• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel ocaklar fırınlar ve bacalar şömineler

Sonuçlar

Endüstriyel ocaklar fırınlar ve bacalar şömineler - Ithalat/Ihracat

 1. BTF

  Belçika

  Verified by europages badge
 2. FOURS HC

  Belçika

  Verified by europages badge

  FOURS HC, gazlı ve elektrikli her türlü sanayi tipi fırın araştırması, tasarımı ve üretimi gerçekleştirir. Fırınlarımız birkaç dm³'ten m³'e sipariş üzerine 0°C'den 1800°C'ye tüm sıcaklıklar için üretilir. Camcılık, metalürji, çömlekçilik gibi alanlarda hem zanaatkarlar hem de sanayi için fırınlar üretiyoruz. Talepler, uygulamanız (kurutma, füzyon, yeniden pişirme, temperleme, emaye) için gerekli olan termik işlem güçlüklerine göre ele alınır)

 3. SELLACAN INDUSTRIEOFEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SELLACAN INDUSTRIEOFEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AIRTEC THERMOPROCESS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AIRTEC THERMOPROCESS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rhede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SNOLTHERM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SNOLTHERM GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neustadt/wied, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HALKA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HALKA GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. H.R. HEINICKE GMBH FEUERUNGS- UND ANLAGENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  H.R. HEINICKE GMBH FEUERUNGS- UND ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Verden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INDUSTRIEOFEN- & HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH UNNA

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIEOFEN- & HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH UNNA, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRIEOFEN- & ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIEOFEN- & ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Königshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GLASOFEN- UND FEUERUNGSBAU KINLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GLASOFEN- UND FEUERUNGSBAU KINLE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Plößberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CRONITE KLEFISCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CRONITE KLEFISCH GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IOB INDUSTRIE-OFEN-BAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IOB INDUSTRIE-OFEN-BAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. THERMCONCEPT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THERMCONCEPT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ÇELEBI ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

  Paslanmaz çelik malzemeden endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz yemekhane, okul, hastane, fabrika mutfaklarında kullanılmaktadır. Yemek üretimi için yer ocağı, paslanmaz tezgahlar, yemek dağıtım benmarileri, davlumbaz gibi çeşitli mutfak malzemeleri imalatı yapmaktayız. 20 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gisternekteyiz. Bursa başta olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerine ve Avrupa bölgesine ihracat yapmaktayız. Genel olarak referanslarımız arasında yemek sanayi firmaları ve fabrikalar bulunmaktadır. Uzun yıllardır mutfak ekipmanlarını ürettiğimiz firmalardan bazıları şunlardır : Yankı yemek, Referans grup, Missigül Yemek, Yemekçim, Demetal, Aşana Yemek, Kayra Yemek.

 3. AYKA ENDUSTRIYEL MUTFAK PROJE VE TAAHHÜT

  Türkiye

  1997 yılında temelleri atılan. Ayka otel ekipmanları 2005 yılında endüstriyel mutfak , endüstriyel çamaşırhane, soğuk oda servis ekipmanları Medical paslanmaz Mekanik tesisat ve hijyen konularındaki bilgi ve deneyimlerini müşterileri ile paylaşmak için kurulmuştur. Geniş ürün yelpazesinde mutfak ekipmanları , sağlık ve medical ürünleri , endüstriyel çamaşırhane ve soğuk oda , servis ve depolama ürünleri , pişirme ve yıkama ekipmanları , taşıma arabaları ve diğer ekipmanlar bulunmaktadır. Ayka olarak vizyonumuz : Endüstriyel ürünlerde gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti bir arada sunmaktır. Misyonumuz : Müşteri beklentilerini akılcı çözümler üreterek kusursuz hizmet ile karşılamaktır. Ayka proje Endüstriyel mutfak sistemleri & otel ekipmanları ETKİN TASARIM DOĞRU ÜRÜN – KALİTELİ HİZMET ve OPTİMUM FİYAT ilkelerini müşterileri için bir araya getirerek gerek danışmanlık gerek uygulama alanlarında müşterilerinin ÇÖZÜM ORTAGI olmaktadır. Türkiye genelinde bir çok projede Anahtar teslimi uygulamalar konusunda faliyet gösteren firmamız ; OTEL MUTFAKLARI – KAT SERVİS EKİPMANLARI – İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ – ELEKTRİK VE OTOMOSYON SİSTEMLERİ – MEKANİK VE MİMARİ UYGULAMALAR HİJYEN EKİPMANLARI – OKUL VE YURTLAR – KANTİN -CAFE- RESTORAN -PASTANE UYGULUMALARINI VE SİSTEMLERİNİ KURMAYA 25 YILLIK TECRUBE VE BİRİKİMLE DEVAM ETMEKTEDİR Global ve yere

 4. THERMOMELT SRL

  İtalya

  Thermomelt anahtar teslim elektrik ark ve EAF-EBT fırınlar tasarlar, üretir ve tedarik etmektedir. Ayrıca, LF pota fırınları, pota kuleleri, pota arabaları, VD-VOD vakum/gaz giderme tesisatları, soğutma kuleleri ve çelik işlerin düzgün çalışması için gerekli tüm araçları tasarlama, üretme ve kurma kapasitesine sahiptir. Thermomelt, ultra modern çelikhaneler için on yılı aşkın deneyimlerini kullanan sektördeki uzmanları istihdam etmektedir. Şimdiye kadar elde edilen mükemmel sonuçlar, Thermomelt'in iç ve dış pazarda güvenilir bir lider olarak konumlandırmasını sağlar.

 5. SCHORNSTEINWELT GROSSHANDEL

  Almanya

  Schornsteinwelt Großhandel firması tek cidarlı baca tesisatı sistemleri, çift cidarlı baca tesisatı sistemleri, baca montaj setleri, hafif yapılı bacalar, fırın bacaları, duman bacaları, havalandırma ızgaraları ve aksesuarlar için uygun fiyatlı satış yapan uzman bir firmadır. Şirketimiz ayrıca fırın bacaları, pelet fırınları ve ısıtma sistemleri alanında ünlü üreticilerin, örn. Cera, Lotus, Koppe, La Nordica, Spartherm ve çok sayıda markanın ürünlerini de sunar. Ayrıca bu ürünler için farklı münferit parçaları sonradan da sipariş edebilirsiniz. Uzman personelimiz, kapsamlı danışmanlık hizmetlerimiz ve geniş ürün portföyümüz ve hatta Nordrhein-Westfalen ve 100 km yakınındaki montajları yürüten güvenilir, profesyonel montaj ekibimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Hem bayiler hem de ikincil satıcılar için doğru adres biziz, çünkü kayıtlı bayilerimiz ürünleri çok uygun fiyatlarla bizden alabilirler. Ama Schornsteinwelt Großhandel nihai tüketiciler için de ilgi çekici fırsatlar ve hizmetler sunuyor

 6. FALKEN BACA SISTEMLERI

  Türkiye

  Geçmişten günümüze yapmış olduğumuz projelerle sektörde faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılında FALKEN BACA SİSTEMLERİ İKLİMLENDİRME İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana birçok projeye imza atmış firmamız, bünyesinde istihdam ettiği alanında uzman personeli ile bu tarihten beri domestik & endüstriyel baca sistemleri ve çöp/çamaşır şutu sistemlerinde satış ve pazarlama, projelendirme, tasarım, planlama, üretim, montaj ve satış sonrası teknik destek konularında müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Çalışmış olduğumuz çözüm ortakları ile yürütmüş olduğumuz faaliyet alanlarında değişen ve yenilenen her teknolojiyi takip ediyor ve yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte hizmet kalitemizi daima ileriye götürmeye çalışıyoruz. Bir firmanın sahip olduğu en önemli değerin, nitelikli insan kaynağı olduğuna inanıyoruz. Falken’i başarılı kılan şeyler temel ilkeleri her yönüyle benimsemiş olan çalışanlarımız, onların performansı ve yeterlilikleridir ve bunlar da şirketimizin en büyük sermayesidir.

 7. SERVE

  Türkiye

  Serve Endüstriyel, endüstriyel mutfak ürünleri arasında yer alan çay kazanları üretimi ve bakır işlemeli ürünler konusunda 1995 yılında kurulmuş olup, müşterilerine çeşitli koleksiyonlarda, özel çay kazanları ve bakır işlemeli ürünler yapmaktadır. Hali hazırda faaliyetlerine İkitelli organize sanayi bölgesi, Başakşehir, İstanbul'da devam etmektedir.Müşterilerimize özel üretimlerimiz, sadece belirlediğimiz birinci sınıf malzemeler ile yapılmakta, tasarımlarımız sizlerin gözünden ele alınmakta ve son işlem olarak imalat aşamasına geçilmektedir. Firmamız 20 yıla varan deneyim ve tecrübelerini özel çay kazanı üretimi ve bakır işlemeli ürünler alanındaki hizmetlerini sizlere sunmakta ve paylaşmaktadır.

 8. GLASREM

  Polanya

  GLASREM, fırınlar ve ısıtma cihazları için refrakter kaplama konusunda uzmanlaşmıştır. Çelik yapı, kurutma, müseccel ocaklar kullanılarak ısıtma ve fırınların kontrollü soğutması ile birlikte bu türden ürünler için onarımlar ve yeni imalatlar sunuyoruz. Konusunda son derece uzman idari ve teknik çalışanlara sahibiz.

 1. ANADOLU ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

  Lokanta, pastane, catering, restaurant, Cafe, bar, otel, hastane gibi işletmelerin ısıtma, soğutma, havalandırma, tezgah, pişirme gibi ihtiyaçlarının imalatını ve projelendirilmesi sağlamaktayız. Satış sonrası hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 2. ŞEMS ŞÖMINE

  Türkiye

  20.Yıla aşkın iş tecrübesini yansıtarak kendi imalatımız ile heryere şömine satışlarımız ve montajımız mevcuttur.Şems Şömine

 3. FEUERUNGSBAU MUTSCHLER GMBH

  Almanya

  FEUERUNGSBAU MUTSCHLER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neckartenzlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GLASOFENBAU LEIPZIG GMBH

  Almanya

  GLASOFENBAU LEIPZIG GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIMTECH PRÜFANLAGEN GMBH

  Avusturya

  SIMTECH PRÜFANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Felixdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. GEBER ENGINEERING INH. ANDREAS GEBER

  Almanya

  GEBER ENGINEERING INH. ANDREAS GEBER, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STOWAG OFEN- UND WÄRMETECHNIK AG

  İsviçre

  STOWAG OFEN- UND WÄRMETECHNIK AG, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schmerikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. ARNOLD SCHRÖDER INDUSTRIEÖFEN GMBH

  Almanya

  ARNOLD SCHRÖDER INDUSTRIEÖFEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Flörsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. JIM ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  JIM ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laboratuvar fırınları, Ocaklar/fırınlar ve elektrikli bacalar/şömineler, kuluçka makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Helens, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. BOLDT LABOR & INDUSTRIE WÄRMETECHNIK

  Almanya

  BOLDT LABOR & INDUSTRIE WÄRMETECHNIK, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Biebertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel ocaklar fırınlar ve bacalar şömineler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.380 Şirketler