• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel makaslar

Sonuçlar

Endüstriyel makaslar - Ithalat/Ihracat

 1. ICP-NAILCARE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ICP-NAILCARE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lemgo, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WALTER BROCH NACHF. GMBH & CO VICTORINOX WERBEMITTEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTER BROCH NACHF. GMBH & CO VICTORINOX WERBEMITTEL, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KIBLER WERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIBLER WERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. UMS MAKINA

  Türkiye

  UMS MAKİNA; Sanayi makina ve ekipmanlarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Giyotin makaslarının imalatıyla sektördeki faaliyetine başlayan firmamız, geçen zaman içinde 16 ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir. Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini bizim için önemlidir. Firmamız; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir. Üretim Halkamızın İçinde; Hidrolik Abkant Pres , Redüktörlü ve Hidrolik giyotin makasları, Caka Makinası, Caka Kenet Makinası, Pnomatik Kenet Ezme Makinası, 4 Toplu Silindir Makinası, 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Kordon Makinası, Odun Kırma Makinası ile diğer makina ve ekipmanlar yer almaktadır. Siz de imalatımızda bulunan bu ürünlerden ihtiyaç duyduğunuz ya da bilgi almak istediğiniz ürün ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD

  Türkiye

  EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, metal şekillendirme için hidrolik presler, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metal kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KULL - LAUBE AG

  İsviçre

  KULL - LAUBE AG, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wettingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. VENO GMBH

  Almanya

  VENO GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Bentheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK

  Almanya

  K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hüttisheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HUTTENLOCHER & SCHÄFER GMBH

  Almanya

  HUTTENLOCHER & SCHÄFER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. giyotin makas, sac makasları, kesim makineleri, Çapraz parça makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim/teck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEORG SCHARF GMBH

  Almanya

  GEORG SCHARF GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Balingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WDN GMBH

  Almanya

  WDN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LUPUS GMBH

  Almanya

  LUPUS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Reichersbeuern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ROBUSO STAHLWARENFABRIK BUNTENBACH & SOHN GMBH

  Almanya

  ROBUSO STAHLWARENFABRIK BUNTENBACH & SOHN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEIKO WILD GMBH . MEDIZINISCHE INSTRUMENTE

  Almanya

  HEIKO WILD GMBH . MEDIZINISCHE INSTRUMENTE, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tuttlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HENGSTEBECK + EICH GMBH & CO. MASCHINENBAU

  Almanya

  HENGSTEBECK + EICH GMBH & CO. MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Eğme makine aletleri, Metaller için sanayi presleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Eğme makine aletleri, Metaller için sanayi presleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BRONNEBERG RECYCLINGMASCHINEN

  Almanya

  BRONNEBERG RECYCLINGMASCHINEN, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE

  Polanya

  DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik kesme makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Plastik kesme makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krostoszowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. NOMA TOOLS SP ZOO

  Polanya

  NOMA TOOLS SP ZOO, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Endüstriyel makaslar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wyry, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. TEH-CUT D.O.O.

  Hırvatistan

  TEH-CUT D.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velika Gorica, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 8. THE SAW CENTRE LTD

  Birleşik Krallık

  THE SAW CENTRE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. WILLIAM WHITELEY & SONS (SHEFFIELD) LTD

  Birleşik Krallık

  WILLIAM WHITELEY & SONS (SHEFFIELD) LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. VETA

  Hırvatistan

  VETA, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlovac, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. SPEAR & JACKSON GARDEN PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  SPEAR & JACKSON GARDEN PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. PRODUCENT NARZEDZI JUCO SP. Z O.O.

  Polanya

  PRODUCENT NARZEDZI JUCO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulkowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. LUSOGRAVURA-CILINDROS DE IMPRESSAO, UNIPESSOAL, LDA.

  Portekiz

  LUSOGRAVURA-CILINDROS DE IMPRESSAO, UNIPESSOAL, LDA., yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. LOSONCZI MERNOKI SZOLGALTATO ES KERESKEDELMI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

  LOSONCZI MERNOKI SZOLGALTATO ES KERESKEDELMI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bekescsaba, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. PEX HUNGARIA AUTO- ES IPARI ALKATRESZGYAR KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

  PEX HUNGARIA AUTO- ES IPARI ALKATRESZGYAR KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szigetszentmiklos, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. LINDAB EPITOIPARI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

  LINDAB EPITOIPARI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biatorbagy, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. INTER-V SZERSZAMGYARTO ES TERVEZO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

  INTER-V SZERSZAMGYARTO ES TERVEZO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miskolc, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 10. DOEKO B.V.

  Hollanda

  DOEKO B.V., yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel makaslar, Endüstriyel makaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weurt, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz