• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel kurutucular kurutma makineleri

Sonuçlar

Endüstriyel kurutucular kurutma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. PARSMEGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Büyük tarımsal üretimlerde en son teknoloji çözümleri için ilk adresiniz PARSMEGA'ya hoş geldiniz. Özel Ar-Ge departmanımız tahıl siloları, tahıl kurutucuları, değirmenler, değirmen sistemleri, makarna üretim makineleri ve endüstriyel soğutma sistemlerinde yeniliklere öncülük etmektedir. PARSMEGA ailesinin hayati bir parçası olarak, rakipsiz müşteri desteğine ve üst düzey ürünlerin teslimine öncelik veriyoruz. PARSMEGA, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli sektörlerde kapsamlı çözümler sunan anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır. Başta Orta Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere 32 ülkede küresel bir müşteri kitlesine hizmet veren şirketimiz, hizmet standartlarını yükseltirken küresel erişim alanını sürekli genişletmeyi taahhüt etmektedir. PARSMEGA çatısı altında faaliyet gösteren iştirakimiz SOLLS SHOES ile tanışın. Çok çeşitli erkek ve kadın ayakkabı stilleri üretmesiyle tanınan SOLLS SHOES, Gaziantep'te son teknoloji ürünü bir üretim tesisine ve günlük binlerce yüksek kaliteli ürünün üretimini sağlayan deneyimli bir ekibe sahiptir. Yenilikçiliğe ve mükemmelliğe olan bağlılığımız, zincir mağazalar için tercih edilen tedarikçi ve çok sayıda ülkeye güvenilir bir ihracatçı olarak konumumuzu sağlamlaştırmaktadır. DS Damat, Boyner gibi ünlü markalarla işbirliğimiz, SOLLS SHOES'u tanımlayan olağanüstü kalite ve işçiliğin bir kanıtı olarak dikkat çekicidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. EL-A VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gelişkin ölçüm teknikleri sayesinde müşterilerimiz için işletim emniyeti yüksek ve kalite güvenliği uygulanmış, optimize edilmiş, ürüne özel kurutma sistemleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Kurutma sistemlerimiz, kurutma işleminizi verimli ve uygun maliyetli hale getirecek - böylece ürünlerinizi verimli bir şekilde satabileceksiniz. Bu nedenle, kurutma sistemlerine ilişkin uzun yıllara dayanan, kapsamlı tecrübemiz, istenen rekabet avantajını sağlamaktadır. Müşterilerimize bireysel bileşenlerden komple sistemlere kadar ısmarlama bantlı kayış kurutma sistemleri tedarik ediyoruz. "Standart" kurutma sistemlerinin yanı sıra, müşteri spesifikasyonlarına uygun özel amaçlı bantlı kurutma sistemleri de planlamakta ve üretmekteyiz. Ayrıca, çok çeşitli uygulamalar için sürekli veya süreksiz sistemler olarak mikrodalga teknolojisine sahip sistemler de sunmaktayız.

 3. WWW.HORO.EU

  Almanya

  Verified by europages badge

  HORO, 1945'ten beri ısıtma fırınları, kurutma fırınları, ultra kurutma fırınları ve nemlendirme kabinleri üretmekte ve satmaktadır. Laboratuvarlar için küçük bir ısıtma kabininden kapılı büyük odalara kadar sunulmaktadır: Özellikle uygulamanıza özel olarak tasarlanmış özel çözümlerin üretiminde uzmanlaşmış durumdayız! Isıtma dolaplarımızın ve kurutma odalarımızın büyüklüğü, örneğin laboratuvar alanı için 20 litre ile büyük odalar ve seri tüneller için birkaç m³ arasında değişmektedir. Isıtma kabinleri, her zaman tam bir paslanmaz çelik iç panelle maksimum 650°C sıcaklığa ulaşır. Kurutma işlemleri, proses teknolojisi açısından sürekli olarak geliştirilmektedir, böylece önemli ölçüde azaltılmış enerji gereksinimleriyle daha iyi kurutma sonuçları elde edilebilir. Endüstri 4.0 - yıllardır programımızın bir parçası olmuştur. Cihaz kumanda sistemlerimiz bir Ethernet bağlantısına sahiptir ve bu nedenle dünya çapında bağlantılar ve entegrasyon için tüm seçenekler mümkündür.

 4. REINHARDT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Villingen-Schwenningen (Karaorman) bulunan orta ölçekli bir şirket olarak Reinhardt GmbH, sanayi tipi fırınlar, ısıl işlem, kaplama, Slush Moulding sistemleri alanlarında 650°Cye kadar termomekanik çözümler için dünya çapında faal olan bir piyasa lideridir. Kalite en önemli önceliğimizdir. İlk görüşmeden bitmiş ürüne kadar tüm dikkatimizi müşterilere ve ürünlerine veririz. Amaç: Her durumda eşit seviyeli danışmanlık verir, böylece azami seviyede kalıcı kalite garantisi sağlar ve neredeyse tüm talepleri karşılayabiliriz. Onlarca yıla dayanan tecrübelerimiz açıkça görülebilir. Bu köklü bilgiler her bir çalışanımız tarafından yansıtılır ve ciddi oranda ticaretimizi belirler. Ayrıca bununla da kalmayız. Dünya çapında faaliyet gösterene piyasa liderleri arasında yerimizi koruyabilmek için ürünlerimizi tutarlı olarak geliştirmeye devam ediyoruz.

 5. FOURS HC

  Belçika

  Verified by europages badge

  FOURS HC, gazlı ve elektrikli her türlü sanayi tipi fırın araştırması, tasarımı ve üretimi gerçekleştirir. Fırınlarımız birkaç dm³'ten m³'e sipariş üzerine 0°C'den 1800°C'ye tüm sıcaklıklar için üretilir. Camcılık, metalürji, çömlekçilik gibi alanlarda hem zanaatkarlar hem de sanayi için fırınlar üretiyoruz. Talepler, uygulamanız (kurutma, füzyon, yeniden pişirme, temperleme, emaye) için gerekli olan termik işlem güçlüklerine göre ele alınır)

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CD AUTOMATION

  İtalya

  Verified by europages badge

  CD AUTOMATION, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel fırınlar, FUJI ELECTRIC, Endüstriyel fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAPP NORBERT STAHL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAPP NORBERT STAHL- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eslohe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WARSTEINER MONTAGE + ANLAGENTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WARSTEINER MONTAGE + ANLAGENTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Warstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, Endüstriyel fırınlar, tekstil makinaları, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, makina mühendisliği, kablo açma makarası, Bükük tel parçaları, asfaltlama makinaları, kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEO-REINIGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEO-REINIGUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ahaus-Ottenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HARTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HARTER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stiefenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MENSCHICK TROCKENSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MENSCHICK TROCKENSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Renningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LPW REINIGUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LPW REINIGUNGSSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Riederich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ARTAX LACKIERANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTAX LACKIERANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchentellinsfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, hububat kurutucuları, kurutma makina ve ekipmanları, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, depolama ve stoklama için silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granozzo Con Monticello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FST DRYTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FST DRYTEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sternenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INPROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INPROTEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutma, pütürleme işlemleri (iri taneli kumlama), kurutma filtreleri, kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heitersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. F. W. CARDUCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  F. W. CARDUCK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EBERL TROCKNUNGSANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EBERL TROCKNUNGSANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bodenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. E. LUTERBACH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  E. LUTERBACH AG, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli-akım kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hildisrieden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. METMANN

  İspanya

  Verified by europages badge

  METMANN, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, İsteğe özel ahşap pencereler, endüstriyel klima, soğutma makineleri, Klima ve ısıtma, hava jeneratörleri, endüstriyel klimalar, klima malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manlleu-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. WIPOS LUFT- UND FILTERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIPOS LUFT- UND FILTERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 4. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 5. EKOTEC ENERJI ITH.IHR. PAZ.SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Ekotec Enerji Kim? 1999 yılından beri Ekotec yenilenebilir enerji sektöründe çalışmalar yapmaktadır. Avusturya’da konut ısıtma soğutma konusunda hizmet veren Ekotec, Avrupa’ daki yenilenebilir enerji eğitimlerini Türkiye’ ye taşımak ve ülkemizin ısıtma soğutma sektöründe Avrupa deneyimi ile önemli oyuncusu olmak için yola çıkmıştır. Ağustos 2009 yılında Sakarya’ da Ekotec Enerji İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur.Ekotec Enerji kurulduğu sene itibariyle kendi markasının patentini alarak daima kendi markasıyla üretim ve satışı hedeflemiştir. İklimlendirme sektörüne yönelik hava kaynaklı ısı pompası, su kaynaklı ısı pompası, toprak kaynaklı ısı pompası, sudan havaya ısı pompalarında hem Ekotec olarak hemde fason üretim yaparak kendini kalitesiyle kanıtlamıştır. 18 yıllık sektörel deneyimi ile ısı pompalarını müşterilerine sunarak kurduğumuz yerlere konfor getiriyoruz.Isı Pompası ile gıda kurutma sistemini geliştirerek Endüstriyel Kurutma Sistemlerini de ürün gamına eklemiştir. Demonte Kabinli Kurutma Sistemi ile kurulum kolaylığı. Plc Kontrol Sistemiyle de kullanım kolaylığı sağlayan ısı pompalarımız ile yerli üretime katkı sağlıyoruz. Ürünlerimiz ; Havadan Suya Isı Pompası , Sudan Suya Isı Pompası , Topraktan Suya Isı Pompası , Hijyenik Boyler , Yüksek Kapasiteli Isı Pompaları , Sudan Havaya Isı Pompası Monoblok , Havuz Isı Pompası , Mini Chiller, Merkezi Soğutma Sistemleri , Kurutucu Isı Pompası , Endüstriyel Kurutma Sistemleri satışını yapıyor.

 6. ULUC MACHINERY & FOOD IND. TRADE CO. LTD.

  Türkiye

  ULUC MACHINERY&FOOD IND.TRADE CO.LTD., one of the well-established companies in the machinery sector, with its 40 years of experience, being the leading company in Turkey, specialized on the field with dried fruits processing machinery (slicing (fillet) the inner parts of hazelnut, peanut, pistachio, almond, walnut, apricot kernel; granulation, extracting membrane crust and also disintegrating oily and damp materials at the same time, calibration (elimination systems), baking, dehumidification, drying carriers and selection band systems; with its high production capacity and expert staff within the scope of the machine production, offers sale and after-sale services for spare parts, maintenance and consulting in domestic and overseas countries. With the experience we have achieved, the knowledge we have gained, the modern production technology we have and our ongoing investments, our aim is to be able to continue to offer the highest quality, the most economical products to the use of the sector in the international platform too. ULUÇMAKSAN, which aims to raise the quality policy that it carried out for years, and customer satisfaction even further, has been following the worldwide studies all the time and has been performing product-oriented works in order to develop new products in its body.

 7. FAREFFECT

  Türkiye

  Fareffect; Güneş Etkili Gıda Kurutma Teknolojisidir. Meyve kurutma işleminde yöntemimiz; Güneşin doğal olarak yaptığı kurutma yönteminin yapay olarak uygulanmış halidir. Sistemlerimizi nanoteknoloji ile üretiyoruz. Ürünlerimizi tercih edenler, teknolojimiz sayesinde ürün gruplarımızın çeşidine göre enerjide % 90 oranında tasarruf ederken üretilen ürünlerde ekstra katma değer sağlıyoruz. Meyve Kurutma Makinesi Sebze Kurutma Makinesi Et Kurutma Makinesi Balık Kurutma Makinesi Mantar Kurutma Makinesi Far İnfrared Cam Panel Isıtıcı Sera Isıtma Sistemi Kümes Isıtma Sistemi Ahır Isıtma Sistemi Ağıl Isıtma Sistemi Elektrikli Isıtıcı Ev Isıtma Sistemi Bakliyat Kurutma Makinesi Çay Kurutma Makinesi Çay Kurutma Makinesi Endüstriyel Gıda Kurutma Makinesi Endüstriyel Meyve Kurutma Makinesi Endüstriyel Sebze Kurutma Makinesi

 8. LEPOLAM WICHROWSCY SP. J.

  Polanya

  Aygıtlarımızın teknolojisini ve boyutlarını müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz. Plastik işleme teknolojilerinde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip bir şirket olarak, tüm kontrol ve elektronik parçalarını kendi bünyemizde üretmekteyiz. Kurutma tesisimiz ve fırınımız tamamen Polonya'da geliştirilmiştir. Aygıtlarımızın en önemli özelliği, elektrik gücünün 18 kez daha aza kullanılmasını sağlayan kurutma havası sirkülasyonudur. Tüm ısı sirkülasyon işleminde daha iyi kontrol daha ekonomik ve aynı zamanda daha ekolojik sistem sağlar. Aygıtlarımız, işlevsel elemanlardan birinin arızalanması durumunda ısıtılacak parçaların aşırı ısınmasına karşı ek korumaya sahiptir. Ayrıca, aygıtların genel üretiminden sorumlu bir şirket olarak, eskiyen parçaların en kısa süre içinde yenileri ile değiştirilmesini garanti ediyoruz.

 9. KRONSEDER TROCKENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Vakumlu kurutucular, temiz çıkış havası kurutucular, kurutucu kumanda sistemleri, dijital ahşap nem ölçüm cihazları üretimi. Kronseder Trockentechnik firması 30 yıldan beri ahşap (1 m³ ile 70 m³ arasında) için vakumlu kurutucular ve yakacak odun ve odun yongası için ahşap kuruma sistemleri üretmektedir. Vakumlu kurutucular ısı pompaları ve ara depolama, sıcak su ısıtma sıcaklık valfleri veya elektrikli doğrudan ısıtma sistemleri ile donatılmıştır. Ürünlerimiz: Ahşap için kombine buhar kurutma tesisleri, ahşap nem ölçerler, kavurma tesisleri, ahşap kurutma tesisleri, granül kurutucular, çekme malzeme kurutucular, pelet kurutucular, dökme mal kurutucular, kurutma tesisleri, biyo-kütle için kurutma tesisleri, ahşap talaşı kurutma tesisleri, amonyakla meşe tütsüleme için vakum sistemleri, vakumlu kurutma tesisleri, ahşap için vakumlu kurutma tesisleri, ısı hazneleri ve çok daha fazlası.

 10. INDUSTRIEOFEN-SERVICE

  Almanya

  Güçlü ekibimizle toz boyama ve kurutma tekniği gibi alanlarda ihtiyaçlarınıza uygun sistemler tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve imal ediyoruz. Termik kurutma, sertleştirme, işleme, yakma ve toz kaplama alanlarında standart cihazlar ve özel çözümler imal ediyoruz. Malzeme seçiminden özenli imalata ve en modern makinelere kadar en yüksek kaliteyle sizlere hizmet verebiliriz! Çünkü bizim için ancak en iyisi yeterince iyidir - eminiz sizin için de öyle.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz