• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel robotlar

Sonuçlar

Endüstriyel robotlar - Ithalat/Ihracat

 1. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  TCM - THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES, 75 yılı aşkın bir süredir becerilerini ve teknolojik uzmanlığını hizmetinize sunmaktadır Yeniliğin ve kaliteyi temsil eden TCM: - Özel makinelerin tasarımı ve üretimi, çevre birimlerinin entegrasyonu (robotik, taşıma, kaynak, titreşim, optik vb.) ve tüm faaliyet sektörleri için 4.0 teknolojilerinin kullanımı - Tesislerin bakımı ve satış sonrası hizmeti (makine, üretim hattı, altyapı) - Mevcut tesislerin teknik olarak iyileştirilmesi, modernizasyonu ve güçlendirilmesi (artan verimlilik, mekanik, elektrik ve otomasyonun yeniden tasarlanması, uzaktan bakım çevre birimlerinin eklenmesi, denetim vb.) - Şartnamelerin hazırlanmasından tasarım ve uygulamaya ve yerinde kuruluma kadar proje yönetimi - Projeniz için özel irtibat kişisi olacak bir proje yöneticisi - Projelerinizin her aşamasında yer alan bir ekip - Kanıtlanmış yanıt verebilirlik ve esneklik, TCM aslında bir tasarım ofisi, bir işleme atölyesi, bir kazan yapım atölyesi, bir montaj atölyesi ve bir elektrik/otomasyon merkezidir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş, yenilikçi çözümler sunuyoruz. Taahhütlerimizin yerine getirileceğini ve devreye alınan ekipmanın ilgili standartlara uygun olacağını garanti ediyoruz.

 2. SP-ROBOTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Aşağı Saksonya'daki Salzgitter kentinde bulunan SP-ROBOTS GmbH şirketi, 2005 yılının başlarında kurulmuş ve temel yetkinliği olan otomasyon teknolojisi ile, endüstriyel şirketler için karmaşık ve kapsamlı hizmet konusunda uzmanlaşmıştır. Büyük müşterilerimizin yanı sıra küçük ve orta ölçekli şirketlerdeki müşterilerimiz de uzun yıllara dayanan deneyimimize ve değişmeyen kalitemize güvenmektedir. Amacımız sizi sadece teknolojiyle değil, aynı zamanda teknik bilgi birikimimiz ve vermekte olduğumuz hizmetimizle ikna etmektir. Bu nedenle, çalışanlarınıza vereceğimiz danışmanlık ve eğitim ile projenin başlangıcından itibaren proje desteği SP-ROBOTS GmbH şirketinin hizmet portföyünde en üst sırada yer almaktadır. OTOMASYONUNUZ GÖREVİMİZDİR! İŞİMİZ İLERLEMENİZDİR!

 3. STÄHLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Derinlemesine düşünüldüğünde, Stähle GmbH şirketinin geçmişi 1984 yılında Kurt Stähle Steuergeräte şirketinin kuruluşuna kadar geri gider. Şirketin kuruluşundan sadece birkaç yıl sonra, ölçme, kontrol ve tıp teknolojisi alanlarında kullanılacak özel problemlerin çözümleri için geniş bir ürün yelpazesi satışa sunulmuştu. Örneğin, -265°C ila +200°C sıcaklık aralığında çalışan emniyet regülasyon valfleri ve binek otomobillerini -40°C ila +80°C sıcaklık aralığındaki iklim koşullarında şasi dinamometrelerinde sürmek için AP200 oto pilotu. 21 Eylül 1987 tarihinde Kurt Stähle Steuergeräte şirketi ikiye bölünerek, Stähle GmbH ve Ingenieurbüro Kurt Stähle firmaları olarak yeniden yapılandı. Ürünler Stähle GmbH şirketi tarafından üretilmekte, pazarlanmakta ve satılmaktadır. Yeni yazılım ve donanımların geliştirilmesinin yanı sıra mevcut olanların iyileştirilmesi ise Ingenieurbüro Kurt Stähle şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Yüksek imalat özerkliğinin yanı sıra modern, maliyet odaklı bir yönetim sayesinde düşük maliyetlerde yüksek esneklik gerçekleştirilebilmektedir

 4. IHF-JUNGENTHAL HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH şirketi 30 yılı aşkın süredir malzeme elleçleme ve taşımanın yanı sıra yüklerin kaldırılması, döndürülmesi ve depolama teknolojisi alanlarında, gelenek ve tecrübesi ile sektörün yetkin bir iş ortağı olmuştur. IHF-JUNGENTHAL elleçleme teknolojisi - Gelenek ve tecrübeye sahip manipülatörler IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH, malzeme elleçleme ve taşımanın yanı sıra yüklerin kaldırılması, döndürülmesi ve depolama teknolojisi alanlarında, gelenek ve tecrübesi 1980 yılında kurulmuş olan Ingenieurbüro IHF firmasına dayanan çok yönlü bir şirkettir. VEKTÖR tipindeki yeni manipülatörlerin planlanması, tasarlanması ve üretilmesinin yanı sıra ve mevcut her türlü kavrama aracının bakım ve onarımı da hizmet olarak yürütülmektedir. Otomotiv endüstrisi şirketlerinin montaj hatlarının yanı sıra orta ölçekli şirketlere ve el sanatları şirketlerine de teslimat yapıyoruz.

 5. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  İtalya

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center, eksenli robotlar ve manipülatörlerin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan şirketidir. Şirket, mekanik tasarımlara ve üretimlere adanmış olsa da aynı zamanda yazılım geliştirme, sistemlerin montajı, robotların satışı ve satış sonrası hizmetleriyle de ilgilenmektedir. Ana faaliyet alanımız plastik kalıplama sektörü için robotik çözümlerdir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Robot uygulamaları, endüstriyel makine robot sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  CLA CLINICAL LABORATORY AUTOMATION SA, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel vizyon sistemi, Endüstriyel robotlar, endüstriyel otomasyon, Otomasyon, Otomasyon için sevk sistemleri, Üretim alanı otomatizasyonu, tork sensörü, montaj hattı otomasyonu, Endüstriyel vizyon sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delémont, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. SCHUR WAMAC FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SCHUR WAMAC FRANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiketleme makineleri, Etiketleme makineleri, endüstriyel otomasyon, termik baskılar, Levhalı konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brie Comte Robert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CMS AUTOMATISME

  Fransa

  Verified by europages badge

  CMS AUTOMATISME, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel robotlar, Hidrolik presler, Özel makine üretimi, endüstriyel robotik makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, plastik ambalaj makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schweyen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MTA ROBOTICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MTA ROBOTICS AG, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, dozaj sistemleri, Dozaj pompaları, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, lehimleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gals, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. STÄUBLI TEC-SYSTEMS GMBH ROBOTICS BETRIEBSSTÄTTE ÖSTERREICH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  STÄUBLI TEC-SYSTEMS GMBH ROBOTICS BETRIEBSSTÄTTE ÖSTERREICH, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Asten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, endüstriyel otomasyon cihazları, sınai otomasyon, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, otomobil sanayisi otomatizasyonu, elektromekanik otomasyon, elektronik robot endüstrisi, otomatizasyon ve robotik, endüstriyel robotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mozzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SW AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SW AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tettnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PRO-ASSEM SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  PRO-ASSEM SP. Z O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, mekanik imalat, otomatik birleştirme, birleştirme makinaları, katlanan yataklar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skawina, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECOMAK OTOMASYON SISTEMLERI MAKINA IMALAT SANAYI

  Türkiye

  Robot otomasyon sistemleri Anahtar teslim projeler, Simülasyon aşamasından itibaren robot, otomasyon ve mekanik tecrübelerimizi birleştirerek mekatronik çözümler sunmaktayız, Tek çatı altında robotlu projelerin tüm bileşenlerini gerçekleştiriyoruz. Fikstürler, ürün kalitesinin standartlaşması, üretim kapasitesinin arttırılması gibi çok önemli sebeplerden ötürü kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelebilmektedir. ECOMAK, sektör tecrübesine sahip personelleri ile ; Müşterilerinin kaynak fikstürleri, montaj fikstürleri gibi çeşitli imalat fikstürü ihtiyaçlarını belirler, Tasarımlarını gerçekleştirir, Bilgisayar destekli simülasyonlar ile tasarımlarını doğrular, İstenilen kalite standartlarında imalatını gerçekleştirir, Ölçüm işlemlerini gerçekleştirerek size güvenle teslim eder, Ürün kurulumu sonrasında ürünle ilgili tüm teknik destek ihtiyaçlarınızı karşılar. İhtiyaçlarınız tanımlanarak size en uygun çözümün bulunması temel hedeftir.Amaca uygun endüstriyel ürünlerin mekanik ve elektronik sistem tasarımları firmamız bünyesinde yapılmaktadır.Sanayinin İhtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve üretim hatları imalatı Firmaya özel makina tasarımı , analizi projelendirmesi ve imalatıFirmamızın kalitesiyle tanışan müşterilerimizin ürettiğimiz makine ile daha hızlı iş yapacak ve daha çok gelir elde edilecektir.Firmamız uzun yıllar sektörde hizmet vermesi ve ürettiği makinalarda ön plana çıkması herzaman tercih edebilme sebeplerimizden biridir.

 4. PAX DYNAMIC

  Türkiye

  Our Automation Company, which was established in Gebze in 2016, provides services in a global environment, especially in Gebze, Kocaeli and Istanbul. Our working areas are as follows. Electrical Electronic Automation Plc Pneumatic Hydraulic Robotics SINUMERIK CNC Automation System 3D Design Embedded Systems IoT Mes AI (ML) Image Processing Web Desktop Mobile Application Software are our Working Areas 2016 Yılında Gebze kurulan Otomasyon Firmamız Gebze Kocaeli İstanbul Başta Olmak Üzere Global Çecevede Hizmet Vermektedir Çalışma Alanlarımız İse Şu Şekildedir Elektrik Elektronik Otomasyon Plc Pnömatik Hidrolik Robotik SINUMERIK CNC Otomasyon Sistemi 3D Tasarım Gömülü Sistemler Iot Mes AI(ML) Görüntü İşleme Web Masaüstü Mobil Uygulama Yazılımları Çalışma Alanlarımızdır

 5. STS ROBOTICS

  Türkiye

  Robotik Sistem tasarım ve üretimi. Özellikle cam ve mermer sektörleri için tezgah yükleme boşlatma sistemleri, ihtiyaca özel tasarım ve üretimle düşük maliyetlere otomasyon ve endüstriyel robot kolların devreye alınması. Tüm sektörlere otomasyon, endüstri 4.0 ve robotic sistemlerin entegre edilmesi. Otocam ve endüstriyel camların üretimi için proseslere uygun ve efektif kesim, rodajlama, delme, su jeti, laser markalama, baskı, temperleme fırınları, lamine hatları, ön cam bükme fırınları gibi makinaların satışını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca işletmelerde prosesleri geliştirme, otomasyona döndürme gibi analiz ve çalışmalar ile çok düşük maliyetlere yatırım ve gelişim danışmanlığını 20 yılı aşkın cam üretim tecrübemizle sunuyoruz. Kalite ISO 9001 IATF 16949 VDA 6.3 gibi konularda danışmanlıklar veriyoruz. Metal sektörünün ihtiyacı olan kaynak robotlarını tasarlayıp devreye alımlarını gerçekleştiriyoruz. Metal ve ahşap sektörün ihtiyacı olan endüstriyel robotların programlanması, gripper imalatı gibi işlevsel ürünleri üreterek işletmenize hız kazandırıyoruz.

 6. ROBOPLANET

  Fransa

  ROBOPLANET ultrason sistemli, hareketli korozyon algılama robotları imal eden bir Fransız işletmesidir. Bu robotlar depolama tanklarının ve gemilerin korozyon kontrollerinde uzmanlara yardımcı olurlar. Şirket 2000 yılında kurulmuştur. Tesis Fransa'nın Nantes şehrindedir. Korozyon yapıların yıpranmasına, giderek artan maliyetli onarımlara, hatta ünitelerin acele durdurulmasına yol açabilir. Bu gemileri ve tankları incelemek için önemli olanak ve donanımlar gereklidir: personel taşıyıcı sepetler, yapı iskeleleri veya iple erişim teknisyenleri. ROBOPLANET işletmesi 2000 yılından bu yana uzman şirketlerle yakın işbirliği içerisinde üstyapı kontrol donanımları ve yazılımları geliştirmektedir. Robot ürün serimiz kontrol operatörlerinin incelemelerini yüksek hız, performans ve güvenilirlik düzeylerinde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. ALTISCAN yüksekte hızlı müdahaleler (gemiler, depolama tankları etekleri) için tasarlanmış manyetik, hareketli bir tarayıcı robottur.

 7. ESKA-WELT GMBH

  Almanya

  ESKA-Welt GmbH şirketi, özel istek üzerine, her türlü makine ve endüstriyel robotlar için alım-satım ve arabuluculuk işlemleri yapmaktadır. 2008 yılında kurulmuş olan şirket kalifiye çalışanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Ürün yelpazemiz, metal işleme, plastik işleme ve endüstriyel robotlar tarafından otomasyon teknolojisi için kullanılan takım tezgahlarını içermektedir. Ayrıca her türlü sektör için komple üretim hatları satmakta olup, Siemens, Fanuc, Heidenhain, Indramat ve Bosch Rexroth gibi birçok endüstriyel üretici için büyük bir yedek parça deposuna sahibiz. Özel müşteri taleplerini karşılamak ve sizin için doğru makineyi sağlamaktan mutluluk duyacağız. Yüksek stok sayesinde yedek parça tedarikinde kısa teslimat süreleri bizim için çok önemlidir. Şirketimizin binası 2000 metrekarelik bir alan üzerinde olup en modern teknoloji ile donatılmıştır.

 8. ASG ROBOTICS OÜ

  Estonya

  ASG Robotic Ltd modern bir Avrupa makine üretim şirketidir. Şirket 2010 yılında, saygın bir Rus şirketi olan Kvadrat SG Ltd'e bağlı bir şirket olarak kurulmuştur; Kvadrat SG 1985 yılından beri aşağıdaki sektörler için otomatik anahtar teslim çözümler için araştırma, geliştirme, üretim ve satış alanlarında faaliyet göstermektedir: Otomotiv, gemi inşası, borulama, kimya ve gıda. Toplamda 800'den fazla proje başarıyla implemente edilmiştir. Her iki şirket de aile şirketidir ve CEO'ları olan Sergey Gadalov tarafından yönetilmektedir.

 1. IGM ROBOTERSYSTEME AG

  Avusturya

  Global Welding Technologies Şirketler Grubu'nun bir üyesi olarak, kaynak otomasyonunda lider bir şirket olarak 50 yıllık bir geçmişimiz bulunmaktadır. 20'den fazla ülkedeki yan kuruluşlarımız ve distribütörlerimizle, dünyanın tek arktan, lazer ve elektron ışınına kadar otomatik kaynak ve kesme teknolojisi üreticisi ve tedarikçisiyiz. Özel olarak ark kaynağı için geliştirilmiş robotların Avusturya'daki tek üreticisi olarak, tüm uygulamalar için müşterilerimize geniş bir teknik bilgi birikimi sunmaktayız. Kamyon sanayisi, ekskavatör üretimi, demiryolu yapımı ve kazan üretiminin yanı sıra gemi yapımı için sistemler dünyanın her yerine ihraç edilmekte olup, tanınmış üretim tesislerinin bel kemiğini oluşturmaktadır. Ürün yelpazesi otomatik kaynak için alt sistemlerden, birkaç robot hücresi ile komple üretim hattını oluşturan bütünleşik sistemlere kadar uzanmaktadır.

 2. MORITECH ROBOT TECHNOLOGIES

  Türkiye

  We are, As Moritech, one of the largest Turkish manufacturing company who producing robots for plastic industry. Moritech is located in the two biggest cities in Turkey, Istanbul and Ankara, with the total approximate 10.000 square meter production area. Moritech has a very experienced team in the subject of plastic injection automation process. We produce 3 axis Cartesian robots, End of Arm Tooling (EOAT), Side Entry robots, IML (In Mold Labelling) Magazine systems, Insert systems, Full automation disposable cutlery for hot runner-cold runner and special medical solutions. The products used by Moritech is also the best known components like; -PLC Control system = Mitsubishi (Japanese) -Servo Motors and Servo Drivers = Mitsubishi (Japanese) -Lineer Rail and Guides = THK (Japanese) -Gear boxes = Neugart (Germany) -Pneumatic Equipments = SMC (Japanese) and Festo (Germany) -Conveyor Driver = Omron (Japanese) -Static Device = Simco (Netherland) -Sensors = Wenglor (Germany) -Cable Carriers = İgus (Germany) -Electrical Components = Wago (Germany), Murr (Germany) and Mitsubishi (Japanese) Moritech has a vision to be one of the top robot manufacturing company in the world, so it is very significant subject for us to produce mechanically the strongest robots with the best components.

 3. UNIROB ROBOTIK OTOMASYON LTD ŞTI.

  Türkiye

  UNIROB 2013 Mayıs ayında, endüstriyel robotlu otomasyon uygulamaları konusunda faaliyet göstermek üzere Bursa’da kuruldu. Uzun zamandır sektör içerisinde olan çalışma arkadaşlarımız ile beraber edindiğimiz deneyimleri ve bilgileri, sunduğumuz hizmetlere yansıtıp müşterilerimize alternatif çözümler sunarak, hizmet kalitemiz ve güven veren duruşumuz ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Endüstri ve sanayi alanında, robotik otomasyon ve robot programlama ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üreterek, ülkemizi yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeye devam etmekteyiz. Esnek robot uygulamaları, özel makinalar, konveyör teknolojisi ve tesis imali, punta kaynağı, gazaltı kaynağı, parça taşıma, yükleme & boşaltma ve paketleme & paletleme konularında en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli şekilde sizlere yardımcı olarak özel çözümler geliştiriyoruz. Amacımız yıllardır süregelen bilgi birikimimizi sanayimizin hizmetine sunmak ve bu amaçla yeni teknolojiler üreterek ülkemizin sanayisine destek olmaktır. Endüstriyel robot uygulamaları ve buna bağlı otomasyon sistemleri, robot programlama alanlarında sizlerin ihtiyaç duyacağı her uygulamada çözüm ve destek sunmayı amaçlıyoruz. Satış, servis, devreye alma ve bakım konuları dışında, robotlarınızı farklı bir amaç için yeniden programlama konusunda da her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 4. AVRASYA KABLAJ VE ROBOTIK OTOMASYON SISTEMLERI

  Türkiye

  EURASIA ROBOTIC, İstanbul merkezli olarak İkitelli Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur. Misyon ve vizyon sahibi olan firmamız sektörün en genç ve dinamik şirketidir. Firmamız, Doğu ile Batı’nın buluştuğu İstanbul’da plastik enjeksiyon sektörüne renk katacak ve müşterilerince daima “akla ilk gelen” firma olacaktır. Firmamız, robotik otomasyon sektöründeki 10 yıllık bilgi birikimimizi siz müşterilerimizin kullanımına yeni kullanıcı dostu tasarımlar ile birlikte sunmaktayız. Firmamız, 10 yıllık bilgi birikimi ile plastik enjeksiyon sanayine yönelik özel otomasyon sistemleri ile kalıp içi etiketleme (IML) robotları üretmektedir. Firmamız, yaptığı kullanıcı dostu robotik sistemleri ile yüksek kaliteyi, ekonomik fiyat ile siz müşterilerimize sunmaktadır. Robotik sistemlerde; tasarım, imalat süreci, mekanik montaj, elektrik-pnömatik montaj, yazılım ve test işlemleri EURASIA ROBOTIC tarafından kendi üretim tesislerimizde yapılmaktadır. Bunlara bir bütün olarak müşterimizde yerinde kurulum EURASIA ROBOTIC’in yüksek donanımlı teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. 10 yıllık tecrübemiz ile robotik otomasyon projelerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tüm projelerimizi, güven ve kalitemizi birleştirerek kullanıcı dostu, uzun ömürlü, sistem ve çalışan güvenliğini ilk sırada tutarak gerçekleştiriyoruz.

 5. NEURA ROBOTICS GMBH

  Almanya

  NEURA Robotics'in misyonu, robotlar ve insanlar arasındaki boşluğu kapatmak ve böylece robotları herkes için erişilebilir kılmaktır. 2019 yılında kurulan şirket, bu amaç için şimdiden üç robot serisi geliştirmiştir. Yüksek performanslı kobot LARA, MAV adlı akıllı bir AMR ve piyasada bulunan ilk bilişsel robot MAiRA. Özellikle sezgisel çalışmasıyla öne çıkan MAiRA, hafif robotik, çevresel algı sensörleri ve yapay zekanın tek bir üründe birleştirildiği geleceğin robotiğinin bir simgesidir. NEURA Robotics'te, insanların, insan doğasının özünde yatan şeyi yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlar, toplumda hala çok yaygın olan sağlıksız ve monoton işler yapmak yerine yaratıcılıklarını ifade etmeli ve sosyal etkileşimlere daha fazla odaklanmalıdır. Bu nedenle yaptığımız her şey “İNSANLIĞA HİZMET VERMEK” sloganı altında toplanmaktadır.

 6. MNRA MAKINA SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Sürekli gelişmekte ve büyümekte olan Türkiye’nin ihtiyacı makine imalatı sektörüne yeni kazanımlar bunun yanında tamamen yerli ve şirketimize ait projelerin hayata geçirimi için tüm varlığı ve imkanları ile gece gündüz çalışan tamamen yerli ve öz sermayemizle ayakta duran genç dinamik bir oluşumuz. 2000 li yıllardan beri, müşterileriyle birçok yenilikçi mühendislik projelerinde işbirliği yapmıştır. Farklı mühendislik hizmetleri kapsamında toplumsal gelişmeye destek olacak son teknolojileri kullanıyoruz. Başlıca amacımız farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize uygulamalı mühendislik hizmetleri sunmaktır. Talaşlı imalatta hassas işleme kalitesi kendimizi kanıtladığımız yerli ve yabancı piyasada edinmiş olduğumuz yerimizi yeniliklerle daima koruma hedefi ile çalışmalarına devam eden dinamik kadromuz bize vermiş olduğunuz desteklerle çizgisini bozmadan yola devam edecektir.

 7. WOLVES INDUSTRIAL AUTOMATIC DOORS

  Türkiye

 8. UNB DINAMIK ROBOT TEKNOLOJILERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Manuel olarak gerçekleştirilen uygulamaların robotlu otomasyon sistemine dönüştürülmesi ve mevcut robotlu üretim hatlarının gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda iyileştirilmesi alanında faaliyet gösteren firmamız bu kapsamda; danışmanlık, proje, kurulum ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimiz ile satış sonrasında sağladığımız yedek parça, eğitim ve bakım desteği ile bağımızı korumayı ve sağlıklı ortaklıklar kurmayı hedefliyoruz. Yaptığımız uygulamalar : -Makine Besleme -Gazaltı Kaynağı(MİG-MAG) -Punta Kaynak -Plazma Kesim -Taşıma-Transfer -CNC-Freze -Paletleme-Paketleme

 9. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Glama Machinenbau GmbH'ya hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Ürünlerimiz: • Dövme manipülatörleri • Alüminyum endüstrisi için anot hizmet araçları • Şarj makineleri • Elleçleme sistemleri Endüstriyel robotlar • Manipülatörler • Özel araçlar • Müşteriye özgü otomasyon çözümleri • Otomasyon tekniği • Metal işleyen sektörler için işleme tekniği

 10. SMT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  SMT Systemtechnik GmbH tüm yaygın kaynak prosesleri için robot sistemleri üzerinde uzmanlaşmıştır. Odaklandığımız diğer alanlar kesme, elleçleme ve paletleme robot tesisleridir. Ürünlerimiz: Robot kaynak tesisleri, kaynak robotları, robot sistemleri, robot kesme sistemleri, endüstriyel robotlar dahil elleçleme sistemleri, paletleme robotları, döner tablalar, robot uygulamaları, endüstriyel robotlar, montaj robotları

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz