• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel prototipler

Sonuçlar

Endüstriyel prototipler - Ithalat/Ihracat

 1. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  TCM - THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES, 75 yılı aşkın bir süredir becerilerini ve teknolojik uzmanlığını hizmetinize sunmaktadır Yeniliğin ve kaliteyi temsil eden TCM: - Özel makinelerin tasarımı ve üretimi, çevre birimlerinin entegrasyonu (robotik, taşıma, kaynak, titreşim, optik vb.) ve tüm faaliyet sektörleri için 4.0 teknolojilerinin kullanımı - Tesislerin bakımı ve satış sonrası hizmeti (makine, üretim hattı, altyapı) - Mevcut tesislerin teknik olarak iyileştirilmesi, modernizasyonu ve güçlendirilmesi (artan verimlilik, mekanik, elektrik ve otomasyonun yeniden tasarlanması, uzaktan bakım çevre birimlerinin eklenmesi, denetim vb.) - Şartnamelerin hazırlanmasından tasarım ve uygulamaya ve yerinde kuruluma kadar proje yönetimi - Projeniz için özel irtibat kişisi olacak bir proje yöneticisi - Projelerinizin her aşamasında yer alan bir ekip - Kanıtlanmış yanıt verebilirlik ve esneklik, TCM aslında bir tasarım ofisi, bir işleme atölyesi, bir kazan yapım atölyesi, bir montaj atölyesi ve bir elektrik/otomasyon merkezidir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş, yenilikçi çözümler sunuyoruz. Taahhütlerimizin yerine getirileceğini ve devreye alınan ekipmanın ilgili standartlara uygun olacağını garanti ediyoruz.

 2. FKM SINTERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FKM Almanya ve Avrupa'da seçici lazer sinterleme (SLS) alanında bir öncüdür. 1994 yılından bu yana sektörde devrim niteliğindeki yeniden düşünme sürecinin bir parçasıyız. Tasarım kurallarını belirlemek için takım ve kalıp yapımının kullanıldığı yerlerde, SLS 3D baskı bugün tüm üretim süreçlerini değiştiriyor. Karmaşık geometriler artık doğrudan bileşenlere entegre edilebilmektedir. Ayrıca, işlevsel tutucular gibi dinamik yapı grupları için SLS ile önemli ölçüde daha az iş adımı gerekir. SLS-Additive-Manufacturing imalat sürecini basitleştirir ve montaj maliyetlerinden tasarruf sağlar ve kullanım ömrünü uzatır. Additive Manufacturing sürecindeki 25 yılı aşkın pratik deneyimin ardından, müşterilerimiz 40 sisteme ulaşan bir makine parkındaki, çok sayıda değerli upstream ve downstream hizmetlerinin yanı sıra plastik ve metalde işlevsel, eklemeli olarak üretilmiş bileşenler için net bir bilgi avantajından yararlanmaktadır.

 3. CORONEX ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Coronex Electronic GmbH, Rhein-Ruhr bölgesinde 45 yıldır lider EMS hizmet sağlayıcılarından biri olarak faaliyet göstermektedir. Fikir adımından test edilmiş ve kontrol edilmiş ürünlere kadar hizmetin tamamını mümkün olan en iyi seviyede esneklik, çeviklik ve kaliteyle sunmaktayız. İlk örnekten, seri üretime, lojistiğe ve onarım hizmetlerine kadar ürün kullanım ömrünün her adımında uygulama odaklı ortağınız olarak yanınızdayız. Üretimin yanı sıra kapsamlı kontrol ve test süreçlerini de üstlenmekteyiz (örn. AOI, Röntgen, devre içi test, fonksiyon ve iklim testi, uçan prob testi, sınır tarama testi vb.). 2600 Avrupa paletiyle kapsamlı tam otomatik yüksek rafta depolamamız sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü lojistik hizmetini sunuyoruz. Şirketimiz DIN EN ISO 9001: 2015 sertifikasına ve patlama riski taşıyan alanlara yönelik DIN EN 80079-34 uyarınca ATEX onayına sahiptir. Yüksek otomasyon seviyesi sayesinde son derece rekabetçi fiyatlara "Made in Germany" kalitesini sunuyoruz.

 4. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  65 yıllık deneyim; : Otomotiv endüstrisi için makine ve aletler. R+S Technik bugün otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçaların üretimine ilişkin alet ve makinelerin imalatında piyasa liderlerinden biridir. Tüm dünyada faaliyet gösteren müşterilerimize yüksek kaliteli iç ve dış parçalar üretmelerinde yardımcı olarak esnek ve özel çözümler üretiyoruz – binek araç, ticari araç ve kamyonlar için.

 5. FELSS GROUP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Felss Grup, Felss Shortcut Technologies marka adı altında otomobil endüstrisi, metal işleme makineleri ve bileşenleri gibi çok çeşitli dallarda üretim yapmaktadır. Teknik olarak yuvarlak yoğurma, eksenel şekillendirme, bükme, otofretaj ve köşe işleme gibi soğuk şekillendirme işlemleri şirketimizin ana faaliyet alanlarıdır. Felss-Gruppe yönetim merkezi Königsbach-Stein kentinde bulunan küresel olarak etkin bir.şirketler grubudur. Almanya'nın Bretten-Gölshausen ve Nesselwang kentlerindeki diğer iki tesisinin yanı sıra, Wujiang (Çin), New Berlin (ABD) ve Triengen'de (İsviçre) de yerleşiktir. 2014 yılında cirosu yaklaşık 100 milyon Avro idi. Şirketin, 350'si Almanya'da olmak üzere, dünya çapında 580'in üzerinde çalışanı vardır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACKOR MOULD LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  Dongguan, Çin'de 2003 yılında kurulan Ackor Mould Limited, son yirmi yılını enjeksiyon aletleri ve kalıplama ürünleri için en uygun çözümleri sunmak üzere müşterilerle yakın işbirliği yapmaya adamıştır. Kapsamlı hizmetlerimiz kalıp imalatı ve enjeksiyon kalıplama üretiminden nihai ürün montajına kadar her şeyi kapsamaktadır. Değerli müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde sağlam ortaklıklar kurduğumuz kilit pazarlar arasında Japonya, AB ve Amerika yer almaktadır. Otomotiv, medikal, elektronik, kozmetik ve elektrik gibi çeşitli sektörleri kapsayan kapsamlı deneyimiyle Ackor Mould Limited, güvenilir bir tedarikçi olarak ortaya çıkmıştır. Uzmanlığımız enjeksiyon takımlarının ötesinde CNC işleme, Silikon Kalıplama, Kauçuk Kalıplama, Metal Presleme ve Plastik Vakum Şekillendirme gibi hizmetlere kadar uzanmaktadır. Ackor Mould Limited, mütevazı başlangıçlardan itibaren kalite ve rekabetçi fiyatlandırma temel ilkelerine bağlı kalarak önemli ölçüde büyümüştür. Taahhüdümüz, müşteri gereksinimlerini karşılama ve ilk sorgulamadan üretime ve zamanında teslimata kadar en yüksek standartlarda uygun maliyetli ürünler sunma konusundaki amansız arayışımızda açıkça görülmektedir. Yirmi yılı aşkın bir süredir enjeksiyon kalıbı takım yapımında uzmanlaşan Ackor Mould, yurtiçi ve yurtdışı enjeksiyon takımları endüstrisinde mükemmel bir itibar kazanmıştır. Uzmanlığımız, otomotiv, medikal, elektronik, kozmetik ve elektrik dahil olmak üzere hizmet verdiğimiz çeşitli sektörlerde sergilenmektedir.

 2. SACEL GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacel, metal levha ve plastik için baskılar, termnoplastik baskı, sac levha kesimi, metallerin laser kaynak ile tutturulması ve otomasyon sistemleri yapımı alanında kırk yıllık tecrübeye sahip bir Ozegna'lı firmadır. Firma, ileri teknoloji ürünü pek çok sayıda makineye, müşterileri ile ürünün gelişim aşamasında işbirliği içerisinde bulunduktan sonra prosesleri tasarlayan ve gerçekleştiren bir Ar&Ge ekibine sahiptir. Sacel ekipmanların projelendirilmesinden parçaların müşterinin gereksinimlerine uygun bir şekilde teslimatına kadar tüm üretim fazlarını yönetir. Müşterilerimiz OTOMOTİV, MEDİKAL VE ELEKTRONİK sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Aşağıdaki ülkelerde yer alan şubelerimiz ile uluslararası platformda faaliyet göstermekteyiz: İtalya, Slovakya ve Meksika Slovakya Şubesi: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Dünyadaki diğer ofislerimizi keşfetmek için internet sitemizi ziyaret edin Her türlü bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 3. CAST-SOLUT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  2007 yılında kurulmuş olan CAST SOLUT GmbH şirketi dünya çapında etkin olarak satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Rapid Tooling & Prototyping alanında fikri geliştirmeden, ilk prototipin üretimine ve oradan da seri üretim yapılacak olgunluktaki parçaya kadar kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Hizmet yelpazemiz, SLA, SLS, metal baskı gibi ek üretim proseslerinden, vakumlu döküm, RIM, enjeksiyon döküm ve aletler, hassas döküm, CNC parçaları, basınçlı pres döküm gibi geleneksel imalat süreçlerinin yanı sıra yüzey işlemeye kadar uzanmaktadır. Technology Solution Service alanında üretim konseptlerinden, satış ve pazarlama danışmanlığına, ve eğitime kadar sizin için buradayız. Şirketimizin içinde bulunan ve yenilik, kalite ve hizmet anlayışıyla kendini küresel pazara kanıtlamış olan, KLM Maschinenbau bölümü ile, size geniş bir makine ve özel çözümler yelpazesi sunabilecek durumdayız. Ana faaliyet alanımız vakum odaları, enjeksiyon / dozaj teknolojisi ve kür sistemleridir. İş ortaklarımızın ek üretim proseslerini de müşterilerimize sunmaktayız.

 4. BOWDENZUGMANUFAKTUR

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bowden kabloları, tel halatlar ve etkinleştirme telleri üreten orta büyüklükte bir şirketiz. Bowdenzugmanufaktur® yüksek kaliteli Bowden kabloları üretimi yapan bir şirkettir. Münferit üretimden küçük partilere ve seri üretime kadar, müşterilerimizin taleplerine göre DIN 71984 standardına uygun, çapları 0, 5 mm ile 6, 0 mm aralığında Bowden kabloları üretmekteyiz. Yüksek kalite ve kısa teslim süreleri firmamızı ayırt eden özelliklerden ikisidir. Şirket yapımız sayesinde küçük ve orta büyüklükteki işletmelere ekonomik fiyatlarla mal sağlayabiliyor ve çeşitli müşteri ihtiyaçlarına esnek bir şekilde yanıt verebiliyoruz. En yüksek kalite ve teknik olarak sofistike çözümler bizim önceliğimizdir ve ürünlerimiz birçok tanınmış müşterimizin beğenisini kazanmış durumdadır. Münferit veya özel üretim, prototip yapımı ve seri teslimatlar, çalışanlarımız size bilgi vermek için daima hazırdır.

 5. ERO PROJEKT D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  ERO PROJEKT D.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Endüstriyel dizayn, alüminyum kalıplar, Alüminyum kaplama, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, sac, sac işleme kalıpları, çelik kalıplar, imalat borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. VARINA SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  VARINA SA, yılında kurulan ve Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Endüstriyel prototipler, Endüstriyel dizayn, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Endüstriyel prototipler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antoing, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EBERT - RAPID TECHNOLOGIES

  Almanya

  Verified by europages badge

  EBERT - RAPID TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Halver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOLIDTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOLIDTEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dieburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NGI CRÉATEUR DE SOLUTIONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  NGI CRÉATEUR DE SOLUTIONS, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Endüstriyel danışmanlar, Endüstriyel danışmanlar, prototipler, Endüstriyel prototip tasarımcısı, prototipler ve 3D baskılar 3D sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mamers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MONSUN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MONSUN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INAKON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INAKON GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRINT 3D CAST

  Belçika

  Verified by europages badge

  PRINT 3D CAST, yılında kurulan ve Kuyumcu, saatçilik, mücevher işleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mücevherat ve bijuteri, Mücevherler, Endüstriyel prototipler, mücevherat - üretim, takı tasarımı ve çizimi, 3 boyutlu dizayn, mücevher imalatı, takı tasarımı, Kayıp mum işlemiyle döküm  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uccle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FF FLUID FORMING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FF FLUID FORMING GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. prototiplerin yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lastrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DEROBA GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEROBA GBR, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zerbst/anhalt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. D3D ADDITIVE MANUFACTURING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  D3D ADDITIVE MANUFACTURING GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baindt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. START PROJECT ENGINEERING SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  START PROJECT ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar mühendisliği, Endüstriyel prototipler, Yazılım oluşturma ve geliştirme, Robotik, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, sınai otomasyon, START PROJECT ENGINEERING, mühendis ve mühendislik kuruluşları, Bilgisayar mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francavilla Al Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STRIP'S D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  STRIP'S D.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şamdanlar/Avizeler, elektronik tasarımları, Şamdanlar/Avizeler, mekatronik, prototipler, elektronik hizmetleri, endüstriyel elektronik, elektronik dolap ve sistemler, elektronik kartların uygulanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vače, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. STANTOOL

  Belçika

  Verified by europages badge

  STANTOOL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Endüstriyel prototipler, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelik ve metallerin katlanması, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Vith, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PROCITO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROCITO GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KBG,KUNSTSTOFF-BEARBEITUNGS GES.M.B.H.

  Avusturya

  Kalite ve hassasiyetin yanı sıra teslimat performansı kalıcı ve olumlu bir iş ilişkisinin temelidir. Yüksek kalite standartlarımız, 1991 yılından bu yana Avrupa çapında tanınmış şirketlerin güvenilir bir iş ortağı olmamızın nedenidir. Geleceğe dönük teknoloji tutkusu ve en yüksek seviyede hassasiyet, KBG'de canlı müşteri odaklılık ile yüksek nitelikli, motive olmuş bir ekibi buluşturmaktadır. Müşterilerimize sevkiyatı şu anda kapsamlı olarak tevsi edilmekte olan Spielberg tesisimizden gerçekleştirmekteyiz. ISO 9001'e göre yıllarca denenmiş ve test edilmiş olan kendine yeten bir kalite yönetim sistemi, müşteri gereksinimlerini karşılamamıza, şirketimizi sürekli geliştirmemize ve süreçleri optimize etmemize yardımcı olmaktadır.

 6. NIMOS DESIGN

  Fransa

  NIMOS DESIGN ürün ve hizmet tasarlama konusunda faaliyet sürdüren bir endüstriyel tasarım ajansıdır. Ajans, işletmeler için yeniliklerle, ürün tasarımıyla, hacim tasarımıyla, ekolojik fikirler içeren bir yaklaşımla geleceğe yönelik ve duyulara hitap eden tasarımlarla ekonomik değer yaratıyor. Enerji, taşıtlar, endüstriyel donanımlar, ambalaj ve günlük kullanım nesneleri dallarındaki ürünlerini irdeleyerek, kimliğine, bilgi ve deneyim birikimine değer katmak için, markanın ihtiyaçlarını ve ayırıcı özelliklerini analiz ediyoruz.

 7. TECSUP GMBH

  İsviçre

  Şu gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz: Paketleme makineleri, özel kullanımlar, kapsül kontrol makineleri (kahve, çay, vb.), değişiklikler ve yenilikler, yeni yapılandırmalar vb. Makine elemanlarının ve sistemlerinin yeni yapı ve optimizasyonu, çeşitli malzemelerde çizime göre parçaların üretimi, makinelerde ve bireysel parçalarda onarım çalışmaları. En iyi kanıtlanmış personel ve en gelişmiş makine ve ekipmanlarla, makine hem ve cihaz yapımında sürekli artan talepleri hem nitelikli hem de niceliksel olarak karşılamak için büyütüldük. Paketleme ve taşıma teknolojisindeki gelişmiş gelişmeler, rasyonel üretim ve rafine programların esnekliği firmamızın büyüklüğü sayesinde değil, bizim gücümüzdür. Kendi tasarım ofisimizde, sadece kendi ürünlerimiz değil, müşteri şartnamelerine uygun gelişmeler de işlenmekte, gerektiğinde tarafımızca üretilebilmekte, monte edilip devreye alınabilmektedir.

 8. GICKLHORN GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Almanya

  Şirket önceleri Baden-Württemberg eyaletinde, Stuttgart ile Ulm şehirleri arasında Şuabya tepelerinin eteklerinde bulunan Schlierbach'da idi. Başlangıçta üç çalışan ile, esas olarak atık su arıtımı alanında faaliyet gösteren şirketlerden oluşan bir müşteri tabanına, termoplastik malzemelerden yapılmış kaplar ve borular gibi yüksek kaliteli ürünler ile tedarik edilmiştir. Sürekli olarak büyümenin ardından, şirketin merkezi 1982 yılında bugün bulunduğu yer olan, Albershausen'da yapılmış olan yeni binalarına taşınmış, bu tesisler de o zamandan bu güne birden çok kez genişletilmiştir. Burada, Gicklhorn GmbH şirketinin termoplastik malzemelerden kaynaklı modüller üretmek için gerekli makine ve ekipmanla donatılmış modern ve ulaşımı kolay bir üretim tesisi bulunmaktadır. Levha, profil ve boru gibi yüksek kaliteli plastik yarı mamulleri talaşlı işleme, ısıl işlem kaynak ve yapıştırma yöntemleri ile işlemekteyiz. ABS, PE, PP, PVC, PVDF, E-CTFE, PMMA ve PC gibi piyasada yaygın olarak kullanılan tüm malzemeleri işlemekteyiz.

 9. EMAIREL

  Fransa

  Plastik madde dönüştürme şirketi Emairel, 40 yılı aşkın bir süreden beri ısıyla şekillendirme alanında uzmanlaşmıştır. Otomotiv, ambalaj, karavancılık, tıp, satış noktası teşhir ürünleri ve lojistik amaçlı ambalajlama gibi birbirinden çok farklı sektörlere hizmet veriyoruz. Kalite ve sürdürülebilir gelişim, müşteriye saygı ve takım ruhu bir aile şirketi niteliğindeki işletmemizin felsefesinin bütünleşik unsurlarıdır. Bu yüzden 2007 yılında faaliyet sektörlerimizi şehir içi hareketlilik ekolojik çözümlerini, binek veya ticari elektrikli araçları ama ayrıca örneğin konutlara yönelik mikro rüzgâr enerjisi gibi yenilenebilir enerji projelerini kapsayacak şekilde genişlettik. Endüstriyel bilgi ve deneyim birikimimizin ayırdedici özelliği Isıyla Şekillendirme, 3 veya 5 eksenli işleme, ayrıca presle kesme, Kaşeleme, deri veya yapay deri işçiliği gibi geçmişten gelen uzmanlıklarımızı da ekleyebileceğimiz birleştirme veya montaj işlemleridir.

 10. KINEMATIXX GMBH

  Almanya

  HER ZAMAN YENİ NOKTAYA HAREKET.KINEMATIXX yenilikçi kinematik sistemlerinin önemli rol oynadığı tüm uygulamalar için mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Odak noktamız otomotiv endüstrisi olsa da aynı zamanda raylı araçlar veya mobilya alanında da çözümler geliştiriyoruz. Taslaktan prototiplere ve seriye kadar müşterilerimizle hedefe doğru güvenle ilerliyor ve sürekli iletişim halinde kalıyoruz.YARATICILIKTA YETKİNLİĞİN SEVİNCİ.Güvenilir çözümler oluşturmayı ve yenilikçi kinematik konseptleri ortaya çıkarmak için yaratıcı yaklaşımları kullanmayı seviyoruz. Bu yetkinlik bizi başarılı kılıyor. Alanda uzmanlık, organizasyonel yetkinlik ve değer katan iş birliği bize gereken hareketi sağlıyor.Bilinenin ve beklenenin ötesinde düşünmek ekibimizde açıkça beklenmektedir çünkü bu bize çalışmalarımızda özel bir kalite sağlar.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz