• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel tebeşir

Sonuçlar

Endüstriyel tebeşir - Ithalat/Ihracat

 1. COSMOCHROME LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Boya alanında yarım asırdan fazla deneyime sahip boya şirketi Cosmochrome, kaliteli boyalar, vernikler, yalıtım kaplamalarının yanı sıra spor alanları için harçlar ve her türlü uygulamada kullanılmak üzere mikro çimento harcı üretiminde uzmanlaşmıştır. Birçok uluslararası sertifika sahip olan ve özellikle ekolojik ürünlere önem veren Cosmochromeis'in hedefi, baştan yaratmak ve yeniden dekore etmek isteyen herkes için profesyonel malzemelerden sanatsal günlük müdahalelere kadar geniş ürün yelpazesiyle ödenen paranın karşılığını veren mümkün olan en iyi malzemeleri üretmek ve iç ve dış pazarın ihtiyaçlarına yanıt verebilmektir. Ayrıca, şirket istek üzerine özel ihtiyaçlara yönelik özel yapım malzemelerin üretiminde uzmanlaşmıştır. ÜRÜNLERİMİZ: Emülsiyon boyalar, Akrilik boyalar, Sedefler, Yalıtım ürünleri, Her türlü yüzey için astarlar, en zorlu profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayan ve müşterilerimizin beklentilerini aşan sınırsız renk yelpazesiyle.

 2. RAHMQVIST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RAHMQVIST GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Volkertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Söhlde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZIMMERMANN BUESTEN

  İsviçre

  ZIMMERMANN BUESTEN, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Mağaza tertibatları, Lifler ve iplikler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Mağaza tertibatları, Lifler ve iplikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Küssnacht Am Rigi, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL

  İtalya

  NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıva ve sıvı ürünleri, kireç, çimento ve alçı için kurutucular, gıda işleri için tuzlar, Sıva ve sıvı ürünleri, kediler için şilteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Assemini, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARMINIUS GOEBEL GMBH

  Almanya

  ARMINIUS GOEBEL GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kırtasiye, Lifler ve iplikler, Giyim sanayi gereçleri, Ofis - Levazım, Kırtasiye, Lifler ve iplikler, Giyim sanayi gereçleri, Ofis - Levazım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großalmerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Almanya

  KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Painten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Almanya

  MÄRKER ZEMENT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harburg , Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. M&C SUPPLY

  Belçika

  M&C SUPPLY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. P M W QUARRIES LTD

  Birleşik Krallık

  P M W QUARRIES LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. TRECARNE RUSTIC STONE QUARRY

  Birleşik Krallık

  TRECARNE RUSTIC STONE QUARRY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delabole, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MARBONYX LTD

  Birleşik Krallık

  MARBONYX LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. STANCLIFFE STONE

  Birleşik Krallık

  STANCLIFFE STONE, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matlock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PATERSONS OF GREENOAKHILL LTD

  Birleşik Krallık

  PATERSONS OF GREENOAKHILL LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coatbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. S GRUNDON SAND AND GRAVEL LTD

  Birleşik Krallık

  S GRUNDON SAND AND GRAVEL LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thatcham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CRAIGLASH QUARRY

  Birleşik Krallık

  CRAIGLASH QUARRY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banchory, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GRANITE PLANET LTD

  Birleşik Krallık

  GRANITE PLANET LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evesham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. TARMAC SOUTHERN LTD

  Birleşik Krallık

  TARMAC SOUTHERN LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. H G CLARKE & SON

  Birleşik Krallık

  H G CLARKE & SON, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olney, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. THE CASTSTONE CO

  Birleşik Krallık

  THE CASTSTONE CO, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halifax, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. STONE IMPRESSIONS LTD

  Birleşik Krallık

  STONE IMPRESSIONS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PATERSONS

  Birleşik Krallık

  PATERSONS, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanark, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SURREY LOAMS LTD

  Birleşik Krallık

  SURREY LOAMS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alresford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ANGLESEY MINING PLC

  Birleşik Krallık

  ANGLESEY MINING PLC, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amlwch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SKENE QUARRY

  Birleşik Krallık

  SKENE QUARRY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glenrothes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ARMAGH MARBLE

  Birleşik Krallık

  ARMAGH MARBLE, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Armagh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ALBION STONE PLC

  Birleşik Krallık

  ALBION STONE PLC, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portland, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. TULLIALLAN BLACKTOP

  Birleşik Krallık

  TULLIALLAN BLACKTOP, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alloa, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. CHEVERTON AGGREGATES

  Birleşik Krallık

  CHEVERTON AGGREGATES, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandown, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. CRAFTSTONE

  Birleşik Krallık

  CRAFTSTONE, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz