• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel kireçtaşı

Sonuçlar

Endüstriyel kireçtaşı - Ithalat/Ihracat

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Bölgeye çakıl taşının ve tüm İsviçre'ye kirecin geldiği yer. 1900 yılından bu yana «Elggis» kireç taşı üretiminde değerli bir noktadır. Mütevazı bir şirket olarak başlayan KFN, gelişerek İsviçre'deki en büyük ve daha sonra da tek beyaz kireç üreticisi haline gelmiştir. Motivasyonu yüksek çalışanlarıyla ve mükemmel ürün kalitesiyle FKN piyasa konumunu sağlamlaştırmakta ve geliştirmektedir. Kireç ürünlerinin yanı sıra «Chalchi» pirit ve çakıl da üretilmektedir bina ve altyapı inşaatında aranılan bir malzeme olan Chalchi» pirit ve çakıl da üretmektedir. Glarnerland bölgesinin tüm çakıl ihtiyaçlarının yaklaşık yarısı Kalkfabrik Netstal AG tarafından karşılanmaktadır.

 2. CALES PASCUAL SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  CALES PASCUAL SL, yılında kurulan ve Kireç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kireçtaşı, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri, parçalı su kireci, nemlendirilmiş kireç, Endüstriyel kireçtaşı, sönmemiş kireç, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri, kireç üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paterna-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GROUPE SAINT HILAIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GROUPE SAINT HILAIRE, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kireç, betonlar için katkı malzemeleri, binalar için kireç, Beton için kalker dolgu maddesi, Teknik şantiyeler için dolgu maddeleri, Beton prefabrikasyon için dolgu maddeleri, Asfaltlar için dolgu maddeleri, Metalurji için kalkerler, Bağlayıcı maddeler için kalkerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Savin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MUSA YAPI DIS TICARET

  Türkiye

  We are MUSA YAPI Dış Ticaret-Teoman Öztüfenk and we specialize in the export of high guailty raw materials and bulding producst from Turkey Our company is located in izmit, Koaceli Turkey. With a strong background on supplying information to our customers, we provide professional consultancy on export processes such as detailed information about about quality raw materials and products and port availability and logistics for major export-import ports of Black Sea, Marmara, Aegean and Mediterranean region Mediterranean regions by offering a repid responnse to marketet needs and ensuring immediate availability MUSA YAPI was established with a strong network of suppliers, each carrying TSE and CE European Union Conformity Certificates. Our objective is to ensure that Buyers are well informed about the reliability, current production schedule and financial compliance of the major suppliers in Turkey. We have worked with each of our suppliers for a number of years and have developed a close personal relationship. We will make the deal as kosher as possible for the Buyer and guide the Buyer through the deal from the start to finish to make sure the Buyer is satisfied with our suppliers' performance. Origin Turkey Products : Bauxite ore, Basalt Stone, Gypsum Stone, Marble chips, Feldspar, Dolomite, Quartz , Cement, Clinker, Limestone, Slaked lime, quicklime, Calcite Micronized calcite (CaCO3 in today’s industry "Calcium carbonate'')

 5. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Macaristan

  ROCAS DECOR HUNGARY KFT, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Granit, Endüstriyel kireçtaşı, Granit, Endüstriyel kireçtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Üröm, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KALKWERK HUFGARD GMBH

  Almanya

  KALKWERK HUFGARD GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hösbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CALERA DE ALZO S.L.

  İspanya

  CALERA DE ALZO S.L., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altzo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEO-CAR SOFIA

  Bulgaristan

  GEO-CAR SOFIA, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Taş merdivenler, Mermer ve doğal taşlar, Taş merdivenler, konfeksiyon parçaları, doğrama eşikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. PHOENIX STONEWORKS LTD

  Bulgaristan

  PHOENIX STONEWORKS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. CALES DE LA PLANA S.A.

  İspanya

  CALES DE LA PLANA S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chilches (castellón)., İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DOLOMITAS DEL NORTE S.A.

  İspanya

  DOLOMITAS DEL NORTE S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Voto (cantabria), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CAL DE CASTILLA S.A.

  İspanya

  CAL DE CASTILLA S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arganda Del Rey (madrid), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. LAFARGE CALCINOR MAROC

  Fas

  LAFARGE CALCINOR MAROC, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tlat Loulad-Ben Ahmed, Fas 'de bulunmaktadır.

 2. KOBEKA HARROBIAK S.L.

  İspanya

  KOBEKA HARROBIAK S.L., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arrasate-Mondragón (gipuzkoa), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANDALUZA DE CALES S.A.

  İspanya

  ANDALUZA DE CALES S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Morón De La Frontera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CALES DE LLIERCA S.A.

  İspanya

  CALES DE LLIERCA S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Argelaguer, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROCHO S.A.S

  Fransa

  EUROCHO S.A.S, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kİREÇ, sönmüş kireç, Profesyonel ses ve görüntü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carcassonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CARRIERES DE LA THURE

  Belçika

  CARRIERES DE LA THURE, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kireçtaşı, çimento tozu, Agrega, Endüstriyel kireçtaşı, endüstriyel kullanım için taş ocağı alanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erquelinnes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA

  Portekiz

  ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, panel cepheleri, dış zemin kaplama taşı, Mermer ve doğal taşlar, doğal taş iç mimari sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. VARIOUS STONES

  Almanya

  VARIOUS STONES, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. duvar koruması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GALTECHNOPARK

  Ukrayna

  GALTECHNOPARK, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zadnistryanske Village, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL

  İspanya

  ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Granit, kumlu taşlar, Çakıl, Mermer ve doğal taşlar, Granit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASYAPI MADENCILIK LTD STI

  Türkiye

  ASYAPI MADENCILIK LTD STI, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalker taşları, maden ocağı, Agrega, kireçtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düzce, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MLD

  Hollanda

  MLD, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. doğal taşlar, sönmüş kireç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoofddorp, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. KOROB STEEL TRADE S.R.O.

  Çek Cum.

  KOROB STEEL TRADE S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çelik bilyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 9, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. KOÇ-BIR

  Türkiye

  KOÇ-BIR, yılında kurulan ve Kireç sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Endüstriyel kireçtaşı, beton, çimento, Kireç taşları, Endüstriyel kireçtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gumushane, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MÄRKER KALK GMBH

  Almanya

  MÄRKER KALK GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blaustein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FELS-WERKE GMBH

  Almanya

  FELS-WERKE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı, Mermer ve doğal taşlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rüdersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HEIDELBERGCEMENT AG

  Almanya

  HEIDELBERGCEMENT AG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı, Çiftlik hayvanları yemi, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Efringen-Kirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WALHALLA KALK GMBH & CO. KG

  Almanya

  WALHALLA KALK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Özel çimentolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kum ve çakıl, Endüstriyel kireçtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz