• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel tebeşir

Sonuçlar

Endüstriyel tebeşir - Ithalat/Ihracat

 1. COSMOCHROME LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Boya alanında yarım asırdan fazla deneyime sahip boya şirketi Cosmochrome Ltd, kaliteli boyalar, vernikler, yalıtım kaplamalarının yanı sıra spor alanları için harçlar ve her türlü uygulamada kullanılmak üzere mikro çimento harcı üretiminde uzmanlaşmıştır. Birçok uluslararası sertifika sahip olan ve özellikle ekolojik ürünlere önem veren Cosmochromeis'in hedefi, baştan yaratmak ve yeniden dekore etmek isteyen herkes için profesyonel malzemelerden sanatsal günlük müdahalelere kadar geniş ürün yelpazesiyle ödenen paranın karşılığını veren mümkün olan en iyi malzemeleri üretmek ve iç ve dış pazarın ihtiyaçlarına yanıt verebilmektir. Ayrıca, şirket istek üzerine özel ihtiyaçlara yönelik özel yapım malzemelerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

 2. RAHMQVIST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RAHMQVIST GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Volkertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Söhlde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Almanya

  MÄRKER ZEMENT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harburg , Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Almanya

  KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Painten, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZIMMERMANN BUESTEN

  İsviçre

  ZIMMERMANN BUESTEN, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Mağaza tertibatları, Lifler ve iplikler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Mağaza tertibatları, Lifler ve iplikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Küssnacht Am Rigi, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ARMINIUS GOEBEL GMBH

  Almanya

  ARMINIUS GOEBEL GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kırtasiye, Lifler ve iplikler, Giyim sanayi gereçleri, Ofis - Levazım, Kırtasiye, Lifler ve iplikler, Giyim sanayi gereçleri, Ofis - Levazım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großalmerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL

  İtalya

  NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıva ve sıvı ürünleri, kireç, çimento ve alçı için kurutucular, gıda işleri için tuzlar, Sıva ve sıvı ürünleri, kediler için şilteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Assemini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. M&C SUPPLY

  Belçika

  M&C SUPPLY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD

  Çin

  XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xingtai,hebei, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. GRANITE & MARBLE (INTERNATIONAL) LTD

  Birleşik Krallık

  GRANITE & MARBLE (INTERNATIONAL) LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CHAP QUARRIES LTD

  Birleşik Krallık

  CHAP QUARRIES LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banchory, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SKENE QUARRY

  Birleşik Krallık

  SKENE QUARRY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glenrothes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GALLAGHER AGGREGATES

  Birleşik Krallık

  GALLAGHER AGGREGATES, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maidstone, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. BAILEYS OF NORFOLK LTD

  Birleşik Krallık

  BAILEYS OF NORFOLK LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MAGHERA GRANITE

  Birleşik Krallık

  MAGHERA GRANITE, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maghera, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LEITHS (SCOTLAND) LTD

  Birleşik Krallık

  LEITHS (SCOTLAND) LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Skye, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. BORDER HARDCORE

  Birleşik Krallık

  BORDER HARDCORE, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Welshpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MIDLAND QUARRY PRODUCTS

  Birleşik Krallık

  MIDLAND QUARRY PRODUCTS, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuneaton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. BLOCK STONE LTD

  Birleşik Krallık

  BLOCK STONE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. MARBLE INTERIORS

  Birleşik Krallık

  MARBLE INTERIORS, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GEDDES GROUP

  Birleşik Krallık

  GEDDES GROUP, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haddington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ILAM STONE LTD

  Birleşik Krallık

  ILAM STONE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfreton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CALLYWITH QUARRY

  Birleşik Krallık

  CALLYWITH QUARRY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bodmin, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LAND RECOVERY LTD

  Birleşik Krallık

  LAND RECOVERY LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crewe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. PIXEL PRIMATE LTD

  Birleşik Krallık

  PIXEL PRIMATE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. BRETT GRAVEL LTD

  Birleşik Krallık

  BRETT GRAVEL LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romney Marsh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. HAUGHMOND HILL

  Birleşik Krallık

  HAUGHMOND HILL, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shrewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. BARDEN AGGREGATES

  Birleşik Krallık

  BARDEN AGGREGATES, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Exeter, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. E & J W GLENDINNING LTD

  Birleşik Krallık

  E & J W GLENDINNING LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plymouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz