• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel su tesisatı ve vanalar

Sonuçlar

Endüstriyel su tesisatı ve vanalar - Ithalat/Ihracat

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıldan uzun süredir ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalar, bina tekniği ve otomatik sektörleri için çok farklı malzemelerden ve nominal çaplarda kesme klapeleri, kelebek klapeler ve kontrol klapeleri üretiyoruz. Bu süreçte stoktaki yapı parçalarını kullanıyor, kısa sürede monte ediyor ve istenen tahrik sistemleriyle donatıyoruz. Sistem görevlerinize çözüm getirmek bizim işimiz.

 2. CIC - KLAUS CZERWONKA

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşteri odaklı bir hizmet sağlayıcı ve tedarikçi olarak kapsamlı ve verimli bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Faaliyet alanlarımızda, pazarın gereksinimleri ile modern üretim süreçlerinin olanakları arasında bir arayüz gibi hareket ediyoruz. Danışmanlık, aracılık, ticaret ve hatta üretim dahil olarak, amacımız bireysel görevleriniz için size en uygun çözümü sunmaktır. Bunu yaparken ortaklık, adalet, açıklık ve dürüstlük, özen ve güvenlik, çevre koruma ve kaynakların dikkatli kullanımı gibi vazgeçilmez değerlerden faydalanıyoruz. Sosyal sorumluluğumuzun da bilincindeyiz ve özellikle yerel olarak sanata, kültüre ve topluma bağlıyız. Çift etkili, tek etkili ve standart silindirlerden oluşan geniş pnömatik silindir yelpazemizden ilham alabilirsiniz. Ürün yelpazemizde teleskopik silindirler ve rotsuz lineer silindirler de bulunmaktadır. Özelleştirilmiş çözümlere mi ihtiyacınız var? Elektromanyetik silindirler, teleskopik pnömatik silindirler ve dönme korumalı silindirlerimiz de mevcuttur. İster çalışma silindirlerine, delme frezesi silindirlerine, özel paslanmaz çelik silindirlere veya pnömatik tandem silindirlere ihtiyacınız olsun, sizin için doğru çözüme sahibiz. Otomotiv endüstrisinde, makine mühendisliğinde veya tıbbi teknolojide, proje yönetiminde uzman olarak yanınızdayız. Başlangıç yönetimini, kalite güvencesini ve tedarik zinciri yönetimini uzmanlık ve deneyimle destekliyoruz.

 3. METALLIC FLEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLIC FLEX olarak, numunelerinizin veya malzemelerinizin vakum odasına hassas ve güvenilir hareketi, sızdırmazlığı, yönlendirilmesi ve yerleştirilmesi için membran körükleri veya UHV manipülatörlerinin yanı sıra vakum vanaları, köşe vanaları veya döner bağlantı elemanlarıyla çözümler sunuyoruz. Çevrimiçi kataloğumuzda size mükemmel kalitede bireysel uygulamalar için doğru UHV bileşenlerini ve seçilmiş vakum bileşenlerini sunuyoruz. Vakum teknolojisinde yüksek performanslı cihazlar ve sistemler için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Başlıca şirketler ve enstitüler için mükemmel kalitede ürünler tedarik ediyoruz. Önümüzdeki dönemde kendinizi ikna edin ve membran körükleri, flanş bileşenleri, bağlantı parçaları, UHV manipülatörleri, vakum geçişleri, vakum ölçüm cihazları veya püskürtme hedefleri gibi vakum elemanları için teklif talebinizi bize gönderin.

 4. GNALI BOCIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Brescia ilinin Lumezzane bölgesinde bulunan, Gnali kardeşler tarafından 70'li yılların sonunda kurulan GNALI BOCIA GPL, Teknik Gaz ve su bazlı çalışan teçhizatlar için regülatörler, basınç düşürücüleri, vanalar, emniyet vafleri ve rakor üretiminde uzman bir firmadır. GPL gazı içn emniyetli ve kaliteli, pirin., bakır ve çinko alaşımlarından imal edilmil rakorlar üretiyoruz. Uzun yıllara varan deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Gnali Bocia kendi sektöründe, büyük üretici şirketlerin ve ulusal ve uluslararası bayilerin de yer aldığı pazarda lider konumuna yükselmiştir. Yüksek kalite standatları ve kalite-fiyat oranını sürekli olarak en iyi duruma getirmek için gösterdiğimiz gayret ile Gnali Bocia firması insana ve teknolojiye daima yatırım yapmaktan kaçınmayarak sahip olduğu konumu koruma, müşterilerini memnun etme ve geleceğe yönelik yeni hedefler belirleme çizgisinde kararlılıkla devam etmektedir. Kuruluş ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. UNI CEI EN, ISO/IEC 17025

 5. I.V.A.R. SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  IVAR işletmesi ısıtma tesisatları ve sıhhi tesisatlar için tümüyle İtalya'da üretilmiş yenilikçi ürünler imal etmektedir: ısıtma gövdesi vanaları, doğrudan muhasebeleştirme modülleri, ısı dağılım düzenekleri, borular ve rakorlar, termik santral alt istasyonları, dağıtım manifoldları, ısıtma sistemleri ve panelleri, güneş enerjisi ve jeotermal sistemler için parçalar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalitesiyle ünlü WESA, sıhhi tesisat, ısıtma ve teknik malzeme toptan satışı ihtiyaç ve istekleri için kapsamlı bir küresel vana, ısıtma, boru hattı ve endüstriyel armatürler ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimiz: Armatürler, boru hattı armatürleri, flanşlı küresel vanalar, kesme klapeleri, paslanmaz çelik armatürler, pislik tutucular (armatürler), paslanmaz çelikten küresel vanalar, klapeler, çekvalfler

 2. OHL GUTERMUTH INDUSTRIAL VALVES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirket, yaklaşık 150 yıllık bir geçmişe sahiptir. Şirketin başlangıcı, OHL'nin Limburg'da kurulduğu 1867 yılına kadar uzanır. Yaklaşık 60 yıl sonra, 1923'te Frankfurt'ta Gutermuth şirketi kuruldu ve 1992'de iki şirket birleşti. O zamandan beri, OHL Gutermuth Industrial Valves, endüstriyel armatürler alanında lider üreticidir. Tüm ana endüstriler için endüstriyel armatürler. Bu esnada, bu alanda A'dan Z'ye kadar her şeyi sağlıyoruz. Endüstriyel müşterilerimizin yelpazesi, atık hava teknolojisinden şeker fabrikalarına kadar uzanmaktadır. Hassas uyumlu armatürler, yüksek kaliteli kapatma klapeleri ve güvenilir regülasyon kapaklarına gerek duyulduğu zaman, endüstriyel armatürlerimiz kullanılır.

 3. BORSIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Berlin'de olan BORSIG GmbH, BORSIG Grubunun merkezidir. Stratejik yönetim üç alana yoğunlaşır: Şirketler grubunun geliştirilmesi: Ürün ve pazar stratejileri, üretim yapıları, hedef belirleme ve takip etme, finans yönetimi ve kontrolü, personel yönetimi. BORSIG, Almanya'da kalite, güvenilirlik ve yenilik gücünün adıdır. Son derece nitelikli mühendisler ve teknisyenler sadece en iyi sistem ve makineleri geliştirmeyi, üretmeyi ve hedef yerinde monte edilmesini amaç edinmiştir. Böylece ürünlerimiz en zor koşullar altında bile başarılı, güvenilirdir ve geleceğe yatırımdır. Berlin, Gladbeck ve Meerane'deki üretim merkezlerimizin her birinin kalitesi mükemmeldir, en modern teknolojileri, yenilikçi üretim yöntemleri ve üretimden ve ürün hatlarından bağımsız kalite testleri ve kontrolleri vardır.

 4. BLANKE ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  120 yılı aşkın süredir hidrolik bağlantı teknolojisi, çelik, paslanmaz çelik ve pirinçten boru bağlantı parçaları ve boru kelepçeleri, küresel vanalar, gözetleme camları ve yağ gözleri üretiyoruz. Odak noktamız DIN 2353 ve. ISO 8434-1 göre boru bağlantı parçalarıdır. Standart malzemeler arasında çelik, paslanmaz çelik, pirinç ve alüminyum bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz başka birçok çözümü de içermektedir. BLAGO markası BLanke Armaturen Bad GOdesberg'den oluşmaktadır ve daha kolay ve daha iyi tanınması için küreselleşme sürecinde geliştirilmiştir. Şirketin kuruluşu 1887 yılına dayanmaktadır. O zamandan beri her zaman pazar ve müşteri ihtiyacına uyum sağlamış ve buna göre çeşitlenmiştir. Bugün, 3. ve 4. kuşaklar şirketi Endüstri 4.0 çağına taşımak için el ele çalışmaktadır.

 5. ADIS FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADIS France, ATEO Group, su şebeke bağlantıları ve vana ekipmanı üreticisi ve dağıtıcısıdır. Web sitemizde, öncelikle profesyoneller için tasarlanmış su şebeke ekipmanı konusunda ihtiyaçlarınıza birçok cevap bulabilirsiniz. Etkileşimli bir katalog, dökme demir ve pirinç ürünlerimizi görüntülemenize ve teknik veri sayfalarını indirmenize olanak tanır. ISO 9001 sertifikalıyız. Bu, üretimin tüm aşamalarında kontrollü bir süreç ve titiz kontroller için garantinizdir. CE standartlarına uygun olarak ürünlerimiz kaliteyi, yeniliği ve güvenliği garanti eder. ATEO, müşterilerine her zaman kaliteli ürünler ve hizmetler sunma konusunda kararlı olmuştur. Bünyemizde uygulanan süreçler, kalitenin hizmetinde ve ekibimizin müşterilerimize yönelik taahhütlerine saygı duymada gerçek araçlar oluşturmaktadır.

 1. AZ INTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AZ INTEC GmbH - 1979 yılından bu yana sertifikalı iş ortağınız İmalat, geliştirme ve OEM odaklı bir aile şirketiyiz. Çok sayıda uygulama için ürün ve çözümlerden oluşan geniş bir palet sunuyoruz. Hepsi üretiminiz için münferiden veya müşteriye özel olarak hazırlanmış tak ve çalıştır yapı grupları. ürünler: • Kapama ve ayarlama valfleri • Armatürler • Elastomerden (kauçuk ve plastik) imal edilmiş hortumlar • Paslanmaz çelik oluklu borular ve hortumlar • Ön izolasyonlu güneş hortumu • CATS® montaj sistemi • Diğer montaj sistemleri Ortamlar: • Yanıcı gaz• Teknik gazlar • Oksijen • İçme suyu Ürünlerimizi ve yapı gruplarımızı aşağıdaki mamullerde / çözümlerde bulabilirsiniz: • Isı Eşanjörleri • Tıbbî Uygulamalar • Solunum Koruması • Yenilenebilir enerji • Güneş enerjisi • Isıtma ve Soğutma Uygulamaları • HVAC • Bölgesel Isıtma • Otomotiv • Bina teknolojisi • Kimya sanayi • Isı izleme • Emniyet teknolojisi • Konut içi kurulumlar (su ve gaz) - CATS® kendin monte et sistemleri

 2. GT MACHINE COMPONENTS INH. GIUSEPPE TRICOLORE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Su jetli kesim ile ilgili her konuda iş ortağınızız ve çoğu üretici için uygun olan kesme kafaları ve yüksek basınçlı pompalar için kaliteli bileşenler sağlarız. Yedek parçalarımızın çoğunluğunu, su jetiyle kesme teknolojisinin 1970'li yıllarda ortaya çıktığı yer olan ABD'de ürettirmekteyiz. Böylece, size arkasında onlarca yıllık tecrübe ve geliştirme bulunan ürünler sunabilmekteyiz. Yetkili bir WSI bayii olarak, su jetli kesme endüstrisinin yüksek taleplerini karşılayan, olgun ve güvenilir yüksek basınç pompaları sağlamaktayız. Su jeti ile kesme giderek daha hassas hale gelmekte olup, örneğin su jeti ile kesim yapma yeni uygulama alanları bulmuştur. Japon üreticisi SUGINO'nun KATANA2'si ile yüksek hassasiyet gereksinimi bulunan müşterilerimize de hizmet verebilmekte ve böylece yüksek hassasiyete sahip lazer kesim sistemleri ve telli aşındırma kesim sistemlerine bir alternatif veya tamamlayıcı yöntem sunmaktayız.

 1. AKO ARMATUREN & SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AKO ARMATUREN & SEPARATIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trebur, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSFLUID

  Fransa

  Verified by europages badge

  TRANSFLUID, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su tesisatı bağlantıları, Paslanmaz çelik boru bilezikleri, musluk contaları, Su tesisatı bağlantıları, paslanmaz çelik bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ste Hélène Du Lac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Sac ve borular, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, paslanmaz çelik bağlantı elemanları, Elektrovanalar, Boru aksesuarları, paslanmaz çelik flanşlar, sıkma kelepçesi, kelebek vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AHRENDT INDUSTRIEARMATUREN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  AHRENDT INDUSTRIEARMATUREN E.K., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Basınç gösterge vanaları, trapezoidal kayışlar, tek yönlü valfler , esnek borular için simetrik rakorlar, belven sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EDELSTAHL & ARMATUREN MD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EDELSTAHL & ARMATUREN MD GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FORNARA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FORNARA SPA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, bilyalı supap, rakor, Sıhhi su tesisatı, bağlantı vanaları, tutma supabı, akışkan hızı ayar vanaları, vanalar, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgomanero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LENKERING TECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LENKERING TECHNISCHE SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Steinfeld-Mühlen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. Kytola Mess- und Regeltechnik GmbH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kytola Mess- und Regeltechnik GmbH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MANOMETER PREISS EMPEO-KBM OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MANOMETER PREISS EMPEO-KBM OHG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sankt Augustin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GOMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GOMA GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. APD SCHLAUCHTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  APD SCHLAUCHTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VENTAIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VENTAIX GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Valfler  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monschau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEWÄSSERUNGSWELT PLANTOLAN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEWÄSSERUNGSWELT PLANTOLAN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHLAUCH24 GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLAUCH24 GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DIEBOLD & STREICH KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIEBOLD & STREICH KG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Albstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PINTER MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PINTER MESS- UND REGELTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Obrigheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ARIS STELLANTRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARIS STELLANTRIEBE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BIELENBERG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIELENBERG GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel su tesisatı ve vanalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.125 Şirketler