• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel kesiciler ve bıçaklar

Sonuçlar

Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar - Ithalat/Ihracat

 1. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

 2. RIGHI INOX

  İtalya

  Verified by europages badge

  Righi şirketi otomatik makinelere yönelik genel olarak dairesel, düz, dişli tip bıçaklar ve falçata bıçaklarının ayrıca teknik resme göre endüstriyel bıçakların üretilmesi alanında uzmanlaşmıştır. Gıda ve konserve sanayisi için paketleme ve ambalajlamaya yönelik bıçaklar. Paketleme ve ambalajlama makineleri için düz ağızlı veya dişli bıçaklar ve sıyırıcılar. Mekanik endüstrisi, madencilik endüstrisi, kauçuk endüstrisi, plastik işlemeye yönelik endüstri, paketleme, sac işçiliği, atık ve geri kazanım malzemelerine yönelik bıçaklar.

 3. ITALSTAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Italstampi işletmesi 1981 yılından beri kalıp tasarımı ve imalatı, plastik malzeme şekillendirmesi ve küçük metal parça dövme işleri konularında faaliyet göstermektedir. İşletmenin tesisleri 5000 m² kapalı alan olmak üzere 9000 m² üzerinde kuruludur. Derin bilgi düzeyi, profesyonellik, otomatikleştirilmiş üretim sistemleri, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasındaki çabukluk işletmenin zaman içerisinde sürekli büyümesini sağlayan başarının bileşenleridir.

 4. MONGIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  MONGIN, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketleme ve ambalaj, Paketleme makinesi laması, Yapıştırma amaçlı ısıtmalı çarklar, Basınçla kesme işlemleri, Delik açma amaçlı parlak yüzeyli bıçaklar, Delik açma matrisli takım ve aletler, Mühürleme makinesi bıçakları, Torna ve freze bıçakları, Torbalama için dişli bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. POVELATO

  İtalya

  Verified by europages badge

  POVELATO, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, kesim bıçakları, daire sel testereler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, makas lamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lamalar, bıçak bileme, kesim bıçakları, döner bıçaklar, şerit lama testereler, daire sel testereler, düz lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gambolo', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, karbonlu çelik, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, paslanmaz çelik tel, ısıl işlemli çelik bantlar, paslanmaz çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciserano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  İtalya

  Verified by europages badge

  3D MACCHINE INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik makineleri, Hidrolik presler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, tarım-gıda endüstrisi makineleri, lamalar, Çiftlik makineleri, motorlu çapalar, Hidrolik presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ariccia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HEIKO KAPPEY SATTLEREIBEDARF + LEDERHANDEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEIKO KAPPEY SATTLEREIBEDARF + LEDERHANDEL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sehnde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRO COUPE INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRO COUPE INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Düz bıçaklar, Dairesel bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, plastik film kesimi için lamalar, aşındırıcı malzeme kesimi için lamalar, doğrama bıçakları, karbon lamalar, tıraş bıçakları, sebze kesme testeresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roissy En Brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HOFFMANN GMBH & CO FAUNA-BERUFSMESSER

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOFFMANN GMBH & CO FAUNA-BERUFSMESSER, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GEREÇLERI A.S

  Türkiye

  Öksüzoğulları HoReCa 58 yılı aşkın kalite, güven, hızlı servisiyle ihracat ve ithalat ile porselen, cam, kristal cam, çelik, ahşap ve buna benzer alanlarda faaliyet gösteren lider distribütörlüğü yapmaktadır. Temsilciliğini yürüttüğü tüm markaların pazarda önemli bir yer edinmesini sağlayan Öksüzoğulları HoReCa lider, bugüne kadar güvenilir, dinamik, gelişmiş ve yaygın sunulan ağına sahip geniş kadro ile gelecek dönem emin adımlarla ilerlemektedir. onların kârlılığını ve maliyetlerini düşürmek için 100'e yakın firmanın geniş ürün yelpazesi ile mutfak ve servis hizmetlerimizi zenginleştirmek için hizmet sunmaktadır. Çalıştığımız markaların bazıları : JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP, PORLAND, GÜRAL PORSELEN, KÜTAHYA PORSELEN, BOHEMİA CRYSTALL, NARİN, ALTINBAŞAK MUTFAK, BY BONE, ID FINE, ÖZTİ, KAYALAR MUTFAK, SAMİXİR, MYCO, NETÇELİK, LAVA, SÜRBİSA, PİRGE, PEGEOT, HİSAR, LINNARD, ETERNA, HAMİLTON BEACH. Ve bu alanda faaliyet gösteren firmalar.

 1. AFS BICAK VE KALIP SANAYI DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Founded in 1993 in Istanbul, AFS BICAK VE KALIP SANAYI DIS TICARET LIMITED SIRKETI produces stainless steel knives, cutting tips and grinding parts for meat grinders, salami slicers and doner kebab cutting machines used in the food industry, especially for small electrical household appliances such as food processors, blenders and mixers. AFS, which made its first export in 2002, now exports a significant part of its production to Europe. AFS produces stainless steel knives for different types of food processing machines, from food processors to meat grinders. AFS knife, which includes Electro-Polishing and Heat Treatment operations, continues its production in its own 3600 m2 closed area. Our knife production line includes presses, heat treatment, grinding, sharpening, electro-polishing, washing and quality control units. Heat-treatment is carried out in line with the hardness and structural requirements of our customers. Our company has ISO 9001: 2015 quality certificate and in this context, all our processes are kept under control with work instructions and procedures. During and at the end of production, the products are approved after being checked and tested with high-tech test devices in our quality control laboratories.

 2. Başkurt Makina

  Türkiye

  BAŞKURT MAKİNA was established at 1980 by Yüksel BAŞKURT. We are providing service with years of experience in the package and food sector for 38 years. Our company reached beeing a desired and appreciated national and worldwide brand. İn combination with quality, fast production, technical information and quick support we offer a large range of industrial cutting knives and also give grinding service for the customer’s contentment. Our stocks for standart products are always on a level for a quick response. We are working always focused on our customers, so we can find easily solutions for their special requests in the most recent time. For those, who care about quality, we are always the first choice and today we are a recognized brand in the national and international markets. With quality and dedication to the work, BAŞKURT MAKİNA became a recommended brand. We are a family business and all of our customers are a part of BAŞKURT MAKİNA’S big family.

 3. AHEN MUMESSILLIK DIS.TIC.SAN.A.S.

  Türkiye

  AHEN MUMESSİLLİK DIŞ TİC.SAN.A.Ş. olarak Endüstriyel bıçaklar konusun da 16 yıldan fazla deneyime sahibiz. Küresel olarak faaliyet gösteren imalatçılar ile birlikte çalışmaktayız. Tedarikçi olarak müşteri hizmetlerinin her şeyden önemli olduğuna inanıyoruz. Sonuç olarak müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz; bıçaklarına ne kadar çabuk ihtiyaç duyduklarını, kullanım ömür ve performans için gereken tip ve kaliteyi sağlamak için çok çalışmaktayız. Tedarik ettiğimiz tüm bıçakların Dünya standartlarına uygun olarak üretildiğini teminat altına alma konusun da gayret içindeyiz ve bu güveni müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimize olan bağlılığımız, bu hızlı ve rekabetçi ortamda sürekli olarak yüksek müşteri memnuniyeti ve birinci sınıf ürünler sunabilmemiz için Avrupa da Makine Bıçakları geliştirmeye ve yatırım yapmaya devam edeceğimiz anlamına gelir.

 4. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rusya

  LLC şirketi 2010 yılında kurulmuş ve yıllar içinde Rusya'da sektöründe lider şirketlerden biri haline gelmiştir. Şirketimiz, çeşitli tip ve yoğunluklarda mineral yün için tozsuz endüstriyel dairesel bıçaklar ve dairesel testere bıçakları üretiminde uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize özellikle mineral yün, cam yünü ve diğer yalıtım malzemelerini kesmek için tasarlanmış çok çeşitli dairesel bıçak ve testereler sunuyoruz. Yalıtım malzemelerinin kesilmesi karmaşık bir iştir ve en yüksek kalitede testereler ve bıçaklar gerektirir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz ve onları geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Rus endüstrisinde ulaşılan en son teknolojileri ve gelenekleri birleştirmeyi başardık. Tüm mineral yün bıçaklarımız ve testere bıçaklarımız 1000 mm'ye kadar her çapta ve boyutta temin edilebilmektedir, müşterinin talebi üzerine, soğutma slotlu veya slotsuz üretilebilmektedir. Sunduğumuz bıçaklar ve testereler karbür dişlerle donatılmıştır ve sertleştirilmiş bıçaklara sahiptir.

 5. KARCAN CUTTING TOOLS

  Türkiye

  Ülkemizde ve 19 Ülkede yeniliklerle sizler ile buluşmaya devam ediyoruz. Süper Alaşımlar ve Paslanmaz Çeliklerde Frezeleme Operasyonlarınızın Güvenli Olmasını Sağlayın! ’ Geniş kapsamlı Ar-Ge çalışmaların sonucu olarak ortaya çıkan yeni nesil 98-99 ve 101 Serimiz ile Tanışın; ‘Ultra Bite serilerimiz ile endüstriyel ve yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz. Süper Alaşımlar ve Paslanmaz Çeliklerin işlenmesinde yaşanılan zorlukları ve kök nedenlerini tespit ettik. müşterilerimizin de iyileştirme talepleri doğrultusunda uzun süren testler ve mühendislik çalışmaları sonucu daha güvenilir takımlar ürettik Tüm bunların sayesinde alın kesme, cep işleme, interpolasyon ve rampa operasyonlarını da daha verimli hale getirdik.

 6. ZEE MAKINE VE TEKNOLOJILERI TIC.A.S.

  Türkiye

  ZEE Makine ve Teknolojileri Tic.A.Ş. Ahşap sektörü Makine ve Üretim Bandı ihtiyaçlarını karşılamak üzere konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile İstanbul da kurulmuş bir fırmadır. Firmanın ana konusu olan Makine Tedarik, Servis ve Destek hizmetlerinin müşterilerine sunulması yanında yedek parça, sarf malzeme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.FREZITE markasının Türkiye distribütörü olan ZEE Makine ve Teknolojileri Tic.A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimize performans/fiyat oranı en üst seviyede olan ürünlerimizi sunmaktan son derece mutluyuz.FREZITE Kesici Takımlar üretimini tamamen kendi bünyesinde Portekizdeki tesislerinde yapan, hammadde tedariğini sektörün önde gelen firmalarından sağlayan, üretimin her aşamasında kaliteyi kontrol eden, 35 yılı aşan bir süredir bu sektörde faaliyet gösteren Avrupa’nın büyüyen bir firmasıdır.

 7. KRUMAR KNIVES & BLADES

  Hırvatistan

  Krumar Knives & Blades Co.; sanayi bıçaklarının Hırvat üreticisidir. Ürünlerimiz her uygulamaya özel geliştirilmektedir; kağıt, karton, plastik, tütün, tekstil, ahşap, metal & diğer malzemelerin kesimi için özel bıçaklar. Çeşitli seviyelerde en yüksek kaliteli çelik kullanılır. Misyonumuz; müşterilerimize en kısa sürede ve piyasadaki en uygun fiyatlarla, yüksek kalitede bıçak ve diğer işleme ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.

 8. TECNOLAME SAS

  İtalya

  Tecnolame 1987'de bir amatör olan Alessandro Miglioranzi'nin sektörde edindiği uzun yıllara dayanan tecrübeden ortaya çıkmıştır. Veneto'daki matbaalar, cilt evleri ve daha diğer pek çoğu gibi şirketler ve endüstri işletmelerine yönelik bıçak ağzı bileyleme faaliyetinde bulunmaktayız. Grafik sanatlar, sanayi makineleri ve ahşap işçiliğine yönelik olarak kaliteli, dakik ve hızlı bir bıçak ağzı billeme hizmeti sunmaktayız.

 1. AMPER SRL

  İtalya

  Şirketimizin kurucu ortakları Pilla ve Oreste Ripari'nin girişimleriyle 1968 yılında faaliyete geçen küçük el sanatları işletmemiz başlangıçta döküm donanımları ve metal işçiliği alanında çalışmalar yaptı. Zamanla, bu aynı donanımların öngörüldüğü ürünlerin imalat faaliyetine geçtik ve bir kesim fabrikasına dönüştük.

 2. TRO - CUTTING TOOLS, D.O.O. EXPERTS FOR PRODUCTION OF INDUSTRIAL KNIVES

  Slovenya

  TRO-rezalna orodja, d.o.o., geniş bir endüstriyel kesim makinesi ürün gamına sahip modern bir şirkettir. Ürünlerimizi dünyada 55 ülkeye satmaktayız. Yüksek kaliteli çeliklerde yaklaşık 100 yıllık TRO geleneği ve deneyimi sayesinde, bıçak ve kesme uçları alanında önemli bir tedarikçi haline gelmiş bulunmaktayız. Plastik, kauçuk, ahşap, folyo ve metal endüstrisi için endüstriyel ekipman üreten birçok firma müşterilerimizin arasındadır.

 3. ADA MEGA MAK. IML. SAN. TIC. LTD.

  Türkiye

  We created 2013 ADA MEGA MACHINE COMP. We supply Diamond tools for marble mines , stone mines and concert . We started to manufacture diamond beads and wire saw at 2017 with italian partners. Now We manufacture hihg quality diamond wire saw in factory turkey. We are on your service about cutting process what you want. Our support ready for your needed.

 4. BILTEKS MAKINA KESICI IMALAT SANAYI

  Türkiye

  Firmamız 1992 yılında İzmir Karabağlar'da 'dik freze' ve 'el freze' kesici takımlarının imalatı ve bilenmesi alanında faaliyete girmiştir. Ahşap Doğrama Sistemleri, Plastik Doğrama Sistemleri, Özel Kesici ve Kesici Takım İmalatı, Kesici Takım Bileme, Kesici bıçaklar alanında hizmet vermektedir.

 5. ALTINSOY BROS TIGLARI

  Türkiye

  1999 yılında Konya’da kurulan firmamız ağır vasıta yedek parça grubu üzerine Türkiye sanayisinde yükselerek gücünü kanıtlamıştır. Gücünü aile şirketi olmaktan alan firmamız yılların birikim ve tecrübesiyle kalite ve uygun fiyat politikasıyla savunma sanayii ve tarım aletleri alanında yaptığı yatırımlar ile birçok büyük firma ile ortak iş paylaşımları yapmış ve tecrübesini arttırmıştır. Vizyon ve misyonundan asla taviz vermeyen firmamız 9 ülkeye ihracat yapmaktadır.

 6. GRUP TEKNIK HIRDAVAT

  Türkiye

  2006 yılından beri bulunduğumuz sektörde iyi kalitede uygun fiyatta ürün üretmekteyiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek isteriz

 7. SOLLEX AB

  İsveç

  SOLLEX AB, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, plastik film kesimi için lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmö, İsveç 'de bulunmaktadır.

 8. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Fransa

  GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bakım, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel bakım, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barr, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. OPTIMA PRECISE

  Çek Cum.

  OPTIMA PRECISE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pardubice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. ALFRED GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Almanya

  ALFRED GIESSER MESSERFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.232 Şirketler