe bağlı değişiklik veya kullanım kılavuzu; Ayakkabı ve deri ürünleri imalatında tam donanımlı üretim hatlarının tasarımı ve gerçekleştirilmesi; aksesuar ve yedek parça satışı. Aynı zamanda aşağıda yer alan sektörlerde de faaliyet göstermekteyiz: deri şilte ve minder, salon tefrişatı, deri mobilya ve ayakkabı.

 3. SEVMAK DIKIS MAKINA VE YEDEK PARCALARI LTD STI

  Türkiye

  1990 yılından bu yana sektörde faaliyetteyiz. Sanayi dikiş makineleri, Sanayi dikiş makine parçaları, Kumaş kesim makineleri ve parçaları, Sanayi tipi ütü makineleri ve presler, Dikiş makine iğneleri, Giyim sanayinde kullanılan her tür makine ve ekipman ın ithalat, ihracat ve ticaretini yapmaktayız. Komple tesis alım satımı ve her an yüzlerce İkinci el makine çeşidi stoklarımızda bulunmaktadır. JUKI, BROTHER, KANSAI SPECIAL, SIRUBA, TYPICAL, PFAFF, DURKOPP ADLER, KINGTEX, HIGHLEAD JANOME, EASTMAN, KM, DAYANG, METO, SİLTER ve sektördeki diğer markaları satmaktayız.

 4. JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA

  Portekiz

  JESTMA MÁQUINAS DE COSTURA, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Tekstil dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. CRISAFULLI PACKING SRL

  İtalya

  CRISAFULLI PACKING SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Canicattini Bagni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA

  Portekiz

  BONOTEC - TECNOLOGIAS, LDA, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektro erozyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trofa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. RILMAN LTD.

  Bulgaristan

  RILMAN LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. HDB SOLUTIONS + BE0718851855

  Belçika

  HDB SOLUTIONS + BE0718851855, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan endüstriyel teknik malzemeler, maroken eşyalar için otomatik ve manüele dikiş makinaları, endüstriyel dikiş makinaları konusunda yardım, endüstriyel dikiş makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HELION SARL

  Fransa

  HELION SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Deri ve kösele sanayi - Makineler, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Dikiş makineleri, Deri ve kösele sanayi - Makineler, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Dikiş makineleri, Deri dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Magnance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SEW ESSENTIAL

  Birleşik Krallık

  SEW ESSENTIAL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Marquis Drive, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. VAELLA MASCHINEN SRL

  Romanya

  VAELLA MASCHINEN SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. F.LLI FOGGIATO SRL

  İtalya

  F.LLI FOGGIATO SRL, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, dikiş makineleri aksesuarları, dikiş makinesi alım satımı, toptan dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebelluna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MACHINEHANDEL BOS

  Belçika

  MACHINEHANDEL BOS, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. profesyonel ütü makinaları, ütüler, dikiş makinası, dikiş makinaları onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Destelbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. EVA SEWING LTD

  Singapur

  EVA SEWING LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Singapore, Singapur 'de bulunmaktadır.

 8. NÄHTECHNIK STOPPER GBR

  Almanya

  NÄHTECHNIK STOPPER GBR, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rottenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FROMAC SRL

  İtalya

  FROMAC SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dericilik için dikiş makineleri, endüstriyel dikiş makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tricesimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BARONE TERESA

  İtalya

  BARONE TERESA, yılında kurulan ve Dikiş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, broderi makinaları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LACASA HANNOVER GMBH

  Libya

  LACASA HANNOVER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel dikiş makinaları, endüstriyel çamaşır yıkama makinaları, hijyenik sağlık ekipmanları, endüstriyel otomasyon cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tripoli, Libya 'de bulunmaktadır.

 4. BEFRAKO

  Belçika

  BEFRAKO, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dikiş makineleri, Dikiş makineleri, zanaatsal dikiş makineleri, toptan dikiş makineleri, özel kullanıma yönelik dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. A COSER

  İspanya

  A COSER, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikiş makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Dikiş makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları, dikiş makinaları onarımı, dikiş makineleri aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Almanya

  MK NÄHTECHNISCHE SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberhaching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TMAC

  Fransa

  TMAC, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. RIMGM GMBH

  Almanya

  RIMGM GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, ütü makinesi, buhar... sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL)

  Almanya

  CHEE SIANG SEWING MACHINE EUROPE (GOLDEN-WHEEL), yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaiserslautern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. EURO MERCERIE

  Belçika

  EURO MERCERIE, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. zip, tekstil bobin sarma makinaları, sayaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alken, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

330 Şirketler