• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel isıtma - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Endüstriyel isıtma - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SELNIKEL ISITMA VE KLIMA CIH

  Türkiye

  SELNIKEL ISITMA VE KLIMA CIH, yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. JOSEF PORTMANN

  İsviçre

  JOSEF PORTMANN, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kradolf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. DEMMEL AG

  Almanya

  DEMMEL AG, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektronik gösteri tahtları ve ekranları, Bilgi teknolojisi - gereçler, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Elektronik gösteri tahtları ve ekranları, Bilgi teknolojisi - gereçler, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scheidegg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BOSCH ISITMA URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

 5. SYSTEM-INSTANDSETZUNG UND SERVICE GMBH (SIS)

  Almanya

  SYSTEM-INSTANDSETZUNG UND SERVICE GMBH (SIS), yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel kazanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bitterfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Üret Brülör Türkiye sanayisinde 1979 yılında öz sermaye ile kurulmuş ve Türk mühendislik yapısıyla varlık göstermektedir. Doğalgaz Brülörü, Hafif, Orta Yağ, Ağır Yağ Brülörleri, Çift Yakıtlı Brülörler, Kurutma Brülörleri, Gaz Yakıcılar, Toz Kömür yakıcıları, Proses yakıcılar ve Özel Yakıcılar ile havalandırma ve özel amaçlı fanlar ürün gamıdır. 12 – 7500 kW kapasitesindeki Üret Brülörlerinin uzun ömürlü monoblok ve sağlam yapıları, yüksek verimli çalışmaları sayesinde pek çok sektörde talebi ve gereksinimi karşılayacak yeterliliktedir. Endüstriyel brülör imalatında yüksek yanma teknolojilerine ulaşma, çevreyi koruma politikası çerçevesinde düşük emisyon değerlerini artırma çalışmaları; makine üreticileri, üniversiteler ve sanayi tesislerindeki partner işbirlikçiler ile sürdürülmektedir. Üret Brülör; Türkiye’deki en yaygın, etkili ve ulaşılabilir brülör servis ağına sahiptir.

 2. VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GIENGER CENTRON, S.R.O.

  Çek Cum.

 4. PETROPREMA

  Belçika

  PETROPREMA, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal tanklar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Metal tanklar, Boru aksesuarları, ısıtıcı kabloları, termoresistörler, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ADERE

  İspanya

 1. WLG WÄRME- UND LUFTTECHNISCHE GERÄTE GMBH

  Almanya

  WLG WÄRME- UND LUFTTECHNISCHE GERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katzenelnbogen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELCON ELEKTRIK OTOMASYON VE ENDÜSTRIYEL ISITMA LTD. ŞTI

  Türkiye

  ELCON ELEKTRIK OTOMASYON VE ENDÜSTRIYEL ISITMA LTD. ŞTI, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli ısıtma cihazları, kızılötesi ısınma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. DELTA-T-OHG

  Almanya

  DELTA-T-OHG, yılında kurulan ve Elektrotermik - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Elektrikçilik işleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FERMETRONIC FERTIGUNGSBETRIEB FÜR MECHANIK UND ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

 3. ATMOS INDUSTRIELLE LÜFTUNGSTECHNIK

  Almanya

  ATMOS INDUSTRIELLE LÜFTUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, güneş ışıkları, termik kesiciler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BALDOR ASR GMBH FÜR ANTRIEBSTECHNIK

  Almanya

  BALDOR ASR GMBH FÜR ANTRIEBSTECHNIK, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim B. München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INGENIEUR MANFRED HAFNER GMBH

  Almanya

 6. RALF FOERT

  Almanya

  RALF FOERT, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Elektrikçilik işleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KELLER, IHNE & TESCH KG

  Almanya

  KELLER, IHNE & TESCH KG, yılında kurulan ve Elektrotermik - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Elektrikçilik işleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lampertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. F. JANNONE AG

  İsviçre

  F. JANNONE AG, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wabern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. A-TES JENS ADOMEIT

  Almanya

  A-TES JENS ADOMEIT, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerkappeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROBATHERM GMBH & CO. KG

  Almanya

  ROBATHERM GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar için havalandırma sistemleri, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Boru tesisatçılık işleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Taşıtlar için havalandırma sistemleri, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Boru tesisatçılık işleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BRISAYMASCHINEN GMBH

  Almanya

  BRISAYMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sentetik deri giysiler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Sentetik deri giysiler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großostheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAVAIRIA VENTILATOREN GMBH & CO. KG

  Almanya

 5. BLAFFERT HEIZSYSTEME GMBH

  Almanya

  BLAFFERT HEIZSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schönhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NOXMAN S A

  İspanya

  NOXMAN S A, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ısı pompaları, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel ısı pompaları, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Quirze Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ÇAG ISITMA KLIMA SAN VE TIC LM TSTI

  Türkiye

  ÇAG ISITMA KLIMA SAN VE TIC LM TSTI, yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. HANS-JÜRGEN MATTHIAS

  Almanya

  HANS-JÜRGEN MATTHIAS, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Su - Üretim ve Dağıtımı, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schönebeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. IMBAT SOGUTMA ISITMA SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

 10. E. BRAUN GMBH

  Almanya

  E. BRAUN GMBH, yılında kurulan ve Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kammerstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz