• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel plastik malzeme - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Endüstriyel plastik malzeme - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Türkiye

  Verified by europages badge
 2. OMIPA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Levha, folyo, film, alveolar profil, plastik malzemeler, optik kalite, genel amaçlı levhalar için komple ekstrüzyon hatları. Uluslararası alanda tam bir profesyonellik ve uzmanlıkla faaliyetini sürdüren aile işletmesinde 140 maaşlı personel çalışmaktadır. Omipa, tasarımdan satış sonrası hizmete kadar tüm dünyadaki müşterilerine pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek teknik desteği ve uzmanlığı sunar.

 3. ME.RO. SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Me.Ro. şirketi yüzey işleme sistemleri (korona işleme, plazma işleme) ve indüksiyonla mühürleme sistemleri (cap sealing) üretmektedir. Plazma işleme sistemi plastik filmi baskı ve laminasyon işlemlerine uygun hale getirir. Plazma işleme sistemi korona uygulamasına göre bazı avantajlar sunar. "Cap Sealing" sistemi şişeleme endüstrisinde kullanılır ve ambalaj doldurulduktan sonra sızdırmazlık sağlar.

 4. HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kabelsketal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KNIPP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNIPP GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietzenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DROBEK AUTOVENT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DROBEK AUTOVENT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iphofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRUNO EUGSTER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BRUNO EUGSTER AG, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Au Sg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freudenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BENKER GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BENKER GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MEISTERPLAST AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MEISTERPLAST AG, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Etziken, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reichshof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Theresienfeld, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klingenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Kirchheim Unter Teck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Windischeschenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LEHNER ELECTRONICS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LEHNER ELECTRONICS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Großhöflein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHUPPERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHUPPERT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Offenbach/queich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. L-TECH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  L-TECH AG, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jona, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. HEINZ GERO DUHME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZ GERO DUHME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Battenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Mekanik transmisyon - bileşenler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Taşımacılık araçları sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lübbecke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TTPH GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  TTPH GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Inzersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., yılında kurulan ve Plastik malzeme - iç tasarım/mobilyacılık sanayi ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik enjeksiyon makineleri, Ofis - Levazım, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, okul makaleleri, mobilyalar için tutamaklar, mobilyalar için aksesuarlar, Plastik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aguada De Cima, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. PERIFERI SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PERIFERI SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kaynak makineleri, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik kaynak makineleri, endüstriyel makine otomasyonu, Otomobil için üfleme plastik parçalar, endüstriyel makina montajları, plastik madde dönüştürme, Teknik plastik malzemeden parçalar, Otomobiller için plastik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woustviller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Türkiye

 7. SP SÜPER PLAST

  Türkiye

  Sp Süper Plastik San. Tic.Ltd.Şti. olarak bölgemizdeki tarımsal faaliyetlerin modern bir seviye kazanması , çiftçimizin ürününü ekonomik ve nitelikli olarak üretebilmesi için AR-GE çalışmalarımızı devam ettirerek ülke ekonomisine yükselen bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Plastik imalatında 25 yıllık tecrübeyle 1998 yılında kurulan firmamız, gelişmişliğin gereği olan; KALİTE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve UYGUN FİYAT ile Turgutlu’dan , Yurt içi tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eğitimli ve Tecrübeli Personelimizle çağımızın ileri teknolojilerini kullanmaya çalışarak, müşterilerimizin maliyetlerini düşürecek ARGE çalışmalarımız ile LİDER FİRMA olma yolunda, kalıcı çözümler bulma , uygulama, çalışmalarımız en etkin biçimde devam etmektedir.

 8. ASELPLAST AMBALAJ VE TEKS.ÜRÜN.SAN.

  Türkiye

  2016 yılında Gaziantep'te temeli atılan Aselplast Plastik firmamız stretch film ve ambalaj üreticisi olarak hizmet vermektedir. ASELPLAST'ın ürün portföyünde makine tipi stretch film, el tipi stretch film, jumbo stretch film, gıda stretch filminin yanısıra koli bandı ve taşıma torbaları yer almaktadır. Gıda stretch filmi, gıda malzemelerinin paketlendiği her yerde kullanılmak üzere stretch film üretim portföyünde yer almaktadır. Firma, dilimlenmiş stretch film ürünü ile ambalajlamada kullanılmak üzere halı sektörüne hizmet vermektedir. Firmamızın temel felsefesi, müşteri memnuniyetini ön planda tutup, en üstün kaliteyi, en uygun fiyatla zamanında teslim etmektir. Dinamik personel kadromuzla, müşterilerimize, her zaman daha iyisini sunmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca, topluma ve doğaya saygılı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, eğitim ve insan kaynakları gelişimine önem veren, uzun vadeli hedefleri olan, insanlığa maddi ve manevi katkıda bulunmayı ilke edinmiş bir kurum olarak hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Aselplast olarak, hedefimiz, uluslararası pazardaki güvenilirliğimizi korumak ve marka bilinirliğimizi artırmaktır.

 9. TOPTANCI DIJITAL LTD

  Türkiye

 10. DEMIREZEN MAKINA KALIP

  Türkiye

  Demirezen makina olarak tüm çalışanlarımz bilgi ve deneyimlerini müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda , yüksek kalite ve zamanında teslim ilkemiz birinci önceliğimizdir Firmamız yüksek ürün kalitesi bilincinde olup yüksek teknolojisinin sektörümüze sağlamış olduğumuz tüm yeniliklerden faydalanmaya çalışmaktadır. Teknolojinin yanında personelede yatırım yaparak sektörde kendi deneyim ve tecrübesiyle üretim yapmaya hazır olmak , paylaşımcı ilgili ve genç bir firma ile karşınızdayız .

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel plastik malzeme - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.851 Şirketler