• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel kablolama

Sonuçlar

Endüstriyel kablolama - Ithalat/Ihracat

 1. BEMKA CABLE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1986 yılında kurulan Emka Kablo, üretim sürecine İstanbul, Türkiye'de başlamıştır. Kalite standartlarına uygun fişli kablo üretimi ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli üretim anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermekteyiz. Bemka Kablo olarak üretim kabiliyetlerimizi değişen teknolojilerle birleştiriyor, müşterilerimize ihtiyaçlarını takip ederek yüksek kaliteli ve güncel ürünler sunuyoruz. Bemka Kablo üretim tesisindeki teknik altyapımız ile dünya kalitesinde kablolar üretiyoruz. Tesisimizdeki hatlar ve makineler: •4 Tam otomatik fişli kablo üretim makinesi •15 Hanke terminal pres makinesi •4 Enjeksiyon kalıplama makineleri •8 Paketleme hatları •4 Kablo hatları •1 Pvc granül üretim makinesi •1 Bakır bükme hattı •1 İzole bükme hattı. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •H05VV-F / H05VVH2-F VE H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F gibi PVC Kablolar 2x0.50'den 3G1.5'e kadar kablo olarak ürünler. •Fişli Kablolar: 2, 5A / 16A HİDROPONİK / 16A AVRUPA TİPİ / 16A TÜRK TİPİ ve daha fazlası internet sitemizde keşfedilebilir! Misyonumuz, üretim ve üretim sonrası hizmet anlayışı ile yerli ve yabancı müşterilere güven ve memnuniyet verecek şekilde kalite standartlarını ve yönetim sistemlerini takip ederek müşterilerimize hizmet vermektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. ERREBI GROUP SRL

  İtalya

  ErreBi Cablaggi, 2009 yılında Reggello kentinde kuruldu ve elektrik kabloları ve panoları sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket ayrıca müşterilerine elektrikli cihazlar, kablo tesisatı döşenmesi, elektrikli bileşenlerin toplanması konusunda edindiği deneyimleri bir hizmet olarak sunmaktadır. Teknisyenlerimiz ayrıca, müşterilerimizin talep ettiği teknik spesifikasyonlar doğrultusunda gerekli malzemenin kararlaştırılması ve satın alınmasını da üstlenmektedir. Her seviyeden proje için en rekabetçi fiyatları ve maksimum profesyonelliği müşterilerimize garanti ediyoruz.

 3. SICAP ELECTRONIQUE

  Fransa

  SICAP Electronique, elektronik grup ve alt gruplarının üstlenici olarak üretimi ve özellikle de elektronik kablolar alanının uzman bir kuruluşudur: İletişime yönelik elektronik sistemlerin tasarımı ve gerçekleştirilmesi (Full Electronic System ile işbirliği içinde). Üretim dosyalarının hazırlanması ve teknik redaksiyonu. Montaj parçaları için kaynak belirleme, pazarlık yönetimi ve satın alımı, parçaların teslim alınması depolanması ve stok kontrolü. Geleneksel elektronik kartlara, SMD ve HF cihazlara yönelik kablolar. Kalite kontrolüne yönelik testler. Parça toplama (plastik veya metalik, kablolu veya kablosuz, çok küçük boyutlarda veya çok büyük hacimli cihazların, ne kadar karmaşık olursa olsun parçalarının birleştirilmesi işlemlerinin gerçekleştirilmesi). Global çalışma testi. Lojistik yönetimi. SICAP'ın artı hanesinde 850'den fazla başarıyla gerçekleştirilmiş proje mevcuttur (200 tasarım ve gerçekleştirme / yıl), üretiminin % 40'ını sadece elektronik kart oluştururken % 60'ını da SICAP Electronique tarafından kullanılan RoHS, SnPb ve yeniden ergitme ile buhar fazı teknolojilerinin uygulandığı entegre devre montajlı elektronik kartlar oluşturmaktadır.

 4. ADESA KABLO

  Türkiye

  ADESA Kablo 2014 yılında kurularak sektördeki deneyimi ve başarısını “güvenilir, kaliteli ve rekabetçi” bir satış politikasını hedefleyerek kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren kuruluştur. "Bizler güvenin hayatımızda en temel değer olduğunun bilincindeyiz ! ." Çünkü; sizi ÖNEMSİYORUZ. Sizi anlıyor, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Profesyonel çözümler üreterek, İNOVASYON prensipli, REKABET hedefli çalışıyoruz. "Güven başarı demektir" Sloganı ile kendini tanımlayan ADESA, Bugün prestijli projelerde isim yapmış markaların tercihi olmuştur.

 5. NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA

  Portekiz

  NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA, yılında kurulan ve Havacılık - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kablolama, kablolama, Endüstriyel kablolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Paiva, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CONFECTA AG

  İsviçre

  CONFECTA AG, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sulgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. IGUS SCHWEIZ GMBH

  İsviçre

  IGUS SCHWEIZ GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Egerkingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. INDUSTRIA CABLE S.R.L.

  İtalya

  INDUSTRIA CABLE S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik dağıtıcılar, Elektrikli aletler, Elektronik komponentler, sanayi için kablolar, Otomatik dağıtıcılar, Elektrikli aletler, Elektronik komponentler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavullia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KURZ ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  KURZ ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Althengstett, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI

  İtalya

  ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik kumanda dolabının montajı, üçüncü şahıs hesabına kablo montaj işleri, elektrik kablo üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Vergonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CRESO S.R.L.

  İtalya

  CRESO S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektrik panoları için kablo tesisatları, Elektrik ve elektronik kablolar, elektrik tesisatı, araçlar için elektrik kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LED S.R.L.

  İtalya

  LED S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. üçüncü şahıs hesabına kablo montaj işleri, elektrik panoları için kablo tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frastanz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI

  İtalya

  QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. üçüncü şahıs hesabına kablo montaj işleri, elektrik kumanda dolabının montajı, elektroteknik kablolar, yapısal kablo sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Avusturya

  ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kematen An Der Krems, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. REALCABLE SRL

  İtalya

  REALCABLE SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik panoları için kablo tesisatları, led ev aydınlatması, LED Sokak aydınlatması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COOPTEK

  Fransa

  COOPTEK, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektronik - etüd etme ve araştırma, Elektronik komponentler, Elektronik - etüd etme ve araştırma, elektronik kartların montajı, Elektronik komponentler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lattes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NIDO

  Belçika

  NIDO, yılında kurulan ve Kablolar ve network sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüksek voltaj kabloları, Endüstriyel kablolama, Yüksek voltaj kabloları, Endüstriyel kablolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GLENAIR

  Fransa

  GLENAIR, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayaklıklar, Gaz jeneratör seti, Kablo aksesuarları, konektörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ISO 9001 - ISO 14001

  Türkiye

  ISO 9001 - ISO 14001, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bornova/izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ICAME

  Fransa

  ICAME, yılında kurulan ve Elektrikçilik işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Endüstriyel kablolama, elektrik tesisatı, elektrikli otomasyon sistemleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Endüstriyel kablolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lachapelle Sous Rougemont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EFINDON.DE H. DIETER AHLERS

  Almanya

  EFINDON.DE H. DIETER AHLERS, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Mekanik transmisyon - bileşenler, Elektrikli ve elektronik bileşenler, Endüstriyel kablolama, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Mekanik transmisyon - bileşenler, Elektrikli ve elektronik bileşenler, Endüstriyel kablolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gleichen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CABLESCOM

  İspanya

  CABLESCOM, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektronik ve telekomünikasyon endüstrisi için tel ve kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. D-TECH AUTOMATION SYSTEM

  İtalya

  D-TECH AUTOMATION SYSTEM, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kablolama, fabrika otomasyonu, Elektrik kontrol panelleri, Kablo montajı, Endüstriyel kablolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. IM.SER.PU SRL

  İtalya

  IM.SER.PU SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. üçüncü şahıs hesabına kablo montaj işleri, elektromekanik tesisat önerisi ve görüşü (kavram), elektrikli aydınlatma tesisat önerisi ve görüşü (kavram), elektroteknik kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NUOVA CABLATORI SRL

  İtalya

  NUOVA CABLATORI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. telefon cihazları için eleman ve cihazlar, üçüncü şahıs hesabına kablo montaj işleri, elektrik panel kablosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. G - INTERNATIONAL TRADE

  Türkiye

  G - INTERNATIONAL TRADE, yılında kurulan ve Bakır tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel kablolama, kablo, kablolama, Özel kablolar, Endüstriyel kablolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. A.I.M.E. S.R.L.

  İtalya

  A.I.M.E. S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kablolama, Servomekanizmalar, Endüstriyel kablolama, Servomekanizmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. FRA-MAR S.A.S.

  İtalya

  FRA-MAR S.A.S., yılında kurulan ve Endüstriyel kablolama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve bina otomasyonu, Ev ve bina otomasyonu, üçüncü şahıs hesabına kablo montaj işleri, elektrik tesisatı, kablo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ronca', İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SPEZIALKABEL SCHMID GMBH

  Almanya

  SPEZIALKABEL SCHMID GMBH, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik transmisyon - bileşenler, Elektronik bağlayıcılar, Endüstriyel kablolama, Mekanik transmisyon - bileşenler, Elektronik bağlayıcılar, Endüstriyel kablolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Affing-Mühlhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz