• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel kesme makinelerinin aletleri

Sonuçlar

Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık 100 yıldır aile şirketimiz için tutkuyla yaşıyor ve çalışıyoruz: Josef Altmann, 1919 yılında bir dizgici olarak aldığı eğitimiyle grafik sanatları endüstrisindeki aile geleneğimizin temel taşlarını attı. 1949 yılında oğlu Gerhard ve 1955 yılında kardeşi Werner onun yolunu izledi. Peter Altmann 1993'ten beri mirası devam ettiren üçüncü nesil oldu. 1980 yılında Altmann Graphische Maschinen GmbH'nın kurulmasıyla, temel yetkinliğimiz olan baskı ve son işlem için kullanılan makinelerde uluslararası ticarette uzmanlaştık. O zamandan beri Stuttgart yakınlarında bulunan Magstadt kentindeki merkezimizde sınırların çok ötesinde, ciddi, profesyonel olarak deneyimli ve hizmet odaklı bir ortak olarak itibarımızı sürekli genişlettik. Makinelerimiz tüm dünyada kullanılmaktadır. Bununla gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, sizlere en uygun fiyata en iyi makineleri ve en iyi hizmeti sunmaktır.

 3. REINLE GUMMI & KUNSTSTOFF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fikirler iyi ellerde. Reinle Technik GmbH şirketi 2000 yılından beri DIN EN ISO 9001 kalite standardına göre sertifikalandırılmış bulunmaktadır. Uzun yıllardır endüstri tekniği, otomotiv ve elektrik endüstrisindeki iş ortaklarımıza soruna özel çözümler sunuyoruz. En son üretim teknikleri, esneklik, hız ve yetkinliğin yanı sıra tüm çalışanların işlerine bağlılıkları sayesinde fikirler ve gereksinimler kauçuk ve plastikten yapılmış hassas teknik parçalar haline gelmektedir. Sizin için üretiyoruz ve işliyoruz: Zımba ile üretilmiş parçalar- Profiller - Döküm parçalar - Nihaî akrilik ürünler - Plastikler - Elastomerler - Hücreli malzemeler - Akrilik cam. Size teknik inşaat ürünleri sunmaktayız: Montaj köpükleri, ısı ve ses yalıtım önlemleri, özel uygulamalar için silikonlar, döşeme bantları, mantar istifleme diskleri.

 4. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  65 yıllık deneyim; : Otomotiv endüstrisi için makine ve aletler. R+S Technik bugün otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçaların üretimine ilişkin alet ve makinelerin imalatında piyasa liderlerinden biridir. Tüm dünyada faaliyet gösteren müşterilerimize yüksek kaliteli iç ve dış parçalar üretmelerinde yardımcı olarak esnek ve özel çözümler üretiyoruz – binek araç, ticari araç ve kamyonlar için.

 5. SACFORM/AGMLINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline, hem standart hem de özel makinelerin kavramsallaştırılması, imalatı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bir Bobin İşleme Makinesi Üreticisi olarak öne çıkmaktadır. 2000'li yılların başında kurulan Metal Parça Üretimi için Makine Hatları, Bobin Dilimleme ve Bobin Boydan Kesme Makineleri alanındaki yolculuğumuz, mükemmelliğe olan bağlılığımızla işaretlenmiştir. Son derece yetenekli profesyonellerden oluşan özel ekibimiz, İSTANBUL'daki sanayi bölgesinin kalbinde stratejik olarak konumlandırılmış fabrikamızda faaliyet göstermekte ve hem yerel hem de uluslararası müşterilere hızlı ve verimli hizmet sağlamaktadır. Kapsamlı bir Anahtar Teslim Makine Çözüm Sağlayıcısı olarak, aşağıdaki metal işleme makinelerini ve hatlarını üretmekten gurur duyuyoruz: •Bobin Boydan Kesme Makineleri -Bobin Dilimleme Makineleri -Mekanik-Hidrolik Açıcılar -Kompakt Pres Besleme Sistemleri (Açıcı-Düzleştirici-Servo Besleyici) Sacform/AGMline olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin üretim verimliliğini artıran uygun maliyetli çözümler sunmaktır. Metal işleme alanındaki güvenilirliğimizle tanınan firmamız, İskele, Delikli Metal, Asma Tavan, Metal Izgara Platformu, Panjur, Kablo Kanalı, Metal Raflı Dolap, Hortum ve Boru Kelepçeleri, Mutfak Eşyaları, Menteşeler ve diğer metal parçalar gibi çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Makine projenizin ayrıntılarını aldıktan sonra size en rekabetçi fiyatlarımızı ve birinci sınıf hizmetimizi sunma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WINTER-PRESSEN GMBH MASCHINENBAU FÜR HYDRAULISCHE PRESSEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  WINTER-PRESSEN GMBH MASCHINENBAU FÜR HYDRAULISCHE PRESSEN, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kraichtal-Gochsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. J. EDELHOFF PRESSEN-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  J. EDELHOFF PRESSEN-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAMU

  İtalya

  Verified by europages badge

  CAMU, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, metal işleme tornaları, freze makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, endüstriyel matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. STANZTECHNIK GLASER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STANZTECHNIK GLASER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pirmasens, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MPRODUCT

  Polanya

  Verified by europages badge

  MPRODUCT, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, CNC çevrilmiş parçalar, Dijital kumandalı torna, metal tornalama, Hassas torna, çubuk yapımı için torna atölyeleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, metal bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. SERVITEC MASCHINENSERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SERVITEC MASCHINENSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wustermark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HILLER & LUTZ GMBH + CO

  Almanya

  Verified by europages badge

  HILLER & LUTZ GMBH + CO, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ötisheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEBELEIN LASER UND BIEGETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBELEIN LASER UND BIEGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Naila, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AP&T AUTOMATION, PRESSEN & WERKZEUGE VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AP&T AUTOMATION, PRESSEN & WERKZEUGE VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TURAB MAKINE METAL IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 4. UMS MAKINA

  Türkiye

  UMS MAKİNA; Sanayi makina ve ekipmanlarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Giyotin makaslarının imalatıyla sektördeki faaliyetine başlayan firmamız, geçen zaman içinde 16 ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir. Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini bizim için önemlidir. Firmamız; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir. Üretim Halkamızın İçinde; Hidrolik Abkant Pres , Redüktörlü ve Hidrolik giyotin makasları, Caka Makinası, Caka Kenet Makinası, Pnomatik Kenet Ezme Makinası, 4 Toplu Silindir Makinası, 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Kordon Makinası, Odun Kırma Makinası ile diğer makina ve ekipmanlar yer almaktadır. Siz de imalatımızda bulunan bu ürünlerden ihtiyaç duyduğunuz ya da bilgi almak istediğiniz ürün ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. BOMANTI IC VE DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Bomanti Ltd. established in 2011 with its headquarters located in Konya, Turkiye is proud to provide the best quality & services, achieve a high level of customer satisfaction and supply widest selection of Industrial products on the condition of advantageous Turkish Industry. We import and export top quality products from diverse Industries. Our products are various kinds of Heavy Commercial Truck parts, Semi-Trailer parts, components & Accessories. Bomanti is expert in supplying many other products from diverse Industries according to our customers requirements worldwide. Our global supply services team is composed both of experienced sales engineers and of former executives from major factories in different industrial sectors. This powerful mix of talent ensures that we offer our clients the perspective that comes from deep industry expertise as well as the insight that comes from years of hands-on experience. Our aim is to meet or exceed our customers’ expectations of Bomanti as a company and the products we sell by ensuring our products are: *Excellent quality *Safe, functional and fit for their intended purpose *Sourced and produced responsibly *Free from harmful substances Our team is responsible for ensuring all products sold by Bomanti are safe and comply with relevant consumer legislation and work closely with our suppliers to provide expert guidance so the right materials are chosen to manufacture high quality.

 6. REIPLINGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Reiplinger GmbH & Co. KG şirketine hoş geldiniz Pencere sanayisi için bağlantıları basınçla delme ve kesme alanında dünyanın lider üreticilerinden biriyiz. Reiplinger hem bağlantı üreticilerine hem de pencere imalatçılarına / pencere üreticilerine tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Kalitemiz lider üreticiler tarafından onaylanmakta ve takdir edilmektedir. Ürün yelpazemiz "açık zımba" ve "kapalı zımba", düz kesim ve ofset kesim için makasları içerir. Alüminyum profillerin işlenmesi için basınçlı delme ve kapı bağlantılarının kesilmesi için basınçlı kesme teçhizatı da ürün yelpazesini tamamlar. Mühendislerimiz talep üzerine, basınçlı delme / kesme teknolojisiyle mümkün olan tüm işlemler için özel tasarımlar (makaslar / zımbalar) üretebilir. Basınçlı delme ve kesme işlemlerine ilişkin teknik problemleriniz konusunda size danışmanlık verebilir ve bunun için bireysel çözümler geliştirebiliriz. Talepleriniz için bize çizimlerinizi gönderiniz. Kısa bir süre içinde, olurluk ve fiyat teklifine ilişkin bir yanıt alacaksınız.

 7. MECANUMERIC

  Fransa

  MECANUMERIC SA MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL VE DIGITAL CONTROL (DCB) markaları ve grup ana şirket markası altında dijital kumandalı kesim makine ve ekipmanları, gravür ve ısıyla şekillendirme makineleri tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır. MECANUMERİC CNC freze kesme makineleri, aynı zamanda, lazer veya su jeti kesme makineleri, ultrasonik kesme makineleri, bıçak kesme makineleri ve gravür makineleri ve diğer makine çeşitlerinden geniş bir yelpaze sunmaktadır. Çözümlerimiz özel olarak üretilmiştir ve kapsamlı ve duyarlı bir satış sonrası hizmet sunmaktayız. MECANUMERIC, bu makinelerin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı için gerekli tüm süreçleri ve teknolojileri gerçekleştiren dünyadaki tek şirketlerden biridir. Ürünlerimizin kalitesi sayesinde, dişçilik, sanayi ve öğretim de dahil olmak üzere profesyonellerin güvenini kazandık.

 8. SOYLU ELMAS MERMER SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Evet, taş kalpliyiz! Çünkü biz taşa gönül verdik. Taşı işlemeyi bir iş değil aşk edindik. İnsanların yüzyıllar boyunca şekilden şekile soktuğu taş, yapı endüstrisine sağladığı katkının yanı sıra, göze hitap eden estetik görüntüsüyle de taş işleme sanatının doğmasına vesile olmuştur. Çağımızın modern teknolojisi her dalda olduğu gibi, taş işleme sanatında da yeni ufuklar açmıştır. Ve biz insan ruhunun estetiğe olan gereksinimine teknolojik katkıda bulunanlar ile, bu teknoloji yetenekleriyle birlikte bir sanat haline getirenlere sonsuz teşekkürlerimiz sunmayı bir borç biliyoruz.

 1. SIBERT INSTRUMENTS LTD

  Birleşik Krallık

  Sibert Engineering siparişe göre endüstriyel donanım tasarım, geliştirme ve prototip hazırlama hizmetleri sunmaktadır. Metaller, plastikler ve kompozit malzemeler için zımbalama, kesme ve yüzey son işlem makinelerinde uzmanlaşmış işletmeyiz, dünyanın her köşesine tam otomatik ve temiz atölye ortamında çalışan makineler de dahil sevkettiğimiz çok sayıda ürün vardır. Diğer beceri yelpazemiz hassas işleme, hassas toleranslı taşlama, sıcaklık kontrollü muayene ve nihai montajı içermektedir. İhtiyaç duyacağınız her türlü parça veya donanımın üretimini üstlenebiliriz.

 2. EVENTUS CNC TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  EVENTUS CNC TEKNOLOJİLERİ EVENTUS şirketi 2003 yılında kurulmuştur. Firmamız CNC İşleme Merkezleri üretiminde çeşitli ürünler ile hizmet vermektedir. Şirket gelişmekte olan ahşap işleme, mermer ve Model sektörlerinde rekabetçi, yenilikçi ve yüksek teknolojili ürünlere sahiptir. EVENTUS CNC 2.000 m² kapalı alan tesislere sahiptir aynı zamanda bu tesislerde yüksek teknoloji ve kalite standartlarına sahip üretim yapmaktadır. Hedeflerimiz, sürdürülebilir kalite, yenilikçilik ve rekabetçi üretim yapısını devam ettirmektir.

 3. EHRT MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  50 yılı aşkın bir süredir EHRT bakır, alüminyum ve çelik raylar için delme ve bükme makineleri üretmekte ve bunları sürekli geliştirmektedir.. Müşterilerimizin isteklerinden ve yeni işlevsellikleri birleştirme konusundaki motivasyonumuzdan ilham alarak, makinelerimizi geliştirdik. Geliştirme sırasında en fazla önem verdiğimiz hususu, her müşterinin özel ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak sağlayan modülerlik olarak belirlemiş bulunmaktayız.

 4. ATEM MAKINE OTOMASYON SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Reklamcılık sektörü için ürettiğimiz LUX ve SIM modellerimiz, BASIC modellere göre daha yüksek kalite malzemeler kullanılarak imal edilmişlerdir. Eksen hızları, motor güçleri ve üretim aşamasındaki farklılıklardan dolayı, BASIC modellere göre daha hızlı, daha sağlam yapılı ve güçlüdürler.

 5. ALARSIS CORTE INDUSTRIAL

  İspanya

  Endüstriyel kesim, frezeler, masa üstü frezeler ve dijital kontrollü (CNC) köpük kesme tezgahları.

 6. FABRICACIÓN Y REPARACIÓN DE MAQUINARIA ARAY S.L.

  İspanya

  Lacfer markası dağıtıcısı. Lacfer torna tezgahları alımı ve satımı, yongalama ve tornalama makineleri, yedek parçalar ve orijinal aksesuarlar. Makine tezgahlarını modernleştirme konusunda uzman

 7. ARTI CNC MAKINE

  Türkiye

  cnc machine makina takımları matkap ucu parmak freze pens tutucular makina tutucular artı cnc makine makina imalatı

 8. TECH.CO GLASER GMBH

  Almanya

  TECH.CO GLASER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesme makinaları, kesim makineleri için delgiler, cnc'li zımbalama işlemleri, endüstriyel zımba makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pirmasens, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MAANSHAN SINOSTAR INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  MAANSHAN SINOSTAR INDUSTRY CO.,LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bıçaklar, kesim bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maanshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. INOVER SARL

  Fransa

  INOVER SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Batie Montgascon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

429 Şirketler