• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel konteynırlar

Sonuçlar

Endüstriyel konteynırlar - Ithalat/Ihracat

 1. AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Berne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNITAINER TRADING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNITAINER TRADING GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MERCURY CONTAINER TRADING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MERCURY CONTAINER TRADING GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Montabaur, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALFA PLASTIK, A.S.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  ALFA PLASTIK, A.S., yılında kurulan ve Plastik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kutular, Endüstriyel konteynırlar, Stoklama için kutu ve platformlar, plastik kutular, istiflenebilir geçme kutular, plastik şişeler, Plastik kutular, plastik tepsi, ambalaj kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruntál, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MKC CONTAINER

  Türkiye

  MKC container ; Kalite, güvenlik ve güvenilirlik için çalışıyoruz, İşimizden emin olabilirsiniz. Konteyner konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak başladık. Çalışmalarımız sırasında hizmet listemizi genişlettik. iso yük konteyneri , Modifiyeli konteyner , şantiye konteyneri ofis konteyneri, Tıbbi atık, Yağ atık Jeneratör Konteyneri , Akaryakıt konteyneri gibi bir çok özel konteyner tasarım konusunda yardımcı olabileceğimiz için gurur duyuyoruz. Her çalışanımıza ve her müşterimize değer veriyoruz ve size en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. mkc konteyner iletişime geçmeyi unutmayın : ) MKC container ; We strive for quality, safety and reliability, You can be assured of our work. We started as a company specializing in containers. During our work, we expanded our list of services. We are proud to be able to help you with the design of many special containers such as iso freight container, modified container, medical waste, oil waste generator container, fuel container. We value every employee and every customer, and try our best to provide you with the best service. Don't forget to contact mkc container : )

 2. ERKAR MÜHENDISLIK ENDÜSTRIYEL SOGUTMA SAN.TIC.LTD

  Türkiye

  Erkar Mühendislik çalışanları 15 yıldır Dünya genelinde eğitim ve arge çalışmaları yapan ekiptir. Makine imalatı sektöründe “akıllı soğutma makineleri”üzerinde çalışmalarını yoğunlaştıran, müşterisinin ihtiyaçlarına göre çalışan soğutma makineleri üzerinde araştırmalar yaparak, tasarruflu ve izlenebilen soğuk odalar üreten Türkiye’de gerçek bir teknoloji ve mühendislik şirketidir. Erkar; farklı sektörlerin soğutma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Soğutmaya dair tüm ekip, ekiman ve makinaları üreten ve tedarik eden firmamız, servis ağı ve deneyimli kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar soğuk depo ihtiyacı olan sektörlere ve bu konuda çalışanlara partnerlik yapan Erkar üretimini yaptığı ürünleri kendi profesyonel kadrolarıyla tasarlamaktadır. Her biri kendi konusunda uzmanlaşmış, eğitimli mühendis ve teknik ekibin yanında, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanan firmamız, dayanıklılık, fonksiyon ve estetiğe önem vererek dünya standartlarının üzerinde üretim yaparak, müşterilerine güvenilir ve sağlıklı ürünler sunmaktadır. Amacımız tüm müşterilerimize en uygun ürünü en iyi fiyata vermerktir. Müşterilerimizin zamanı ve enerjisi hem biz hem kendileri i.in değerlidir.

 3. THIELMANN UCON GMBH

  Almanya

  Tüm beklentilerinizi karşılayacak bir marka. En iyi konteyner kalitesini ve hizmetini sunma konusundaki kararlılık ve sürekli çabalarımız, bize dünya çapındaki farklı müşterilerimiz arasında yıllardır mükemmel bir isim sağlamıştır. Sonuç olarak, markalarımız UCON, WEW, THIELMANN, COMET ve PORTINOX bugün konteyner pazarının çoğunu kapsamakta ve birçok sanayi kollarında lider konumda. Ancak, deneyimlerimiz bize zamana uygun hareket etmemiz ve pazardaki değişikliklere esnek ve açık bir şekilde adapte olmamız gerektiğini öğretti. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilme çabası içinde, farklı şirketlerimizi tek bir marka altında birleştirmeye karar verdik: THIELMANN. Bilgi birikimimizi ve güçlerimizi tek bir çatı altında birleştirerek, müşterilerimize mevcut en kapsamlı konteyner uzmanlığı sunmaktayız.

 4. TELEFONCUZADE EXPORT

  Türkiye

 5. VARIEL, A.S.

  Çek Cum.

  VARIEL, A.S., yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Endüstriyel konteynırlar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Endüstriyel konteynırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zruc Nad Sázavou , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. CONRO CONTAINER GMBH

  Almanya

  CONRO CONTAINER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE

  Almanya

  CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Salzwedel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ABSETZMULDEN24.DE

  Almanya

  ABSETZMULDEN24.DE, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leiblfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BULLBOX

  İspanya

  BULLBOX, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynerler - Deniz taşımacılığı, Konteynerler - Deniz taşımacılığı, konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Llanera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SUMAL SLU

  İspanya

  SUMAL SLU, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, metalik kafes, Madeni kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GD-CON S.R.O.

  Slovakya

  GD-CON S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, Madeni kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hlohovec, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 5. CONTAINER BOUW BUDE

  Belçika

  CONTAINER BOUW BUDE, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, Endüstriyel konteynırlar, depolama ve stoklama için konteynerler, Madeni kaplar, Endüstriyel konteynırlar, atık toplama kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. POLYCUBE SRL

  İtalya

  POLYCUBE SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İstif kasaları, endüstriyel ağ kaplar, Metal istif kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poppi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MOBILBOX AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  MOBILBOX AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Münchendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. BUDE

  Belçika

  BUDE, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Liman konteyner terminalleri, Endüstriyel konteynırlar, atık toplama kapları, Liman konteyner terminalleri, Endüstriyel konteynırlar, cam sandıklar için köpük sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dilsen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel konteynırlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Depolama siloları, Endüstriyel konteynırlar, silolar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meckenbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordwestuckermark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROSPER STAR EUROPE

  Almanya

  PROSPER STAR EUROPE, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brokstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TTC LOGISTIC SERVICE GMBH

  Almanya

  TTC LOGISTIC SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ticari hizmet, tasarım ve mühendislik ofisi, kişiselleştirilmiş ürün incelemesi ve uygulaması, Ticari hizmet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROMENS FRANCE

  Fransa

  PROMENS FRANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Saklama kapları, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Ecza dolabı, ardiye çözümleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montoir De Bretagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MORANDIN CONTENITORI S.R.L.

  İtalya

  MORANDIN CONTENITORI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, Devirmeli damperler, Madeni kaplar, altı açılır konteynerler, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Lucia Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CARU CONTAINERS BELGIUM

  Belçika

  CARU CONTAINERS BELGIUM, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Madeni kaplar, doğrama makineleri, konteynerler, Madeni kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ZEITRAUMMODULE UG

  Almanya

  ZEITRAUMMODULE UG, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Madeni kaplar, İnşaat alanları kulübeleri, Konteyner taşıma sistemleri, Endüstriyel konteynırlar, Madeni kaplar, İnşaat alanları kulübeleri, Konteyner taşıma sistemleri, Endüstriyel konteynırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuntenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MELFORM

  İtalya

  MELFORM, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Monasterolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CONTAINERAMA

  Fransa

  CONTAINERAMA, yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. stoklama için frigorifik konteynerler, stoklama için özel konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chasse Sur Rhône, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz